OCTO CODES Táňa Havlíčková

Který z 8 profilů metody Stylového klíče jste?

Objevte svou vlastní jedinečnost a pochopte sama sebe!

Před třemi léty jsem v Brně poprvé předstoupila před pětačtyřicet žen na svém prvním semináři Stylový klíč. Samozřejmě jsem do té doby udělala několik přednášek, ale ty trvaly tak dvě, tři hodiny, nikoliv dva dny... Byla to pro mě velká premiéra a přiznám se, že jsem tu noc před seminářem moc nenaspala. Cítila jsem ohromný příval energie a v hlavě se mi neustále přehrávala  témata a věty, o kterých jsem věděla, že je budu další den říkat těm ženám, které na seminář přišly.

Říkala jsem si pořád: spi, jak budeš vypadat.. zítra nebudeš vyspaná... jak ten seminář dopadne... ?! Nicméně jsem stejně pořádně neusnula. Ovšem po oba víkendové dny nebyla moje probdělá noc vůbec znát. Cítila jsem tak úžasnou energii a sama byla překvapována každým okamžikem, že jsem se ani na tu nejmenší chvíli nepozastavila, neznejistila a nehledala vhodné slovo, které jsem potřebovala vysvětlit účastnicím semináře. Po těch prvních dvou dnech jsem byla krásně unavená, ale vnitřně spokojená a nabitá dojmy a věděla jsem, že jsem pomohla většině žen najít něco, co jim doposud ještě nikdo nevysvětlil a neřekl. Věděla jsem, že tohle chci dělat dalších několik let.

Od této chvíle uplynuly tři roky... seminářů jsem měla po celé republice pětačtyřicet - od Bratislavy, přes Humpolec, České Budějovice, Plzeň, Ostravu, Hradec Králové.. a samozřejmě Prahu, kde jsem již zakotvila v krásném prostředí hotelu Troja a tam jsem už zůstala.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Víte, my rebelky jsme pod vládou energie Větru - a ten, když ho zavřete do místnosti, tak zmizí a za chvíli je nedýchatelno. Vítr potřebuje energii pohybu a on sám žije v neustálém pohybu. V přeneseném slova smyslu to znamená, že rebelové jsou rozjížděči něčeho nového, co je baví a v tu chvíli jsou schopni neuvěřitelných výkonů. Ale pokud se opakují věci pořád dokola, tak jim začne odcházet jejich úžasná energie. A správný rebel ví, kdy je čas na změnu.

Semináře mě obrovsky baví. Přichází mi od účastnic nádherné zpětné vazby, jak to celé pochopily, jak se jim změnil okamžitě třeba i nefunkční vztah s rodičema, nebo se sourozencema, jak jim seminář pomohl se rozhodnout definitivně o změně práce, kterou už neměly rády, ale netroufly si ji změnit... Jak se jim rozsvítily jejich dosud zamračené dny... Těch žen, kterým jsem díky svým seminářům pomohla, je hodně přes tisícovku. To přece nejde jen tak přestat...

A navíc... nikdy jsem netušila, že jsem taková hérečka... až na těch seminářích... neskutečně mě baví všechny ty scénky přehrávat... mám v zásobě desítky charakteristických příběhů od všech mých známých a přátel, kterými se projevují právě v jejich stylu (a taky vlastní rodiny, ale to oni neradi slyší, že si s nich dělám tak trochu srandu... A mně baví to předvádět, protože vím, že humor je léčivý a my sami sebe pak nebereme tak zoufale vážně...

No a co s tím teď...

Čekají mě další projekty, mám rozepsané tři další knihy... už jsem určitě dvě z nich chtěla mít napsané... ale čas utíká rychleji než chci já... a semináře jsou léčivé...

Až jednoho rána jsem se probudila a najednou mi to došlo: jasně - natočíme to jako projekt online pro všechny ty ženy, které mají malé děti a je pro ně nereálné přijet na dva dny do Prahy... taky pro ty, které jsou na mateřské a dvoudenní cesta včetně ubytování v Praze a platbou za seminář, je pro ně momentálně příliš velká částka... A taky pro ty z vás, které mi píšou.. přijeď k nám - na Slovensko, na Moravu... i ty, co mi píšou z povzdechem, že momentálně pracují za mořem a dostat se pro ně na seminář je nemožné... A taky pro všechny, které se chystaly na seminář... ale už ví, že já jdu dál a věnuju se novým projektům... tak pro ně je přece tohle naprosto ideální stav !!!

"No jasně... to je vončo!!!" zajásala jsem. A hned jsme se s mým skvělým týmem pustily do realizace. Rozhodla jsem se natočit patnáct půlhodinových videí, což je ještě o kousek více natočeného materiálu než byla doba semináře.

PROČ ON-LINE SEMINÁŘ STYLOVÝ KLÍČ?

  • Máte chuť na sobě pracovat, ale nemáte možnost vycestovat do místa dění, kde se vzdělávací program odehrává?
  • Vaše pracovní doba je dlouhá nebo časově nevyzpytatelná, nemůžete se zavázat k jisté účasti na semináři?
  • Jste na mateřské dovolené, máte malé děti a nemáte možnost hlídání dětí?
  • Bydlíte daleko nebo v zahraničí?
  • Jiné důvody?

 

A taky vás čeká jedno půlhodinové - říkáme mu   >> NULTÉ - VIDEO << , které je naprosto zdarma a vy si ho můžete poslechnout, abyste věděly o čem to celé v podstatě je. To půlhodinové video je velký DÁREK pro vás všechny, protože v něm je mnoho naprosto zásadních informací, které vám budou moci třeba i pomoci nejen v rozhodování o nákupu tohoto projektu, ale i k vašemu rozklíčování.

na seminářích pracovala naprosto intuitivně, ale tentokrát jsme se domluvily na dokonalém systému, aby celá koncepce OCTO CODES vycházela z toho, co je pro vás naprosto důležité a nezbytné a abych já sama nezapomněla na některé důležité téma.
V knize MÓDA A DUŠE aneb KLÍČ K SOBĚ je opravdu hodně informací... ale na semináři jich bylo několikrát tolik. V knize není povídání o tom, co je jednou z nejpodstatnějších věcí mé metody - a to vysvětlení souvislosti našeho konkrétního typu s trigramy I-Tingu. A v tomto projektu on-line semináře s názvem STYLOVÝ KLÍČ - najdete další informace - nejen fascinující vysvětlení souvislostí vašeho typu s dávnou filozofií ze starobylé Číny.

A taky má tento on-line seminář jednu obrovskou výhodu. Já tedy dost rychle mluvím.. a je mi jasné, že po semináři se ve vaší hlavě uloží max 20-40% toho, co jsem vám říkala. On-line seminář STYLOVÝ KLÍČ má tu jednu obrovskou výhodu navíc: zůstane vám v počítači už napořád - tedy jak říkám já: "pokud bude fungovat internet, budete mít tento projekt k dispozici". Můžete se na něj podívat znovu, když zjistíte, že jste potkaly někoho, koho neumíte zařadit, nebo při změně zaměstnání.. nebo prostě budete mít takovou náladu, kdy budete chtít zalézt s horkým čajem do pohodlného křesla a  poslouchat něco, co vás zase dostane na nohy... protože já vím, že metoda OCTO CODES je LÉČIVÁ.

Poslechnout si sem tam, že i přesto, že se to ostatním nezdá, jste v absolutním pořádku taková jaká jste - a ono i tohle si sem tam uvědomit - je léčivé a velmi povzbuzující.

A navíc sem tam můžete něco pustit mamince - ta, která si třeba myslí, že OCTO CODES je nějaká sekta a zjistí, že se ta Táňa Havlíčková docela dobře poslouchá :))), nebo svému manželovi, který je romantik.. a děsně nerad to přiznává... A jsem si jistá, že i pro účastnice mých živých seminářů bude dobré si to všechno, co se tam dozvěděly, zopakovat a věřte, že při každém poslechu vás osloví něco, co právě teď potřebujete slyšet.

Co se na on-line semináři STYLOVÝ KLÍČ dozvím?

Jako na běžném semináři v přímém přenosu vám Táňa vysvětlí i zde podstatu metody OCTO CODES. Dozvíte se, jak metoda vznikla. O čem je dělení na jinové a jangové ženy. Nahlédnete pod pokličku, jak to máme v rodinách se všemi členy (manžel, partner, děti, babičky, tchýně..) pokud metodu neznáme a jak bychom to mohli mít, pokud ji poznáme. Samozřejmě dojde i na podrobný popis jednotlivých stylů. Pochopíte, co je to tzv. bonus po předcích a dojde k rozvolnění starých programů, případně nepříjemných pocitů právě skrze pochopení a přijetí. Dozvíte se, jak lépe vycházet s okolím i v zaměstnání a jak můžete využít svých nadání ke vzájemnější spolupráci.

Dále vás jistě potěší, že pochopením metody OCTO CODES dosáhnete lepšího uspořádání nejen vaší šatní skříně, ale i domácnostiUšetříte finance, protože se budete umět vyhnout nákupům typu „pokus-omyl“. Velkým přínosem bude také úspora času, protože budete-li se umět přiřadit k určitému stylu, ke kterému patří určité vzory a barvy i střihy, které vám sluší, věřte, že návštěva obchodního centra bude časově výrazně snížena. Čas – tuto nevratnou komoditu, pak můžete využít na to, co vám dělá opravdu dobře a co ve svém životě dělat chcete.

Tento projekt završuje celou koncepci, jak nalézt svůj styl pomoci metody OCTO CODES. Každý projekt je něčím výjimečný a každý je jiný. V každém projektu jsou jiné informace a každý z mých projektů v podstatě na sebe navazuje.

Na mých webových stránkách máte přesný popis jak a čím začít a online seminář STYLOVÝ KLÍČ je nezbytnou součástkou do pochopení sebe sama a ostatních.

Čím více z vás bude znát tuhle úžasnou a nadčasovou metodu, tím se bude moci naše společnost uzdravovat. A to je mým neskromným cílem.

Jsem za tento počin velmi vděčná, jsem vděčná za svůj skvělý tým, díky kterému jsem mohla všechna videa tak krásně natočit. A přeji vám, abyste si to sledování těch patnácti videí užily stejně jako ženy na živých seminářích. Věřte, že když si to video pustíte, budu vám tak nablízku, že nebudete cítit rozdíl mezi živým seminářem a seminářem ve vašem počítači :).

Jsem ráda, že jste to právě vy - vy, která přispíváte k tomu, že je naše společnost a náš národ silnější, sebevědomější a zralejší. Děkuji vám a těším se na setkání na webinářích nebo u vás v počítači při sledování tohoto projektu.

Webinář z 9.10.2017

Záznam webináře s Táňou Havlíčkovou
a absolventkami OCTO CODES ACADEMY

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Webinář z 13.10.2017

Záznam webináře s Táňou Havlíčkovou
a Stáňou Stiborovou Mrázkovou

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co o mých projektech říkají jejich účastnice?

Měla jsem tu čest být osobně při natáčení STYLOVÉHO KLÍČE. Bylo to naprosto parádních několik dní v mega silné a úžasné energii 🙂 . Je to BOMBA!!! Fakt se to povedlo. Je to ohromně živé, zábavné, krásně se to poslouchá, informace o jednotlivých stylech jsou krásně ucelené. Je to nadupaných osm hodin informací! A jak je u Táni zvykem, opět se dozvíte další souvislosti, něco úplně nového, co jste doposud neměly možnost slyšet 😉 Metoda STYLOVÉHO KLÍČE je úžasná „škatulka neškatulkovatelná“.. škála jednotlivých stylů je ohromně široká, umožnila mi najít sama sebe, svojí vlastní jedinečnost, ale zároveň i svojí „smečku“ a spoustu spřízněných duší! Pomohla mi začít se dívat na lidi v ostatních stylech s pochopením a skutečným respektem. To co se stalo uvnitř mě, je nepopsatelné! Přála bych tohle zažít každému. Patřím mezi ty, kteří nemají rádi dogmata a škatulky, nikdy jsem nevěřila, že svět je černobílý, že existuje jen jedna správná cesta.. ať už jsem se v životě zabývala čímkoli, vždy jsem narazila na návod, jak to dělat, jak žít, jaká být a ve valné většině případů pro to existoval „jen jeden jediný a správný“ způsob.. to mi přišlo dost netolerantní a manipulativní. Takže jsem se postupem času začala takovýmto rádoby „seberozvojovým“ směrům vyhýbat.. jak se můžeme rozvíjet, když samy sebe vlastně ani pořádně neznáme? Když samy sebe nerespektujeme, nepřijímáme? Když se často celý život snažíme potlačit a stát se někým jiným, stát se „lepším“..? To pak není seberozvoj, ale ještě hlubší sebepotlačení.. v konečném důsledku ty různé metody stejně nefungují, naopak v nás častokrát způsobují ještě větší frustraci, že to nedokážeme dělat správně, že to máme v sobě nějak špatně. A tak hledáme jinou metodu, jiný směr.. ale vlastně pořád chodíme okolo horké kaše a dostáváme se do začarovaného kruhu.. jenže dokud nepůjdeme přímo k sobě, ke skutečnému pochopení a přijetí své duše, nepodaří se nám z tohoto kolotoče vystoupit. Určitě to znáte taky. Odpovězme samy sobě na otázku: „Kolik času jsem v životě strávila tím, že jsem se snažila, změnit, napravit, být jiná, lepší?“ A nemyslím tím jen vzhledově.. ve skutečnosti se nám naše „špatné“ vlastnosti přijímají daleko hůř než širší boky a silnější stehna.. Ale jaká to ÚLEVA když to dokážeme! Jaká to SVOBODA dovolit si být samy sebou a nestydět se za to! V autenticitě je obrovská SÍLA, obrovská RADOST! Znamená to, být i navenek takový jaký jsem uvnitř. Znamená to žít sám sebe, svůj plný potenciál! Odhodit všechny programy a masky.. (pozor to pro všechny neznamená přestat se zdobit, zkrášlovat, aspoň v mém extravagantním případě 🙂 , někdy to naopak znamená ještě přidat 🙂 , prostě ukázat barvu své duše – a ta hvězdná je prostě výrazná a EXTRA, ale přitom je stejně zajímavá jako nenápadná ležérní nebo přírodní avantgardní. Každá to máme jinak, ale každá to máme dobře!!! Každý styl je krásný, specifický a každý je potřeba! Dohromady tvoříme nádherně harmonický a celistvý celek 🙂 . Začít odhalovat svůj STYL znamená vydat se na cestu ZPÁTKY K SOBĚ, do svého nitra, ke své podstatě.. zjistit kdo jsem a jak to mám.. a pak znovuzrozená se vrátit zpět a začít konečně žít, nejen přežívat. Dovolit si být šťastná, dovolit si být klidně naprosto ztřeštěná, jakákoli, prostě JEDINEČNÁ! Taková je pro mě Tánina metoda OCTO CODES. Je naprosto PŘELOMOVÁ, originální. UNIKÁTNÍ. Je to přímá cesta k sebelásce, autenticitě a skutečnému respektu ostatních.. je to cesta k láskyplným vztahům se sebou i s ostatními. Naprosto mě fascinuje, jak je holistická, komplexní, jak spojuje souvislosti, jak moc je léčivá! Ona je živá, ona je opravdu TADY a TEĎ, nádherná ve své různorodosti a plně autentická. Ona FUNGUJE!!! S láskou a přáním ať i Vy najdete samy sebe, svůj styl, jedinečný KÓD k Vaší DUŠI a máte odvahu začít jej ŽÍT i navenek 🙂 .
Veru Kostková
Milá Táňo, včera mi přišla Vaše krásná podepsaná kniha - toho podpisu si velice vážím - a jakmile jsem uspala svého syna pustila jsem se s nadšením do čtení. Protože jsem potřebovala už konečně "vědět", přečetla jsem jí na jeden zátah a musím říct, že je opravdu skvělá. O Vaší metodě mi před několika měsíci povídala kamarádka. Nemohla jsem od toho jejího vyprávění odtrhnout uši a nejradši bych si jí v té chvíli odvezla domů, aby mi vyházela ze skříně všechno - z mých přesně naštosovaných komínků (fakt je mám), co tam nepatří. Už po našem povídání při kojení našich dětí 🙂 mi řekla, že si myslí, že jsem elegantní typ. Nechtělo se mi tomu věřit - já přece taky chodím ve sportovním (no na hory, kde skoro bydlíme, bych těžko šla v lodičkách a šatičkách), taky zkouším křiklavé barvy (jsem přece mladá a očekává se, že si ještě nebudu hrát na dámu), jsem hodně empatická (nejsem studený čumák), věřím na vyšší smysl (že by zase řád?) 🙂 Od té doby jsem přečetla a shlédla všechny Vaše dostupné materiály a nejraději bych se rozjela na Váš seminář, ale zatím jsem máma na full time a moje absence by u syna rozhodně neprošla, takže díky za knížku a jednotlivý popis všech typů, který mi dal jistotu, že do jiného stylu než elegantního se prostě nehodím 🙂 Jen Vám chci říct obrovské děkuji!! Jsem ráda, že je opravdu v pořádku, že chci mít VŽDYCKY upravené ruce a nalíčené oči, VŽDYCKY budu hledat kabelku, která se hodí k botám, VŽDYCKY budu ladit barvy tak, aby přesně seděly k sobě 🙂 Ať na Vás ten nahoře dává veliký pozor, protože Vaše práce je opravdu důležitá.
Lenka
Milá Táňo, když jsem si poprvé dělala váš test, vyšel mi chaos a já se postupně začala o tuto metodu zajímat. Poprvé jsem byla na křtění knihy v Jičíně, kde jste mi knihu podepsala i s věnováním. Do té doby jsem si myslela, že jsem rebelka. Zeptala jsem se jestli může být rebel s rebelkou. Na vaší odpověď nikdy nezapomenu: "Ano může, ale ty budeš jinová možná romantička?" V tu chvíli se mi změnil život a došlo spoustu souvislostí... přečetla jsem pak vaši knihu a sleduji i další produkty. Chtěla bych, aby se vaše metoda dostala i mezi teenagery, jako jsem já. Moc si vážím toho, co děláte a přeju ať se vše daří, tak jak má.
Anička
Děkuji, Táňo, že jste :-)! Děkuji za to, co přinášíte a děkuji, že jste autentická 🙂 Moje máma Rebelka, která v mládí šila podle Vašich střihů, si k Vánocům nadělila Vaši knihu. A já jsem díky ní mohla prožít svátky ve Vaší společnosti a nasávat tu sílu a pravdu, která ve Vás je, a která skrze Vás proudí ven. Já jsem jasná Avantgarda. A Váš projekt jsem nazvala i našim projektem, protože to není o Vás, ale o nás jako společnosti, která má na to být svobodná. Děkuji Vám za vše, co s námi sdílíte.
Natálie
Tato metoda mě posunula k mému zásadnímu životnímu rozhodnutí ohledně práce. Když je člověk jediný, kdo umí určitou věc, tak ji fakt musí dělat! Je také báječné vnímat, když něco řeknou naše děti, kde se zásadně projeví jejich styl, tak se na sebe se ženou jen podíváme a už víme 🙂 Dají se tak uzdravovat celé rodiny, díky moc!
Tomáš
Jestli něco někdy předčilo má očekávání, tak tento Tánin projekt. Vůbec jsem netušila, čím vším je moje duše zasypána. Netvrdím, že je teď všechno očištěno a já jen zářím. Ale pochopila jsem spoustu věcí a mám pocit, že jsem hlavně pochopila smysl mého života. A to je ten největší dar, který jsem mohla dostat. Táňo, tvoje metoda má nesmírnou (řekla bych až vesmírnou) cenu, ale to ty víš! Jak by asi svět vypadal, kdyby se s ní mohly seznámit všechny Pozemšťanky? Přeji ti i nám všem, aby se to stalo skutečností.
Mirka
Sledovala jsem všechny vaše proměny na TV Relax, velmi mne zaujalo a zasáhlo, co učíte a žijete. Jsem ležérka a v podstatě jsem už tento styl oblékání měla, ale stejně jsem si pobrečela, když jsem od Vás četla, že se nemusím narvat do mini šatiček s výrazným šperkem, nebo si obléct kostýmek. Hned jak mi přišla odpověď na Váš stylový test, hned jsem musela na svůj miniaturní blog napsat článek, abych tak mohla šířit Vaše poznání i mezi své přátele. Teď o Vánocích jsem se zálibně kochala svým nově protříděným šatníkem, kde jsou krásně čitelné teplé barvy ležérky, které mi opravdu sedí. Moc Vám děkuji za to, že předáváte své poznání dál. Moc jste mi tím pomohla.
Anna
Párový seminář byl opravdu skvělý!!! Tolik toho ozřejmil, vysvětlil.. jasně, ale pro muže to chce odvahu přijít. Taky se mi to muži nelehko navrhovalo, bála jsem se jestli vůbec půjde a jak pak bude reagovat, jestli nové zjištění o sobě přijme a nebude chtít celou metodu shodit.. ale NAOPAK!!! Je úžasný, pochopil to možná lépe než já 🙂 a dokonce i svůj styl celkem dobře přijal - avantgarda - to já byla zaskočena a nakonec se musela sama sobě smát - protože se mi líbí avantgardní muži a ten můj byl nějaký příliš normální. Ale vědomě mi to nešlo do hlavy, nicméně když to říkala i Táňa tak na tom přece musí něco být, ne? Navíc přítomné avantgardy se hned zapojili do diskuse 🙂 Čím více nad tím přemýšlím, tak to vlastně VYSVĚTLUJE TO ÚPLNĚ VŠECHNO! - od duševna po fyzično - jak se k sobě chováme, jak doma fungujeme.. Vřele doporučuji párový seminář všem, kdo chtějí styl partnera skutečně najít, co se týče našich nejbližších některé věci prostě sami nevidíme... je to úžasná manželská terapie vedoucí k vzájemnému pochopení a respektu. Tolik se mi ulevilo, zmizelo tolik kritiky.. hlavně teda z mé hvězdné strany.
Veronika
Celý tento projekt vnímám jako začátek cesty ke spokojenosti své duše. Nebude to cesta lehká (alespoň pro mě), možná mě můj egonek bude chtít stáhnout zpět, ale něco se změnilo a i kdyby to byl jen jiný úhel pohledu na lidi kolem mě a větší pochopení pro to, jací jsou, tak to stálo za to. A je to taky změna pohledu sám na sebe. Uvědomění si, že není třeba žít jen podle představ druhých, že to, že to mám jinak, nemusí znamenat, že to mám špatně.
Karla
Táni, moc děkuji a hluboce se klaním. Nikdy jsem si nemyslela, že během tak krátké chvíle budu mezi skupinou tolika žen a budu si připadat, jako že jsme jedna velká rodina, která se navzájem toleruje, podporuje a motivuje. Nádherný projekt, jsi úžasná žena, tolik moudrosti, nadhledu a smyslu v dnešním světě přetíženém informacemi… Jsi takový průvodce k naší duši. Už teď vím, že má pro mě velký smysl pokračovat dál a moc se těším.
Alenka
Som velmi rada, ze som sa s Tanou stretla - som vdacna Tani opatovne a opatovne, ze to robi - a ona doklepla moje vahanie medzi av., lezerkou a sportackou. Aj dnes mam na sebe relativne jednoduche oblecenie, ale bluzka ma vinovu farbu a uzemnuju ma drevene nausnice a kozene kristusky - a ja citim, ako prave v nich "sedim" - je to moja opora vo svete. Ako tu uz viacere "najdenky" spominali, nakoniec som aj ja zistila, ze mam v satniku naznak toho, co som, ale neodvazny, len v naznakoch - a ze som sa v tom necitila dobre, ma spochybnovalo (bavlnene tricka, vyrazny zlty kabat (ano, ten milujem a kvoli nemu som sa vzdy tesila na jesen) a tazsie striebro. Az teraz - v tom jadre, som zistila, ze prichadza uvolnenie, ked mam naozaj ziarivu farbu a sperky su drevene a kozene - to streibro bol kompromis. A kompromisy Ta budu vzdy dusit. Je to ako keby si sa nacahovala, ale stale citis obrovsky blok, ktory nie si schopna prekrocit.
Anna
Táňa byla úžasná, vše perfektně vysvětlila a její "naciťování" se mi moc líbilo. Po semináři se cítím opravdu skvěle, chápu líp sebe a snad i okolí a mám pocit, že i vztah s mami se posunul k lepšímu.. šířím "osvětu" o energiich 🙂 Ráda bych šla na nějaký pokračovací seminář.
Eva
Ted budu potrebovat to všechno stravit, seznamit se s tou zenskou, ktera leze ven a najit svou polohu, ale urcite se zase pripojim....Dekuju, dekuju, dekuju..byl to neuveritelny zazitek. Díky tobe a tve metodě OCTO CODES jsem si uvedomila, ze skoro 40 let hraju roli hodne holky, ktera ale neni moje a zrejme to ma velky podil na tom, ze pravidelne dochazim na terapii..verim, ze prijde cas, kdy budu moc tu chemii v podobe antidepresiv hodit do kose a zit! ..Dneska ráno jsem šla do práce, v kozačkách (líbí se mi jak pěkně klapou) a ramena vzpřímená..Čeká mě ještě těžká cesta, protože ten strach z toho, že ztratím náklonnost ostatních tam je, ale cítím, že ta cesta je správná..protože dnes ráno se mi dýchalo nějak líp...volněji..jako když vypustíš strašáka ze skříně.. PS: Ano, tvoje metoda je naprosto jedinečná! Máš být na co hrdá! Já se pod to podepíšu! 🙂
Jitka
Milá Táňo, těžko hledám slova… Já jsem tak nějak tušila, že to bude síla, ale že až tak!.. Jsem nesmírně vděčná za tuto zkušenost. Tvoje metoda má dalekosáhlý dopad, já nepochybuju o tom, že brzy prorazí do světa – přeju to nejen tobě, ale nám všem na celé planetě, protože to je to o co tu jde – přes přijetí sebe, respekt k sobě a ostatním tvořit život… Patří ti můj velký obdiv, úcta a poděkování za to, co děláš.
Zdeňka
Táňo, moc děkuju za všechno. Skutečně měníš životy. Dala jsi nám obrovský dar, a tím je, že nacházíme samy sebe. Je to jako najít cestu z mlhy na slunce. Čeká mě ještě hodně práce s mojí avantgardou, ale moc si to užívám a jsem najednou svobodná. A i když mám zatím stejný šatník, tak lidi okolo tu změnu cítí a chovají se jinak. Mám pocit, že se najednou na mě někteří dívají s nejistotou, jakoby říkali, vypadá jako Jitka, ale je to fakt ona? Překvapuju i sama sebe, a je to nádherný pocit. Najednou jsem to opravdu já. Konečně vím kam jdu, a možná, taky proč.
Jitka
Setkání s vámi má pro mne obrovskou hodnotu. Podařilo se mi konečně pochopit svoji matku, uvědomit si, proč se v mém dětství a mládí odehrávaly konflikty s ní. Jsem šťastná, že jsem jí dokázala odpustit. Dívám se teď na ni úplně jinak a s láskou. Také mám radost, že jsem si svoji Hvězdu přece jen uhájila,a že jsem si ji znovu uvědomila. V neposlední řadě jsem dostala od vás dar, kterého se velmi cením. Uvědomění si významu a hodnot našich odlišností.
Pavla
Okázalý bonus jsem s radostí a jak lehce vyměnila za ležérně-hvězdný a vše si dosedlo a doklaplo mi spousta věcí. Ještě bych chtěla víc do hloubky informace o všech typech, abych mohla určit své blízké. V neděli jsem určila svého elegantního skoro tchána a najednou je vše jednodušší. Už to není despota, co řeší pozdní příchod o minutu, ale prostě jen elegantní muž, co to tak má. 🙂
Soňa
Paní Táňo, zdravím Vás, konečně jsem se odhodlala Vám znovu napsat. Koupila jsem si po přečtení Vašeho ebooku o několik měsíců později i knihu. Ta kniha je fantactická, nádherná, má svou úžasnou energii. Po jejím přečtení a vstřebání další nových informací, jsem se rozhodla a koupila další dvě 🙂 , jedna mé sestře a druhá jedné známé. Myslela jsem u sebe, že jsem romantička nebo snad ležérka, ale nakonec zřejmě asi ani jedno… vypadá to, že jsem avantgarda 🙂 Musím říct, že pokud toto Vaše skvělé počínání neviděli v zahraničí, tak pak až jej objeví, tak si asi řeknou, jak na tohle přišla a dokázala tato úžasná a nádherná žena z takové maličké země ? Jakto, že jsme na to nepřišli my?
Jana

֍ ֍ ֍ ֍ ֍