Vše se vyvíjí a mění závratnou rychlostí.

12.2. 2024Táňa Havlíčková2247x0

Určitě jste si všimli, že svět se zcela zásadně proměňuje. Mnozí tesknili ještě před rokem, dvěma za tím starým světem, který se zdál tak v pořádku, byli jsme na něho zvyklí a zdálo se nám, že tak bude fungovat až do naší smrti a pak dále a dále… a dále…

Taky víte, že někdy kolem roku 2012 začal postupný přechod do Věku Vodnáře. A my jsme si mysleli, že to bude takové hezké… že se to tady na téhle planetě hezky změní… a všichni se budou usmívat, budou na sebe laskaví, hodní a už se přestane válčit a lidi si budou rozumět i beze slov… 😆😁😀😅🤣

No dobrá… ezo vědmy a guruové a channeleři a věštci… se evidentně sekli. Neb takový ponor do kupy hnoje jsme asi fakt nečekali. Nálada ve společnosti je na bodě mrazu a zdá se, že zdaleka nejsme ve finále.

Mnozí z vás už neví, co by měli dělat, jak tohle, co se děje kolem nás, přežít ve zdraví. Já vím, že už se vám nechce poslouchat nějaké moudré rady autorit, guru… už se vám (ani mně) nechce číst moudré motivační knihy…

… a teď přichází Táňa s novým projektem 😏.

Tak vás uklidním. Ano… přicházím s novým projektem, který jsem nazvala BOHEMIA SPIRIT. Už měl měsíc fungovat, ale já sama hledala tu pravou náplň a už asi šestkrát jsem ji měnila. Než jsem přišla na to, co vy momentálně potřebujete a já vás v tom můžu inspirovat.

Ne… opravdu tento projekt nebude nic výchovného… žádné převratné moudrosti vám nikdo do vašich unavených hlav cpát nebude. Tento projekt bude o vás.

Kdysi jsem si myslela, že náš život musí být ve spojení s tím dějem venku. Dneska už vím, že tohle Věk Vodnáře nechce. Jediné, co se od nás chce – je BÝT SAMI SEBOU.

MOJE SVOBODA A SPOKOJENOST ZAČÍNÁ TEHDY, POKUD SE ODPOJÍM OD VNĚJŠÍHO DĚJE.

.. a dokážu být sama sebou, stát si za tím, co mám ráda já, jíst to, co chutná a dělá dobře mně, oblékat si to, v čem se cítím spokojeně a sama sebou, nemalovat se, pokud se mi nechce, nečíst to, co mě neoslovilo, neposlouchat lidi, u kterých cítím, že manipulují své diváky…

Jediná cesta do nového věku je stát se tou PRAVOU VERZÍ SEBE SAMA. 

O tomhle bude roční projekt BOHEMIA SPIRIT.

Já budu vašim průvodcem v 13 videích, které budou navazovat na různá transformační téma – od vztahů, práce, rodiny, spirituality… Budu váš inspirátor a nakopávač, pokud se budete bát vykročit k sobě.

Tento projekt bude pro vás a o vás. Dneska totiž se od bytosti nového světa nic jiného neočekává než opouštění starých vzorců, které tady fungovaly možná po tisíce let…

Podstatné téma, které se bude prolínat celým našim společným rokem JE INTUICE. Naučit se vnímat intuici jako jediný zdroj svého vlastního poznání, vedení a inspirace. Když se naučíte rozeznávat její rady a taky se je naučíte poslouchat, v tu chvíli nepotřebujete žádného guru pro svůj život.

A jestli si já jsem něčím téměř na 100% jistá, tak je to moje intuice. Vede mě už léta a v poslední době je mým jediným rádcem.

Tohle bych vám moc ráda předala.

Ráda bych tímto projektem navázala na naše roční projekty TAJEMSTVÍ HARMONIE. Pokud jste byly účastny, budu moc ráda za přidání do nové skupiny. Věřím, že právě ta naše smečka může udělat zásadní posuny ve své realitě.

I pokud jste v mých projektech ještě nebyli, zkuste se přidat. Neváhejte moc dlouho, protože já vůbec netuším, kam se ten svět bude sunout… a bude-li ještě možnost nějaké smysluplné projekty vůbec dělat.

Vše se vyvíjí a mění závratnou rychlostí. Mně se ta rychlost líbí, protože vím, že jdeme k cíli. Ale kolem to až tak pěkně nevypadá. Ale pokud se naladíme na svou intuici, bude nám radit, jak projít bez ztráty bodu. Protože pokud nám někdo radit může, tak je to jen ona. Každému dá jinou radu. Takže nečekejte už od nikoho žádné rady – ani já vám je dávat nebudu. Jen vás budu učit, začít věřit sobě.

A na to se tedy ohromně těším.

1. března 2024 začínáme. Čeká vás 13 živých videí s třinácti tématy a společná fb uzavřená skupina. Dáme si prázdninovou a vánoční přestávku a končit budeme přesně za rok – 28.února 2025.

V pátek 16. února 2024 vás na webináři seznámím s podrobnějšími tématy a klidně mi pište dotazy.

PŘEHRÁT WEBINÁŘ >> 

O čem tento roční projekt je – si můžete přečíst na mých webových stránkách a klidně mi pište i dotazy, ráda vám na ně odpovím.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.