Tohle vám přeji zažít nejen na Vánoce

21.12. 2019Táňa Havlíčková6975x0

Už dlouho jsem se neozvala, oba projekty – jak třetí běh OCTO-GRAMU, tak nový projekt DEVÁTÝ KÓD jedou jako po drátkách a obzvláště Devátý kód nám dává všem docela zabrat. Výsledky jsou ovšem famózní a určitě ho příští rok budeme opakovat – pro vás, co jste to letos nestihly.

Vnímám tento konec roku v krásném naplňujícím klidu a vnitřním míru. Najednou si uvědomuju, jak jsem kdysi šílela při hledání těch nejlepších dárků, šílela při nákupech potravin, které se stejně všechny nesnědly a pokud ano, tak důsledkem byly přecpaná břicha….
Letos se mi do ničeho takového prostě nechtělo.

Nic mimořádného se u mě nekoná. Dopsala jsem svou čtvrtou knihu, chodím s Tarou na každodenní procházky k rybníku a do lesa, jím velmi málo, protože moje tělo je po dvou letech na OCTO-GRAMU tak krásně doživeno všemi potřebnými minerály, vitamíny, bílkovinami i sacharidy, že se jeho spotřeba potravin nesmírně snížila – což mě samozřejmě těší. Proto mě ani nenapadne kupovat nějaké enormní zásoby, péct plechy cukroví nebo nacpat mražák, ledničku a špajsku něčím, co stejně nejím.  A stejně tak jsem si sama pro sebe odmítla nákupy dárků. Jen jednu radost pod stromečkem. 

V podstatě si uvědomuju, jak je úžasné, jen tak být. Dělám jen to, co mě opravdu baví a u čeho cítím radost a nadšení z krásných výsledků. Jak jste si asi všimly, nedělám žádné akce, nemám potřebu vám něco před vánocema nabízet – jen proto, že jsou Vánoce??? Proč bych to dělala? Jen proto, že se to tak nějak před koncem roku hodí? Tohle ne, tak to letos vůbec nechci a nepotřebuju. Ke všemu, co vám nabízím, musím cítit to vnitřní nadšení. A teď, koncem roku cítím, že je čas odpočinku, nikoliv čas akcí anebo nových nabídek.

Vánoce vnímám jako spočinutí v sobě. Uvařit si dobrou kávu, k tomu si dát nějakou malou dobrotku, zalézt do kožešin u krbových kamen, hladit voňavou srst Tarunky a jen být. Nic víc a nic míň.

Tohle vnímám jako nejkrásnější prožití vánočních dnů. Určitě v den Slunovratu zapálím svíčku, srdcem se spojím se všemi, které miluju – ať jsou tady ve 3D realitě, nebo v jiných realitách – nevnímám mezi tím moc velký rozdíl.

Určitě v duchu zhodnotím tento rok, byl úspěšný, jako několik let posledních – ale neměřím úspěch na stav bankovního konta mé firmy, nebo na jakýkoliv jiný hmotný projev v realitě.

Vnímám jako svůj největší životní úspěch to, že jsem vám inspirací. Že vám ukazuju, že život je nádherný v tom, když jsme sami sebou, když děláme to, co je naše největší vášeň, když máme kolem sebe lidi, které považujeme za svou úžasnou smečku, že cítíme, že vzájemný respekt všech nádherných bytostí v mém pracovním týmu i v mé blízké rodině je opravdový.

Nic jiného vám nepřeju, jen zažít tohle zcela obyčejné spokojené bytí. Vnitřní hlubokou spokojenost, která je pravdivá.
Tohle vám přeji zažít nejen na Vánoce, ale v celém tom krásném roce s magickým číslem 2020.

A možná vám přece jen řeknu něco, na co se už celý náš tým nesmírně těší. Každý rok máme společné setkání octogramek, jak si říkají holky, které absolvují OCTO-GRAM a taky si říkají “octomilky” – přičemž ten název určitě nemá nic společného s kyselým octem, ale naopak s láskou k nádherné metodě OCTO CODES.

A protože máme letos projekty dva, které končí začátkem února a taky protože je vás hodně, o kterých vím, že se rády uvidí, popovídají si spolu a zažijí ten báječný octocodesový den společně, tak jsem vám vymyslela takovou novou variantu – pro všechny z vás, které máte rády OCTO CODES, prošly jste našimi projekty anebo jste si jen přečetly knížku a chcete zažít tu nádhernou, a hlavně nezapomenutelnou atmosféru, kterou mnohé z vás zažily v Lucerně. Takže se v pátek 20. března 2020 – na den Jarní Rovnodennosti všechny sejdeme Na Marjánce (Bělohorská 35/262, Praha 6 – Břevnov). Bude to váš den, budeme se bavit, veselit, radovat se a taky bude módní přehlídka našich osmi stylových typů.  Celý program ještě dolaďujeme a v lednu ho najdete na mých webových stránkách a tam se také budete moci přihlásit.

A samozřejmě mám vymyšlený určitě skvělý nový projekt, tentokrát bude zcela výjimečně velmi kreativní a bude se zabývat interiéry pro osm stylů. Ale více prozrazovat nebudu. Už se na to moc těším, protože moje projekty jsou pro mě obrovskou radostí. A taky vaše radost, a to mě těší dvakrát více.

Krásné prožití vánočních dnů vám všem s láskou v srdci přeje

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.