OCTO CODES Táňa Havlíčková

Klasik říká, že vše jednou skončí.

Já se takhle rozhodovala nejméně dva roky o tom, že jednoho dne řeknu: tenhle dvoudenní živý seminář byl poslední. Myšlenka o tom, že už nebudu dělat semináře se usídlila v mé hlavě, ale realita nějak nedopřávala té myšlence šanci. O semináře byl pořád velký zájem a mě ta práce na jedné straně už vyčerpávala, na straně druhé jsem s účastnicemi – a taky účastníky, protože se poslední dva roky právě začali účastnit i muži – zažívala tak nádherné zážitky, že se mi skončit prostě nechtělo.

Milovala jsem přednáškový sál v posledním patře hotelu Troja, kde jsem byla pět let stálým hostem s mými semináři. V nádherném, energeticky nabitém prostoru, otevřeném a proskleném do tří stran, kde se pod námi se rozprostírala úplně celá ta veliká Praha jako na dlani, jsem se cítila jako doma a my všichni jsme si nahoře vždy užívali tu jedinečnou atmosféru tohoto vzácného prostoru.

První dvoudenní seminář jsem vedla v Brně v roce 2014, kde mi ho pomáhala organizovat Alice Kirš. Byla jsem z toho trochu vykulená… do té doby jsem měla za sebou pár seminářů pro nemnoho žen, také osobní konzultace mezi čtyřma očima – ale najednou jsem se v deset dopoledne postavila do velkého sálu, kde bylo padesát žen, a já věděla, že je budu muset zaujmout a taky bavit celé dva dny tak, aby odešly naplněné informacemi a taky příznivým dojmem. 

Tenkrát se mi to povedlo a pak už jsem věděla, že to dám i sama.

Další seminář byl v Praze, o další semináře byl zájem po celé republice a já začala cestovat – Brno, Ostrava, Hradec Králové, Humpolec, Bratislava, České Budějovice, Zlín, Plzeň, Liberec… Byla to úžasná a hvězdná šňůra po celé republice, s ženami, které někdy nechtěly odejít z přednáškového sálu, aby nepřišly ani o jednu větu z mého výkladu.

Pak jsem se rozhodla, že už budu dělat semináře jen v Praze a snížila časovou intenzitu. Bylo to v době, kdy už jsem začala natáčet své první online projekty a taky Proměny v televizi Relax a čas na semináře jsem začala postrádat.

Jenže ten přímý kontakt s účastnicemi, a hlavně i ten druhý den, který patřil rozklíčováním všech žen, které se semináře účastnily, byl jedinečný. A já věděla, že tohle jakýkoliv online program není schopný nahradit.

Ale jak jsem psala na začátku – věděla jsem, že jednoho dne řeknu: tohle byl můj poslední dvoudenní seminář, protože vím, že potřebuju změny. Naštěstí mám kolem sebe skvělý tým a vím, že jsem už nahraditelná a že moje absolventky mé školy OCTO CODES ACADEMY to už dají klidně místo mě a už to fakt některé umí tak dobře, že jsem se nebála skončit. A další skvělá věc byla ta, že jsem v té době natáčela krátký dokument o mé práci a metodě OCTO CODES, takže kluci z natáčecího týmu vzali jednou takhle kamery, mikrofon a já konečně mohla říct:

A TEĎ JE TO OPRAVDU MŮJ POSLEDNÍ SEMINÁŘ

Abych vám řekla pravdu, tak je mi toho trochu líto. Celé to natáčení jsem si projížděla doma a úplně mě to vtáhlo... najednou jsem se ocitla po těch letech v roli posluchačky… a přiznám se, že jsem si to fakt užívala dosyta. Bylo to úžasné, slyšet všechny ty příběhy, které jsem říkala… tedy já v každém semináři říkala něco jiného, protože se nerada opakuju pořád dokola a za druhé jsem vždy reagovala na energii konkrétních žen, které seděly přede mnou. Vždy to byl vzájemný dialog, i když jsem mluvila v 99 % já, ale energeticky jsme vždy byly s každou účastnicí propojeny. Proto byl každý seminář jiný.

Když jsem poslouchala tohle poslední povídání, uvědomovala jsem si znovu a znovu, jak je poznání a pochopení metody OCTO CODES léčivé. Jak moc vede k respektu mezi lidmi… jak v rodině, tak v práci, a nakonec třeba i v obchodě, kam jdete nakoupit.

Pokud pochopíte naše přirozené rozdíly mezi námi, tak se z vás stane vědomá bytost.

Bytost vědomá si svých jedinečných kvalit a zároveň bytost, která umí ocenit a respektovat odlišnosti těch druhých.

Tahle metoda vede k novému světu. Světu, kde si jeden druhého budeme opravdu vážit, chápat své rozdíly v talentech a oceňovat to, že každý umíme něco jiného.

Tenhle seminář je tedy opravdu poslední, stejně jako letos absolvuje pátý ročník poslední školu OCTO CODES ACADEMY. Jsem rebelka a potřebuju změny. Změna je moje přirozené nastavení a já se těším na nové projekty, které povedu.

Ale to, co říkám v tomto semináři,

je absolutní ZÁKLAD POZNÁNÍ METODY OCTO CODES.

Píšu to taky ve svých knihách, je tam mnoho informací – ale tohle jsou prostě živé informace, nabité energií, která se nedá zapsat písmenky do počítače a přenést tiskem na papír.

Tohle je něco jiného…

Vím, že jsem do toho posledního semináře vložila naprosto mimořádnou energii. A zároveň jsem měla vnitřní jasnou ucelenou vizi, aby těch pár hodin mého povídání o vzácné metodě OCTO CODES, bylo nabité těmi nejdůležitějšími větami. Informacemi, které potřebujete právě k tomu, aby se ve vás ten krásný respekt k sobě i druhým, rozlil navždy jen pouhým poslechem.

Je to celých šest hodin povídání o celé metodě, o tom, jak se máte naučit ji vnímat, jak rozeznávat signály, které jednotlivé typy vysílají, jak se každý typ chová, jaké jsou jeho priority, záludnosti, skryté chování, ale také talenty a ty nejlepší vlastnosti, stejně jako nejvyšší potenciál vedoucí ke spokojenému životu.

Můžete namítnout, že to všechno se můžete dočíst v mých dvou knihách MÓDA A DUŠE aneb KLÍČ K SOBĚKLÍČ K RODINĚ aneb MANUÁL K DĚTSKÉ DUŠI, ale tento seminář je jiný.

TENHLE ŽIVÝ SEMINÁŘ JE TOTIŽ ZCELA VÝJIMEČNÝ A NEOPAKOVATELNÝ.

Má v sobě energii toho dne, těch krásných okamžiků, kdy sdílím své povídání s těmi, kdo sedí přede mnou. Tohle nelze vložit do studeného oka kamery, kterou máte před sebou. Tady jsem kameru nevnímala... (no tedy pravdou je, že jsem si trochu musela dávat pozor, abych to moc neprošpikovávala jadrnými ostravskými výrazy :))) - je to podobný prožitek, jako když jste v divadle. Nelze opakovat stejnou energii. Je tam prostě v tom energie těch, kteří mě poslouchali, taky se mě sem tam ptali, reagovali smíchem nebo údivem.

Tento seminář byl poslední z řady víkendových setkání, které jsem absolvovala od roku 2014, takže 6 let cizelovaný. A můžu vám říct, že jsem si to tenkrát v tom dni parádně užila. Snažila jsem se do toho textu vložit co nejvíce informací, co nejvíce těch, na první pohled skrytých mimikrů každého stylu.

A TAKY VELKÉ MNOŽSTVÍ OSOBNÍCH PŘÍBĚHŮ, AŤ MÝCH VLASTNÍCH, NEBO S MÝMI KLIENTKAMI.

Tím je ten seminář naprosto výjimečný – tyhle úžasné historky, které vám v těch šesti hodinách povídám, jsou nepřenosné a nejdou napsat do žádné knihy. Ony se totiž musí vyprávět. Proto v žádné mé knize nebudou, a proto jsem nesmírně ráda, že alespoň část z nich zaznamenala kamera a mikrofon právě v tomto živém přenosu.

Protože mnohé z vás se k metodě OCTO CODES dostaly teď, po živém vysílání na Příznacích transformace, také vyjde moje kniha, kterou jsme odložili až skončí karanténa a otevřou se nám zase knihkupectví a vás nových čtenářů a zájemců o pochopení a poznání metody OC bude čím dál více.

Proto jsem si jistá, že zrovna tenhle formát je přesně ten pravý,.. zábavný, vtipný, vypovídající o celé metodě formou povídání, kdy si to můžete klidně pustit v autě, nebo u vaření… a jen poslouchat. Anebo si klidně u toho můžete lakovat nehty nebo si malovat antistresové omalovánky.

Stres vám tyhle videa fakt nezpůsobí, ba právě naopak.

Zapněte si počítač nebo si dejte sluchátka do uší a užijte si šest hodin toho nejlepšího, co lze najít v povídání o zázračné metodě OCTO CODES.

Garantuju vám, že po vyposlechnutí tohoto živého semináře, už nebudete stejné jako na začátku. Změníte se. Objeví se ve vás takový ten vnitřní úsměv, pochopení a respekt. A hlavně obrovské množství AHA efektů, kdy se vám při mých všelijakých historkách, které jsem zažila já nebo mé klientky, začnou vybavovat vaši známí, přátelé nebo rodina v naprosto jasně a zřetelně viditelném stylu.

Najednou budete vědět, kdo jsou oni a kdo jste vy.

A začnete si ten život užívat… ne ho pasivně žít a čekat až se něco stane.

To vy se stanete režiséry svého vlastního života.

Přeji vám krásný poslech i podívanou.  

Záznam semináře je rozdělen na 3  části. První část - hodinu a půl - máte zdarma >>

Cena za další 2 části semináře činí:

1.859,50 Kč bez DPH  (2.250 Kč s DPH)

Ti z vás, kteří jste Táňu zažili osobně, víte, že její energie je velmi autentická, řekla bych až nenapodobitelná. Její „laserový zrak“ je už pověstný :). Jedněmi je totiž milován, jinými nenáviděn. A to doslova. Prostě taková naše Anne Wintour :).

Mnoho žen, ale i mužů, přicházejících na Tániny semináře vstupují do přednáškové místnosti vždy s obrovským očekáváním: „pozná Táňa můj styl na první dobrou, jak se o ní traduje?“ Někdy naopak s obavami, zda zvolili ten správný outfit pro tento pro ně velmi významný den a to bez nadsázky, protože každý Tánin seminář opravdu mění životy přítomných v přímém přenosu. Její přímočarost, otevřenost, smysl pro humor a trocha toho hereckého talentu vás doslova vtáhne do světa OCTO CODES. Začnete pronikat do tajů této úžasné, holistické, celostní metody, která už změnila životy i šatníky, dovolím si říct tisícům žen i mužů.

Takže vy, kdo jste doteď váhali, nevyhovovaly vám termíny, cesta do Prahy pro vás byla moc daleko, nebo jste se jen obávali Tániny rebelské energie a strach vám tak zvaně nedovolil se živého semináře zúčastnit, máte teď jedinečnou šanci všechno toto zažít z bezpečí svého obýváku :). Kompletní záznam celého semináře je pro vás nyní k dispozici!!!

Věřte, že si ho budete pouštět pořád a pořád dokola. Je tam tolik informací…pravda, některé můžete znát již z Tániných knih, ale je tam navíc energie, je tam prožitek a co hlavně – emoce a autentické reakce účastníků. Ty totiž dokreslují tu nádherně jedinečnou atmosféru každé OCTO CODES akce.

Osobně jsem se zúčastnila možná desítky Tániných seminářů a z každého jsem si odnesla něco nového. Někdy to byl šok, kdy se třeba dotyčná dozvěděla, že kontejner na její otřesné boty stojí před vchodem do budovy :), jindy to byl veledůležitý AHA moment, který mi pomohl rozklíčovat někoho blízkého. Ale to hlavní, co si odnesu vždy, je ubezpečení se v poznání, že i když to máme v životě každý trošku jinak, všichni to máme dobře, a že pouze RESPEKT vede k dnes tolik skloňované bezpodmínečné lásce.

Prostě slovy klasika – když jí miluješ, není co řešit!! (myšleno samozřejmě metodu OCTO CODES :-).
Je totiž léčivá…………kéž se stane lékem i vám!
Z lásky k Octo Codes vaše Dáša Kubecová - Absolventka školy OCA a Tánina spolupracovnice
"Poslední z úžasných Tániných víkendových seminářů, jediný zaznamenaný a tak dostupný napořád a pro všechny :).

Milovala jsem je pokaždý. Táňa se ze začátku divila proč její semináře opětovně navštěvují i absolventky její školy, které metodu už znají skrz na skrz a často už samy dělají své semináře... Ale ta atmosféra na nich byla prostě neopakovatelná a Táňa na každém semináři řekla něco nového, něco navíc, nějakou další souvislost, něco z aktuálního dění a její vlastní poznatky z neustálého dalšího zkoumání.
OCTO CODES je metoda skutečně živá... za ty roky od svého představení světu se rozšířila do několika oblastí. Ona tam zasahovala vždy jen ze začátku, nebyla ještě prozkoumána ve všech směrech, je to jako postupné odkrývání svatého grálu. Jak se časem odhaluje, od počátku v sobě zahrnuje všechny oblasti a je skutečně holistická a prakticky uchopitelná... troufám si říct, že je to jeden z přírodních zákonů, který prostě funguje vždy a všude a za každých okolností ať prostě chceme nebo ne.

Ti, co již měli tu příležitost se s metodou OCTO CODES seznámit blíže, mi dají o její hloubce a přesahu za pravdu z vlastní zkušenosti.
.
Tak Vám přeji příjemný poslech, nechte se inspirovat a odhalte ten váš jedinečný odstín barvy vaší duše, přijměte své rodiče a pochopte své blízké. Rozpomeňte se na vaše vlastní sny a talenty, které Vám váš styl, vaše vibrační frekvence, na které přijímáte ten nejčistší signál, přináší.

Mějte odvahu vykročit za voláním svého srdce. Je čas vědomě tvořit nový svět plný radosti, respektu, bezpodmínečného přijetí, pochopení a nádherného spolutvoření Nejsou to jen slova, ve světě OC je to již žitá realita s pevnými základy, jejíž léčivou pozitivní vizi v dnešní době potřebujeme rozvíjet všichni čím dál víc.

Přeji vám všem krásnou a osvobozující cestu zpátky k sobě.
Vaše Veru Kostková - Absolventka školy OCA a Tánina spolupracovnice

Co říkali účastníci živých seminářů Táni Havlíčkové?

„Zdravím Táňu a ty, co byli na smíšeném semináři. Bylo to zase něco nového – ti muži a přínosného. Energie nám vydržela skoro až do desíti hodin do večera a kdyby nás nevyhodili, sedíme tam dodnes :). Táňa byla ve svém živlu a kdyby se dala, šoupla bych jí mezi hvězdy. Opravdu celá zářila a my jen poslouchali a vydrželi to i muži a očividně je to zajímalo. Už se těším na další setkání.“  Stáňa

„Jé, až do desíti? To nás mrzí, utíkaly jsme po 19té na vlak. Co jste ještě probírali? Zapisovala jsem jak drak. E-booky a knihu mám přečtené. Trigramy mi informace opět více spojily k sobě. Bylo to skvělé. Informace o délce tlustého střeva u rebelek mě dostala asi nejvíc (ono to sedí, já sama mám potvrzeno lékařsky) :).“  Radka

„Táňo, jste nejlepší na světě.  Po několika letech zase den, který byl super a chápal jsem, co se říka. Máte megadar a posíilejte dál zmatlíkům, třeba mně…co dal. My nevíme nic, já vím kulový… Dík moc za celý den. 😊 😘“   Jurin

„Táni, děkuji za úžasný den 🙂 Bohužel, jsme museli odejít už v sedm… odcházela jsem s tím, že ač obohacena o spoustu nových informací, tak na tu hlavní si asi ještě počkám…ovšem cestou domů aniž bych se jakkoli snažila a na cokoliv myslela, jsem jen cítila, jak mi hlava pracuje…než jsme dojeli, naskočila nejen ta jedna informace, ale pěkně mi do sebe zapadly informace další 😉 Moc děkuji ♥ Bylo fascinující a zároveň osvěžující sledovat někoho, kdo pracuje intuitivně a přitom je schopen plně využívat své dary Úžasné….smekám…“  Andrea

Ahoj Táňo, chci Ti moc poděkovat za seminář Oblékám svou duši, který jsem měla tu čest absolvovat minulý víkend. Bylo to úžasné, a ještě dlouho budu čerpat energii z atmosféry, která tam byla. Svět potřebuje lásku a je to neuvěřitelné, jak je to kouzelné, když lásku začneš žít 🙂 Každý den zažívám poznání s mojí Princeznou a je sranda, jak se snažím v každém kolem sebe zahlédnout jeho styl. I u sebe mi do sebe zapadají situace, co se týká oblečení, kdy se mi, co líbilo, kdy jsem se, v jakém oblečení cítila a prostě mi ta Princezna patří 🙂 Po 2 dětech toho v šatníku moc romantického nemám, ale věřím, že časem se to změní 🙂 Děkuji ještě jednou a těším se na další pokračování. Ještě mi leží v hlavě myšlenka, že když jsi mi chválila barvu vlasů, tak moje sestra je kadeřnice a ty jsi říkala, že ji potřebujete. Sestra se sice na mateřské, ale plno věcí je na domluvě, tak pokud máte zájem, ráda pošlu kontakt. Říkala jsem ji o tobě a moc se ji tvá práce líbí. Přeji krásné slunné dny a děkuji ti za to, co děláš! Zuzana

Ahoooj holky a muži, chvilku jsem se odloučila, ale stále jsem Vás sledovala. Jen jsem více napojená a cítila jsem potřebu být více v sobě. A po Táni fantastickém víkendovém semináři jsem si sedla na zadek. Že je Táňa skvělá, jsem už vnímala, ale to, co jsem tam zažila, bylo naprosto úžasné. To, co tento skvělý team dokáže, je opravdu famózní. Holky jste neskutečné. Ale ne výborné, že Vy ale jste SKUTEČNEÉ. A obrovské díky za to, že jsem přišla do Hiltonu a uviděla poprvé Tánu na pódiu. Hned mě zaujala a začalo mi vrtat v hlavičce. Pak to chvilku ustálo a znovu cvak. Hned jsem si objednala knížky. Při čtení jsem se v tom vůbec nevyznala. Pocit stále více znát a pochopit. Co nejvíce jsem sledovala videjka. A pak OCTO-GRAM. No nebudu Vás o svátcích dále unavovat čtením, pokud jste došly až jsem. Ale chci říct, že to je to neeej, co jsem kdy zažila. A to jsem myslím poznala mnohé i tím, že jsem žila avantgardu, takže seminářů na sebelásku, a tak mnoho.... Nic nebylo takový zážitek jako po Táni semináři!!! Do jaké hloubky tato metoda jde nejde vůbec popsat!!! Srdíčko mi teď děkuje a já cítím, jak je konečně šťastné... Žádné hry a masky, teď jsem to konečně já. Teprve v začátku, ale ten začátek je nejdůležitější. Holky moc Vám držím palce, ať se také najdete. Protože ten pocit, když uvnitř Vás zavrní (NO KONEČNĚ JSEM TO JÁ !!!), ale ne povrchně, ale v té hloubce je to famózní. Už teď se chvěji, když to píši. Hanka

Milá Táňo, jsem velmi šťastná, že jsem se odhodlala jet na Tvůj kurz Oblékám svou duši, který teď o víkendu proběhl. Ze sporťačky jsem teda rozhodně nadšená nebyla. Nebylo to naštvání, ale odmítání. Proč? No přeci, protože já nejsem chlap! Vím, že moje tělo je ženské, ale já toho chlapa tak strašně moc odmítám. V pondělí ráno jsem se viděla s mamkou, která se vrátila z dovolené z Itálie. Tak jsem jí popisovala, že jsem – tedy tento sportovní typ a co to znamená. Ona se na mě tak podívala a říká mi, no to jsi celá Ty! Ty už sis jako malá hrála na písku tak, že jsi ostatní organizovala, co mají dělat, rozdala jsi jim bonbony a sama jsi jich 5 snědla taky. Ty toto žiješ a nevím, proč se tomu tak bráníš a divíš? Opravdu tomu nerozuměla. Takže jsem pochopila, co je problém a co mám za téma k řešení, co mám uzdravit a vyléčit. Nějak podprahově to na mě koukalo už předtím, ale u Tebe jsem zažila to pochopení, tu transformaci a za to Ti patří VELIKÉ SRDEČNÉ DÍKY! S láskou Adéla

Ahoj Táničko, ještě jednou bych Ti chtěla z celého srdce poděkovat za víkendový seminář Oblékám svou duši. Myslím, že jsem si tu svou opravdu našla a \"oblékla\" 🙂 Mám toho tolik na srdci, co bych ti chtěla napsat. Jsem ale v práci a potřebuji analyzovat 🙂 Mám ale potřebu ti alespoň v rychlosti sdělit toto: Seminář byl pro mne velmi dojemný. Bylo pro mne nesmírnou úlevou zjistit, že můžu být Ležérka, a že nemusím nutně přehnaně pečovat o celou svou rodinu, jako moje úžasná romantická maminka, a že můžu být ve svém klídečku na dně jezera a nemusím se za každou cenu snažit prosadit/zviditelnit v davu. Vždy jsem se cítila hloupě ve skupině lidí, kde si všichni povídali a já jsem jen seděla a poslouchala. Říkala jsem si \"Stáňo, řekni něco, nebo si budou myslet, že jsi divná.\" S tímhle se ještě budu muset trošku popasovat, ale teď už vím, že to je v pořádku a jen to v sobě musím přijmout. Když jsem se dnes strojila do práce, vytáhla jsem ze skříně své tmavě modré kalhoty, bílé triko a volný šedý kardigan. Cítila jsem se báječně i přešto, že moje maminka mi vždy říkávala, že v šedé a béžové vypadám bledě a nezdravě. Vyrazila jsem do práce a přesto, že jsem byla \"šedá\", tak se za mnou pár chlapů otočilo a když jsem dorazila do kanceláře, kde sedělo mých 5 kolegů, tak se na mě všichni podívali, usmáli a jeden pronesl \"Stáni, ty jsi dnes nějaká jiná, taková světlá, zářivá. Nemáš obarvené vlasy?\" 😀 Takže mám pocit, že jak jsem ubrala na barvách, jsem víc vidět Já. Přesně, jak jsi říkala. Děkuju ti tisíckrát. Jsi skvělá a nesmírně fandím tvému poselství šířit bezpodmínečnou lásku!!! To je to, o čem to celé je 🙂 Ležérka Stáňa