OCTO CODES Táňa Havlíčková

OCTO-GRAM

tříměsíční společný detoxikační a hubnoucí program

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Záznam živého vysílání z Facebooku ze dne 28.1.2019.

Táňa Havlíčková kniha Jídlo pro duši

NEEXISTUJE JEDNA MOŽNÁ DIETA, ZPŮSOB STRAVOVÁNÍ PRO VŠECHNY.
MY BUDEME PRACOVAT S OSMI TYPY...

každý to má jinak... bo má prostě jiné tělo...

Záznam ze setkání skupiny OCTO-GRAMu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tou nejzásadnější odlišností, kterou se program OCTO-GRAM vymyká všem dosud dostupným stravovacím metodám na úpravu váhy a zdraví je to, že TENTO PROGRAM NEPRACUJE S JEDINÝM JÍDELNÍČKEM, ale pracuje s ODLIŠNÝM JÍDELNÍČKEM - TEDY POTRAVINAMI, KTERÉ MÁ KAŽDÝ Z OSMI TYPŮ TĚL JINÉ.

Neexistuje tedy jedna možnost pro všechny typy. Pro každý z osmi typů jsou vhodné jiné potraviny, díky kterým se můžeme stát zdravějšími a štíhlejšími.

Projekt OCTO-GRAM vznikl na základě mých vlastních zkušeností a vlastní praxe. Souvisí jednak s jídlem – ale taky s naší psyché. Vše vyzkoumáno a potvrzeno vlastní dlouholetou praxí.  

A hlavně výsledky detoxikačního programu jsou potvrzeny 1500 ženami, které prošly tříměsíčním testovacím programem v letech 2018, 2019 a 2020.

Rozhovor s Hanou Stránskou - účastnicí druhého OCTO-GRAMu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

z rozhovoru pro OCTO CODES VITAE

OCTO-GRAM má tři
na sebe vzájemně navazující části.

První část se bude zabývat reálným tělem – tedy jídlem a s ním spojenými aktivitami, součástí bude trocha pohybu – nebudu po vás chtít každý den běhat :), taky tím, kde žijete, jestli je to místo, kde bydlíte pro vás to nejlepší.
První část se týká všech osmi stylů. Rozdělení doporučených potravin se bude dělit až uprostřed detoxu.

Druhá část se bude zabývat vašim vztahem k sobě, ke své sebehodnotě, sebevědomí a vztahem ke své rodině, rodové linii, uvědomění si způsobu stravování v daném konkrétním stylu.
Uvědomit si, co je pro který styl důležité, jak fungujeme podle našich priorit a způsobu fungování.

Třetí částí bude naplnění vašeho současného života. Jedno bez druhého nemá smysl. Všechny tři částí musí být v harmonii, aby to tělo umělo změnit své nastavení – jak z nadváhy, tak z nemocí a všech potravinových možných alergií – a vrátit se do zdravého a spokojeného stavu. 

Součástí třetího měsíce bude ujištění a potvrzení vašeho konkrétního stylu. Protože každý styl má jiné potraviny, které si sami většinou intuitivně vybíráme. Prostě některé potraviny máme raději než druhé.  Většinou na reakcích svého těla rychle vycítíme, co našemu organismu nesvědčí. Jenže jak máme tělo zanesené obrovským množstvím toxinů a hlavu přetíženou všemi možnými i nemožnými doporučeními – některé pochází dokonce z míst světové zdravotnické organizace, o které už dnes vím, že jejich agenda určitě nedělá vše dobré pro člověka – tak neumíme rozeznat to dobré. Tláskáme jídlo hlava nehlava, podle toho, co máme v ledničce, co koupíme v nejbližších potravinách, co si přečteme v desítkách různých doporučení výživových poradců, jejichž rady se liší podle módních směrů, nikoliv podle toho, co je pro lidské tělo nejlepší.
A navíc my už dneska víme, že každý styl z osmi typů – má jiný talent – a tedy logicky jinou skladbu nejvhodnějších potravin. 

A pokud máme náš objevený styl a dané potraviny v souladu, tak si můžeme styl potvrdit i tímto způsobem.

Samozřejmě záběr celých tří měsíců je daleko širší a inspirací a námětů k nalezení vaší stylové i stravovací harmonie bude daleko více.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

z rozhovoru pro OCTO CODES VITAE

Projekt OCTO-GRAM s vámi povedu já a se mnou budou spolupracovat dvě báječné ženy Dáša a Veru, obě absolventky druhého ročníku školy OCTO CODES ACADEMY. 

Moje role je bořič mýtů, což o mě už mnohé z vás ví. Tato role pro mě vlastně ani není role, protože je to můj skvělý životní talent. Takže vám budu postupně otevírat oči a shazovat z pomyslného vědeckého top žebříčků potravin a způsobu stravování jeden po druhém, až nezůstane kámen na kameni – nicméně ty tři tuny, které ztratila první testovací skupina během tří měsíců bez hladovění a odříkání jsou mi svědkem, že to boření mýtů padá na úrodnou půdu.

TY TŘI TUNY, KTERÉ ZTRATILA TESTOVACÍ SKUPINA PĚTI STOVEK ŽEN ZA TŘI MĚSÍCE,
JSOU DŮKAZEM, ŽE OCTO-GRAM OPRAVDU FUNGUJE.

Táňa Havlíčková Setkani OCTO-GRAM

Dáša Kubecová pracovala nějakou dobu v Bruselu a když ji to přestalo bavit, tak se stala výživovou poradkyní a pak zjistila, že k tomu ještě potřebuje pochopit metodu OCTO CODES. Tyhle všechny zkušenosti ji pomůžou být vám nablízku jako taková vaše rodinná "paní doktorka", která vás provede detoxikačními příznaky (nebojte se, žádné hraniční vás opravdu nečekají) a vysvětlí vám ty vědecky znějící problémy s inzulínem, gluteny, glukózou, cholesterolem a dalšími odbornými výrazy, které vám Dáša vysvětlí a osvětlí. Díky ní budete mít i odborný dohled nad vaší  stravou a reakcemi vašeho těla

Veronika Kostková je krásnou avantgardou s citlivým srdíčkem a bude vás provázet hlubším pochopením celé metody OCTO CODES. Díky ní začnete chápat jemné nuance mezi projevy jednotlivých stylů a více a více si začnete užívat váš jin nebo jang.

Samozřejmě vám budu pomáhat i já, nebudu jen rebelovat 🙂.

První měsíc bude společný detox pro všech osm typů. Nejprve vyčistíme tělo od toxických složek. Podle reakcí mého těla i žen z testovací skupiny vám mohu zaručit totální pozitivní proměnu okamžitě po třech, čtyřech, pěti dnech. Zlepší se váš spánek, zvýší se vaše energie, začnete cítit pozitivní emoce. To vše je téměř okamžitý prožitek jen při změně stravy podle OCTO-GRAMU.

Asi po měsíci a půl začneme vyhodnocovat potraviny, které jsou pro daný stylový typ vhodné a které nikoliv. Bude to v podstatě i vaše práce, protože každý typ inklinuje k jiným potravinám. A přibližně v polovině programu vyhodnotíme i vaše zařazení stylové – protože už poznáme, zda vaše oblíbená jídla odpovídají vašemu stylu.

Podmínkou vstupu do programu OCTO-GRAM je facebookový účet, který budete potřebovat, abyste se mohla přihlásit do společné tajné facebookové skupiny. Je to naprosto nezbytný krok a až budete sdílet ve skupině s ostatními ženami, uvědomíte si tento obrovský a ničím nenahraditelný přínos společného sdílení.

Během celých tří měsíců s vámi budeme ve spojení jednak na zdi facebookové skupiny, takže můžeme reagovat na vaše sdílení a jednak budeme mít živá videa a také videa z předchozích dvou skupin (většinou hodinová), ve kterých vám budeme popisovat další kroky, vysvětlovat nové poznatky, které zavedete do svého detoxikačního projektu a také budeme reagovat na vaše dotazy.

Pro mnohé z vás, které se obáváte hladovění, nebo nedostatku potravin, nebo snad toho, že to stravování pro vás bude finančně nákladné – vás musím ujistit, že nic z toho se nebude konat.
Jídla během tří měsíců budete mít tolik, že mnohé účastnice již po prvním měsíci ubíraly na porcích (přitom zároveň ubíraly kila na váze). Finančně dokonce ušetříte, protože si přestanete kupovat spoustu malých laskominek, které tedy dovoleny nebudou, ale věřte, že za dva týdny si na ně už ani nevzpomenete.

Pro ty z vás, které jsou vegetariány a obávají se, že se bude jíst maso, už máme dnes, po třech letech dalšího výzkumu i vegetariánskou verzi – která je ovšem podmíněna opravdu vašim osobním typem – ne pro každého je vege verze vhodná – někomu může velmi rozhodit trávení a funkci organismu.

TATO METODA JE NAPROSTO VÝJIMEČNÁ.

Dokladem toho jsou i účastnice z první testovací skupiny, které s námi absolvovaly každý běh.
Proč?
Protože to sdílení je prostě boží !!!

Je nás více a nebojíme se vlka (tedy hladovění a zklamání z neúspěchu) nic. Je totiž fajn, že můžeme sdílet – podpora všech účastnic i účastníků je nenahraditelná.
Proto mají absolventky možnost za sníženou cenu s námi absolvovat další běh znovu.
Proč?
Protože to je důkaz, že to funguje a všem se nám do toho chce znovu.

Po skončení budete umět jíst tak, že nebudete mít pocit jakéhokoliv omezení, pro velké mlsouny můžu jen předem prozradit, že po třech měsících můžete pokračovat v kombinaci 80/20 % - ale o tom až v programu detailněji.

Já za sebe vám můžu říct, že jsem po prvních 3 měsících a následném půl roku na stejné stravě, zhubla 18 kilo a dodnes - a to jsou tři roky - se pohybuju plus mínus dvě kila nahoru a dolů. A to jím těch 80 potravin mých vhodných a 20 jsou ty, na které mám prostě jen tak někdy chuť.

Takže pokud s námi zvládnete tři měsíce projektu OCTO-GRAM – věřte, že vás nečeká žádný JOJO efekt. Mám to prostě vyzkoušeno na sobě i na stovkách dalších účastnic.

Táňa Havlíčková kniha Jídlo pro duši

Forma tohoto projektu je naprosto výjimečná. Nic není předtočeno, nic není dopředu vymyšleno. Samozřejmě máme pevnou kostru tříměsíčního programu, ale reagujeme na vás naprosto autenticky, spontánně a v přímém přenosu.

Už v testovací skupině jsem si uvědomovala, že tohle je projekt tisíciletí. Tohle je způsob, kterým začnou pracovat online projekty. Tady se právě projeví naplno opravdovost programu, zanícení celého vedoucího týmu a opravdové zaujetí vámi, členy detoxikační skupiny, se kterými reagujeme všechny tři tak, jak to potřebujete vy.

sama na sobě jsem všechno vyzkoušela a reakce žen, které si začala spontánně říkat OCTOMILKY nebo OCTOGRAMKY – si můžete přečíst v reakcích skupiny v pravém sloupci. Ty všechny nádherné reakce se nám tam samozřejmě nevešly, je to jen taková ochutnávka reakcí, abyste věděly, co vás ve skutečnosti čeká.

Dá se to v pohodě vydržet. Rok má těch měsíců dvanáct a váš život cca 960, když počítám, že se dožijete 80 a to dožijete, pokud najedete na OCTO-GRAM :).

Já jsem zhubla během roku 18 kilo bez jakékoliv diety, nejprve se mi podařilo změnit svůj psychický, unavený až vyčerpaný stav do relativní pohody, pak přišlo na řadu jídlo a vypuštění toxických potravin.

Sama na sobě cítím neuvěřitelné oživení a změny mého organismu – jsem naprosto zdravá a své unavené tělo z šílené váhy a vlastního znechucení sama nad sebou s pocitem, že je mi těch osmdesát – jsem dostala do nadšení, nekončící energie a hlavně pocitu, že je mi v těle (ostatně i v mysli) 45.

POZOR – tento program není cíleně o zhubnutí.
Hubnutí bude součást vašeho jídelníčku zcela automaticky.
OCTO-GRAM JE HLAVNĚ O ZDRAVÍ.

Naprosto překvapeně jsem zjistila, že po několika měsících se z mých tlustých a nechutných nohou staly nohy štíhlé – to se dalo očekávat, když zhubnete – ale zmizela mi celulitida (v 61 je to docela šok i pro mě) a hlavně mi zmizely oteklé kotníky plné namodralých žilek, se kterými jsem se smířila jako již z projevem stáří...

Táňa Havlíčková OCTO-GRAM štíhlé nohy

NAŠE TĚLO JE SCHOPNÉ ABSOLUTNÍ REGENERACE! 

Ostatně nezažila jsem to poprvé a určitě ani naposledy. Pracuju s tím odjakživa a budu vás to učit v projektu OCTO-GRAM, jak k tomu dojít a jak se to naučit.
Budeme hodně pracovat i s nastavením mysli a schopností měnit vaši okolní realitu. V tomto unikátním projektu sloučím všechny své zkušenosti jednak z OCTO CODESvšech osmi typů.

Táňa Havlíčková OCTO-GRAM stravování

Tohle vše jsem pro vás nastudovala (tedy původně jen pro sebe, ale moc rada to vše s vámi budu sdílet).

Pro všechny přítomné jsou ty tři měsíce obrovským kusem práce na svém vlastním osobním rozvoji. Všichni brzy pocítíte zvýšení energie, začne se zvyšovat vaše sebedůvěra, rozhodnost, síla vůle.

Zpočátku to chce samozřejmě výstup z obvyklé komfortní zóny, budeme se učit pro sebe taky vařit, prostě se o sebe více starat. Přestaneme se odbývat nějakým junk-food z rohu ulice, z pochybných (a většinou dost jedovatých zdrojů), budeme se učit věnovat sobě a svému tělu.

Ze skupiny 700 žen (byli mezi námi i čtyři odvážní muži, z nichž jeden – Honza, dal za tři měsíce 13 kilo dolů s naprostým úsměvem a s pohodou) opustily skupinu jen 4 účastnice. A nejen tahle výdrž a nádherná sounáležitost skupiny byla evidentním vítězstvím tohoto projektu. Ale především rozhodnutí SETRVAT U STEJNÉHO ZPŮSOBU STRAVOVÁNÍ U ABSOLUTNÍ VĚTŠINY ÚČASTNÍKŮ.

Tohle je moje velké vítězství a obrovská radost. Neb jak píšu v knize JÍDLO PRO DUŠI – ve které taky zmiňuju často reakce testovací skupiny – na počáteční drobné stížnosti na chybějící čokolády a buchty, jsem záměrně nereagovala. Věděla jsem, že stačí chvíli vydržet a že ten neuvěřitelný stav zdravého a pohodového trávení, energie těla a pocity zdraví, které se ve vás objeví téměř okamžitě po zavedení nového způsobu stravování, je natolik silný a přesvědčivý, že už ho nebudete vy sami chtít opustit.

Dozvíte se obrovské množství informací o manipulaci potravinového průmyslu, abyste pochopily, že vaše váha a nemoce vyplývající z toxických potravin, které jíte denně, aniž jste si toho vědomy, není až tak zcela věc vašeho osobního selhání nebo vaší vůle. Ono je to všechno jinak.

Bude to zábavné, poučné a sdílecí.
A bude to nakonec docela velká sranda.

A o tom bude tento úžasný projekt OCTO-GRAM.

A MŮŽU VÁM ŘÍCT,
ŽE MY SE UŽ NA CELÝ PROJEKT
OCTO-GRAM 
NESMÍRNĚ TĚŠÍME.

Cena tohoto projektu je 5.281 Kč bez DPH. Snížila jsem původní cenu z 9.900, protože si přeji, aby ten zázrak, který je zcela reálný a je ve vašich rukou (pokud se rozhodnete nám důvěřovat) mohlo absolvovat co nejvíce vás, které se nechcete spokojit s tím, že být tlustá a nemocná máte ve svých genech naprogramováno. Není to pravda a dneska to už ví i nejnovější výzkumy takových SVĚTOVÝCH KAPACIT, jako je například Dr. Bruce Lipton nebo Gregg Braden. Součást programu je mnoho další skvělé literatury, kterou budu jednak citovat a jednak vám budu doporučovat další knihy k vašemu studiu, abyste dokázali změnit staré synapse a nahradit je novými. I na tom s vámi budu cíleně pracovat po celou dobu tří měsíců.

Tento projekt je pro nás velmi náročný. Po celou dobu tří měsíců jsem se věnovala pouze skupině a byla to pro mě i pro mé kolegyně Dášu a Veru, práce nesmírně naplňující s velkým etickým posláním nejen pro tuto skupinu, ale i pro jejich rodiny, protože mnoho rodinných příslušníků se během tří měsíců – když viděli ty úžasné pozitivní změny ve skupině – k nám přidalo.

Nenabízíme vám zajíce v pytli 🙂 – náš projekt je výjimečný a ojedinělý.

JEŠTĚ NIKDO NA SVĚTĚ NESPOJIL DOHROMADY NAŠE PSYCHOLOGICKÉ A OSOBNOSTNÍ TYPY SE STRAVOVACÍMI POTŘEBAMI NAŠICH OSMI ROZDÍLNÝCH TĚL.

OCTO-GRAM je první na světě – je to převratná metoda, která má úžasné výsledky.
Což dokazují reakce sedmi stovek účastníků.

Program OCTO-GRAM je ucelená metoda, která není primárně o hubnutí (i když ty TŘI TUNY ZTRACENÉHO SÁDLA SVĚDČÍ, ŽE HUBNUTÍ JE SOUČÁSTÍ PROGRAMU), ale je především o znovu nastoleném zdraví. Novým způsobem stravování se podstatně zlepší především vaše zdraví. 

A ZDRAVÍ je základ našeho spokojeného bytí na této planetě.

Během tří měsíců se v testovacích skupinách vytvořila velmi krásná a silná podporující komunita. Bylo nádherné, jak sporťačky při jakékoliv krizi některého člena psaly: "nedej se, zvládneš to! Dáš to!" Romantičky podporovaly každé zaváhání obrovským soucitem a okázalky to vše pojistily jejich úžasným a hladivým oceňováním.

Táňa Havlíčková Setkani OCTO-GRAM

Podpora celé skupiny byla NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ ÚSPĚCHU VŠECH ÚČASTNÍKŮ. Bez ní by to mnoho žen vzdalo. Ve skupině pěti stovek žen byl věkový rozptyl od 18 až po 74 let... všechny to zvládly. Byly tam ženy kojící, těhotné, ženy v menopauze i po ní. Všechny to zvládly.

Ale jak mnohé z nich psaly: "nemít tady vás, tak to nedám".

POJĎTE SE K NÁM PŘIDAT.

Jak jsem napsala ve své knize, jejíž inspirací byl právě projekt testovací skupiny OCTO-GRAM - PODPORA TÉ OBROVSKÉ SKUPINY, JEJÍ SDÍLENÍ, SPOLEČNÉ RADOSTI I PROBLÉMY, SPOJENÉ SE ZMĚNOU STRAVOVACÍCH NÁVYKŮ - BYLY TÍM NEJVĚTŠÍM VYBROUŠENÝM DIAMANTEM CELÉHO PROJEKTU.

Přidejte se k nám. Ve zdravém těle zdravý duch, říká naše české přísloví. A já doplňuji společně s dalšími špičkovými autory mnohých světových bestellerů o nových způsobech stravování - ve zdravém těle je především zdravě a kvalitně fungující MOZEK. Nevěříte? Ale mozek je přece tělesná tkáň. A pokud je vaše tělo zaneseno tukem a toxiny... tak holt nebude fungovat kvalitně ani váš mozek. .

VE ZDRAVÉM TĚLE JE ZDRAVÝ DUCH A ZDRAVÝ MOZEK.

Jak jsem se zmínila, projekt OCTO-GRAM je vhodný pro všechny věkové kategorie a není primárně určen pro ženy. Tři muži to s testovací skupinou dali v naprosté pohodě, jen se méně zúčastňovali sdílení ve fb skupině.

Taky sdílení není podmínkou, některé ženy milovaly každodenní komunikaci, jiné doplnily fb skupinu textem jen někdy a jiné nesdílely vůbec, jen si reakce celé skupiny četly. Vše je možné, záleží jen na vás, na vašich prioritách, zvycích a samozřejmě stylu. A když jsme u toho STYLU.

ZNALOST SVÉHO STYLU JE DOPORUČENO, ALE NENÍ NEZBYTNĚ NUTNÉ SVŮJ STYL ZNÁT.

Veru s vámi bude pracovat i na potvrzení nebo objevení vašeho stylu, ale není to cíleně program na objevení, do kterého stylu opravdu patříte. Na to jsou jiné projekty a naleznete je na mých webových stránkách, kde vám je doporučuji absolvovat.

Pokud se chcete zapojit do skupiny OCTO-GRAMU a neznáte vůbec metodu OCTO CODES, pak vám doporučuji koupit obě knihy, shlédnout videa na našem youtube kanálu, absolvovat 22 denní projekt osobní konzultace online MÓDA A DUŠE a online semináře s názvem STYLOVÝ KLÍČ. To vše je obrovská zásobárna velmi důležitých a potřebných informací, které vám budou scházet, pokud vstoupíte do programu OCTO-GRAM a nebudete nic z toho absolvovat.

Pokud toto absolvujete a svůj styl přesto nenaleznete (to vše záleží na tom, jak moc jste byli v dětství naprogramováni stylem vašich rodičů), budeme vám pomáhat ve vašem nalezení pravého stylu vaší duše.

Táňa Havlíčková Setkani OCTO-GRAM

Holky, obrovsky moc děkuju každé z vás za každý komentář, za každý like, i za každé shlédnutí jen tak bez komentáře.

Když jsem se představovala tady ve skupině, tak jsem psala, že bude prima, až shodím svých posledních 30 kilo a protože tohle jsem ve srandě říkala už deset let, ani ve snu by mě nenapadlo, že je to možné, a ehle... Ještě pořád mě to nepřestává udivovat, ještě pořád se někdy překvapeně prohlížím v zrcadle a říkám: Kdo jsi? To jsem já?

Octogram byl pro mě přelomový v mnoha ohledech, zbavila jsem se tolika fyzických i mentálních nánosů.... S tím jsem jako žila více než 40 let? Když jsem vytahovala na letištní karusel 25 kilový kufr, tak se mnou málem flákl o zem :). A já shodila 33 a ještě nekončím, ještě desítečku chci dát... Co všechno jsem v životě s sebou tahala a jak mi to fyzické pouštění umožňuje i mentálně od-pouštět, bože, to je tak příjemné...

Obrovský dík za každou z vás a za vědomí, které tady spolu vytváříme, jsem si naprosto jistá, že bez vás by to byl u mě jen krátkodobý pokus o cosi, a ne kompletní mentální i fyzický návrat k sobě samé...

Obrovský dík Táňa Havlíčková za to, jak se s námi nesrala (pardon) a věci říkala tak, jak jsou a jak je vidí ona sama, díky Veronika Feria Kostková za něhu, kterou sem vnášela, a díky za jasná a srozumitelná fakta od Dagmar Kubecová. Díky holky za Vaši krásu ve Vašich stylech, pořád vás vidím na pódiu na Marjánce :).

Cítím obrovský vděk a soulad sama se sebou

Markéta Danišová

Chcem sa s Vami podeliť o svoju ročnú skúsenosť s OCG.
Okrem toho, že som našla spôsob ako jesť a nepribrať, ako sa nebáť každej kalórií, som objavila minimalizmus v stravovaní. To znamená najesť sa poriadne 3x denne, nenapchávať sa celý deň ako škrečok. Jesť potraviny, ktoré sú pre mňa prospešné, chutia mi a hlavne pochádzajú z lokálnych zdrojov. Kupovať to čo sa urodilo u nás a nedocestavalo k nám v kontajneri.

Okrem toho, že som sa naučila čo si vpustiť do bruška, som sa naučila čo si vpustiť do mysle, duše, sdrca. Rešpektujem sa a vecí, činností, myšlienky a ľudí, ktorí mi už nerobia dobre im dávam jednoducho stopku. Najviac som si však uvedomila silu seba samej. Ak niečo potrebujem vedieť, hľadám odpoveď v sebe. Už nepotrebujem odpovede zvonka, ktoré ma len metú, ale pekne hrabem v sebe a hľadám. Niekedy ma prekvapuje aké poklady a túžby v sebe objavím. Už sa nechávam ľuďmi len inšpirovať, ale už nikoho nekopirujem, nehodnotim, nepotrebujem uznania zvonka. Prijmam ľudí takých akých sú a uvedujem si ich hodnotu. Nikomu neradím, nepomáham pokiaľ ma o to sám nepožiada.

Som nesmierne vďačná za túto metódu, ktorá mi pomohla ozdraviť seba samú aj moje vzťahy a Táni, že z toho urobila taký veľkolepý projekt. Prajem sebe aj vám veľa nových zvedomení a uvedomení. Táni a jej tímu ešte veľa skvelých nápadov a síl.

Zuzana Kmecová

OCTO-GRAM je pro mě naprosto unikátní projekt, který je holistický a přelomový tím, že pracuje a propojuje všechny úrovně – těla, mysli a srdce. Ozdravení a detox probíhá celostně, a proto je transformace tak efektivní, účinná a trvalá, protože vede k přenastavení našeho myšlení, našich návyků. Změní a vytříbí se Vám chuťové buňky a tělo si pak samo začne žádat zdravé potraviny, a to přesně ty, které potřebuje. Naučíte se znovu naslouchat svému tělu i svému srdci. Vezmete zodpovědnost za své zdraví a za svůj život do svých rukou. Za 3 měsíce se Vám krásně přepíšou staré a nastaví nové synapse. Je to tedy vskutku odrazový můstek k novému zdravějšímu a naplněnějšímu životu v jedinečném odstínu Vašeho vlastního osobního stylu, který svou podstatou spadá k jednomu z osmi typů úžasné metody OCTO CODES.

Jsem velice vděčná, že můžu být součástí tak skvělého programu. Vše jsem si prošla na vlastní kůži, moje duše i tělo jásá. Dýchá se mi svobodněji, protože na velkou část podvědomých programů jsem si posvítila a vědomě nastavila vize, které jsou se mnou v souladu a které mi pomáhají žít své sny a být co nejvíc autentická, sama sebou a žít svůj talent a potenciál. Mimo osobní rovinu jsem si první OCTO-GRAM užila i z té pracovní části a moje hvězdná dušička se tetelí blahem, že může zářit, inspirovat a osvětlovat to, co je teď tak potřeba zviditelnit. Jsem hluboce vděčná, že můžu být průvodcem hledajícím. Miluju OCTO CODES a těším se, že další OCTO-GRAM zase pomůže dalším a dalším stovkám a tisícům žen, mužů i dětí.

Pojďte s námi do toho! Už se na Vás moc těším.

Vaše Veru Kostková

Jsem nesmírně vděčná, že jsem se mohla podílet na tomto skvělém a ojedinělém projektu OCTO-GRAM. Propojení výživy, životního stylu a metody OCTO CODES mi dává hluboký smysl. Ze své praxe totiž vím, že práce pouze na těle, tedy ve smyslu nastavení zdravého jídelníčku a sestavení pohybového plánu se mnohdy míjí účinkem a funguje jen zhruba na polovině klientů. Dále je za potřebí si jaksi sesumírovat své myšlenky a myšlenkové pochody a položit si několik zásadních otázek jako: proč to dělám, čeho tím chci dosáhnout, kvůli komu, kvůli čemu, co je cílem atd. K tomu mi dopomohl koučink. Využitím různých koučovacích metod se dá opravdu dospět ke zdárnému cíli. Nicméně jsem vypozorovala, že klienti a zejména ženy, se i po nějakém tom úbytku své váhy necítili stále jaksi šťastní, naplnění, neměli ty rozzářené oči, nebyla z nich cítit ta energie, kterou bych si představovala. A právě v tomto umí pomoci metoda OCTO CODES. Najít svůj styl, svou duši, objevit to své pravé já a říci si: „Já to tak prostě mám a mám to dobře“ je velmi osvobozující. Nalezení svého stylu vám dává opravdový pocit svobody, je to skutečně pocit jako by vám narostla křídla… A propojení všech těchto aspektů – hlavy, srdce a těla je gró celého projektu OCTO-GRAM. Je to dlouhodobá a cílená práce na sobě – na svém zdraví, na své duši a na utřídění svých myšlenek. Není to primárně o hubnutí. Je to zkrátka posun té vaší bytosti jako celku do úplně jiného levelu žití.

Během tří měsíců získáte krásné, zdravé a vyčištěné tělo, vyčistíte si i mozek a zpracujete emoce. Zjistíte svůj styl, pochopíte svoji rodinu, své blízké, své kolegy v práci a své kamarády. Zjistíte svůj talent, ve kterém, když budete pracovat, bude vaše práce vašim koníčkem a váš koníček vaši prací. A navíc vám právě tato práce bude přinášet tu tolik očekávanou hojnost a naplnění. A jako velký bonus tohoto celého úžasného projektu vnímám určitě velmi silnou podporu skupiny. Když je člověk na ty své trable sám, často selhává a ztrácí motivaci. Za podpory celé skupiny se celý proces zvládá o hodně líp, sdílení je totiž léčivé.

Pokud chcete něco ve svém životě změnit – ať už je to úbytek pár kil nebo vylepšení zdravotního nebo psychického stavu nebo jen máte pocit, že se potřebujete někam posunout, OCTO-GRAM je program přímo pro vás. Já už pracuji se svými klienty pouze podle tohoto schématu – je totiž celostní, holistický a hlavně léčivý.

Z lásky k sobě i k OCTO CODES, vaše Dáša Kubecová

Ahoj všem. Rád se s Vámi podělím o tříměsíční cestu.
Jsem velmi,velmi překvapen z toho, co vše se za tu dobu stalo...
Do této akce jsem šel spolu s mojí ženou, která mě k tomu ani nemusela přemlouvat. Cítil jsem, že je to asi poslední šance se sebou něco udělat.
Jsme často za zákazníky na cestách, hodně na Slovensku a tak stravování v hotelích nebylo nic moc, ale dalo se. Doma to bylo jiné, velká změna jídelníčku a kupodivu pro mě celkem bez problémů. Podle hesla "nemít hlad a maso můžu" jsem prošel tímto obdobím tak snadno, že ani nemohu uvěřit.

Moje žena mnohem víc vaří, a velmi dobře vaří. Ne vždy je z toho úplně nadšená a má za to můj veliký a hluboký obdiv. Při jejím pracovním vytížení je to půl úvazek navíc. Díky za to.🌹
Přestože jsme byli zvyklí si dávat téměř denně sklenku vína, já občas pivo (asi tak 2x týdně), absence alkoholu mi vůbec nevadí. Ani po 3 měsících jsem nedal ani kapku a je mi moc fajn po děle i na duši... Moje postava se hodně změnila a jsem spokojen, dokonce jsem začal i trochu cvičit. Ne moc, nic se nesmí přepálit. 😂 I zákazníci jsou překvapeni mojí změnou a pro mnohé začínám být inspirací. Sami vidí, že to i v 55 letech jde.
Abych neobtěžoval dlouhými řečmi, připojím na závěr pár čísel. Úbytek váhy 11 kg, v pasu -12 cm. Pocit jak před 20 lety, a to je k nezaplacení.

Ten Tvůj program nemá téměř chybu.👏 Jedinou chybkou 😉 je, že ze mě všechno teď padá a musím kupovat nové oblečení. A to my chlapi nemáme moc rádi, tak neradi se loučíme se starým šatníkem. Ale myslím, že to přežiji i v novém oblečení.
Díky všem a přeji krásné, radostné a požehnané vánoce

Jaroslav
Tímto Vám všem nesmírně děkuji🙏 za úžasnou skupinu a podporující tým Táňa Havlíčková,Dagmar Kubecová a Veronika Feria Kostková. Miluji, to co mi dává smysl🙏,tento program je skutečně uzdravující na všech úrovních hlava,srdce a tělo. Naučil mě respektu k sobě samé. Otevírá mnohonásobně uzamčené komnaty,které pod tíhou emocí negativně ovlivňují člověka radovat se ze života🙏. Když jim dovolíme je odemknout, opustí nás a naše srdíčko září 💖.Přeji Vám všem,ať jste na své cestě 👣 šťastní🙏
Petra Vašíčková
Ahoj holky,dnes jsem zažila skutečnou pokoru a vděčnost k tomuto programu. Jsem šťastná. Dnes jsem vlezla na váhu a -12 kg. Ta svoboda je nepopsatelná. Dnes jsem si řekla, Danuško miluji tě😘😘😘 A strachy ty jsou pryč 😀. Děkuji, děkuji, děkuji. Táni, Věru, Dáši a holky a kluku.Jste všichni skvělí! Naučila jsem se jíst a vyživovat svoje tělo! Děkuji
Dana Janatova
Milá Táňo, moc ráda bych ti poděkovala za tvůj přístup a podporu. První informace, co nejíst jsem přijala bez problémů, něco takového jsem čekala, jinak by projekt pro mě nedával smysl. Pak ovšem, jak hezky říkáš "vylezl rozum" - další starosti navíc, co teda budu vařit, nemám čas, zaplatím si a teď abych přemýšlela atd. Pak jsem se trochu uklidnila, najedla se dle pokynů a řekla si uvidíme. Druhý den na mě čekalo druhé video, které mě pohladilo po duši. Jsi opravdu výborný průvodce. Všechny ty informace vím a věřím jim, přesto jsem je nepraktikovala. S tebou a celou skupinou je to ale radost a potěšení. Co jsem si to uvědomila dějí se krásné "náhody" - v lednici kokosový olej, který zbyl z masírování, v obchodě halda levných dýní, volné odpoledne bez povinností… Děkuji
Kateřina Stibralová
Ahoj holky, tato skupinka je úžasná! Ač romantička, nesnáším vaření (potřebovala bych na domácnost spíš služebnictvo😆) a díky vám mě to začne snad i bavit 😅 Táni, Ty ze mě uděláš ještě echt gold romantičku😂. Ten projekt je famózní ❤ už teď to předčilo mé očekáváni a jsem vděčná, že jsem poslechla svoji intuici... a i když mám malé miminečko a kojím, šla do toho!
Renáta Barišová
Z projektu jsem nadšená, a všechny ty příspěvky, a jaká je tady úžasná energie, prostě slovy to nelze ani vyjádřit. Jak už tady někdo psal, že to tady je jak na nějakém semináři. Ohromná motivace a vzájemná podpora. Asi nejsem sama, kdo tady hlavně pročítá příspěvky a skoro nic nepíše. Ale čtení příspěvků a sledování videí je něco, co mě ohromně nabíjí. Děkuji vám všem 😍
Lenka Kočová
Milé ženy a naši muži! Od rána sedím u počítače, sleduji videa, čtu vaše komentáře. Užasle pozoruji tu obrovskou vlnu nadšení, upřímnosti a sdílení. A stejně užasle sleduji, jaké množství energie vkládají do programu Táňa, Dáša a Verča. To všechno překonalo moje očekávání (a to jsem počítala s tím, že program musí být super!) Těším se na všechno, co přijde. Je mi tu s vámi dobře. - A teď si jdu sníst tu masozeleninovou směs, na sádle dělanou…
Pavla Kotyzová
Tento "detox" je nádhera 🙂 som sýta, jedlá sú úžasné, nebýva mi zle, nie som nafúknutá, telo sa krásne mení, mám energiu 🙂 keby ma niekto nahováral na takéto stravovanie, že každý deň mäso, tak sa nedám nahovoriť ani za svet. Ale pri Táničke nie je čo riešiť, ona veľmi dobre vie, čo robí a dá sa jej veriť na 100%. Som šťastná, že som tu s vami a poriadne si to užívam, lebo už nám ostávajú iba tri týždne spoločného detoxu. No, ale mám otázočku. Zmena stravovania sa už na mne začína prejavovať.
Silvia Miklošová
Milý týme tohoto úžasného projektu, chtěla bych Vám ze srdce poděkovat!!! 😍 Nejen, že vidím výsledky na těle, ale i v mé duši a hlavě se odehrávají velké změny. Mám teď tolik času, nemusím řešit, co si dám k jídlu každé dvě hodiny, to že má moje tělo hlad nebo to, že teď mám prostě špatnou náladu, tak ji honem musím zajíst, je jedno čím, hlavně když to bude hoooodně sladké. Vnímám teď mnohem víc lidi kolem sebe a pozoruji, co vlastně jedí a pijí a jen si tak sama pro sebe říkám, zda si vlastně uvědomují, jaký dopad a jak moc je může ovlivňovat právě to, co si dávají do pusy. Ten čas, který vznikl si okamžitě zabrala moje mysl a mám takový pocit, jako by na něj už dlouho čekala. Najednou se mi připomínají myšlenky, touhy a sny, které jsem měla, ale nebyl na ně čas. Také přicházejí nové věci a je jich tolik, že si je často ani nestíhám zapisovat. Po fyzické stránce je mi velmi dobře a vnímám, že i moje duše se tam uvnitř pěkně tetelí spokojeností a celkově jsem se uklidnila.
Dagmar Kučerová
Ahoj bando, jen vám píšu jak prožívám prvních 10 dní detoxu. Nevážím se-držím se pocitů.Každé ráno cvičím a taky dělám deset dřepů,už mi jdou lehčeji - bezva pocit. Potom příjde na řadu oblečení, ne neplandá na mě, jen mi není obšponované - fajn pocit. Potkala jsem kámošku, která se na mě pořád divně koukala, až po chvilce vyhrkla: ,,co se sebou děláš?" -pocit k nezaplacení😁. Takto si to užívám. Přečetla jsem si článek o tucích a najednou mi to došlo. Xkrát jsem si pročítala ,,nějaké psaní" Dr.Elekové v různých časopisech a stejně jsem nic nedělala. Ale musela přijít Tánina metoda, které důvěřuji a proto s radostí dodržuji. Protože se cítím dobře - já na své pocity dám😁😉.
Mária Novotná
Krásný podvečer krásné oktomilky, trochu jsem se musela odmlčet, protože už také patřím do klubu absolvování rodinných oslav se spoustou jídla a pití a abych si to užila, tak i část připravovala 😍 s láskou. Holky, já měla skoro absták, že jsem se skoro dva dny nemohla z časových důvodů připojit k vám... jsou tu další úžasné příspěvky, rady, doporučení. Jsme prostě úžasné 😋.
Jarka Cimická
Ještě nikde jsem se nesetkala s tak obrovskou a úžasnou energii 🙂 a podpora vás všech mě obrovsky překvapila :). Je úžasné, když si mohu připustit, že nic vlastně není špatně a každá jsme úžasná svým vlastním způsobem:). Moc děkuji.
Eva Chadimová
Děkuji z celého srdce, už vím, že toto stravování je můj život. Děkuji 🙂
Petra Sajdlová
Ahoj holky a kluci,😊 tak mi dnes moje tělo poděkovalo. Jak jsem na to přišla? Prostě jsem se ráno probudila s úsměvem a pocitem štěstí. Našla jsem ztracený spánek. Nikdy bych nevěřila, že změna stravy, tak ovlivní tělo i ducha. Moje letošní stravovací cesta začala Keto dietou, krásně jsem zhubla, ale nebylo to ono, přešla jsem LowCarb a zase, jakože dobrý, ale cítím, že to není ono. Jo abych nezapomněla, pár let jsem byla vegetarián a moje tělo začalo letos o prázdninách na mě dorážet....dej si maso.....no já hrdinka, že neeee....až se to jednoho dne zlomilo a já s povděkem vzala maso na milost. a do toho mi přišla do cesty Táňa a její Octo-gram a já najednou jím a vím, že je to ONO. Sice jím pořád to samé, ale s velkou chutí a věřte, že mě to baví. Tak nějak jsem vyloučila celer občas i okurky, mrkev, papriku. Nejraději jedu v salátech, rajčatech, krůtě, avokádu a děkuji za objevení batátů. Je úžasné, že v jakémkoliv věku můžeme vědomě měnit nejen sebe, ale i své tělo. Z celého srdce děkuji Táně, Dáše a Veru, jste úžasné baby. Držím nám všem palce ❤️❤️❤️
Ladislava Marešová
Táňo, děkuji, že nám otevíráš oči, sedím tady, čtu tvoji odpověď, bulím a říkám si, ona mi snad vidí do hlavy. Ano, už je nejvyšší čas postavit se sama za sebe i když to bude fičák.
Jitka Kudrnová
Víte v čem je tento program suprový? Mám svůj koupený program, kde mám přesně vypočítáno kalorie, sacharidy, vitamíny, intolerance a mnoho a mnoho dalších skvělých informací, tabulek i internetového výživového poradce a také na fyzické úrovni. Mohla bych si tam také zvolit ostatní ženy jako podporu. Nedělám to a vůbec tam nechodím, protože stravování není jen o jídle !!! Co je mi platné, když zhubnu a to se mi i stalo, když nemám takovou velikánskou podporu jako tady. Největší bonusem je i duševní, duchovní, mentální podpory od lektorek. Nepotřebuji jenom vědět co je zdravé a co ne !!!! To je opravdu hodně málo. Chci se dozvědět kdo jsem, proč se mi dějí takové a makové stravovací chyby. Proto jsem si zaplatila kurz, protože v koutku duše bylo tušení, že se nejedná jen o stravování a vaření. Tohle je mnohem víc!!!
Jana Razýmová
Pro mě je tento projekt naprosto jedinečný a ojedinělý. Mam za sebou online, knihy, seminář, konzultaci a nelituji jediné koruny. Dozvěděla jsem se mnoho nového a to se o výživu hodně zajímám. Jsem unešená podporou celé skupiny, má obrovskou sílu. A jsem naprosto překvapená kolik času a energie nám Dáša, Táňa a Verča věnují. ❤
Barbora Šrubařová
Baví mě to tady stále více právě proto, že je to opravdu holisticky pojato a úplně žasnu, jak Táňa, Dáša a Veru zvládají tak velkou skupinu provádět takovým procesem, když jinde to jeden terapeut s jedním klientem řeší a řeší .... atd než něco vyřeší - pro mě je tu spousta cenných informací, zážitků, pocitů, lidiček i Aha efektů a dochází mi spousta věcí ( i když toho už vím docela hodně) - a to je teprve Začátek 💎🌻
Lucie Duhová
Jsem taky projektem úplně nadšená! Ze začátku jsem měla krizi a myslela, že ten detox nedám, ale pak se to naštěsti zlomilo a řekla jsem si, že přece nemůžu být taková bačkora! 😀 Moc jsem dřív nemusela sladší zeleninu (kromě řepy, tu jo), ale začínám víc přicházet na chuť i pečeným batátům nebo dýni, i to avokádo mi zachutnalo jako guacamole. 🙂 Hlavně oceňuji, jak je to vaření najednou strašně jednoduché a rychle hotové, jak odpadne čas s vařením přílohy. 🙂 No prostě jsem nadšená!
Anna Skočná
Od júna som čakala na octo gram. A som velmi vdacna ze mozem byt sucastou. Vobec som nedufala, ze dievcata budu riesit styly a pomahat kazdemu jednotlivo a osobne. Vedela som, že ja idem na sebe zapracovat. Máme všetky podklady k dispozícii, luxus v podobe neobmedzeneho poradenstva. Obrovsku podporu k praci na sebe. Ja si velmi vázim Táninu citlivost s akou dáva pozor na slabsich a pevnost s akou udrzuje hranice. Humor s akym to tu nadlahcuje. Uz som bola v roznych programoch, ale toto ani nie je program je to priestor pre proces a dievcata ho udrzuju uzasne. ❤️
Zuzana Roziaková
Poprvé v životě jsem fakt šťastná ze stravy, kterou jím. Miluji tu jednoduchost, barevné kombinace (už jen pohled na talíř mě zahřeje u srdce), chutě a to nemluvím o duševní rovnováze, kterou mi toto stravování přineslo. Prošla jsem si různými styly stravování, ale vždy jsem to nějak "dřela" - nutila se - tady to jde samo. Děkuji, děkuji, děkuji ❤️ ❤️ ❤️
Natalie Měsíčková
Milá děvčata a milí chlapci, musím se taky s něčím pochlubit. Nemám váhu a tak úplně nemám přehled o eventuálně ztracených kilogramech; samozřejmě na oblečení jsem poznala, že jsem trochu zhubla. Ale včera! Byla jsem cvičit a vzhledem k tomu, že celá jedna stěna je ze zrcadel, tak se nedá se neprohlížet, že? A co nevidím – povislý zadek je pryč, vypouklé břicho jako v pátém měsíci těhotenství je pryč! Úžasné, nemohla jsem se na sebe vynadívat. A jaký jsem měla hnedka elán do cvičení, no když teď vypadám tak krásně, že? 🙂 I obličej jsem měla nějaký více rozzářený, ne takový šedý a bezvýrazný jako dřív. A celkově jsem taková veselejší, takže si sama pro sebe vyhlašuji konec "šíleně smutné ležérky" a už jen ležérka veselá a šťastná!
Jana Horňáková
Mám potřebu zveřejnit svoje myšlenky. Uvědomuji si, jak dnes a denně do sebe zapadá Octo-codes a naše jídelní návyky, jak krásně můžeme díky vedení Táni, Dáši, Veru a v podstatě všech členek projektu měnit samy sebe k lepší budoucnosti. Každý příspěvek každé jedné z vás vždycky někoho nakopl a přivedl na novou myšlenku. Je to nádherné, jak je to všechno propojené.
Radka Havlová
Už nechci čekat dýl, blízko vidím svůj cíl, děkuji ti Táňo Milá, že maso jsi mě jíst naučila.
Lenka Vraníková
Milé Octomilky, to je taková svoboda. Dříve, když jsem se snažila jíst zdravě, měla jsme často pocit, že o něco přicházím, že jsem tak nějak vyřazená ze společnosti, že "trpím", protože všichni okolo si "dopřávají" všelijaké ty "dobroty" a já ne. A já to mám teď úplně naopak😍. Jakoby to, jak žiji a stravuji se já, bylo naprosto přirozené a najednou je mi líto těch lidí, kteří si "dopřávají". Je to naprosto neskutečný pocit... Já vím, že kdykoliv, když budu chtít, tak můžu, můžu si "dopřávat"... Ale já se ptám: "A proč bych to dělala, proboha". Dnes jsem si znovu uvědomila, jak moc se mi změnil život díky Octo-gramu. Závislost na sladkém a na jídle mě tak moc omezovala. Mějte nádherný večer ❤️❤️❤️
Zdeňka
Holky děkuji za včerejší fantastické setkání. Skvělé, že jedeme dál. Já jedu stále jen detox. Jsem nesmírně ráda, že jsem toto mohla absolvovat a poznat tak skvělý team lidiček. OCTO CODES, OCTO-GRAM jsou boží a já za ně moooooc děkuji. A to děkuji nejde popsat slovy. Mám Vás moc ráda 💗💗
Hana Stránská
Táni, Dáši, Veru - děkuji za inspirativní 4 měsíce, za nasměrování kudy jít. Je mně 61 let, výška 165, v tuto chvíli mám váhu 65 kg (dole 8 kg vejdu se do sukní před 10 lety )- zařadila jsem dopolední svačinky (ovoce) - hubnout už nechci. Některé kolegyně mně řekly, že jsem zhublá a že mně to svědčí a vypadám o pár let mladší. V hlavě mám vyčištěno - a vnitřně jsem mně naskočilo co, jak a kam 🙂 --- jsem ta, která pro všechny všechno, vyhovět ……. a teď jsem tady já, řeším sebe co chci a je to pro mně příjemné. DĚKUJI
Eva Burgetova
Táňa Havlíčková OCTO-GRAM reference
Táňa Havlíčková OCTO-GRAM reference