OCTO CODES Táňa Havlíčková

ZJEDNODUŠENÍ ŽIVOTA PODLE OCTO CODES

DO PROGRAMU JE MOŽNÉ STÁLE VSTOUPIT

ZÁZNAM WEBINÁŘE z 24.1.2023

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

ZÁZNAM WEBINÁŘE z 20.1.2023

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

ZÁZNAM WEBINÁŘE z 6.1.2023

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Nápad na projekt, který je o zjednodušení našich životů, mám v hlavě nejméně čtyři roky. Už dlouho vidím, jak na nás útočí všudypřítomná byznys lobby, která nám nabízí tu zcela veřejně, tu nenápadně a tu podprahově to, co musíme nutně mít, abychom byli spokojeni.

Dokonce nejen spokojeni, ale prostě bez toho zboží, služby, filmu, jídla... které je propagováno, vlastně nedokážeme žít, budeme ochuzeni o plnohodnotný život...

V módě je mantra MUST HAVE něco, o čem se nepochybuje. Prostě nemáte-li v šatníku jakýsi výstřelek poslední sezóny, jste trapní, zaostalí, nikdo (samozřejmě z té pozice "vyvolených", tedy vědomých) vás nebude brát vážně. Vím, o čem to je, protože i já jsem jako módní návrhářka spadla do téhle pasti a ženy, které netušily, co je to IN, módní a nové, byly pro mě nepochopitelné...

Ne... není to nic mimořádného. 

Tohle podprahové myšlení v jakékoliv jiné podobě máme všichni a všichni se s tím musíme umět poprat.

No jo... poprat... ale co když to nevidíme? 

V oblasti módy, odívání, doplňků, šperků, účesů, obuvi... tam jsem to zvládla na jedničku s hvězdičkou. V podstatě díky tomu, že jsem začala hledat podstatu toho, co bychom měli mít v našich šatnících – jsem objevila před 30.léty metodu OCTO CODES

Ale co ty další oblasti?

Vztahy, práce, vzdělání, sociální vazby, místo k bydlení, zařízení domova, zdraví, stravování, koníčky – v každé z těchto oblastí je skryto obrovské množství možností.

A jak si vybrat tu, která je pro nás ta nejlepší?

Jsme ovlivňování všudypřítomnou reklamou (a nemusíte ani sledovat TV) – je všude, zapnete rádio v autě, koupíte si jakýkoliv časopis a na každé druhé stránce je reklama na nějaké zboží, jedete kolem billboardů (zajímavé složení "bill +board – bankovka + deska), lákavé obaly v obchodech, především těch nejtoxičtějších potravin, nazdobené výlohy, plakátky v prostředcích hromadné dopravy, na každém sloupu je téměř něco nalepeného... 

Chodíme kolem a ani si neuvědomujeme, jak obrovský nápor informací o tom, co MUST HAVE – tedy musíte mít právě vy, abyste tuhle dobu vůbec přežili...

Takže projekt ZJEDNODUŠENÍ NAŠICH ŽIVOTŮ je pro mě už několik let absolutní prioritou.

Je to v podstatě vystoupení z toho uměle vytvořeného systému. Přičemž nemyslete si, že vystoupit ze systému zmanená, že bychom měli všichni žít v tom rodovém statku, pěstovat si vlastní mrkev a zelí, zavařovat přebytky na zimu pokud možno na přírodním ohni, nosit vlastnoručně šité barefootky a zpívat u večeře u rodinného stolu všichni mantry jako poděkování stvořiteli za dary naší země. 

Nedělám si z toho srandu, vy víte, že i tohle je pro mnohé avantgardy ten nejlepší způsob života...

Metoda OCTO CODES je naprosto vzácná tím, že vše je v pořádku, všichni to máme dobře... jen pokud nevíme, kdo jsme, tak žijeme cizí životy, cizí priority, žijeme v cizím prostředí a jíme jídlo, které vůbec nemusí svědčit našemu tělu. A okázalka žijící v jurtě je pro tu královskou duši fakt katastrofa...

PROTOŽE PRO KAŽDÉHO Z NÁS JE DOBRÉ NĚCO JINÉHO.

A metoda OCTO CODES je výjimečná právě v tom, že umí naprosto respektovat naše vzájemné odlišnosti a chápe naše protiklady, zdánlivý nesoulad, odlišnosti různých stylů a naprosto jiné potřeby, které má každý z osmi stylových profilů. 

Když jsem metodu v roce 1994 objevila, byla především o módě, oblékání, barvách, doplňcích. Čím déle žiju, tím více si uvědomuju, že mi Vesmír laskavě poskytuje učební materiál, díky kterému se stávám více a více respektující a více chápající, protože jsem prožila NA VLASTNÍ KŮŽI ve svém životě obrovské paradoxy a protiklady.

A nemyslete si, že ty prožitky jsou jen úžasné, radostné a nadšené. No... 😎 - v podstatě je můj život opravdu jako procházka růžovou zahradou. Na jedné straně cítím omamnou vůní růží a na straně druhé jsem tedy tahala z rukou pořádně pichlavé trny.

Možná proto dneska vím, že vás můžu v tomto projektu inspirovat. Protože vše, o čem tento projekt bude, mám osobně prožito.

VZTAHY – byla jsem spokojeně dlouho vdaná, pak rozvedená a teď žiju dlouho spokojeně sama.

BYDLENÍ – stěhovala jsem se asi 30x 😏 - žila jsem ve státních bytech, pronajatých bytech, pronajatých domech, žila jsem v centru města, na horách, na vsi na polosamotě, žila jsem v Paříži, v centrech měst a žiju na malé vsi na polosamotě u lesa.

PRÁCE – byla jsem skriptkou u filmu, byla jsem slavná a úspěšná módní návrhářka, byla jsem interiérová designerka, dělala jsem zahradní projekty a stala jsem se spisovatelkou čtyř velmi čtených knih a jsem terapeutkou. A taky jsem byla několik let zoufale bez práce, a dokonce chvíli na úřadu práce s měsíční podporou 748 korun.

 Jako návrhářka jsem pracovala s TĚLEM, jako terapeutka pracuju s DUŠÍ A MYSLÍ.

ZDRAVÍ – byla jsem hubená až vychrtlá (a spokojeně), byla jsem oplácaná a později téměř obézní (vysoce nespokojená a zklamaná ze sebe), pochopila jsem, kde se vloudila chyba a jsem opět štíhlá a vysoce spokojená. Nebyla jsem dvacet let u lékaře, léčím se sama vlastní vůlí a vhodnou stravou pro mé tělo.

PENÍZE – neměli jsme v manželství nikdy peněz nazbyt, to zná spousta z nás, v devadesátých letech jsem se dostala v rámci druhotné platební neschopnosti do dluhů (to zažilo určitě mnoho z vás nebo vašich blízkých), po letech jsem si uvědomila, že to nebyla moje vina a nadechla se a stala se bohatou, úspěšnou a prosperující. Vím, jaké to je být chudý s dvackou v peněžence anebo mít na účtu dva milióny.

SOCIÁLNÍ VAZBY – vyzkoušela jsem si práci jako kreativní vedoucí v krejčovských dílnách, zkusila jsem být zaměstnaná a být jen kolečkem v systému, kde nemám prostor nic ovlivňovat a skončila jsem jako samostatná a nezávislá, zodpovědná naprosto jen sama k sobě. Uvědomila jsem si, jak reaguju ve společnosti, která je hvězdná a jak se cítím na pěšince v lese, když jdu na procházku se svými pejsky.

VOLNÝ ČAS – začala jsem tím, že jsem se naučila plést, háčkovat a šít, kdysi jsem ty moje hadříky tak milovala, že jsem každou volnou minutu kreslila modely, ležela v módních časopisech a vymýšlela nové modely – inspiraci jsem viděla úplně všude kolem mě. Pak jsem ztratila tuhle moji milovanou práci, hledala jsem sama sebe, svou podstatu a ve volných chvílích jsem začala studovat numerologii, astrologii, Taroty, I-Ting, Feng-šuej... ale taky mimozemské civilizace, starověké civilizace... osobní rozvoj. A pak taky zahrady, interiéry... zeleninová zahrádka, zavařování... A protože jsem vymyslela projekt OCTO-GRAM, který je o naší výživě, byla jsem donucena (dobrovolně 😄) i vařit. A mám obrovskou knihovnu, protože od okamžiku, kdy jsem se naučila číst, jsem už nepřestala... 

Představila jsem vám zatím 7 témat, ve kterých vám ukážu, jak lze žít daleko jednodušeji v každém z osmi stylů. Protože pro každý styl je důležité něco jiného.

Mně Vesmír dovolil projít tolika různorodými osobními zkušenostmi, že díky tomu rozumím každému stylu o to víc.

Jako bych musela prožít část života v romantičce, část v okázalce, ale i v elegantním stylu, avantgardním taky. Chvíli jsem dokázala žít jako sporťačka i jako ležérka. Hvězdu jsem si taky prožila a rebelkou jsem se narodila a s úctou k ní, jsem se zase vrátila do své přirozené podstaty.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

To osmé téma je JÁ – ta bytostná podstata, kterou v sobě všichni cítíme, ale okolí, bonusy našich rodičů i prarodičů nás ovlivnily tak, že se ten svůj pravý styl často bojíme žít. To naše JÁ ovšem je nejspokojenější jen v tom našem pravém stylu, který jsme si vybrali právě pro tuhle inkarnaci. 

ZJEDNODUŠENÍ NAŠEHO ŽIVOTA čili SIMPLOCITAS – je projekt, ve kterém vám popíšu rozdíly v potřebách jednotlivých stylů. Protože pokud si uvědomíme, kdo jsme, tak 7/8 věcí a představ o tom, co MUST HAVE, tedy mít ve svém životě, nebo být někým – můžeme s láskou ze svých všedních dnů vypustit.

Tak jako já jsem pochopila, že zeleninová zahrádka mi buď tak strašně moc plodí, že z třiceti salátů sním tři a zbytek skončí na kompostu, nebo mi naopak zaroste plevelem a ty tři chuděrky saláty, které mi tam vyrostou (a které bych i snědla) mi sežerou slimoši. A zařídila jsem si svou vlastní zahradu jako arboretum. Pak pochopíte jako já, že skladovat 70 sklenic s víčky na zavařování je pěkná kravina a že je rády odvezete v krabici do sběrného dvora, ať si je vezme ta, která ráda zavařuje (u mě to jím jen já a při mé spotřebě mám kompoty z jednoho zavařování tak na deset let 🤣).

  • Zamyslíte se nad tím, jestli žít ve vztahu, který udržujete jen vy, a to s vypětím a silou vůle jen proto, že se to tak má... 
  • Zjistíte, zda umíte vydělat peníze jinak než tím, že jezdíte denně dvě hodiny nacpaným busem do práce... 
  • Vyzkoušíte si, jaké to je jíst podle svého stylu – protože každý z osmi stylů potřebuje jiné složení stravy...
  • Uvědomíte si, jaké prostředí je opravdu to, kde se cítíte jako ryba ve vodě, nebo jste svázané konvencemi...
  • Nacítíte si prostor, ve kterém chcete bydlet... 
  • Popíšete si konečně černé na bílém to, co vás opravdu naplňuje ve volném čase... 

SIMPLOCITAS je detailní rozbor všech dostupných možností našeho života v této třídimenzionální realitě na planetě Zemi.

SIMPLOCITAS je návod, z kterého si můžete odškrtávat hodí-nehodí, chci-nechci, líbí se-nelíbí se, jsem-nejsem.

SIMPLOCITAS je projekt, který potřebujeme všichni právě teď. Teď v době toho největšího chaosu, který tady asi nebyl možná několik tisíc let. 

Na jedné straně nám to může připadat ohrožující, že nevíme, co nás čeká příští rok.
Na straně druhé nemusíme zdaleka čekat na to, až nám někdo něco nabídne, co bychom jako měli žít.  Protože my si to, co je pro nás dobré, umíme najít sami a umíme se taky podle toho zařídit.

Jsme nádherné svobodné a multidimenzionální bytosti s obrovskou kreativitou. A my nemusíme žít podle toho, co nám někdy někdo naplánoval. 

Kreativita je tvoření. A my si můžeme vytvořit náš vlastní svět podle toho, jak je to pro nás nejlepší. 

Překvapením pro účastnice bude několik mých milých hostů, s nimiž dlouhodobě spolupracuji, nebo je znám dlouho osobně a sleduji krásnou vášeň pro jejich práci.

Prvním hostem je Dáša Kubecová, kromě toho, že je přímo skvostná poradkyně OC, tak je také výživová poradkyně a bude vám v jednom videu povídat právě o zjednodušení stravování podle OCTO-GRAMU a také o tom, jak si zjednodušit vaření. Prozradím vám na Dášu, že má tři holčičky a když já ji vidím v kuchyni, tak nechápu, kde tu rychlost a akčnost v sobě bere.

Druhým hostem bude moje dlouholetá kolegyně a hlavně víla Veru Kostková, která jako správná avantgarda rozumí rituálům, které nám pomáhají dobít energii z přírody, nikoliv z umělého světa. Také vám bude povídat o energetické očistě a úklidu v nás.

Zatímco třetí host je mně velmi milá Markéta Tvrdá, inženýrka ekonomie, která po letech v úřadech a v bankovnictví oživila své staré hobby a stala se certifikovanou poradkyní metody KonMari a dala vale úřadům, aby vám mohla radit, jak začít s čištěním vlastního domova, tentokrát fyzicky v realitě

Každý týden dostanete video, které vám poskytnu já osobně na daných 8 témat. Videa mých hostů budou pro vás připravena během týdne daného tématu.

Videa budou přístupná v členské sekci.

Přístup do členské sekce vám bude přístupný po dobu tří let.

SIMPLOCITY JE TVOŘENÍ VAŠEHO PRAVÉHO JÁ.

Cena programu
6.500 Kč bez DPH (7.865 Kč s DPH)

Co o mých programech říkají jejich účastnice.

Mám vás moc ráda a jsem nesmírně vděčná za to, že jsem s vámi mohla projít dva neopakovatelné roky života. Staly jste se pro mě součástí rodiny.
A můj život se zcela změnil. Už si nepřipadám jako ustrašená holčička, která stojí před zavřenými dveřmi a nedosáhne na kliku... Už jsem těmi dveřmi prošla a přede mnou se otevřela úžasná cesta. A mám pocit, že teprve teď začínám doopravdy vidět, slyšet a cítit. A nebojím se toho...
Vůbec nevím, jak poděkovat. Celou dobu nás trpělivě vedete, zvedáte ze země a občas postrčíte i pohlavkem, bez kterého by to nešlo. Nezbývá než hluboce smeknout. ❤️❤️❤️
Šárka
Na začátku bych chtěla napsat jedno slovo ,,DĚKUJI'' - za úžasnou energii a práci ať v online projektu TH a Talenty nebo na osobním setkání - smekám nad tím, jakou výdrž s námi máte...tento rok byl, co se týče mne, opravdu silný...
Táni děkuji, že to s námi nevzdáváš, i když jsme protivné a naše tvrdé hlavy a programy v nás bojují 🥰🙂 je to dřina, ale nese výsledky... to včerejší video bylo jako pohlazení a nádherné zakončení a zároveň v něm byla taková nádherná povzbuzující energie...🙂
Marťa
Byla a je to jízda, to vám řeknu 😀
Tánino video, zase byl nějaký aha moment... jen já (zatím) nejsem takový střelec, abych se hned po hlavě vrhala do změn. Něco odkládám, něco nechávám zrát a něco UŽ řeším.
Vracím se k videům z loňska, pro mě nebylo možné pojmout všechno. Něco jsem třeba tehdy nechápalanebo se na to dívala tehdejší optikou. Vidím a cítim na sobě podstatné změny. Jsem za to vděčná a těší mě, že jsem mimo dav - ale to jsem vždycky byla, ted ovšem mám podpůrné informace a znám stejně naladěné lidi, takže si nepřipadám jako mimoň a exot 🙂
Baví mě pozorovat vaše i moje proměny a vývoj. To odlupování slupek. A jak se díky tomu rozsvěcujeme, jak uvnitř tak i navenek... to jsou pak ty obligátní hlášky u fotek - holky, vy krásně záříte 😍. Je to tak. Skutečný člověk je krásná, světelná, láskyplná bytost. Děkuji za možnost tohle zažívat. Děkuji vám všem, co tu jste za společnost/skupinu/smečku.
Dita
Prajem všetkým spriazneným dušiam príjemný novoročný večer ❤️
Pri pohľade dnes na horách som s vďakou myslela na naše guru a na Vás všetky,... vďaka Vám už netápam v hmle, ale kráčam hore a vidím kam vedie cesta...a hoci sa možno x-krát potknem, nemôžem už zablúdiť... už nepôjdem dolu do hmly a tmy, ale za zlatým slnkom, ktoré vidím v diaľke ... nad horizontom. Prajem Vám všetkým šťastný nový rok plný zdravia, úsmevov, ľahkosti, porozumenia a pohody. 🥰😘
Ivka
Milé harmoničky, moc vás zdravím a přeji vám do nového roku jen to nejlepší – harmonii, zdraví, pohodu v rodině, úžasné zážitky a milá a inspirativní setkání.
Děkuji moc za uplynulé dva roky s TH. Já vím, že jsem byla neviditelná – ale prostě to psaní postřehů, aha momentů mi opravdu nejde. Navíc se přihodilo něco velmi osobního, s čím jsem se dlouho srovnávala. Kdybyste věděly, kolik já jsem vám toho řekla! Ale jen v myšlenkách nad ránem nebo při procházkách. A když jsem si sedla, že vám to vše napíšu – nic. Co jsem napsala, vůbec nevystihovalo to, co jsem vám už jednou v mysli řekla. A podruhé a pomalu s psaním to prostě nešlo, nebylo to ono, ta správná slova už proběhla. A své taky mnohdy sehrál čas a někdy málo soukromí. Takže tolik k mé neviditelnosti.
Děkuji moc našim úžasným průvodkyním a inspirátorkám za všechny náměty, videa, knihy, filmy,… Ještě budu dohánět resty. Můžu jen říct, že se mi hodně změnily hodnoty, náhled na vše, i vnímání času – často jsem dříve bývala v nějakém vleku – co všechno musím a nestíhám – naučila jsem se vybírat a některé zbytečnosti vytěsnit – a více promýšlet věci dopředu – to jsem kdysi vůbec neuměla. A taky že vše nemusí být na tisíc procent J)). Mým přáním bylo zjednodušit si život – víc se věnovat sobě. A to se mi daří.
Milé harmoničky, děkuji za milou společnost. Mějte se krásně harmonicky.
Alena
Moc Vám všem děkuji za tolik podnětů, poznání, přátelství, radosti a sounáležitosti, kterou jsem s Vámi za ten rok i předtím pocítila a prožila. I když je to někdy náročné, věřím, že když budeme věřit v sebe a budeme k sobě poctivé, budeme žít bohatý a naplňující život s přirozenou krásou a radostí.
Hanka
Mám za sebou krásny rok, za ktorý som fakt veľmi vďačná. Všeobecne OC-programy v posledných rokoch som mala namiesto psycho- a iných terapeutických sedení. Viac sa venujem samej sebe a vyberám si veci a ľudí, ktorí ma tešia a zároveň posúvajú.
Mám za sebou krásny rok, za ktorý som fakt veľmi vďačná. Všeobecne OC-programy v posledných rokoch som mala namiesto psycho- a iných terapeutických sedení. Viac sa venujem samej sebe a vyberám si veci a ľudí, ktorí ma tešia a zároveň posúvajú.
Lucia
Ze srdce Vám všem děkuji za Tajemství harmonie. Vaše informace, inspirace, podpora a vytvoření úžasného společenství žen mi přinesly mnohem víc, než jsem si při vstupu do skupiny vůbec dokázala představit. Vytvořily jste úžasný koncept a naplnily ho sebou samými, a toho si velmi vážím. Věnovaly jste nám tolik, že mám z čeho čerpat ještě pár let. A hlavně - podporovaly jste nás v tom být sebou samými, dívat se na sebe z různých úhlů pohledu a nespokojit se s tím prvním, co uvidíme. To a "živé" společenství stejně naladěných žen vnímám jako největší přínos pro sebe. Děkuji, děkuji, děkuji...
A děkuji i Vám všem ve skupině, Vaše příběhy, sdílení, odvaha i nejistota, schopnosti i dovednosti pro mne byly jako čtení úžasného románu. S nesrovnatelnou výhodou, že vím, že existujete, nejste vymyšlené a v přímém přenosu zvládáte věci, které by mi ještě nedávno přišly nepředstavitelné. Dáváte mi tím odvahu a inspiraci jít také svou cestou a odvažovat se vykračovat ze své komfortní zóny. Děkuji, děkuji, děkuji...
Katka
Milé harmoničky, chci take moc a moc poděkovat za celé dva roky harmonie. Bylo to pro mě nesmírně přínosné, poučné a nechyběl ani humor a lehkost. Chci moc poděkovat našemu vedení a samozdřejmě všem ostatním za jejich příběhy a odvahu sdílet, jste mi velkym vzorem. Il když jsem se do osobních setkání nezapojila, prožila jsem za ty dva roky velké změny. Už nejsem v roli oběti, jdu za sebe a užívám si to a mám pocit, že ŽIJU. Ano už to není o přežívání ,ale o žití a za to jsem nesmírně vděčná!!! Holky děkuji a přeji vám všem život podle svých představ a spokojenost.
Štěpánka
Chci poděkovat, že jsem se stala součástí harmonie.
Posunulo mě to dál a blíže samu k sobě, k většímu pochopení svého chování a i chovaní okolí. Některé události a vjemi se rozpouští velice rychle a jiné čekají na své příležitosti a načasování. Jsem beran a nekteré veci chci rychle,pak me to uplne zastavi. Učím se vnimat svou intuici a 💗.
Ráda si čtu, vaše příspěvky, které se mnou různě rezonují.
Děkuji všem a přeji pohodové časy na cestě životem, který je kouzelný a dostává se nám všeho, o co požádáme a vibrujeme na frekvencích harmonie.
Lucik
Mám s vámi za sebou OG a oba roky TH, HD. Vím, že jsem dál, na cestě k sobě, k vnímání sebe a vnějšího světa. Budu se vracet k příspěvkům našich úžasných kouček ❤️, vašich příběhů. Často v nich objevuji nové informace, které jsem přehlédla anebo nebyl ten správný čas je pochopit. Těším se, že nadále budeme v kontaktu, budeme se setkávat a společně tvořit lepší svět.
Jitka
Milé harmoničky❤️. Tak mě, na rozdíl od Táni, chytá troška nostalgie, že končí 2 roky krásných sdílení, vzácných nových informací a vůbec...🙂. V posledním videu, zejména v závěru to Táňa řekla moc pěkně, souzním a děkuji 🌹, jak našim učitelkám, tak vám všem. Pro mě byly ty 2 roky s vámi velkou pomocí a uvědomuji si teď, že svoji cestu životem budu dělit na prožívání před TH a po TH. Jsem ráda, že jsem mohla být v tak úžasné smečce a věřím, že i dál mnohé z vás budu potkávat. Mám vás ráda❤️🙏❤️
Jana