OCTO CODES Táňa Havlíčková

OCTO CODES VITAE

"VITAE je latinsky ŽIVOT"

Přidejte se  ZDARMA k nám do komunity OCTO CODES VITAE. 

Táňa Havlíčková OCTO CODES VITAE

Nemusela jsem dlouho hledat název našeho nového projektu, který vnímám jako setkávací a sdílecí portál o našem životě. Mnohé z vás mi píšou ve vašich reakcích na OCTO CODES, že máte rozdělen svůj život na život před OC a pak život po OC, přičemž to před byl život, ve kterém jste tápaly, trpěly pocity viny za to, že to máte v tom životě nesmyslně nastaveno, že si připadáte divné, že nezapadáte do své rodiny, že nemůžete najít pravé přátele, se kterými by vám bylo dobře.

Máte rozdělen svůj život na život před OCTO CODES a pak život po OCTO CODES.

Stejně jako já jsem kdysi zažívala pocity, že jsem zřejmě mimozemšťan, omylem inkarnován na tuto planetu a těšila jsem se na dobu, kdy z ní zase zmizím někam, kam opravdu patřím a bude mi tam dobře.

Mělo to jen jeden háček. Bylo mi dvacet a tušila jsem, že tu budu nejméně do osmdesáti (a protože má moje máma devadesát a já mám tuhý kořínek po ní, tak možná i dýl). Takže jsem hledala, jak tady na tom světě prožít ten život tak, aby mi tu bylo dobře.

To hledání chvíli trvalo. Ale já jsem tvor trpělivý, a hlavně podle astrologů mi byla nadělena hvězdami při mém narození harmonie levé a pravé hemisféry – tedy intuice i logika, která se spojí s mým analytickým talentem (ten jsem asi podědila v genech) a metoda OCTO CODES byla na světě.

Tedy poprvé jsem ji objevila v roce 1994, pak na dlouhých dvacet let tak trochu usínala spánkem Šípkové Růženky a rok 2012 přišel se svou převratnou energií a ta mě políbila nebývalými akcemi, novými příležitostmi, novými přáteli a najednou během necelého roku a půl už o mé staronové metodě osmi stylových typů vědělo tolik žen, že jsem měla kalendář na tři až čtyři měsíce totálně obsazený, že jsem každý mail začínala oslovením \"dobrý večer\", protože k počítači, abych mohla vyřídit další objednávky jsem se nikdy nedostala před desátou v noci.

Vy, co sledujete moje aktivity, tak můj příběh znáte - z ošklivého káčátka, které se trápilo dvacet let, že zná něco, co by mohlo obrovsky pomoct lidem v pochopení sebe sama, jenže o to nikdo neměl zájem - se přehouplo pár let po tom roce 2012, o kterém se ví, že byl přemostěním do nového vědomí lidstva - a ošklivé káčátko se změnilo v respektovanou autorku už dneska tří knih (třetí je nová, takže se u ní ještě neví, ale ty dvě první jsou už bestsellery), dvěma eBooky, desítkami dvoudenních seminářů, nesčetně přednášek, článků v tisku a nejsledovanějším pořadem v televizi Relax o Proměnách žen a hledání jejich stylu v přímém přenosu, několika úspěšnými online projekty a nejnovějším programem na změnu stravování s novou metodou OCTO-GRAM, která pracuje s osmi různými typy těl a tím pádem s osmi různými stravovacími způsoby pro každý styl jiným. Pak už jen umístěním mého jména a popisu mé práce v Oxfordské encyklopedii osobností české a slovenské republiky – to už byla jen taková třešinka na tom pětiletém dortu mé nové kariéry.

Táňa Havlíčková OCTO CODES VITAE

Metoda OCTO CODES je tady od toho, aby v nás smazala šmahem všechny pochybnosti o sobě a o tom, že žijeme v divném světě (i když neříkám, že ten svět divný není, ale my to rozhodně nejsme). Jsme jen rozdílní a často se narodíme do rodiny, která naši rozdílnost a ojedinělost vůbec nechápe.

Pokud se seznámíte s každým stylem z osmi, tak vám najednou dojde, jak moc jsme manipulováni touto společností, která nás už od školy formuje do jakéhosi fiktivního robota bez vůně a zápachu, který je hodnocený podle toho, jestli si umí zapamatovat čtený text, který pokud ve škole dokonale odříká, dostane jedničku a všichni ho mají rádi.

Jenže my máme osm různých talentů. Jen jeden či dva styly jsou vybaveny skvělou pamětí, aby mohly memorovat informace. Ty další typy mají různé inteligence – pohybovou, hudební, uměleckou, inteligenci na jazyky na čísla, na geometrickou představivost, nebo jsou vybaveni jemnou motorikou, která umí pracovat s detailem, zatímco jiné ruce jsou jak nástroj dřevorubce. Tohle vše naše školství, potažmo společnost zatím neumí nejenže ocenit, ale zatím ani pořádně rozlišit. Ze škol vychází frustrovaní teenageři, kterým nikdo neřekl, že ten jejich talent je nádherný, geniální a že díky němu má schopnost přinést tomuto světu něco nového, klidně i převratného.

Život po OCTO CODES, jak mi píšete v mnoha osobních mailech, je životem, kdy z vás padá jedna obruč představ této společnosti za druhou a z vás se stává bytost sebe-vědomá, sebe-jistá a k sobě laskavá. Protože už ví, že je krásná, že je v pořádku, že to, co cítí a umí je skvělé.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Prostor mého nového projektu OCTO CODES VITAE je portálem, který si budete tvořit vy sami. Vy sami nám ostatním budete říkat své příběhy. Vy sami nám ostatním budete ukazovat, co všechno umíte, čím se bavíte, jak moc jste vyrostly od doby, co jste poznaly jedinečnou a holistickou metodu OCTO CODES.

OCTO CODES léčivé je v každém směru, kterého se dotýká.

OCTO CODES VITAE je naše soukromá televize, ve které se budou vysílat jen pozitivní zprávy. O tom, jak žijete, jak pracujete, jak tvoříte, jak vychováváte své děti a jak milujete svou rodinu, v níž šíříte metodu osmi kódů našich osobností a umíte respektovat každý styl z osmi.

Forma toho portálu je už daná, ale určitě se bude ještě vyvíjet podle toho, jak budete právě vy reagovat a co si budete přát, aby tam právě pro vás bylo.
Samozřejmě máme osm témat, do kterých je struktura OCTO CODES VITAE rozdělena – a to od módy a oblečení, přes doplňky, kosmetiku až po bylinky, květiny, interiéry, talenty a vaše práce až po ... vůbec netuším, co všechno tam bude, ale bude tam toho opravdu mnoho. Všechna témata, které vás zajímají.

Moje role v tomto ojedinělém projektu se bude odvíjet z povzdálí, kdy budu sledovat vaše videa a vaše příběhy a jednou za dva nebo tři týdny pro vás natočím pořad s názvem HOVORY Z FARY, kde budu reagovat na vaše příběhy, a hlavně na aktuální dění kolem nás.

Táňa Havlíčková Hovory z fary

Moc si přeju, aby tento portál ožil vaší krásnou energií. Aby žil z vaší tvořivosti, z vašeho sdílení a z vaší komunikace. 
Tohle bude naše vlastní silná komunita, kterou si budeme hýčkat a rozšiřovat pomoci ní do celého světa pozitivní zprávy z našeho vlastního světa.

Budu moc ráda, když vy osobně přispějete do naší komunity vašim příběhem.

Vy, co jste již video natočili, poznali jste osobně naši hlavní mediální tvář OCTO CODES VITAE – VERONIKU KOSTOVOU. Veru je hvězda a je ve svém živlu při natáčení a komunikací s vámi.

Táňa Havlíčková OCTO CODES VITAE

Jedna část jsou video příběhy, druhou částí jsou vaše blogy, které můžete psát doma a posílat nám, pokud je pro vás natáčení stresující.

My samozřejmě naprosto respektujeme váš styl, takže víme, že ležérky raději píšou, než mluví a sporťačky raději mluví, než píšou :))))

Já se na fungování tohoto projektu nesmírně těším. Už jsme ho chtěli rozjet několikrát, ale jeho provoz je pro nás všechny dosti náročný a my mu chceme dát naši plnou pozornost. Takže teď je přesně ten pravý okamžik a já věřím a současně se mnou věří celý náš projektový tým, že to prostě spolu pořádně rozjedeme :))).

A ode mě se dočkáte v Hovorech z fary i povídání na témata dosti kontroverzní, možná dojde i na různé konspirační teorie, určitě vám prozradím spoustu zajímavosti o vzniku naší civilizace... o tom, kam směřujeme...

Nechte se překvapit.

To, co mám pro vás připraveno, bude jen pro vás.

Těší se na vás náš celý kreativní tým a já tedy určitě nejvíce

Táňa Havlíčková

Táňa Havlíčková OCTO CODES VITAE
Táňa Havlíčková OCTO CODES VITAE

VIDEA       ČLÁNKY       VÝKLADY       HOVORY  Z  FARY       FB  SKUPINA

VIDEA       ČLÁNKY       VÝKLADY       HOVORY  Z  FARY       FB  SKUPINA

VIDEA       ČLÁNKY       VÝKLADY       HOVORY  Z  FARY      FB  SKUPINA