OCTO CODES Táňa Havlíčková

Podvědomé programy jsou automatické a přebírá nad nimi vládu ego…

NOVÉ VIDEO Z ŽIVÉHO VYSÍLÁNÍ na FB v úterý 1.10.2019

Chci být šťastná, spokojená, žít ve finanční hojnosti, chci mít čas na své milované blízké a taky chci mít čas na své koníčky. Chci dělat práci, která mě baví a která mi dodává energii.
A CHCI TO HNED.

Je tohle vaše každodenní mantra, se kterou usínáte a vstáváte?
A přesto, že zkoušíte vše, co radí špičkoví světoví motivační lídři, měníte svou mysl a odříkáváte skvělé pozitivní afirmace, tak se na vašem životě nic zásadního nemění?

Hledáte neustále v moudrých knihách, jak se to vlastně dělá, jak najít tu spokojenost?
Chodíte na zajímavé semináře, z kterých odcházíte nadšeny, že už to máte, ale uplyne týden, dva a jste zpátky tam, kde jste byly – možná nejste nešťastné, máte celkem spokojený život, v podstatě si nemůžete na nic zásadního ztěžovat. Ale něco… to něco tam chybí jako by to bylo nějaké tajemství, na které nemůžete přijít, které je před vámi skryto a vy nenalézáte klíč k těm dveřím, za kterými se konečně zjeví ten zázrak.

Naplněný šťastný život v kruhu báječné rodiny, plný hojnosti a spokojenosti.

Ani nevíte, jak moc vám rozumím. Taky jsem ho celý život hledala.

A našla jsem.

A nazvala jsem to:

DEVÁTÝ KÓD

Stálo mě to hledání spoustu času, přečetla jsem stovky knih, shlédla desítky videí moudrých lidí a také používala pozitivní afirmace, měnila synapse ve svém mozku a učila se být jiná, lepší.
To vše mi určitě nesmírně pomohlo najít rovnováhu ve svém duchovním bytí.
Přestala jsem se trápit svou nedostatečnosti a nízkou sebedůvěrou.
Naučila jsem se rozeznávat opravdové hodnoty od těch nepodstatných.
Začalo se mi dařit.
Dělám práci, kterou miluju a která přináší tisícům ženám radost.
Objevila jsem metodu, která je zázračná.

Mnohé z vás mi dneska říkáte: ty se máš, dostala jsi do vínku sebedůvěru, rozhodnost, tah na branku, cílevědomost, umíš pracovat s marketingem, máš neotřelé kreativní nápady, schopnost zaujmout mnoho žen, zároveň jsi racionální, rázná, taky někdy neústupná, máš silnou vůli, nevzdáváš se, dokud nedojdeš do cíle, když ti o něco jde, dokážeš zapnout na maximum, jsi zdravě ambiciózní a taky máš ty nepodstatné věci v patě a hlavně se ničeho a nikoho nebojíš - prostě máš odvahu se postavit komukoliv a čemukoliv. Jak to, že umíš vést dva dny seminář a ženy nechtějí jít ani na záchod, aby nepřišly o jedno jediné tvé slovo a pak vidím tvou zahradu, kterou si děláš sama a ona je opět úžasná?

Jak to, že jsi takový multitalent?
Jak to, že ti to všechno tak jde?

A já vás poslouchám a říkám si – možná máte v mnohém pravdu, ale to podstatné, co mě osobně na tom nejvíce zajímá je otázka, kde jsem to tedy vzala? Protože tohle jsem nedostala určitě do vínku při narození od svých sudiček.

Vyrůstala jsem jako tiché až plaché dítě, které si nejraději hrálo samo. Měla jsem pár kamarádů a nejraději jsem jezdila na kole, lezla po stromech a spoustu času trávila v lese, který byl hned za naší zahradou.

Když mi bylo patnáct, neuměla jsem se bavit s dospělými. Byla jsem tak stydlivá a vůbec jsem si nevěřila, že jsem se červenala už jen při pozdravu. 

Připadala jsem si nehezká, měla jsem křivý nos, zuby mi taky nenarostly rovně, byla jsem taková celá hubená až vychrtlá, i když jsem chodila na gymnázium, nepatřila jsem k žádným premiantům třídy a dostatečné z fyziky, matiky a chemie, mi taky zrovna nepomohly se sebedůvěrou, alespoň co se týká inteligence….

Když jsem poprvé mluvila na veřejnosti do mikrofonu, tak jsem měla pocit, že mi vyschnul hrtan až někam do břicha (tedy nevím, kde přesně končí, ale já to tam prostě tehdy cítila). Jak já se třepala strachy, to si ani představit nedovedete.

Nepřipadala jsem si ani trochu atraktivní, zajímavá, hezká ani chytrá. Prostě takový obyčejný průměr bez výrazného talentu.

Tak kde jsem to v sobě vzala, našla a jak jsem se dostala do stavu, ve kterém jsem teď?

Ano – žiju svůj vysněný sen. Jsem opravdu spokojená se svou mentální i fyzickou výbavou. Na své roky (to zní hrozně, ale je to realita) - vypadám docela dobře, jsem zdravá, pohyblivá, chodím každý den na procházky, jezdím na kole, žiju na okraji vesnice – za mnou už je jen les a pastviny. Moje práce mně nesmírně naplňuje a opravdu využívám svůj kreativní talent jak oblasti marketingu, tak v nových nápadech na zajímavé projekty.

Před několika lety jsem si splnila svůj starý sen a pořídila si starou faru, jejíž sklepy pochází ze čtrnáctého století, ze staré tvrze a ten krásný dům, který má genius loci, pomalu rekonstruuju a nesmírně mě to baví – jak samotná rekonstrukce a oživování té staré krásné budovy, tak práce na šíleně zanedbané zahradě, s které se stává pomalu a jistě moje vysněná botanická zahrada s permakulturním pěstováním zeleniny.

Mám kolem sebe báječný tým mých spolupracovnic, které jsou více moje spřízněné duše než kolegyně. Mám skvělou rodinumoje devadesátiletá úžasná maminka je ještě pořád tou první, která se dozví všechny moje novinky, které mi dělají radost.

Nechci vám tady vypisovat mé zásluhy, úspěchy a mety, na které jsem dosáhla. Jen chci říct, že se už velmi dlouho zamýšlím nad tím, jak to, že si já své cíle plním a daří se mi jít za svými sny.

Jak to, že mně to jde a mnohým ženám z mých projektů a seminářů to prostě nejde?

V čem je ten rozdíl mezi mnou a těmi nespokojenými ženami?

Co je tak rozdílného na mě a na vás, které si připadáte nehezké, neúspěšné, opomíjené, a tak nějak jakoby zapomenuté někde v bezejmenném davu?

Jsem člověk, který když najde něco k řešení, tak se do toho fakt pustí s tou svou kozoroží zaujatostí a hledá a zkoumá tak dlouho, až to najde.

A samozřejmě jsem to našla. Trvalo to hodně dlouho, ale výsledek je opravdu boží. Dlouho jsem chodila kolem, a přitom jsem si neuvědomovala, že odpověď na moje otázky mám přímo před sebou, a to už dobrých pětadvacet let – od okamžiku, kdy jsem objevila metodu OCTO CODES.

Ty bláho!!! Seděla jsem doma a nevěřícně koukala na plný stůl popsaných papírů, na které jsem si psala týden otázky a taky možné odpovědi. Mám to před sebou tak jasně, ale já si to prostě jen neuvědomovala. Jak to je jednoduché.

Už vím, z čeho jsem celý svůj dospělý život čerpala. Znám tu dokonalou inspiraci, kterou můžu v podstatě každý den studovat a která je mým největším učitelem.

MÝM NEJLEPŠÍM MOTIVAČNÍM UČITELEM A GURU MÉHO ŽIVOTA JE PŘECE MOJE METODA OCTO CODES.

Ta metoda, kterou studuju každý den od roku 1994, kdy jsem si ji poprvé napsala do bloku a překvapeně objevila neuvěřitelné souvislosti v lidském chování a jeho psyché. Pokud cokoliv od té doby studuju, dávám si to neustále do souvislosti s jednotlivými styly.

Každý z osmi stylů má talent. To je naprosto nezpochybnitelné, ale zároveň je to talent toho daného typu. Nemůžeme mít talent třeba hvězd, pokud jsme ležérky. Nebo talent romantiček, pokud jsme rebelky. To prostě nejde. Talenty dostáváme do vínku při narození. To je ta úžasná esence, kterou nám vdechnou víly při prvním nadechnutí a my talent nikdy ve svém životě nemůžeme ztratit, protože ten je bytostnou podstatou našeho stylu.

Ale každý z osmi stylů dostal taky navíc určité charakterové vlastnosti, které k tomu stylu patří.
Talenty jsou nám dané a nemůžeme je během našeho života vyměnit nebo předělat.
Ale ty vlastnosti – ty, které patří ke každému stylu – to je něco, co se naučit umíme.

Na seminářích často chcete devátý styl, protože si říkáte, že máte od každého něco a nemůžete ten svůj pravý styl najít. Ale devátý styl neexistuje.

ALE EXISTUJE DEVÁTÝ KÓD

Jak jsem se už zmínila, nekonečná studnice lidských charakterů, z které jsem celý svůj život čerpala je právě metoda OCTO CODES.

Jsem celoživotní pozorovatelkou lidského chování a naučila jsem se hledat v lidech to, co jim pomáhá v jejich životech. Ať je to ve vztazích, v dosahování svých cílů anebo jen v té obyčejné spokojenosti se svým životem.

Nechala jsem se inspirovat stovkami lidí, které jsem ve svém životě potkávala z různých profesí – od těch úplně obyčejných lidí z mého okolí až po celebrity v šoubyznyse. Ti všichni byli mou obrovskou inspirací a mými skvělými učiteli. Od nich jsem se učila to, co bylo na nich skvělé, úžasné a co jsem se rozhodla ve svém vlastním životě napodobovat.

DEVÁTÝ KÓD je tedy souhrnem všech charakterových vlastností osmi typů nikoliv talentů.

Tedy vám dovolí využít v situacích, kdy to pro vás bude potřebné nebo vhodné - to, co umí daný typ.
Tento styl tu vlastnost dostal do vínku - ale my se jí můžeme naučit. Dokážeme tedy v určitou chvíli svého života být oceňovací.. trpělivá... rozhodná... soucitná... rázná... zodpovědná... hravá... moudrá... 🙂

TOHLE JE MOJE VELKÉ TAJEMSTVÍ MÉHO ŽIVOTA 
- MÉHO ÚSPĚŠNÉHO ŽIVOTA

A jak se to naučit? 

Není to samozřejmě snadné a jediná cesta, která vede k vítězství vědomého řízení svého života nad egem a automatickými programy nevědomí - je cesta přes pochopení a respekt OCTO CODES.

Jiná cesta k vítězství nevede.

Celý projekt DEVÁTÉHO KÓDU začneme společně povídáním o tom, co vás čeká a hned na začátek si vyplníte test, který vám naprosto jasně naznačí, co je právě pro vás to nejdůležitější, co chcete a potřebujete změnit.

Následně spolu budeme probírat každý stylový typ do detailů včetně jeho pozoruhodných vlastností, které mu právě dovolují využít naplno jeho talentů. Budu vás provázet podobně jako v našem skvělém projektu OCTO-GRAM živými videí, ve kterých můžu rychle reagovat na vaše změny, proměny a otázky.

Současně mi budou nápomocny dvě z mých absolventek školy OCTO CODES ACADEMYDáša KubecováVeru Kostková, takže budete mít informace podány z různých úhlů pohledu.

Celý projekt bude velmi interaktivní se společnou skupinou na Facebooku, takže od vás bude vyžadovat připojení na tuto sociální síť, abychom mohly být v kontaktu.

Projekt bude začínat  2.října 2019 mým živým vysíláním.

Pokračovat bude do půlky prosince, kdy vám dám prostor na tzv usebrání, čili na zakotvení procesů vašich změn.
A taky si dáme všichni volno přes Vánoce, abychom mohly na chvíli do práce na sobě vypnout a věnovat se rodině, dětem a odpočívat (jestli to vůbec v tomto období jde :)).
Znovu se pak setkáme opět přibližně v polovině ledna, kdy budeme mít ještě dva týdny na dokončení vaší krásné transformace.
Dokončení projektu bude 2.února 2020.

DEVÁTÝ KÓD vede k vaší samostatnosti a nezávislosti, větší sebedůvěře, sebejistotě a větší rozhodnosti. Dokážete se postavit za to, co opravdu chcete, uvědomíte si, co opravdu ve svém životě potřebujete a půjdete svým životem tak, že budete sbírat perly pro svůj životní náhrdelník.

Jak že se to dělá to sbírání perel?

No to se právě dozvíte v našem DEVÁTÉM KÓDU.

Objednat si můžete  DEVÁTÝ KÓD samostatně nebo pokud se chcete zapojit také do našeho stravovacího programu, můžete si objednat balíček DEVÁTÝ KÓD + OCTO-GRAM.
Potřebujete více info o programu OCTO-GRAM >>

DEVÁTÝ KÓD

Cena za tříměsíční projekt
od 2.10.2019 do 2.2.2020 je:

8.263 Kč bez DPH 
(9.999 Kč s DPH)

DEVÁTÝ KÓD
+ OCTO-GRAM

Cena za 2 tříměsíční projekty
od 2.10.2019 do 2.2.2020 je:

11.892 Kč bez DPH 
(14.389 Kč s DPH)