Zahrada je o nás, o našem životě.

20.3. 2024Táňa Havlíčková2465x0

Trochu jsem pozměnila původní plány, tak vám zasílám informace o  projektu OCTO CODES HOME, který měl mít tři, na sebe navazující části

Zjistila jsem, že projekt o tvorbě zahrad – ATELIÉR FARSKÁ ZAHRADA je přece jen hodně specifický a že ho uvolním i pro ty, které se prvních dvou částí neúčastnily.

O čem projekt bude, si přečtěte zde >>

Asi víte, že zahrady jsou opravdu moje srdeční záležitost. Vždycky jsem si myslela, že to zůstane navždy v pozici mého hobby… ale protože je doba divná… to si nemusíme zdůrazňovat – je jakákoliv vlastní tvořivost to, co nás drží nad vodou a díky. ní má náš život smysl. Zahrada je něco, co nás spojuje s minulostí, žijeme v ní přítomností, ale vede nás do budoucnosti. Protože to, co zasadíme, vidíme, jak roste a těšíme se, až to jedou pořádně vyroste.

Vidíme nádherný a smysluplný koloběh života, včetně rození a umírání.

Zahrada je o nás, o našem životě.

A proto jsem se rozhodla, že si tuhle moji srdeční celoživotní radost, nebudu nechávat jen pro sebe a své nejbližší přátelé, ale že se s vámi podělím o tvorbu živé a zdravé zahrady.

ZAHRADA JE ŽIVÝ ORGANISMUS A HLUBOCE SOUVISÍ S NAŠIM ŽIVOTEM. 

Budu vás učit VYTVOŘIT ZAHRADU KREATIVNĚ. Moje zahrada vám bude velkou inspirací. Sami se mnou zažijete tvorbu mého posledního kousku – zahrady, která zatím byla spíše skladiště štěrků, písků, odpadů a parkoviště.

Přečtěte si naši stránku na webu a pokud máte jakýkoliv dotaz, tak mi napište.

Projekt bude trvat tři měsíce, a první měsíc bude hodně povídací, takže se budete moci přidat i později… a pak už začneme realizovat, takže se těšte na úplně nový vymazlený prostor na žití.

Přeji vám krásné Velikonoce a těším se na viděnou v mém projektu ATELIÉR FARSKÁ ZAHRADA.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.