Odpověď, která mě dostala…

8.9. 2022Táňa Havlíčková2246x0

Odpověď, která mě dostala…


Děkuji všem, které mi odepsaly na můj poslední mail. Bylo skvělé číst vaše zážitky, prožitky a sdílení vašich emocí. Je fajn si tak sem tam počíst.

Když jsem rozjížděla moji metodu OCTO CODES a dělala jsem každý den osobní konzultace s mýma klientkami, tak jsem četla denně několik vašich příběhů – a každý ten příběh s vámi tak trochu žila. Pokud se chci orientovat v duši, které mám pomoct s jejím stylem, tak je to nacítění nezbytné a bez něho to nejde.

Některé příběhy mi zůstaly navždy v paměti celé, jiné jen útržkovitě, ale v každém případě jsem za všechny nesmírně vděčná, protože jsem díky nim mohla napsat mé dosavadní čtyři knihy… no a pátou už zase píšu.

Prázdniny jsme s mým týmem věnovaly naplno skvělému projektu s jednoduchým názvem TALENTY – protože ten název nepotřeboval rozšiřovat, všem totiž bylo naprosto jasné, že je to sice o talentech – ale v rámci osmi stylů OC.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je tana-havlickova-2297-07-1024x533.jpg.

O víkendu jsme zakončily celý projekt v Krkonoších – na chatě jedné z mých absolventek školy OCTO CODES ACADEMY a měly se tam nádherně, protože si nás Zdenička rozmazlovala stravou podle OCTO GRAMU… čtyři dny byly náročné, ale posuny až neuvěřitelné… což je super.

V pondělí jsem se ráno prošla po zahradě… pod stromy napadaných stovky švestek, pod jabloněmi už začaly padat ty nedozrálá jablka, ale i skvostné červené, chutné a naprosto zralá jablíčka, které jsem začala sbírat… až jsem nasbírala celou přepravku. A když jsem to viděla, měla jsem pocit, že musím všeho nechat a jít zavařovat, dělat mošt, sušit je… prostě je hlavně nějak spotřebovat a uložit.

A pak pejsci… když mě čtyři dny nevidí, tak to ode mě chtějí rychle dohnat… házet míčky na zahradě, pak dlouhé procházky – já musím s každým zvlášť, protože Tarunka je vychovaná hraběnka, ta ví moc dobře, že se netahá na vodítku, ale Bertík… to je zatím nedovychovaný puboš, který je tak šťastný, že jde se mnou ven… sám už to celkem umí, ale když je mám oba dva, tak za nima dost vlaju… to víte, dva stafordi… 😃

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je tana-havlickova-2297-02-1024x792.jpg.

No a samozřejmě když jsem s mým týmem, tak jsme ponořeni do tématu celé skupiny a v podstatě kromě nezbytného a velmi krátkého spánku neřešíme nic jiného, než naši práci… tedy to, co fakt milujeme. Takže řešíme stávající skupinu a hned nás napadá, co ty naše holky potřebují zase dále, abychom jim připravily další téma, vedoucí k dalšímu posunu.

Takže na to všechno koukám, běhám po zahradě, švestky na kompost, jablka posbírat, přebrat… se psy na procházku… a mám pocit, že se z toho zblázním.

Na fb jsem hodila pár fotek s otázkou, co vlastně mám dělat dříve… rozjela se tam krásná diskuze, kdy každá mi doporučila něco jiného – od zavařování až po odpočinek…

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je tana-havlickova-2297-01-1024x792.jpg.

A dneska ráno otevřu fb a tam taková odpověď, která mě dostala.
Jitka mi napsala: „Přimlouvám se k novým vizím a projektům, rozvoji žen, protože to pomůže mnoha ženám. Ráda pošlu svou zavařeninu, ať se s tím nemusíš zdržovat.“

Jak říkám, úplně mě to dostalo. Já totiž tohle říkám všem ženám ve všech mých projektech: „Dělej to, co cítíš a víš, že je tvoje mise, nemusíš dělat všechno jen proto, že se to tak v této společnosti dělá a je to zvykem.“

A děkuji Jitce, protože jablka posbírám a schovám je pro srny. V zimě jsme jim je hodily za faru do lesa a ony si tam chodily na svačinku. A jak jim chutnaly!!

Takže jo… celý den pracuju na novém projektu.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je tana-havlickova-2297-06-1024x690.jpg.

A dneska vám jen řeknu, že to bude škola… NOVÁ ŠKOLA. Taková, po které mé srdce už léta toužilo – takže je čas tu moji touhu zrealizovat. Jsem totiž srdcem pořád MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA – díky tomuto nádhernému povolání jsem přišla na metodu OSMI STYLOVÝCH TYPŮ.

A ta nová škola bude právě škola zaměřená na MÓDU. Bude to krásná roční práce – začneme v říjnu a skončíme v červnu 2023.

Bude to výuka kreativity ve čtyřech oblastech – módní blogerka, módní návrhářka, módní nákupčí a módní stylistka.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je tana-havlickova-2297-04.jpg.

No… a víc vám prostě dneska nepovím, protože musím jít zase pracovat na osnovách školy.

Třicet let v branži módní návrhářky, deset let fashion terapeutka metody OCTO CODES – je zárukou, že tahle škola bude zcela mimořádná.
V mém realizačním týmu samozřejmě bude Dáša Kubecová, která má zcela mimořádný talent na styling a taky několik velmi odborných přednášek povedou mé kolegyně z různých směrů módy.

Nechte se překvapit dalšími informacemi… více informací najdete ZDE >>

Krásný den vám přeje

Táňa

Mimochodem, to, že se bude zcela zásadně měnit brzy tahle stará realita, je nám všem už snad jasné, někdo čeká až… na něco… no a my se připravujeme na to, až dostaneme šanci být první v té změně k užitku – a tato škola je příprava na nový způsob pojetí módy. Ale vy moc dobře už víte, že já staré věci neopakuju… můj způsob myšlení a fungování je vize toho nového… a o tom ta nová škola bude.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.