OCTO CODES Táňa Havlíčková

PRÁCE SRDCEM

ZÁZNAM WEBINÁŘE ze 7.6.2023

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

V práci stráví dospělý člověk osm hodin denně, pokud má práci mentální, jejíž náplň tvoří hlavou, pak to je daleko více hodin. Pak připočítejme hodinu až dvě navíc, které většina potřebuje na cestu do zaměstnání a už to máme více než třetinu celého života

Tento projekt je naprosto vzácnou sondou do duše vaší firmy, podniku, společnosti. Pokud zaměstnáváte třeba jen jednoho člověka, pak je tento projekt přesně to, co potřebujete. I pro vás, kdo chcete zjistit, pracujete-li na tom správném místě.

Čím více zaměstnanců máte, čím více máte spolupracovníků, které jakýmkoliv způsobem vedete a očekáváte od nich skvělou práci, kterou budou dělat s nadšením, protože tu práci budou opravdu milovat, tím více bude tento projekt pro vás přínosný. A nakonec vám musím říct, že i když jste živnostník nebo podnikatel a pracujete jen sám se sebou a pro sebe, tak i v tom případě pro vás ten projekt bude nezapomenutelnou sondou do vaší podstaty a vy sám si můžete na sobě uvědomit, jestli je ten obor pro vás opravdu to pravé a jediné a jestli pracujete způsobem, který vám energii přináší a ne odebírá. A pokud jste zaměstnán kdekoliv a zvažujete, je-li tato práce ať v oboru nebo způsobem, jak každým dnem pracujete, přínosem a přidává vám energii, nebo vám ji odebírá, pak i pro vás bude tento projekt velmi užitečný.

To vše nám buď do našeho života hojnost přináší nebo taky můžeme vydělávat komplikovaně, málo a neuspokojivě vzhledem k vynaložené námaze.

Kdysi dávno mi byla doporučená jedna zvláštní konzultace s člověkem, který uměl odhadnout práci, kterou bychom měli dělat. Odbornými kruhy se neslo, že je to podvodník a šaman a že je to člověk, který si to všechno vymýšlí.

Ale to jsem se dozvěděla až po té konzultaci, jinak bych na ni asi nešla. Protože to, co jsem se tam dozvěděla, bylo naprosto fascinující, a ještě po třiceti létech si tvář toho pána dovedu vybavit. Protože říkal úžasné věci, které jsem nezapomněla a od té doby je nejen využívám já, ale šířím je dál.

On totiž říkal, že existují jen dvě možnosti, které nám osobně přináší naše prácebuď nás nabíjí zpětně energií a v tom případě je to pro nás to nejlepší, co pro sebe můžeme udělat, protože se to odrazí na našem fyzickém stavu (netloustneme), jsme samozřejmě daleko zdravější, stihneme toho třikrát více v životě, a to nejen pracovat, ale zbude nám energie na smysluplné vztahy, rodinu, koníčky…ale i odpočinek. Práce, která nám nepřísluší, tak ta nám odebírá energii a ta nám potom samozřejmě chybí ve všech zmíněných oblastech.

Dá se to zjednodušeně říct i tak, že práce, která je ta naše, nám přináší delší a spokojenější a vyrovnanější, bohatší život. Práce, která není ta naše, tak nás vyčerpává a krade nám zdraví, my pak žijeme nenaplněný a daleko kratší život.

Ten pán se mi podíval na ruku a říká, že můj nejlepší mentální obor je etnografie a ve fyzické oblasti je to zpracování kůže. Tenkrát jsem se málem přihlásila ke studiu... ale pak jsem raději zůstala módní návrhářkou, protože mě stejně ta práce nesmírně bavila a energii mi opravdu přinášela.

Až po letech, když jsem si na tu etnografii vzpomněla, jsem si uvědomila, že to, co dělám – ať to byla módní návrhářina nebo fashion terapie - obě ty práce vychází možná opravdu z té etnografické oblasti, protože metoda OCTO CODES je hlubokou sondou do psychologie člověka a paradoxně vychází i z podstaty různých národů a jejich zvyků

  • Možná jste v situaci, kdy vám něco ve firmě nefunguje tak, jak byste si představovali. A vy nemůžete přijít na to, čím to je. Zdánlivě je všechno na svém místě a nevidíte vůbec žádný problém. Ale přesto něco drhne a vy to prostě cítíte.
  • Možná jste právě naopak ve stavu, kdy vám firma šlape jak švýcarské hodinky a vy jste rozhodnuti rozšířit zaměstnaneckou základnu a máte obavy, jestli se vám podaří najít opět ty správné lidi, kteří budou pro vaši firmu to pravé ořechové.
  • Možná jste živnostník a máte jen pár spolupracovníků, z nichž s některýma jste nadmíru spokojený nebo spokojená, ale s některýma to prostě není ono a vy nevíte proč, přitom oni se snaží a vy zdánlivě proti nim nenacházíte nic, co by zanedbávali.
  • A v případě, že jste majitel velké společnosti, která zaměstnává desítky či stovky lidí, pak je tento projekt pro vás přímo nezbytné shlédnout a absolvovat (tak nebudu vám mazat med kolem úst, protože nějaké drobné úkoly to bude chtít i od vás, ale nebojte, budou opravdu jen malinké a nezaberou vám moc času).
  • Anebo jste zaměstnanec, který cítí, že by něco rád změnil, ale není si jistý, jestli je ta změna pro něho dobrá a přinese mu hojnost.

Metodu OCTO CODES jsem objevila v devadesátých letech, kdy jsem začala dělat osobní konzultace s muži i ženami a všimla jsem si – pro mě zcela zřejmých a viditelných – signálů, které hovořily o tom, že je nás několik základních psychologických typů. V té době jsem byla úspěšnou módní návrhářkou a vnímala jsem silně, že každý kousek oděvů sluší určitému typu a tomu druhému spíše ubližuje. Byl to v té době jen takový můj koníček, který mě ovšem natolik fascinoval, že poté, co oděvní firma, ve které jsem pracovala jako kreativní ředitelka, skončila a zanikla, jsem navázala na můj “vedlejšák” - který mě natolik pohltil, až se z toho stalo nejen zaměstnání, ale moje poslání – životní mise.

Podstatou tohoto projektu je představení všech osmi stylových typů, z nichž každý z osmi je naprosto specificky vybaven vlastnostmi, talenty i schopnostmi pro konkrétní zaměstnání.

Já vím... teď si říkáte, že tohle znáte, od toho jsou testy MBTI, každý pracovník HR oddělení má manuály, podle kterých přijímá zaměstnance, tohle se už učí na každé vysoké škole a profese HR je dokonale zpracována, takže co by zrovna nového a jiného mohla přinést nějaká Táňa Havlíčková, která notabene není ani vystudovaná psycholožka ani nemá žádné mezinárodní odborné certifikáty… navíc byla třicet let sice slavnou a úspěšnou - ale přece jen módní návrhářkou a to je zcela odlišná profese od toho, co vy očekáváte od profese psychologie práce…. 

Zdroj: Pinterest

No a pokud to vnímáte takhle, tak holt ještě žijete v minulém století a nevšimla – nevšiml jste si, že jsme se přehoupli do naprosto nové doby, kde papíry jsou od toho, aby se na ně kreslilo nebo já pomoci jich taky zatápím každé ráno ve svém krbu.

Ale papír není informace, zkušenost, hluboký naplňující talent, na který nepotřebujeme od nějaké autority razítko.

Asi vnímáte, že svět se zcela od základů mění. To, co platilo a fungovalo po staletí, začíná šmahem mizet z našich životů a je nahrazeno zcela novou kvalitou. Anebo i prozatímním vzduchoprázdnem, které nicméně chce být něčím vyplněno. A ta výplň už nemůže být formální. Spoustu věcí jsme dělali – a dělalo se – protože to tak bylo zvykem, učili jsme se to, nabízelo se to samo, protože to tak dělali lidé před námi a my to často zcela bezmyšlenkově přejali.

Ten svět, který právě teď ovšem tvoříme, bude jiný. Nebude už postavený na těch papírech, certifikátech, dosaženém vzdělání a různých razítkách, ale bude živý. 

Bude chtít, abychom ho vyplnili my sami, svými vlastními schopnostmi, které můžeme získat jako ojedinělý talent nebo letitými zkušenostmi. Ale chce se po nás vnitřní zaujetí pro každou práci, kterou budeme dělat. Tato nově vznikající společnost už nechce být umělá. Chce být hluboce svázaná s duší každého člověka. 

Mám za sebou tisíce klientů, o kterých si zcela veřejně troufám napsat, že jsem jim změnila život. Za posledních deset let, co se metodě OCTO CODES věnuju denně téměř 24/7, jsem vedla desítky víkendových seminářů pro ženy i muže, ve svých online projektech jsem měla dalších tisíce spokojených žen (ty mám většinou jen pro ženy), napsala jsem čtyři knihy, které se staly bestsellery a dvě z nich se pohybují řádově v desetitisícových prodejích. O čtenosti nemluvím, protože moje knihy se půjčují nejen v rodinách, mezi kamarádkami ale i v kancelářích. 

V roce 2017 jsem byla nominována na zápis do Oxfordské encyklopedie význačných osobností.

Mám za sebou již šest ročníků roční školy OCTO CODES ACADEMY, ve které učím studentky metodě OCTO CODES, ale i pochopení toho, jaké hrajeme role a žijeme tím cizí životy.

A momentálně píšu knihu pátou, kterou vnímám jako svůj dluh mužům s názvem KLÍČ K MUŽSKÉ DUŠI.

Zdroj: Pinterest

Metoda OCTO CODES je něco zcela výjimečného a to, že o ní zatím nic nevíte není vaše chyba, protože já jsem se opravdu věnovala deset let výhradně ženám. 

Tento projekt je první, který je určen pro novou cílovou skupinu, a to jste právě vy – zaměstnavatelé, šéfové týmů, živnostníci, pracovníci personálních agentur i tápajících zaměstnanců a jednotlivců živnostníků. 

Je načase vás seznámit s holistickou a neuvěřitelně hlubokou, a přitom zcela jasně pochopitelnou psychologickou metodou, kterou jsem nazvala OCTO CODES – tedy osm kódů k duši člověka.  Mimochodem, název OCTO CODES je mezinárodně patentovanou značkou.

OCTO CODES znamená latinsky OSM KÓDŮ a můžete to vnímat jako osm kódů vaší duše. Každý typ z osmi je odlišný, má jiné priority, jiné způsoby fungování v životě a jinak řeší své každodenní povinnosti. Má samozřejmě i jiné talenty, a zatímco některé věci mu jdou skvěle, jiné mu jdou s velkými obtížemi. 

Nedá se popsat celá metoda pár slovy, na mých stránkách tanahavlickova.cz najdete odkazy na videa na našem YouTube kanále, záznamy z webinářů, dvouhodinové video jako záznam semináře, odkazy na knihy, ebooky a samozřejmě i na můj blog.

Metoda osmi psychologických typů je v tom mém podání velmi srozumitelná, dokonce viditelná na první pohled.

Pokud se seznámíte s osmi typy a jejich přirozeným projevem – ať vědomým či nevědomým – dokážete pochopit mentalitu každého svého zaměstnance. 

Jakou to má výhodu?

Každému člověku ve vašem pracovním týmu můžete dovolit pracovat tak, jak je pro něj nejpřirozenější, v oboru nebo způsobu práce, který je mu opravdu vlastní. 

V dnešní převratné době, kdy stará civilizace končí a my jsme právě ti, kteří budou novou civilizaci budovat, je nanejvýš důležité, aby bylo každému člověku umožněno být sám sebou, ve své nejpřirozenější energii, kterou pokud žije osm hodin ve své každodenní práci - tak mu přináší radost, nadšení a energii a jeho zaměstnavateli obrovské benefity v podobě spokojeného týmu, který chápe své vzájemné rozdíly a nemá potřebu, aby všichni fungovali stejně jen proto, že se to tak kdysi považovalo za normu.

Dneska už tato norma neplatí, naopak, škodí našemu zdraví i zdravému fungování každé společnosti.

Zdroj: Pinterest

Projekt PRÁCE SRDCEM obsahuje celkem 11 témat. V každém z těchto jedenácti videí budete mít dvě videa, takže celkem projekt má 22 cca půlhodinových videí.

Doprovodem pak bude společná, uzavřená facebooková skupina, ve které můžete sdílet své postřehy, psát dotazy a komunikovat i mezi sebou.  V této fb skupině budou uveřejněny fotografie, které se budou týkat obsahu celého projektu.

Videa budete dostávat do členské sekce, do které dostanete přístupy mailem.

Každý z osmi stylových profilů vám popíšu detailně tak, abyste byli schopni podle vizuálních znaků i podle podvědomých signálů, které každý člověk vysílá, pochopit, v jakém stylu je váš kolega či zaměstnanec. Pokud znáte danou osobu déle, bude se vám to poznávat snadněji, u člověka, který se vám jde předvést jen na pohovor, tak většinou hraje role, aby byl samozřejmě viděn těma nejlepšíma očima, takže tam vás v tom případě upozorním na podvědomé hry, které člověk hraje.

První video o daném tématu bude více všeobecné a druhé se bude zabývat už většími detaily. U obou vám popíšu, jak daný styl pracuje, co je pro něho důležité, co zvládá, co nezvládá a v čem jsou jeho nejsilnější stránky a taky ty, které nemá a nikdy nebude mít dokonale zpracovány.

V každém oboru jsou důležité určité styly. Některé jsou vysoce kreativní a pokud máte účetní společnost, tak je určitě nebudete rádi zaměstnávat. Jiné jsou naopak velmi důsledné a konzervativní a ty byste nechtěli, pokud máte reklamní agenturu a potřebujete člověka, který je vysoce nekonformní.

"KDYŽ CHCEME ZDRAVÝ A KRÁSNÝ SVĚT, MUSÍME HO ZAČÍT TVOŘIT”

Tento projekt spouštíme zcela symbolicky na DEN OTCŮ – protože jsem si vědoma, že velká většina majitelů firem jsou právě muži, tedy tátové. Ženy na sobě už dlouho pracují a muži často říkají, že nemají čas na blbosti, protože jsou živiteli rodin a musí se věnovat práci. A já bych si moc přála, aby nám ten svět už opravdu fungoval tak, jak má. A proto budu ráda, když i muži přijmou pomoci projektu PRÁCE SRDCEM metodu OCTO CODES do svých životů.

Zdroj: Pinterest

Projekt budete mít k dispozici 2 roky.

A v případě zájmu, je možné se domluvit na přednášce nebo semináři pro vaše zaměstnance.

Jako bonusový materiál dostanete navíc:

  • eBook Osm klíčů k Vaší duši v hodnotě 890 Kč s DPH
  • eBook Osm pohledů na OCTO CODES v hodnotě 590 Kč s DPH
  • přednášku z kongresu KOSEIN na téma intimity a sexuality osmi psychologických profilů ženy a muže v hodnotě 605 Kč s DPH
  • záznam z přehlídky FOR FASHION Brno v hodnotě 908 Kč s DPH
JEDNOTLIVEC
16.500 Kč bez DPH (19.965 Kč s DPH)
Postupné procházení programem s podporou Táni Havlíčkové v uzavřené FB skupině.
FIRMA
22.000 Kč bez DPH (26.620 Kč s DPH)
Přístup k celému programu ihned a přístup do FB skupiny pro firmy.
Zdroj: Pinterest

Co o mých programech říkají jejich účastnice.

Byla a je to jízda, to vám řeknu 😀
Tánino video, zase byl nějaký aha moment... jen já (zatím) nejsem takový střelec, abych se hned po hlavě vrhala do změn. Něco odkládám, něco nechávám zrát a něco UŽ řeším.
Vracím se k videům z loňska, pro mě nebylo možné pojmout všechno. Něco jsem třeba tehdy nechápalanebo se na to dívala tehdejší optikou. Vidím a cítim na sobě podstatné změny. Jsem za to vděčná a těší mě, že jsem mimo dav - ale to jsem vždycky byla, ted ovšem mám podpůrné informace a znám stejně naladěné lidi, takže si nepřipadám jako mimoň a exot 🙂
Baví mě pozorovat vaše i moje proměny a vývoj. To odlupování slupek. A jak se díky tomu rozsvěcujeme, jak uvnitř tak i navenek... to jsou pak ty obligátní hlášky u fotek - holky, vy krásně záříte 😍. Je to tak. Skutečný člověk je krásná, světelná, láskyplná bytost. Děkuji za možnost tohle zažívat. Děkuji vám všem, co tu jste za společnost/skupinu/smečku.
Dita
Prajem všetkým spriazneným dušiam príjemný večer ❤️
Pri pohľade dnes na horách som s vďakou myslela na naše guru a na Vás všetky,... vďaka Vám už netápam v hmle, ale kráčam hore a vidím kam vedie cesta...a hoci sa možno x-krát potknem, nemôžem už zablúdiť... už nepôjdem dolu do hmly a tmy, ale za zlatým slnkom, ktoré vidím v diaľke ... nad horizontom. Prajem Vám všetkým šťastný nový rok plný zdravia, úsmevov, ľahkosti, porozumenia a pohody. 🥰😘
Ivka
Na začátku bych chtěla napsat jedno slovo ,,DĚKUJI'' - za úžasnou energii a práci ať v online projektu TH a Talenty nebo na osobním setkání - smekám nad tím, jakou výdrž s námi máte...tento rok byl, co se týče mne, opravdu silný...
Táni děkuji, že to s námi nevzdáváš, i když jsme protivné a naše tvrdé hlavy a programy v nás bojují 🥰🙂 je to dřina, ale nese výsledky... to včerejší video bylo jako pohlazení a nádherné zakončení a zároveň v něm byla taková nádherná povzbuzující energie...🙂
Marťa
Milé harmoničky, chci take moc a moc poděkovat za celé dva roky harmonie. Bylo to pro mě nesmírně přínosné, poučné a nechyběl ani humor a lehkost. Chci moc poděkovat našemu vedení a samozdřejmě všem ostatním za jejich příběhy a odvahu sdílet, jste mi velkym vzorem. Il když jsem se do osobních setkání nezapojila, prožila jsem za ty dva roky velké změny. Už nejsem v roli oběti, jdu za sebe a užívám si to a mám pocit, že ŽIJU. Ano už to není o přežívání ,ale o žití a za to jsem nesmírně vděčná!!! Holky děkuji a přeji vám všem život podle svých představ a spokojenost.
Štěpánka
Moc Vám všem děkuji za tolik podnětů, poznání, přátelství, radosti a sounáležitosti, kterou jsem s Vámi za ten rok i předtím pocítila a prožila. I když je to někdy náročné, věřím, že když budeme věřit v sebe a budeme k sobě poctivé, budeme žít bohatý a naplňující život s přirozenou krásou a radostí.
Hanka
Mám vás moc ráda a jsem nesmírně vděčná za to, že jsem s vámi mohla projít dva neopakovatelné roky života. Staly jste se pro mě součástí rodiny.
A můj život se zcela změnil. Už si nepřipadám jako ustrašená holčička, která stojí před zavřenými dveřmi a nedosáhne na kliku... Už jsem těmi dveřmi prošla a přede mnou se otevřela úžasná cesta. A mám pocit, že teprve teď začínám doopravdy vidět, slyšet a cítit. A nebojím se toho...
Vůbec nevím, jak poděkovat. Celou dobu nás trpělivě vedete, zvedáte ze země a občas postrčíte i pohlavkem, bez kterého by to nešlo. Nezbývá než hluboce smeknout. ❤️❤️❤️
Šárka
Milé harmoničky, moc vás zdravím a přeji vám do nového roku jen to nejlepší – harmonii, zdraví, pohodu v rodině, úžasné zážitky a milá a inspirativní setkání.
Děkuji moc za uplynulé dva roky s TH. Já vím, že jsem byla neviditelná – ale prostě to psaní postřehů, aha momentů mi opravdu nejde. Navíc se přihodilo něco velmi osobního, s čím jsem se dlouho srovnávala. Kdybyste věděly, kolik já jsem vám toho řekla! Ale jen v myšlenkách nad ránem nebo při procházkách. A když jsem si sedla, že vám to vše napíšu – nic. Co jsem napsala, vůbec nevystihovalo to, co jsem vám už jednou v mysli řekla. A podruhé a pomalu s psaním to prostě nešlo, nebylo to ono, ta správná slova už proběhla. A své taky mnohdy sehrál čas a někdy málo soukromí. Takže tolik k mé neviditelnosti.
Děkuji moc našim úžasným průvodkyním a inspirátorkám za všechny náměty, videa, knihy, filmy,… Ještě budu dohánět resty. Můžu jen říct, že se mi hodně změnily hodnoty, náhled na vše, i vnímání času – často jsem dříve bývala v nějakém vleku – co všechno musím a nestíhám – naučila jsem se vybírat a některé zbytečnosti vytěsnit – a více promýšlet věci dopředu – to jsem kdysi vůbec neuměla. A taky že vše nemusí být na tisíc procent J)). Mým přáním bylo zjednodušit si život – víc se věnovat sobě. A to se mi daří.
Milé harmoničky, děkuji za milou společnost. Mějte se krásně harmonicky.
Alena
Ze srdce Vám všem děkuji za Tajemství harmonie. Vaše informace, inspirace, podpora a vytvoření úžasného společenství žen mi přinesly mnohem víc, než jsem si při vstupu do skupiny vůbec dokázala představit. Vytvořily jste úžasný koncept a naplnily ho sebou samými, a toho si velmi vážím. Věnovaly jste nám tolik, že mám z čeho čerpat ještě pár let. A hlavně - podporovaly jste nás v tom být sebou samými, dívat se na sebe z různých úhlů pohledu a nespokojit se s tím prvním, co uvidíme. To a "živé" společenství stejně naladěných žen vnímám jako největší přínos pro sebe. Děkuji, děkuji, děkuji...
A děkuji i Vám všem ve skupině, Vaše příběhy, sdílení, odvaha i nejistota, schopnosti i dovednosti pro mne byly jako čtení úžasného románu. S nesrovnatelnou výhodou, že vím, že existujete, nejste vymyšlené a v přímém přenosu zvládáte věci, které by mi ještě nedávno přišly nepředstavitelné. Dáváte mi tím odvahu a inspiraci jít také svou cestou a odvažovat se vykračovat ze své komfortní zóny. Děkuji, děkuji, děkuji...
Katka
Mám za sebou krásny rok, za ktorý som fakt veľmi vďačná. Všeobecne OC-programy v posledných rokoch som mala namiesto psycho- a iných terapeutických sedení. Viac sa venujem samej sebe a vyberám si veci a ľudí, ktorí ma tešia a zároveň posúvajú.
Lucia
Milé harmoničky❤️. Tak mě, na rozdíl od Táni, chytá troška nostalgie, že končí 2 roky krásných sdílení, vzácných nových informací a vůbec...🙂. V posledním videu, zejména v závěru to Táňa řekla moc pěkně, souzním a děkuji 🌹, jak našim učitelkám, tak vám všem. Pro mě byly ty 2 roky s vámi velkou pomocí a uvědomuji si teď, že svoji cestu životem budu dělit na prožívání před TH a po TH. Jsem ráda, že jsem mohla být v tak úžasné smečce a věřím, že i dál mnohé z vás budu potkávat. Mám vás ráda❤️🙏❤️
Jana
Mám s vámi za sebou OG a oba roky TH, HD. Vím, že jsem dál, na cestě k sobě, k vnímání sebe a vnějšího světa. Budu se vracet k příspěvkům našich úžasných kouček ❤️, vašich příběhů. Často v nich objevuji nové informace, které jsem přehlédla anebo nebyl ten správný čas je pochopit. Těším se, že nadále budeme v kontaktu, budeme se setkávat a společně tvořit lepší svět.
Jitka
Chci poděkovat, že jsem se stala součástí harmonie.
Posunulo mě to dál a blíže samu k sobě, k většímu pochopení svého chování a i chovaní okolí. Některé události a vjemi se rozpouští velice rychle a jiné čekají na své příležitosti a načasování. Jsem beran a nekteré veci chci rychle,pak me to uplne zastavi. Učím se vnimat svou intuici a 💗.
Ráda si čtu, vaše příspěvky, které se mnou různě rezonují.
Děkuji všem a přeji pohodové časy na cestě životem, který je kouzelný a dostává se nám všeho, o co požádáme a vibrujeme na frekvencích harmonie.
Lucik