Volám zcela nepokrytě a veřejně: HELP ME 😎

7.3. 2024Táňa Havlíčková2494x0

Ahoj chlapi,

… dobře, já vím, že vás ve své mailové databázi mám pomálu, ale přesto to zkusím.

Několik let už na mých seminářích vítám každou mužskou bytost. Jednak oživují ty – téměř výhradně ženské energie, a jednak já sama nesmírně vítám mužské pohledy, reakce a způsob mužského myšlení. Reakce mužů na dvoudenní semináře jsou skvělé a fakt si cením, když vydrží poslouchat asi patnáct hodin jednu Táňu, a přitom se viditelně nenudit a nedělat postranní grimasy Táně za zády 😀. Já vím… už dávno nejsme ve škole…

A proč tentokrát volám o pomoc?

Jak víte, píšu knihu o mužích, pro muže, ale i pro vaše ženy, které chtějí znát a vědět více o zákoutích mužské duše. Já jsem byla čtrnáct let vdaná za skvělého muže, pak jsem zažila různé vztahy s různými muži a pak mám dva dospělé syny, takže opravdu nejsem zrovna ta, které by mužská energie chyběla, navíc jsem opravdu hodně jangová, samostatná, nezávislá… spoustu věcí zvládám sama…

Ale dochází mi energie… jak víte, pokud něco tvoříte, musíte mít impulsy, inspiraci… komunikovat s různými lidmi a pak z toho dělat výstup pomocí intuitivní analýzy tak, aby ty moje knihy měly smysl, dobře se četly a přinesly pro vás něco nového i poučného.

Mám napsáno 3/4 knihy… a došla mi ta správná energie.

Ano… tohle byla práce, kterou jsem si sama se sebou odpracovala, a to opravdu hodně poctivě.

Potřebuju zase nasát energii mužů.

Já vím… už slyším vaše rady, jak bych to mohla udělat. Ale jestli dovolíte, já bych si našla svou verzi, která bude vyhovovat mně.

Jak víte, tento týden jsme rozjeli roční projekt s názvem BOHEMIA SPIRIT. Tento program není vůbec jen pro ženy, ale je koncipován jako projekt poznávání sebe sama. Díky kontaktům, komunikaci a sdílení celé skupiny – tohle je moje největší inspirace. Jak asi víte, jsem pozorovatel lidského jednání a chování – jinak bych nepřišla na metodu OCTO CODES.

A ráda bych v projektu opravdu více mužů.

Tak jsem se tedy rozhodla, že mužům poskytnu dárek a to 20% SLEVU ze základní ceny (která je už opravdu dárkem sama o sobě), takže muži vidíte, že udělám téměř cokoliv, abych vás do projektu BOHEMIA SPIRIT nalákala 😃.

A víc už udělat opravdu neumím a nemůžu.

Rozhodování nechám na vás. Jen vám chci říct, že už po necelém týdnu je energie skupiny opravdu skvělá, jsou tam ženy, které znám už delší dobu, ženy, které neznám vůbec a komunikující muži. Což je skvělé.

Takže přidáte se???

Více o projektu BOHEMIA SPIRIT najdete ZDE >>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.