OCTO CODES Táňa Havlíčková

BOHEMIA SPIRIT

JAKÉ BYLO TÉMA 1. VIDEA BOHEMIA SPIRIT 3.3.2024?

Zkrácený záznam (původní délka videa 1,15 hod.)

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

ZÁZNAM WEBINÁŘE BOHEMIA SPIRIT z 27.2.2024

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

ZÁZNAM WEBINÁŘE BOHEMIA SPIRIT z 16.2.2024

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Některé ráno se probudím s pocitem, že ta doba, která se momentálně odehrává kolem nás, je naprosto skvostná... skvělá... výjimečná... zázračná a úžasná. Proč?

Protože se kolem nás dějí naprosto skvělé věci, které vedou k probouzení tisíců lidí na celém světě.

Já sama jsem se setkala poprvé s věcmi, které byly trochu jiné než to, co jsme běžně řešili, hned v roce 90, kdy jsem potkala výjimečného léčitele Igora, byl ze Lvova, dlouho žil v Polsku a pak se přestěhoval se svou ženou do Ostravy, právě v době, kdy jsem ho potkala i já. Pamatuju si to, jako by to bylo dneska, sedělo nás v naši v kuchyni asi deset a on nám povídal spoustu nových a překvapivých věcí, třeba o přenosu energií, o irisdiagnostice, o meridiánech...

Pak šli všichni už spát, ale mně to nešlo, já se ho pořád na něco vyptávala a vyptávala a on byl studnice úžasných vědomostí a moudrosti. Odpovídal a učil mě vnímat ten reálný svět úplně jinak. Mně bylo 33 let a díky němu jsem objevila svět, o kterém nám tenkrát nikdo nikdy neříkal.

A už to zkrátím 🙂, od té doby jsem v podstatě nepřestala studovat, hledat, zkoumat a učit se vidět očima, které se nezaměřují na to, co vidí v realitě, ale to, co vidí srdce.

Za sebe si troufám říct, že v rámci celoživotního usilovného studia lidské psyché, jsem objevila svou vzácnou metodu OCTO CODES, která navazuje na starodávné metody I-Ting, Knihy proměn s osmi trigramy, stejnou podstatu lidských typů objevili i mexičtí šamané a předali ji Carlosi Castanedovi a ostatně i metoda MBTI je založená na 16 lidských psychologických typech.

A proto mi současná doba přijde prostě zcela výjimečná a skvělá. Protože se objevuje čím dál více nových a zcela převratných informací o tom, co našim očím bylo někdy i tisíce let skryto a mně to prostě fascinuje.

A pak se někdy probudím s totální depkou s tím, že to jde zatraceně pomalu... že se říkalo, že se něco změní v roce 2000… pak v roce 2012... a už je rok 2024 a někdy mi přijde, že ten teror, který se kolem nás odehrává, je čím dál horší... že se stupňují totálně nesmyslná nařízení shora, která nejenže nemají logiku, ale jdou hlavně proti lidem, proti našim životům, proti našim dětem, zvířátkům, přírodě...

Nemáme to tedy my, lidské bytosti, narozené do téhle převratné a neustále se měnící doby, zrovna snadné v tom každodenním životě.

Ale pak zjistím, že je třeba zasadit ty trvalky, co mám v květináčích a už jsem pro ně v zahradě našla místo, že ve skleníku mi už vyrostly saláty, které musím sníst, že Tara a Bertík už netrpělivě stepují u vrátek a čekají, až jim nasadím obojky, abychom mohli jít na procházku na pastviny. Tam potkám neuvěřitelně klidné stádo kraviček a telátek, s jejich nádhernýma očima, které v sobě mají hloubku celého Vesmíru... a pak je mi zase dobře a říkám si, že to holt musíme vydržet.

Narodili jsme se právě do této hyperaktivní doby proto, abychom udržovali energii vysokých vibrací, nenechali se oblbnout nějakýma zbytečnýma píchancema, vybírali si to, co budeme jíst a pít, abychom svá těla zbytečně netrápili toxickým jídlem, ale taky proto, abychom se učili mít funkční vztahy, ve kterých cítíme spřízněnost a harmonii, nikoliv vztahy, které v nás vyvolávají pocity viny nebo pocity, že nejsme dost dobří.

Ještě před několika léty jsem byla přesvědčená, že jsme součástí většího děje a že moje osobní spokojenost nemůže být oddělená od děje venku.

Dneska – po dalších letech zkušeností už vím, že MOJE OSOBNÍ SVOBODA A SPOKOJENOST ZAČÍNÁ TEHDY, POKUD SE OD VNĚJŠÍHO DĚJE ODPOJÍM.

Mnohé z vás se mnou prošly už dva celé roky projektu, který se jmenoval TAJEMSTVÍ HARMONIE a myslím, že to byly dva roky, díky kterým se nám všem dařilo být co nejvíce v přítomnosti a nechat ty šílené manipulace mimo náš osobní prostor.

I pro mě to byly nádherné dva roky krásné práce s ženami, které rostly 24 měsíců společně ve své spřízněné smečce.

Některé z vás chtěly pokračování další rok, ale já jsem cítila, že už TH a jeho důvod pokračovat ve stejném rytmu už někam odešel, a že už nelze navázat. Ale zároveň cítím, že naše smečka – a teď nemyslím jen ty naše baby z Tajemství harmonie, ale celou tu naši nádhernou smečku, která se neustále tvoří a zesiluje v rámci OCTO CODES, jak si někdy říkají holky “octomilky” 😍, potřebuje jakýsi komunitní portál, kde budeme moci být mezi svými.

A jak jsem psala na začátku, jak se v nás střídají ty pocity euforie a naděje, s pocity zmaru a nekonečného čekání na ten zázrak – tak vnímám, že tohle samozřejmě cítí každá z vás.

A taky vím, že jediné, co pomáhá se z těch pocitů beznaděje – jak tomu říkáme: malé depky – dostat, je sdílení. Společné sdílení, kdy některá z nás někdy nespí celou noc, zatímco do jiné právě vlivem jejich osobních okolností vstoupila obrovská láska a naděje a o tu se chce podělit s ostatníma, které ji budou rozumět.

BOHEMIA SPIRIT jsem si zaregistrovala jako možný název mé budoucí webové stránky už v roce 2021. Ale čekal téměř dva a půl roku na ten pravý okamžik, kdy ho budu moct užívat tak, aby plnil svůj účel a smysluplný cíl.

Moje vize je totiž naprosto jasná a já vás s ní teď seznámím.

Jak jsem se zmínila, chci v podstatě navázat na moji stránku OCTO CODES VITAEvitae je latinsky život, kterou mi fb smáznul hned asi v půlce roku 2020, kdy začaly restrikce a cenzura na fb. Už mi tu stránku, která byla hojně navštěvována a měla svůj krásný život, nikdy nevrátili.

No dobrá... jak chtějí. Počkám na příznivější chvíli. Mezitím nám krásně fungoval projekt TAJEMSTVÍ HARMONIE, který skončil vloni v prosinci (tedy předloni). Vloni jsem cítila, že je doba očekávání toho, co se z toho všeho vůbec vyvrbí a kam bude celá civilizace směřovat.

Už je nám všem asi jasné, že to, co říkala už před léty Dolores Cannon, že se děje – tedy že civilizace se dělí na dvě skupiny.

Na ty, co se sebou nenechají vláčet a orat a nebudou ohýbat hřbet a poslušně přijímat to, co se do nich cpe mainstreamovými médii – ty nekonečné manipulace, které v podstatě připravují ten “nový světový řád”.

A pak na ty, co poslušně strčili hlavu do písku, aby měli klid, protože na vlastní převzetí zodpovědnosti za svůj život, nejsou zatím připraveni, ti, co budou poslouchat, co jim shora nařídí, nebudou přemýšlet nad tím, jestli to má logiku a smysl. Nechají do sebe píchat jakési tekutiny, za které se jim nikdo nezaručí, že je budou léčit a že je ve svém důsledku dokonce nezabijí. Budou poslušné ovečky, které jsou zvyklé poslouchat autority a uctívat falešné celebrity (o kterých neví, že jsou falešné).

Tak tu druhou skupinu s láskou propustíme do jejich vlastních osudů.  Ti nás opravdu moc zajímat už asi nemusí.

Oni si zvolili svou vlastní cestu a my si zvolili tu druhou.

Cestu, o které já říkám: "NÁS NEDOSTANOU"

My jsme duše, které se rozhodly být tady samy za sebe, převzít svou vlastní zodpovědnost za své činy, skutky a tvořit si svůj osud tak, jak chceme my, ne oni.

KDO PODLÉHÁ TRENDŮM, JE POŘÁD JEŠTĚ MANIPULOVATELNÝ… OVLIVNITELNÝ…

Strach má svůj způsob, jak člověka přesvědčit, že nejdůležitější věc na světě je přežití. Ale není. Je to KVALITA ŽIVOTA. Kvalita života je to, za co se lidstvo musí postavit.

My jsme tvůrci svého vlastního osudu. A tuhle skupinu bych chtěla v rámci skupiny BOHEMIA SPIRIT podpořit a zároveň i tvořit.

Pomáhat tvořit náš nový svět, ve kterém se pomalu, ale jistě budeme připravovat na dobu, která jistojistě přijde a možná, to ani nebude tak dlouho trvat (no... rok, dva – však my už víme, že to vydržíme, protože ten cíl je blízko). Vize je naprosto zřetelná a jasná. Můžeme se připravovat na okamžik, kdy se opravdu tento narativ starého (a pekelně nemocného) světa zhroutí a v tu chvíli bude potřebovat bytosti, které mají představu o tom, jak nový způsob světa tvořit tak, aby se využily naplno naše různorodé talenty.

Vy, co jste se mnou už dlouho a milujete OCTO CODES stejně jako já víte, že právě OCTO CODES je naprosto famózním světem, ve kterém ctíme respekt k našim odlišnostem, talentům, způsobu chování a naprosto rozdílným schopnostem.

Jen když navážeme na to, co už umíme, můžeme tvořit svět tak, aby každý styl měl své místo, aby byl námi ostatními podporován právě v tom jeho mimořádném talentu, abychom tvořili svět, ve kterém se nebudeme muset přetvařovat, že nás něco baví jen proto, aby nám někdo dal za naši práci peníze. My už totiž víme, že pokud pracujeme ve svém přirozeném talentu, tak naše výsledky jsou daleko vyšší a my víme, že naše práce má opravdový smysl pro nás i pro ostatní. A to je podle mě cílem tvoření naší nové budoucnosti.

A protože OCTO CODES studuju celý život, tak vnímám opravdu velmi silně podprahové signály u lidí... stačí někdy pohled na fotku... někdy jen slyším vyřčená slova, která nekorespondují s obličejem... A vidím... slyším...

Někdy jsem za tento svůj dar nebyla vůbec nadšená... 😃 - těžce pak hledáte lidi, kterým můžete důvěřovat.

Jenže dneska už vidím na smečce, která zná a umí se orientovat v OCTO CODES, jak se stala bytostmi, které už nehrají žádné role a velmi je to osvobodilo.

Takže vám to ráda budu předávat dál.

Rozhodla jsem se, že vám tento můj dar začnu přibližovat a změním koncepci svého nového ročního projektu BOHEMIA SPIRIT.

BOHEMIA SPIRIT je o hledání té pravé verze sebe sama. Té pravdivé.

Projekt bude mít zcela netradičně 13 témat, ve kterých vám budu sdělovat, jak funguje lidská psyché a jak se můžete učit vnímat signály, které k danému člověku nepatří a hraje roli.

Třináctka je v Tarotu téma Transformace. Transformace, která je nutná proto, abychom se na své spirále života posunuli o kousek výše.

Podstatné téma, které se bude prolínat celým našim společným rokem JE INTUICE. Naučit se vnímat intuici jako jediný zdroj svého vlastního poznání, vedení a inspirace. Když se naučíte rozeznávat její rady a taky se je naučíte poslouchat, v tu chvíli nepotřebujete žádného guru pro svůj život.

A jestli si já jsem něčím téměř na 100% jistá, tak je to moje intuice. Vede mě už léta a v poslední době je mým jediným rádcem. Tohle bych vám moc ráda předala.

Začínáme taky zcela netradičně pod vládou čísla 12, čísla které je vyjádřením energie Viselce. Tato karta neznamená oběšence, ale člověka, visícího za jednu nohu tak, aby svůj život uviděl z opačného pohledu, protilehlého pohledu – pohledu v přímém kontrastu toho, co jsme žili doposud.

Budou dva subjekty s názvem BOHEMIA SPIRIT.

Ten jeden bude VEŘEJNÁ STRÁNKA Bohemia spirit, na kterou budu sdílet zajímavé texty, inspirativní videa a taky třeba moje texty, úvahy nebo i texty, které mi přijdou inspirativní pro veřejnost a vy mi je umožníte sdílet.

A pak mám vytvořenou SOUKROMOU SKUPINU BOHEMIA SPIRIT, která bude uzavřená a tam si budete moci sdílet a komunikovat mezi sebou jako v té své spřízněné smečce.

Tuto skupinu v podstatě i já budu moderovat s tím, že každý měsíc ode mě dostanete jedno video na aktuální téma a popřípadě vaše dotazy.

Už mám přislíbenou od několika krásných ženských duší spolupráci, i ony, tyto velmi inspirativní ženy vám můžou nahrát video, podcast, psát inspirativní texty, které všichni potřebujeme číst, abychom neustále zvyšovali své osobní vibrace. Budu skupinu vést k respektu, k porozumění a k tomu, abychom naše vize pomalu, ale jistě uváděli do reality. Třeba ne hned, ale připravíme se na to.

Jak jsem psala na začátku tohoto psaní – já osobně si myslím, že to ÚPLNĚ NEJDŮLEŽITĚJŠÍ TEĎ V TÉTO DOBĚ JE UDRŽET SVÉ VYŠŠÍ VIBRACE A ZVYŠOVAT SVOU VIBRAČNÍ ENERGII LÁSKY, SOUCITU A EMPATIE.

Vše se vyvíjí a mění závratnou rychlostí. Mně se ta rychlost líbí, protože vím, že jdeme k cíli. Ale kolem to až tak pěkně nevypadá. Ale pokud se naladíme na svou intuici, bude nám radit, jak projít bez ztráty bodu. Protože pokud nám někdo radit může, tak je to jen ona. Každému dá jinou radu. Takže nečekejte už od nikoho žádné rady – ani já vám je dávat nebudu. Jen vás budu učit, začít věřit sobě.

Tohle je moje vize a věřím, že i mnohých z vás. Udržovat každý den své vysoké naladění na pozitivní myšlenky a emoce je samozřejmě těžké, protože současný matrix, který nám předvádí “vládnutí dosavadní vládnoucí strany”, je podporováno parazitem, který se živí negativníma emocemi a právě strachem, který veřejné dění na této planetě uměle vyvolává.

Pokud budeme součástí spřízněné smečky – tedy jinými slovy – láskyplné komunity spřízněných duší – pak se budeme podporovat a nemusíme upadat do negativních emocí jen tím, že to na nás někdo usilovně zkouší.

BOHEMIA SPIRIT je významově hodně silné dvousloví. Bohémský duch našich národů...

Více si už budeme povídat až tam... v naší soukromé skupině.

ROČNÍ PROGRAM v uzařené FB skupině je zpoplatněn částkou 4.500 korun, která je zcela minimální a myslím, že pro vás nenáročná.

Tato částka bude určená právě proto, aby naše svoboda vyjadřování a sdílení nebyla na nikom a ničem závislá. Aby naše skupina mohla svobodně fungovat, abyste se cítily v naší společné skupině jako u sebe doma nebo na chalupě u své laskavé babičky (tím nemyslím samozřejmě sebe 😆😀😎, abyste pak náhodou po mě nechtěly hlídat svá vnoučata…).

Pojďme společně vytvořit komunitu, ve které budeme navzájem sdílet nejen své myšlenky, dojmy a emoce, ale i navzájem se podporovat ve svých talentech, dodávat si odvahu a sílu být ve své láskyplné ale i odvážné a silné energii.

O tomhle je projekt BOHEMIA SPIRIT.

BOHEMIA SPIRIT je o vás, je tu pro vás, vaše děti a vnoučata a proto, abychom tady v této naší vlastní – zatím uzavřené komunitě – tvořili naši vlastní vizi nového světa.

Pokud někde píšu “tvořili” a někde “tvořily” - tak to znamená, že sama nemám ujasněno, přidají-li se k nám muži, ale tímto je opravdu zvu, protože my vás tu potřebujeme. A pokud se vaši muži nepřidají hned, tak stejně vím, že naši skupinu budou přes vás, tak tajně sledovat... až pak taky přidají. Což je i mým cílem... samozřejmě. Protože bez mužů a silné mužské energie ten náš nový svět nevytvoříme.

ZAČÍNÁME 1. 3. 2024 v uzavřené FB skupině.

Čeká vás 13 živých videí s 13 tématy a společná fb uzavřená skupina.

Začínáme 1. března 2024 a končit budeme přesně za rok - 28.února 2025. (v létě si dáme prázdninovou a pak i vánoční přestávku) 

Proměna společnosti se neudá sama od sebe. Někdo bude manifestovat před úřadem vlády, jiný sedne za traktor, někdo je iniciátorem stávek.

Já nikým z těch předchozích nejsem. Jsem tichým pozorovatelem, který ví, že změnu musí každý člověk udělat sám v sobě. Změnit své staré Já ve své Nové Já. Najít tu pravou a ojedinělou verzi sebe sama.

Pokud se nebudete chtít přidat, určitě navštivte naši veřejnou fb stránku Bohemia Spirit, kde můžete zatím nasát atmosféru dění...

Moc se na vás těším a věřím, že se naše krásná spřízněná smečka kouzelných lidských duší bude rozrůstat a naše světelná energie poroste až do nebe.

Protože tato doba pro mě není zcela ideální na cestování, spaní v hotelu a pobyt mimo můj domov, tak už nebudu pořádat víkendové semináře, ale naopak, tento projekt vnímám jako takový roční, nekonečný seminář, pro ty, které mě a moji práci už znají, i pro ty, které se o OCTO CODES dozví až teď. 

Tímto vás zvu do projektu BOHEMIA SPIRIT, kde si budeme nablízku. ❤

Co o mých projektech říkají jejich účastnice.

Mám vás moc ráda a jsem nesmírně vděčná za to, že jsem s vámi mohla projít dva neopakovatelné roky života. Staly jste se pro mě součástí rodiny.
A můj život se zcela změnil. Už si nepřipadám jako ustrašená holčička, která stojí před zavřenými dveřmi a nedosáhne na kliku... Už jsem těmi dveřmi prošla a přede mnou se otevřela úžasná cesta. A mám pocit, že teprve teď začínám doopravdy vidět, slyšet a cítit. A nebojím se toho...
Vůbec nevím, jak poděkovat. Celou dobu nás trpělivě vedete, zvedáte ze země a občas postrčíte i pohlavkem, bez kterého by to nešlo. Nezbývá než hluboce smeknout. ❤️❤️❤️
Šárka
Byla a je to jízda, to vám řeknu 😀
Tánino video, zase byl nějaký aha moment... jen já (zatím) nejsem takový střelec, abych se hned po hlavě vrhala do změn. Něco odkládám, něco nechávám zrát a něco UŽ řeším.
Vracím se k videům z loňska, pro mě nebylo možné pojmout všechno. Něco jsem třeba tehdy nechápalanebo se na to dívala tehdejší optikou. Vidím a cítim na sobě podstatné změny. Jsem za to vděčná a těší mě, že jsem mimo dav - ale to jsem vždycky byla, ted ovšem mám podpůrné informace a znám stejně naladěné lidi, takže si nepřipadám jako mimoň a exot 🙂
Baví mě pozorovat vaše i moje proměny a vývoj. To odlupování slupek. A jak se díky tomu rozsvěcujeme, jak uvnitř tak i navenek... to jsou pak ty obligátní hlášky u fotek - holky, vy krásně záříte 😍. Je to tak. Skutečný člověk je krásná, světelná, láskyplná bytost. Děkuji za možnost tohle zažívat. Děkuji vám všem, co tu jste za společnost/skupinu/smečku.
Dita
Milé harmoničky, moc vás zdravím a přeji vám do nového roku jen to nejlepší – harmonii, zdraví, pohodu v rodině, úžasné zážitky a milá a inspirativní setkání.
Děkuji moc za uplynulé dva roky s TH. Já vím, že jsem byla neviditelná – ale prostě to psaní postřehů, aha momentů mi opravdu nejde. Navíc se přihodilo něco velmi osobního, s čím jsem se dlouho srovnávala. Kdybyste věděly, kolik já jsem vám toho řekla! Ale jen v myšlenkách nad ránem nebo při procházkách. A když jsem si sedla, že vám to vše napíšu – nic. Co jsem napsala, vůbec nevystihovalo to, co jsem vám už jednou v mysli řekla. A podruhé a pomalu s psaním to prostě nešlo, nebylo to ono, ta správná slova už proběhla. A své taky mnohdy sehrál čas a někdy málo soukromí. Takže tolik k mé neviditelnosti.
Děkuji moc našim úžasným průvodkyním a inspirátorkám za všechny náměty, videa, knihy, filmy,… Ještě budu dohánět resty. Můžu jen říct, že se mi hodně změnily hodnoty, náhled na vše, i vnímání času – často jsem dříve bývala v nějakém vleku – co všechno musím a nestíhám – naučila jsem se vybírat a některé zbytečnosti vytěsnit – a více promýšlet věci dopředu – to jsem kdysi vůbec neuměla. A taky že vše nemusí být na tisíc procent J)). Mým přáním bylo zjednodušit si život – víc se věnovat sobě. A to se mi daří.
Milé harmoničky, děkuji za milou společnost. Mějte se krásně harmonicky.
Alena
Milé harmoničky, chci take moc a moc poděkovat za celé dva roky harmonie. Bylo to pro mě nesmírně přínosné, poučné a nechyběl ani humor a lehkost. Chci moc poděkovat našemu vedení a samozdřejmě všem ostatním za jejich příběhy a odvahu sdílet, jste mi velkym vzorem. Il když jsem se do osobních setkání nezapojila, prožila jsem za ty dva roky velké změny. Už nejsem v roli oběti, jdu za sebe a užívám si to a mám pocit, že ŽIJU. Ano už to není o přežívání ,ale o žití a za to jsem nesmírně vděčná!!! Holky děkuji a přeji vám všem život podle svých představ a spokojenost.
Štěpánka
Mám za sebou krásny rok, za ktorý som fakt veľmi vďačná. Všeobecne OC-programy v posledných rokoch som mala namiesto psycho- a iných terapeutických sedení. Viac sa venujem samej sebe a vyberám si veci a ľudí, ktorí ma tešia a zároveň posúvajú.
Lucia
Na začátku bych chtěla napsat jedno slovo ,,DĚKUJI'' - za úžasnou energii a práci ať v online projektu TH a Talenty nebo na osobním setkání - smekám nad tím, jakou výdrž s námi máte...tento rok byl, co se týče mne, opravdu silný...
Táni děkuji, že to s námi nevzdáváš, i když jsme protivné a naše tvrdé hlavy a programy v nás bojují 🥰🙂 je to dřina, ale nese výsledky... to včerejší video bylo jako pohlazení a nádherné zakončení a zároveň v něm byla taková nádherná povzbuzující energie...🙂
Marťa
Pri pohľade dnes na horách som s vďakou myslela na naše guru a na Vás všetky,... vďaka Vám už netápam v hmle, ale kráčam hore a vidím kam vedie cesta...a hoci sa možno x-krát potknem, nemôžem už zablúdiť... už nepôjdem dolu do hmly a tmy, ale za zlatým slnkom, ktoré vidím v diaľke ... nad horizontom. Prajem Vám všetkým šťastný nový rok plný zdravia, úsmevov, ľahkosti, porozumenia a pohody. 🥰😘
Ivka
Ze srdce Vám všem děkuji za Tajemství harmonie. Vaše informace, inspirace, podpora a vytvoření úžasného společenství žen mi přinesly mnohem víc, než jsem si při vstupu do skupiny vůbec dokázala představit. Vytvořily jste úžasný koncept a naplnily ho sebou samými, a toho si velmi vážím. Věnovaly jste nám tolik, že mám z čeho čerpat ještě pár let. A hlavně - podporovaly jste nás v tom být sebou samými, dívat se na sebe z různých úhlů pohledu a nespokojit se s tím prvním, co uvidíme. To a "živé" společenství stejně naladěných žen vnímám jako největší přínos pro sebe. Děkuji, děkuji, děkuji...
A děkuji i Vám všem ve skupině, Vaše příběhy, sdílení, odvaha i nejistota, schopnosti i dovednosti pro mne byly jako čtení úžasného románu. S nesrovnatelnou výhodou, že vím, že existujete, nejste vymyšlené a v přímém přenosu zvládáte věci, které by mi ještě nedávno přišly nepředstavitelné. Dáváte mi tím odvahu a inspiraci jít také svou cestou a odvažovat se vykračovat ze své komfortní zóny. Děkuji, děkuji, děkuji...
Katka
Milé harmoničky❤️. Tak mě, na rozdíl od Táni, chytá troška nostalgie, že končí 2 roky krásných sdílení, vzácných nových informací a vůbec...🙂. V posledním videu, zejména v závěru to Táňa řekla moc pěkně, souzním a děkuji 🌹, jak našim učitelkám, tak vám všem. Pro mě byly ty 2 roky s vámi velkou pomocí a uvědomuji si teď, že svoji cestu životem budu dělit na prožívání před TH a po TH. Jsem ráda, že jsem mohla být v tak úžasné smečce a věřím, že i dál mnohé z vás budu potkávat. Mám vás ráda❤️🙏❤️
Jana
Chci poděkovat, že jsem se stala součástí harmonie.
Posunulo mě to dál a blíže samu k sobě, k většímu pochopení svého chování a i chovaní okolí. Některé události a vjemi se rozpouští velice rychle a jiné čekají na své příležitosti a načasování. Jsem beran a nekteré veci chci rychle,pak me to uplne zastavi. Učím se vnimat svou intuici a 💗.
Ráda si čtu, vaše příspěvky, které se mnou různě rezonují.
Děkuji všem a přeji pohodové časy na cestě životem, který je kouzelný a dostává se nám všeho, o co požádáme a vibrujeme na frekvencích harmonie.
Lucik
Moc Vám všem děkuji za tolik podnětů, poznání, přátelství, radosti a sounáležitosti, kterou jsem s Vámi za ten rok i předtím pocítila a prožila. I když je to někdy náročné, věřím, že když budeme věřit v sebe a budeme k sobě poctivé, budeme žít bohatý a naplňující život s přirozenou krásou a radostí.
Hanka
Mám s vámi za sebou OG a oba roky TH, HD. Vím, že jsem dál, na cestě k sobě, k vnímání sebe a vnějšího světa. Budu se vracet k příspěvkům našich úžasných kouček ❤️, vašich příběhů. Často v nich objevuji nové informace, které jsem přehlédla anebo nebyl ten správný čas je pochopit. Těším se, že nadále budeme v kontaktu, budeme se setkávat a společně tvořit lepší svět.
Jitka

֍ ֍ ֍ ֍ ֍