OCTO CODES Táňa Havlíčková

SEMINÁŘ  TÁNI HAVLÍČKOVÉ

Rozhodla jsem se vám dát jako dárek první hodinu a půl z šestihodinového záznamu semináře.

Tento seminář byl poslední z řady víkendových setkání, které jsem absolvovala od roku 2014, takže čtyři léta cizelovaný. A můžu vám říct, že jsem si to tenkrát v tom dni parádně užila. Snažila jsem se do toho textu vložit co nejvíce informací, co nejvíce těch, na první pohled skrytých mimikrů každého stylu.

A TAKY VELKÉ MNOŽSTVÍ OSOBNÍCH PŘÍBĚHŮ, AŤ MÝCH VLASTNÍCH, NEBO S MÝMI KLIENTKAMI.

Tím je ten seminář naprosto výjimečný – tyhle úžasné historky, které vám v těch šesti hodinách povídám, jsou nepřenosné a nejdou napsat do žádné knihy. Ony se totiž musí vyprávět. Proto v žádné mé knize nebudou, a proto jsem nesmírně ráda, že alespoň část z nich zaznamenala kamera a mikrofon právě v tomto živém přenosu.

SEMINÁŘ - 1. ČÁST

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

To, co říkám v tomto semináři,

je absolutní ZÁKLAD POZNÁNÍ METODY OCTO CODES.

Je to celých šest hodin povídání o celé metodě, o tom, jak se máte naučit ji vnímat, jak rozeznávat signály, které jednotlivé typy vysílají, jak se každý typ chová, jaké jsou jeho priority, záludnosti, skryté chování, ale také talenty a ty nejlepší vlastnosti, stejně jako nejvyšší potenciál vedoucí ke spokojenému životu.

No, Táni, tak sa rehocem, až mi slzy tečú... a to som si myslela, že načo mi to video bude? ...tak už viem na čo... aj poučenie, doplnenie kamienkov do skladačky... bude to pre mňa krásny darček k okrúhlinám... vždy, keď budem nasr..., pustím videjko a môj, po celerovej kúre omladený😍ksichtík, sa roztiahne do žiarivého úsmevu😀...a tie posledné slová z nášho darčeka - o elegantnej...tak, to je pre mňa TOP... ja ťa proste žeriem...🤣🤣💕  Eva V.