OCTO CODES Táňa Havlíčková

ŠKOLA IN OCTO CODES VERITAS

Taky si někdy kladete otázku, jak přežít se zdravou myslí tuto prapodivnou dobu? 

ZÁZNAM WEBINÁŘE z 2.11.2022

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Mám pro vás jeden dobrý nápad: je dobré věnovat se sobě, svému osobnímu rozvoji, něčemu, co má hluboký smysl a je to smysluplné i pro budoucí – doufám, že vědomější a duchovně i mentálně vyvinutější společnost. A není dobré se moc věnovat tomu, co nám tlačí do hlavy novináři a politici.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Záznam živého vysílání na FB z 22.9.2022

Poslední školu OCTO CODES ACADEMY jsme skončili v červnu 2020. A já měla pocit, že už nikdy žádná nová nebude.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Záznam webináře z 10.10.2022

Když jsem se dívala na fotky z minulých ročníků, viděla jsem spokojené tváře absolventek a v hlavě mi běžely vzpomínky na jejich studium a následné samostatné přednášky a nádherné šíření metody OCTO CODES.

A protože jsem uzavřela tuhle kapitolu v roce 2020….

…čeká vás STUDIUM NAPROSTO NOVĚ POJATÉ ŠKOLY IN OCTO VERITAS.

Metodu OCTO CODES poznaly už desetitisíce žen, mužů i dětí... Napsala jsem dva ebooky, čtyři knihy, měla jsem nespočet seminářů, mnoho velmi úspěšných a obsazených online projektů. První kniha Móda a duše aneb Klíč k sobě se už dočkala třetího vydání. Dostávám nesmírně krásné maily, jak tato metoda změnila váš pohled nejen na sebe, ale i na svou rodinu, okolí, kolegy v práci.

Někdy mě přepadne pocit, že už bych mohla dělat něco jiného.

Někdy mě přepadne pocit, že už bych mohla dělat něco jiného, tím spíše, když mi ta dvouletá plandemie zamíchala nepěkně mými vizemi, kam s vámi půjdu dál. Až tak, že jsem měla pocit, že už žádná škola nikdy nebude.

Jenže jako správný vizionář, s vysokou mírou anticipace (předvídavosti) jsem byla nucena dojít k novým rozhodnutím. 

Právě tato doba je totiž absolutně nejlepší pro šíření metody, která je zcela mimořádná.

OCTO CODES přináší pochopení vlastní osobnosti, přináší pochopení naší rodiny, rodu, dětí, kolegů i přátel. Naučí vás obrovskému respektu ke všem lidem a jejich rozdílů v chování, které vám přijde nejen pochopitelné, ale naučíte se společně vnímat tyto rozdíly jako inspirativní a výhodné pro každou práci, projekt, vizi.

OCTO CODES je holistická metoda, která vám dokáže nastavit to nejlepší stravování pro každý z osmi typů (dokážeme s ní dokonce úžasně hubnout). OC umí vnímat už rozdíly v talentech dětí a umí je motivovat být právě skvělé v tom, co jim jde samo.

OCTO CODES je prostě takový velký a nádherný zázrak, který nemůžu schovat do šuplíku a začít dělat něco jiného. 

OCTO CODES vám umí poradit dokonce i v zařizování interiéru, designu zahrady – o oblečení ani nemluvím, to už víte, že to je jedna z těch nejdůležitějších součástí.

Co jiného potřebuje od nás ta nová země, nová doba, ke které směřujeme právě teď, když procházíme očistným chaosem?

Tato metoda se dá logicky naučit. Ale jen ti, co umí vnímat člověka pod povrchem vnějšího vyzařování jeho osobnosti, se umí naučit jemné, pro někoho až nepostřehnutelné rozdíly v různých stylech.

Jen někdo ji umí zcela pochopit v její zdánlivě záhadné jednoduchosti a předávat její zázračné poselství dalším.

Ti, co se naučili důvěřovat své intuici a umí logiku právě s intuicí propojit, budou mít v novém světě, který se klube z toho současného, až neuvěřitelně chaotického období, velký prostor pro své budoucí uplatnění.

OCTO CODES je metoda snadno pochopitelná, pokud umíte pracovat s intuicí.

Jak jste si už všimly, oslovuju ve všech mých projektech, vás ženy. Někdy se mě muži ptají, proč nedělám projekty pro ně.

OCTO CODES je metoda, kde je nutná vysoká míra intuice a nezpochybňování této intuice. Muži jsou vedeni od ranného věku být logičtí... jenže s logikou k pochopení OCTO CODES nedojdete.

Můžete namítnout, že se svou intuicí neumíte zrovna vy pracovat?

Proto je systém studia rozdělen do tří samostatných – ale na sebe navazujících částí:

Výuka  bude probíhat online v uzařené FB skupině a živě na víkendových setkáních.

PRVNÍ ČÁST

První část je především o stylových rozdílech v jednotlivých typech, v barvách a jejich kombinacích, oděvech – běžných volnočasových, sportovních, oblečení do práce, společenských oděvech, doplňcích, obuvi, materiálech, ale i stylu zařízení bytutvorby zahrady pro každý z osmi stylů.

Také typologie postav a jejich způsoby oblékání, styling podle OC, účesy, líčení – celkově vzhled ženy v osmi různých stylových typech.

Pochopení různých trendů, seznámení s top módními tvůrci, kteří ovlivnili v různých dobách to, co nosíme rády dodnes.

Prostě komplexní pochopení metody OCTO CODES na konkrétních reálných věcech.

Součástí první části je i společný víkend 26.-27.11.2022 v hotelu Troja v Praze.

1. část - studium 3 měsíce  - listopad, prosinec 2022 a leden 2023

Cena první části je 15.000 Kč bez DPH (18.150 Kč s DPH) splatná do 10.11.2022.*
*Uvedená cena za studium nezahrnuje dopravu, ubytování a stravování.

DRUHÁ ČÁST

Druhá část je o pochopení rozdílů osmi typů, včetně hledání a ukotvení vašeho pravého stylu.

Součástí druhé části je i osobní konzultace, která je nutná právě proto, že mnohé z vás hrajou nevědomou roli jiného stylu. Součástí druhé částí je také hledání různých stylových typů ve vašem rodu, pochopení vaší blízké rodiny, pochopení sebe sama přes své minulé role v různých stylech, vyřešení vztahu matka-otec, pochopení funkce bonusů svých blízkých a prostředí, ve kterém jste vyrostly.

Čekají vás dva společné víkendy 25.-26.2.2023 a 22.-23.4.2023 v hotelu Troja v Praze.

2. část - studium 3 měsíce  - únor, březen, duben 2023

Cena druhé části je 33.000 Kč bez DPH (39.930 Kč s DPH) splatná do 31.1.2023.*
*Uvedená cena za studium nezahrnuje dopravu, ubytování a stravování.

TŘETÍ ČÁST

Třetí část je už mistrovské studium OC, kdy si každá studentka uvědomí, že intuice je nezbytnou součástí každé z nás a začne ji používat.

Zažijete s námi opravdu hluboký ponor do metody OCTO CODES.

Prožijete si osobně s námi nakupovánírychlé formy osobních konzultací na různých ženách.

Součástí této třetí mistrovské části jsou dva společné víkendy 27.-28.5.2023 a 17.-18.6.2023společný týden práce s každou z vás osobně v penziónu na horách. Sejdeme se o prázdninách a přesný termín (pravděpodobně srpen) a místo bude finálně určen později.

3. část - studium 3 měsíce  - květen, červen, červenec/srpen 2023

Cena třetí části je 49.000 Kč bez DPH (59.290 Kč s DPH) splatná do 26.4.2023.*
*Uvedená cena za studium nezahrnuje dopravu, ubytování a stravování.

Na tyto tři části bude navazovat zcela samostatně pojaté studium základních profesí, kde je OCTO CODES přímo nutností (blogerka podle OC, stylistka podle OC, nákupčí oděvních butiků podle OC, módní návrhářka podle OC, osobní konzultant OC a učitel OC).

ŠKOLA IN OCTO VERITAS začíná 11. 11. 2022

1. část
15.000 Kč bez DPH
(18.150 Kč s DPH)

Splatnost do 10.11.2022
2. část
33.000 Kč bez DPH
(39.930 Kč s DPH)

Splatnost do 27.1.2023
3. část
49.000 Kč bez DPH
(59.290 Kč s DPH)

Splatnost do 26.4.2023

Co o ŠKOLE říkají její absolventky.

Všichni tak nějak víme, že bychom měli být sami sebou a žít ve své energii. Ale, bohužel, mnoho lidí na to za celý život nepřijde. Jsou potom zahořklí, naštvaní, nešťastní...
Metoda Octo Codes tohle dokáže změnit. Dostává se pod kůži, do srdce. Jde do hloubky, na dřeň, učí respektu k sobě i k ostatním. Ve chvíli, kdy objevíte svůj styl, začne váš život nabírat úplně nový směr.
Absolventky Octo Codes Academy se stávají průvodkyněmi, které mohou ostatním ukázat cestu při hledání vlastní esence, pomáhají při odlupování vrstev, kterými je přikrytá. A ve chvíli, kdy se vyloupne pravé já, vaše duše, je načase v souladu s ní obléct i vaše tělo. Oblečení podpoří jedinečnost, vysílá vaši energii, stáváte se autentickou bytostí. I to se naučíte v Octo Codes Academy.
Mně osobně změnila Tánina škola život. Bez nadsázky. Naučila jsem se mnoho o sobě i o ostatních, zažila spoustu silných chvil, spoustu AHA momentů. Kromě toho jsem si "odnesla" krásná přátelství, která přetrvávají doteď. Jsem za to nesmírně vděčná!!!
Martina
Je rok 2014 a ja som na akcii Ženy Ženám v Brne. Zapájam sa do návrhu meniť svoje miesto na sedenie po celý deň. Sadám si na nové sedadlo a cez prestávku vediem rozhovor s príjemnou a vyrovnanou ženou - Hanou Shatner. Rozprávame sa o tom čo robíme a čo tomu predchádzalo. ,,Ty si vystudovala textil? Tak to bych tě měla seznámit s mojí kamarátkou Táňou Havlíčkovou.", dodá Hana. Mlčím, cítim sa neistá a pripadá mi, že sa to nehodí. Pustím to do stratena napriek tomu, že Tánina prednáška je jedna z tých ktorá ma v ten deň očarí.
O rok neskôr už hľadám samu seba na prvom seminári Móda a duše v Bratislave. Nasleduje moja cesta od ležérky k romantičke a vďaka onlinu zisťujem, že ma hĺbka tejto metódy zaujíma čoraz viac. Kruh sa uzatvára. Kniha. Výzva k štúdiu.... ÁNO! Prvýkrát v živote snáď nepremýšľam a rozhodujem sa skoro okamžite intuíciou. Vďaka roku v škole už viem prečo. Celé štúdium je totiž mimo racio. Proste len vnímaj. To, čo si cítila a cítiš, to čo cítia druhí. Naciťuj energie, poď povrch, poď do hĺbky.To, čo mi bolo celý život vytýkané tu má zrazu zmysel.
Škola Táni Havlíčkovej mi priniesla nové povolanie, fascináciu ľudskou rozmanitosťou, rešpekt k druhým ale najmä rešpekt k sebe samej. Pretože o tom škola OC je - o vás. Cez hlboké sebapoznanie, ktoré nekončí sa začnete približovať k dušiam druhých. Škola bude taká, aké budete vy. Tá naša bola skvelá - plná kreativity, AHA momentov, pádov i vzletov, ktoré nás posunuli vpred. Naplnili ju úžasné ženy, ktoré sa stali priateľkami a často i veľkou oporou jedna druhej.
Poďte sa naučiť vidieť svet inak už navždy a nakazte sa OCTO CODES. Liečba je cesta:)
Renata
Pokud OCTO CODES znáte a už jste si ověřily, jak hluboká je to metoda, která vám pomáhá k poznávání sebe i druhých, ve vztazích, při oblékání i jídle, prostě v celém životě, a pokud byste s metodou chtěly spojit svůj život, rozhodně neváhejte vstoupit do akademie. Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí mého života.
Marcela
Studium tejto metody bolo pre mna obohacujuce vo vela smeroch. Velmi ma prekvapili zmeny na mne samotnej - nasla som samu seba a vybudovala som si respekt k tomu aka som a aj k inym zenam. Stretla som uzasne spoluziacky - ucili sme sa jedna od druhej a videli obrovske zmeny akymi sme spolu prechadzali. Podpora a samotna pritomnost tak inspirujucej zeny, akou je Tana Havlickova, bola uzasna a ma pre mna nevycislitelnu hodnotu. Toto studium prekonalo moje ocakavania a som za tuto moznost nesmierne vdacna, vrelo odporucam. 🙂
Gabika
Slovy se lze někdy jen těžko vyjádřit, to se prostě musí zažít. Škola OCTO CODES ACADEMY pro mě byla výzvou, velkou inspirací, podporou, doplněním energie a taky báječných setkání s úžasnými lidmi. Svoji podstatou a učením osmi stylů mi ihned zapadala do toho, čemu jsem se začala sama věnovat – psát o tom, jak se v našem dětství programuje náš další život, buď jsme podporováni, nebo sešlapáni a ovlivňováni tak, že se úplně ztratíme samy sobě a pak musíme pracně hledat, kdo vlastně jsme. Tánina metoda mě okamžitě nadchla a pohltila. Vše mi začalo dávat smysl. Věci začaly postupně zapadat do sebe. Díky ní se mi vyjasnily vztahy, poznala jsem, a hlavně pochopila svoji rodinu, mé úžasné děti a nejbližší. Zažila pocit úlevy a respektu dávající obrovskou vnitřní svobodu.
Šla jsem do toho s tím, že ty skvělé informace pak budu předávat dál ve svém nejbližším okolí a pak i za jeho neomezené hranice. Kdyby mi to dalo byť jen poznání sebe sama, stálo by mi to za to.
"Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se pokusíte porozumět sobě, pochopíte celý vesmír." Buddha
A o tom je metoda OCTO CODES
Viktoria
Tanina metoda OCTO CODES v mojom zivote mnohe zmenila k lepsiemu. Je to cesta ako byt autenticka, stastnejsia, mat sa rada a mat viac zivotnej energie. Menej minat na saty pretoze uz nekupujem co sa mi nehodi. Najskor som sa zucastnila seminarov, online-u, precitala som si e-book a knihu, a potom som chcela ist viac do hlbky. Preto som vyuzila skolu, spoznala som Tanu a jej metodu ovela lepsie, povazujem to za velmi zmysluplne vyuzitie volneho casu, da sa tomu venovat popri praci, a pomaha mi to relaxovat. Mam taky zvyk, ze ked chcem niecomu dobre porozumiet, snazim sa to nastudovat si tak aby som bola schopna naucit to niekoho ineho. Myslim ze sa mi to podarilo. A som za to Tani aj jej timu velmi vdacna. Som si ista ze to vyuzijem nielen vo svoj prospech ale aj v prospech dalsich ludi ktorych fashion terapia zaujima.
Lucia
Co mě škola dala a vzala?
Škola mě dala úžasné poznání sama sebe, pochopení vlastního jednání, schopnost jednat s větší autonomií. Naučila mě lépe chápat své vlastní schopnosti, přinesla mě zkušenost společně sdílených cílů a rozvoj pochopení pro ostatní lidi.
Škola mě vzala mou sebezničující potřebu dokonalosti a zbavila mě nutnosti měnit své okolí ke svému ideálu.
Irena