OCTO CODES Táňa Havlíčková

DEVÁTÝ KÓD

Když jsem rozjížděla tříměsíční projekt v září... 2019 s názvem DEVÁTÝ KÓD, tušila jsem, že bude pro mnohé odvážné účastnice dost transformační, ovšem výsledky zdaleka předčily naše očekávání.

Troufám si říct, že každý náš projekt je pro většinu žen – při většině našich projektů si ženy sáhnou hluboko do podvědomí a začnou tahat staré kostlivce ze své léty pozapomenuté paměti.

Vytahují na světlo staré programy, o kterých vůbec netušily, že je ovládají, aniž by si to uvědomovaly vědomě.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

ZÁZNAM WEBINÁŘE z 18.5.2022

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

ZÁZNAM WEBINÁŘE ze 4.5.2022

 Vědomě jít životem lze jen tehdy, když nás něco z minulosti neovládá a netahá za nitky, které nás životem vedou jen díky tomu, že jsme si kdysi v nejútlejším dětství zvolily program k přežití. My ho v dospělosti samozřejmě už dávno nepotřebujeme – jsme samostatné, rozhodujeme se na základě současných reálných prožitků – ale přesto nám někdy přijde, že naše rozhodnutí nejsou taková, jaká bychom si přály... jako by něco rozhodovalo o nás bez nás.

Říká se, že devítka je Kristovské číslo, je nejvyšší ze základních čísel a obsahuje v sobě mnohá skrytá tajemství, běžným očím neviditelná. OCTO CODES má v sobě čísel osm, to deváté je právě tajemstvím, které může lidská mysl otevřít a nahlédnout do skrytých mystérií lidských vztahů.

Deváté číslo otevírá skryté potenciály, chování, priority, talenty, ale i obavy, nedokonalost, pochybnosti i pocity viny z našich zdánlivých omezení, o kterých víme, že na ně v tomto životě už nedosáhneme. 

DEVÁTÝ KÓD znamená vstup do osmi různých stylových typů a prožití každého na vlastní kůži.

Teprve potom, když takzvaně chodíme den, tři dny – týden (podle našeho vlastního rozhodnutí) v botách každého stylu, pochopíme to, co bychom nikdy nebyly schopné pochopit a přijmout i kdybychom četly tisíce stránek o daném stylu. 

Teprve ponořením do jednotlivých stylů se ocitneme v kůži toho, kdo ten styl opravdu žije, protože ho dostal do vínku při vstupu do současné inkarnace na tuhle planetu.

Já sama si prožila pár hodin v každém stylu, když jsme točili krátká videa do mého prvního online projektu MÓDA A DUŠE. Je to už osm let, ale dodnes si pamatuju, jak jsem byla v ležérce nádherně celá taková vláčná a nic se mi nechtělo nějak hrotit, byl to krásný pocit vnitřního klidu... v romantičce jsem byla trochu nejistá a dost mě iritovalo prostředí nabité lidmi v obchodním centru, necítila jsem se tam dobře... zato v okázalce jsem si svých pár minut královny užívala naplno právě tam, mezi spoustou lidí a vnímala jsem nepokrytě obdiv mužů, kteří na mě setrvávali pohledem (bylo za ním určitě víc než jen letmé shlédnutí ženy...) a bylo to velmi lákavé v tom setrvat a užívat si to dál a ještě... 

V každém stylu jsem cítila, jak moc jsem jiná a jak mě změnilo... OBLEČENÍ!!!
Ano, oblečení... čtete dobře.

Oblečení je totiž naše neviditelná, ale nejčitelnější a nejzřetelnější neverbální komunikace a přes ní nasáváme informace o sobě a o našem okolí.

Už vám nebudu více napovídat. DEVÁTÝ KÓD byla prostě peckoidní transformace v přímém přenosu a nechtělo to po vás více, než se oblíct do pár hadříků a důvěřovat našim nezbytným radám nás dvou průvodkyň. Obě dvě – Dáša Kubecová i já, samozřejmě – jsme prožily nesčetně osobních konzultací, přednášek, oblékání klientek. O tom, co mám za sebou já, vám snad ani nemusím vypisovat – protože asi chápete, že bych tu metodu nemohla neustále cizelovat a rozvíjet, kdybych s vámi v každém projektu nepracovala až na dřeň podstaty duše.

A víte, proč jsem se rozhodla znovu pro tento vzácný projekt?

Protože dnešní doba je totálně rozhašená, převratná, zásadní – ale zároveň plná neuvěřitelného chaosu, manipulací v médiích, rozhádaných dvojic, rodin, přátel – kdy vlastně nikdo neví, kde je pravda, ale všichni si vyberou tu svou a pak na ní trvají a nepřijímají argumenty druhé strany... jenže kde je pravda??? To momentálně neví nikdo.

Vy, co mě sledujete, víte, že jsem rebel, hodně jsem sdílela různé informace z různých zdrojů, ale unavovalo mě to až tak, že jsem se dobrovolně odpojila od sociálních sítí v podstatě na měsíc a půl. Pak – po opětovném připojení, jsem zjistila, že se nic nezměnilo a obrovský chaos se naopak prohloubil. Ale já byla už odpočatá a už mě to přestalo znervózňovat a taky zajímat.

Tím odpočinkem od chaosu jsem si naopak uvědomila, že jedinou cestou - je cesta vlastního duchovního a osobního rozvoje, to znamená cesta vnitřního klidu, začít žít pocit, kdy mě vede můj vlastní osobní guru, nacházející se v mém srdci a naslouchám mému osobnímu vnitřnímu rádci, nacházejícímu se v mé hlavě. Těm dvěma já osobně důvěřuju a oni se mi odvděčují klidem, moudrostí, hojností, spokojenosti a radosti ze svého každodenního bytí.

Můžete mi to věřit... já sama tomu říkám: počáteční stav 5D❤️😎😇

A jestli ten stav chcete zažít taky, tak pojďte s námi do našeho nového DEVÁTÉHO KÓDU.

První měsíc vás povedu sama a budeme se vracet do vašeho dětství, rodiny, dospívání, projdeme si rodiče, prarodiče, sourozence.

Prázdniny budete mít volné od úkolů, ale určitě si najdete čas na návštěvu rodiny, místa vašeho dětství, prokutáte své fotografie z dětství, spojíte se se svými dětskými kamarády nebo spolužáky... prostě to bude ponor do svého starého Já. 

Po prázdninách vás bude čekat prožití osmi stylů, a to vám už budeme napovídat všechny tři, protože každá z nás má jiné vzpomínky, jiné pohledy, jiné zážitky, a protože jsme jang i jin – tak dostanete pohledy z obou stran našich různorodých energií.

Projekt je to skvělý a se všemi jsme se shodly, že to byl nejlepší program, co jsme kdy vymyslely a uskutečnily. Já sice nerada dělám něco dvakrát, protože jsem rozjížděč novinek, ale tohle bude stejně novinka i pro mě, protože ji budeme tentokrát koncipovat samozřejmě i jinak a lépe a zajímavěji. Ale to je přece naprosto jasné, protože i my se neustále vyvíjíme a rosteme s vámi s každým dalším programem.

Podvědomé programy jsou automatické a přebírá nad nimi vládu ego…

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

VIDEO Z ŽIVÉHO VYSÍLÁNÍ na FB v úterý 1.10.2019

Chci být šťastná, spokojená, žít ve finanční hojnosti, chci mít čas na své milované blízké a taky chci mít čas na své koníčky. Chci dělat práci, která mě baví a která mi dodává energii.
A CHCI TO HNED.

Je tohle vaše každodenní mantra, se kterou usínáte a vstáváte?
A přesto, že zkoušíte vše, co radí špičkoví světoví motivační lídři, měníte svou mysl a odříkáváte skvělé pozitivní afirmace, tak se na vašem životě nic zásadního nemění?

Hledáte neustále v moudrých knihách, jak se to vlastně dělá, jak najít tu spokojenost?
Chodíte na zajímavé semináře, z kterých odcházíte nadšeny, že už to máte, ale uplyne týden, dva a jste zpátky tam, kde jste byly – možná nejste nešťastné, máte celkem spokojený život, v podstatě si nemůžete na nic zásadního ztěžovat. Ale něco… to něco tam chybí jako by to bylo nějaké tajemství, na které nemůžete přijít, které je před vámi skryto a vy nenalézáte klíč k těm dveřím, za kterými se konečně zjeví ten zázrak.

Naplněný šťastný život v kruhu báječné rodiny, plný hojnosti a spokojenosti.

Ani nevíte, jak moc vám rozumím. Taky jsem ho celý život hledala.

A našla jsem.

A nazvala jsem to:

DEVÁTÝ KÓD

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Stálo mě to hledání spoustu času, přečetla jsem stovky knih, shlédla desítky videí moudrých lidí a také používala pozitivní afirmace, měnila synapse ve svém mozku a učila se být jiná, lepší.
To vše mi určitě nesmírně pomohlo najít rovnováhu ve svém duchovním bytí.
Přestala jsem se trápit svou nedostatečnosti a nízkou sebedůvěrou.
Naučila jsem se rozeznávat opravdové hodnoty od těch nepodstatných.
Začalo se mi dařit.
Dělám práci, kterou miluju a která přináší tisícům ženám radost.
Objevila jsem metodu, která je zázračná.

Mnohé z vás mi dneska říkáte: ty se máš, dostala jsi do vínku sebedůvěru, rozhodnost, tah na branku, cílevědomost, umíš pracovat s marketingem, máš neotřelé kreativní nápady, schopnost zaujmout mnoho žen, zároveň jsi racionální, rázná, taky někdy neústupná, máš silnou vůli, nevzdáváš se, dokud nedojdeš do cíle, když ti o něco jde, dokážeš zapnout na maximum, jsi zdravě ambiciózní a taky máš ty nepodstatné věci v patě a hlavně se ničeho a nikoho nebojíš - prostě máš odvahu se postavit komukoliv a čemukoliv. Jak to, že umíš vést dva dny seminář a ženy nechtějí jít ani na záchod, aby nepřišly o jedno jediné tvé slovo a pak vidím tvou zahradu, kterou si děláš sama a ona je opět úžasná?

Jak to, že jsi takový multitalent?
Jak to, že ti to všechno tak jde?

A já vás poslouchám a říkám si – možná máte v mnohém pravdu, ale to podstatné, co mě osobně na tom nejvíce zajímá je otázka, kde jsem to tedy vzala? Protože tohle jsem nedostala určitě do vínku při narození od svých sudiček.

Vyrůstala jsem jako tiché až plaché dítě, které si nejraději hrálo samo. Měla jsem pár kamarádů a nejraději jsem jezdila na kole, lezla po stromech a spoustu času trávila v lese, který byl hned za naší zahradou.

Když mi bylo patnáct, neuměla jsem se bavit s dospělými. Byla jsem tak stydlivá a vůbec jsem si nevěřila, že jsem se červenala už jen při pozdravu. 

Připadala jsem si nehezká, měla jsem křivý nos, zuby mi taky nenarostly rovně, byla jsem taková celá hubená až vychrtlá, i když jsem chodila na gymnázium, nepatřila jsem k žádným premiantům třídy a dostatečné z fyziky, matiky a chemie, mi taky zrovna nepomohly se sebedůvěrou, alespoň co se týká inteligence….

Když jsem poprvé mluvila na veřejnosti do mikrofonu, tak jsem měla pocit, že mi vyschnul hrtan až někam do břicha (tedy nevím, kde přesně končí, ale já to tam prostě tehdy cítila). Jak já se třepala strachy, to si ani představit nedovedete.

Nepřipadala jsem si ani trochu atraktivní, zajímavá, hezká ani chytrá. Prostě takový obyčejný průměr bez výrazného talentu.

Tak kde jsem to v sobě vzala, našla a jak jsem se dostala do stavu, ve kterém jsem teď?

Ano – žiju svůj vysněný sen. Jsem opravdu spokojená se svou mentální i fyzickou výbavou. Na své roky (to zní hrozně, ale je to realita) - vypadám docela dobře, jsem zdravá, pohyblivá, chodím každý den na procházky, jezdím na kole, žiju na okraji vesnice – za mnou už je jen les a pastviny. Moje práce mně nesmírně naplňuje a opravdu využívám svůj kreativní talent jak oblasti marketingu, tak v nových nápadech na zajímavé projekty.

Před několika lety jsem si splnila svůj starý sen a pořídila si starou faru, jejíž sklepy pochází ze čtrnáctého století, ze staré tvrze a ten krásný dům, který má genius loci, pomalu rekonstruuju a nesmírně mě to baví – jak samotná rekonstrukce a oživování té staré krásné budovy, tak práce na šíleně zanedbané zahradě, s které se stává pomalu a jistě moje vysněná botanická zahrada s permakulturním pěstováním zeleniny.

Mám kolem sebe báječný tým mých spolupracovnic, které jsou více moje spřízněné duše než kolegyně. Mám skvělou rodinumoje devadesátiletá úžasná maminka je ještě pořád tou první, která se dozví všechny moje novinky, které mi dělají radost.

Nechci vám tady vypisovat mé zásluhy, úspěchy a mety, na které jsem dosáhla. Jen chci říct, že se už velmi dlouho zamýšlím nad tím, jak to, že si já své cíle plním a daří se mi jít za svými sny.

Jak to, že mně to jde a mnohým ženám z mých projektů a seminářů to prostě nejde?

V čem je ten rozdíl mezi mnou a těmi nespokojenými ženami?

Co je tak rozdílného na mě a na vás, které si připadáte nehezké, neúspěšné, opomíjené, a tak nějak jakoby zapomenuté někde v bezejmenném davu?

Jsem člověk, který když najde něco k řešení, tak se do toho fakt pustí s tou svou kozoroží zaujatostí a hledá a zkoumá tak dlouho, až to najde.

A samozřejmě jsem to našla. Trvalo to hodně dlouho, ale výsledek je opravdu boží. Dlouho jsem chodila kolem, a přitom jsem si neuvědomovala, že odpověď na moje otázky mám přímo před sebou, a to už dobrých pětadvacet let – od okamžiku, kdy jsem objevila metodu OCTO CODES.

Ty bláho!!! Seděla jsem doma a nevěřícně koukala na plný stůl popsaných papírů, na které jsem si psala týden otázky a taky možné odpovědi. Mám to před sebou tak jasně, ale já si to prostě jen neuvědomovala. Jak to je jednoduché.

Už vím, z čeho jsem celý svůj dospělý život čerpala. Znám tu dokonalou inspiraci, kterou můžu v podstatě každý den studovat a která je mým největším učitelem.

MÝM NEJLEPŠÍM MOTIVAČNÍM UČITELEM A GURU MÉHO ŽIVOTA JE PŘECE MOJE METODA OCTO CODES.

Ta metoda, kterou studuju každý den od roku 1994, kdy jsem si ji poprvé napsala do bloku a překvapeně objevila neuvěřitelné souvislosti v lidském chování a jeho psyché. Pokud cokoliv od té doby studuju, dávám si to neustále do souvislosti s jednotlivými styly.

Každý z osmi stylů má talent. To je naprosto nezpochybnitelné, ale zároveň je to talent toho daného typu. Nemůžeme mít talent třeba hvězd, pokud jsme ležérky. Nebo talent romantiček, pokud jsme rebelky. To prostě nejde. Talenty dostáváme do vínku při narození. To je ta úžasná esence, kterou nám vdechnou víly při prvním nadechnutí a my talent nikdy ve svém životě nemůžeme ztratit, protože ten je bytostnou podstatou našeho stylu.

Ale každý z osmi stylů dostal taky navíc určité charakterové vlastnosti, které k tomu stylu patří.
Talenty jsou nám dané a nemůžeme je během našeho života vyměnit nebo předělat.
Ale ty vlastnosti – ty, které patří ke každému stylu – to je něco, co se naučit umíme.

Na seminářích často chcete devátý styl, protože si říkáte, že máte od každého něco a nemůžete ten svůj pravý styl najít. Ale devátý styl neexistuje.

ALE EXISTUJE DEVÁTÝ KÓD

Jak jsem se už zmínila, nekonečná studnice lidských charakterů, z které jsem celý svůj život čerpala je právě metoda OCTO CODES.

Jsem celoživotní pozorovatelkou lidského chování a naučila jsem se hledat v lidech to, co jim pomáhá v jejich životech. Ať je to ve vztazích, v dosahování svých cílů anebo jen v té obyčejné spokojenosti se svým životem.

Nechala jsem se inspirovat stovkami lidí, které jsem ve svém životě potkávala z různých profesí – od těch úplně obyčejných lidí z mého okolí až po celebrity v šoubyznyse. Ti všichni byli mou obrovskou inspirací a mými skvělými učiteli. Od nich jsem se učila to, co bylo na nich skvělé, úžasné a co jsem se rozhodla ve svém vlastním životě napodobovat.

DEVÁTÝ KÓD je tedy souhrnem všech charakterových vlastností osmi typů nikoliv talentů.

Tedy vám dovolí využít v situacích, kdy to pro vás bude potřebné nebo vhodné - to, co umí daný typ.
Tento styl tu vlastnost dostal do vínku - ale my se jí můžeme naučit. Dokážeme tedy v určitou chvíli svého života být oceňovací.. trpělivá... rozhodná... soucitná... rázná... zodpovědná... hravá... moudrá... 🙂

TOHLE JE MOJE VELKÉ TAJEMSTVÍ MÉHO ŽIVOTA 
- MÉHO ÚSPĚŠNÉHO ŽIVOTA

A jak se to naučit? 

Není to samozřejmě snadné a jediná cesta, která vede k vítězství vědomého řízení svého života nad egem a automatickými programy nevědomí - je cesta přes pochopení a respekt OCTO CODES.

Jiná cesta k vítězství nevede.

Celý projekt DEVÁTÉHO KÓDU začneme společně povídáním o tom, co vás čeká a hned na začátek si vyplníte test, který vám naprosto jasně naznačí, co je právě pro vás to nejdůležitější, co chcete a potřebujete změnit.

Následně spolu budeme probírat každý stylový typ do detailů včetně jeho pozoruhodných vlastností, které mu právě dovolují využít naplno jeho talentů. Budu vás provázet podobně jako v našem skvělém projektu OCTO-GRAM živými videí, ve kterých můžu rychle reagovat na vaše změny, proměny a otázky.

Současně mi bude nápomocna jedna z mých absolventek školy OCTO CODES ACADEMYDáša Kubecová, takže budete mít informace podány z různých úhlů pohledu.

Celý projekt budete mít přístupný v členské sekci na webu.

DEVÁTÝ KÓD vede k vaší samostatnosti a nezávislosti, větší sebedůvěře, sebejistotě a větší rozhodnosti. Dokážete se postavit za to, co opravdu chcete, uvědomíte si, co opravdu ve svém životě potřebujete a půjdete svým životem tak, že budete sbírat perly pro svůj životní náhrdelník.

Jak že se to dělá to sbírání perel?

No to se právě dozvíte v našem DEVÁTÉM KÓDU.

Cena za online projekt DEVÁTÝ KÓD je:

8.263 Kč bez DPH 
(9.999 Kč s DPH)

Co o DEVÁTÉM KÓDU říkají jeho účastnice.

Sedím na zahradě a rekapituluji, , co všechno jsem za ty 3 roky ušla a je to nádhera❤️❤️ napadlo mě si z toho udělat video a popsat, co mi Octo a krásné ženy s ním přinesliy.
Poznala jsem, bojovala(egem), cítila, chaos, brečela,smála se, zase cítila chaos😂😂😂 uvolnění,hry, Energie, dary, lásku, srdce, duši, tělo, vědomí, vnímání, odpuštění, nalezení…vdala se, stala se mámou, ale především ŽENOU …mohla bych psát a psát❤️❤️ ale já radši cítím…děkuji tam nahoru, že mi ukázal cestu a já v sobě našla odvahu a sílu a těším se co mi ještě dalšího pošle 🙏🙏❤️❤️
Martina
Devátý kód - to byla vážně jízda, jsem nesmírně vděčná, že jsem jím prošla a za procesy, které s ním přišly. Dodnes platí, co jsem získala. 🤩😍🎲.
Děláš moc dobře, že dáváš možnost i dalším. 🙏
Alena
Díky ,🍀Táni,
nastartování bylo skvělé a v pravý čas, změnilo se mi naprosto všechno ,co mělo....věci se dějí jednoduše ,stačí otevřít oči...❤🍀.
Dagmar
Bola som vo väčšine Tvojich online projektov od 1. Octo Gramu 2018 a 9.kód bol poriadna jazda do aj tých najtajnejších hlbín mojej duše. Bolo to najlepšie a najsilnejšie, čo som v OctoCodes zažila. Vďaka nemu som objavila vlastný štýl, pochopila ho, zvedomila prečo to mám tak ako to mám, rozkličovala som svojich blízkych a pochopila ich.
Je to silne transformačný projekt 💗
Zuzana
Devátý kód ...jeden z nejkrásnějších projektu co jsem kdy prošla. Před tím jsem prošla Octogramem a 9.kód to doklepl...změna provedena, nové nastavení, zpět k sobě. Neskutečně silný rok 2019... Díky těmto projektům jsem ty další 2 roky zvládla s přehledem.
Nikdy na to nezapomenu a děkuji 🙏
Iva
V Devátém kódu jsem si šáhla na vlastni dno.
Nejvíc jsem cenila to, že ta atmosféra tam byla taková, že jsem dostala odvahu se otevřít a vylézt s tím ven a sdílet to. Jsem za to nesmírně vděčná.
Byl to ohromny krok na cestě k sobě🤩.
Štěpánka
Devátý kód byl naprosto jedinečný a jsem dodnes vděčná, že jsem jim prošla a poznala nejen sebe ale spoustu báječných bytostí. Děkuji ❤
Jana F.
Devátý kód je naprostá pecka ❤🙏
Jsem moc ráda, že jsem jim prošla a poznala úžasné dušičky 🌞❤
Eva
Doporučuji!
Táňa je skvělý startér do probuzeného života ♥️. Jsem teď pevně ve svém středu a nastartovalo mi to nový vědomý život. Moc Táni děkuji!
iva
Móda a duše, co to je?
Zní to povrchně tohle ne! A co když přeci jen? Koukám na video s údivem!
Do kurzu se hlásím, svou žízeň rázem hasím.
Rodina je základ státu a já to teď všechno chápu.
Sportovní kámoška a její výkony, blízá a ne vzdálená na hony.
Romantická duše, princezna,bude víc než holka líbezná.
Pozoruji tebe, pozoruji sebe, ležérka to nejspíš bude.
Elegantní dáma už to chápe, řád a stabilitu odkryla, netápe.
Nekonvenčku ten řád dusí, pusu otevřít si prostě musí.
Úsměvem zářící královna, ocení tebe i pána bez jména.
Hvězda už rozzářila oblohu, nám říká co obout na nohu.
Čarodějka už z bylin vaří, chaos v sobě ať se daří.
Cibule jsme oloupaly, někdy si dost poplakaly.
Odkryly jsme zákoutí, už nás to tak nermoutí.
Naše nitro prozářeno, v skříni pěkně uklizeno.
Táňa nás vším provedla na správnou cestu navedla.
Děkuji Táňo
Jana

Krásné ráno všem, moc bych ti chtěla Táni poděkovat za celou tuhle cestu. A vám všem za podnětné sdílení. Nikdy bych neřekla, co se v takhle krátké době může všechno změnit.
Bude to už víc než dva roky, co jsem nastoupila na cestu opravdu intenzivního seberozvoje. Znáte to – meditace, knihy a další knihy, videa, semináře, metody, duchovní učitelé.
Posunula jsem se ohromně, vyčistila spoustu starých programů, změnila pohled na Vesmír.
Pak přišly ženské kruhy. Na začátku jednoho sezení se ženy shodly na tom, že by se chtěly vrátit k tomu, kdo jsou. A já se vyděsila…Já jsem ani nikdy nevěděla kdo jsem! Začala jsem pátrat.
Přišla jsem na to, že jsem málo ženská. Následovaly dlouhé bílé sukně (oblékané přes hlavu kvůli toku energie 😃 ), další meditace, další duchovní učitelé a další knihy.

A pak BUCH. Přišla Táňa. 😀
Pro mě už to bude vždycky období před Táňou a po.
Došlo mi to . Nemohla jsem se cítit žensky, protože ten jediný způsob, který je v souladu s mou energií jsem vyškrtla. V dětství a dospívání jsem ho potlačila jako nežádoucí. Nemohla jsem vědět kdo jsem já, protože jsem dělala hlavně to,co jsem si myslela, že mají za správné ostatní..
Když jsem se ke své podstatě (s počáteční neochotou ) dostala, už ji nepustím. Cítím se skvěle. Už vím kdo jsem a cítím se žensky a autenticky.
Děkuju Táni, děkuju, děkuju, děkuju 🙂

Jarka