Tak jsem si už udělala doma vánoce

18.12. 2020Táňa Havlíčková2722x0

Tak jsem si už udělala doma vánoce...

Včera nám skončil tříměsíční OCTO-GRAM… a tolik nádherných úžasných bytostí a reakcí… úbytek váhy u několik 14 kilo, běžně 6-8 kilo… a nejen změna váhy, ale především změna myšlení – taková malá nádherná transformace v přímém přenosu.

To, co se děje kolem nás je v podstatě totální restart společnosti – této civilizace. Jak tak sleduju, tak ne každý to prožívá v určitém vnitřním klidu – tedy řekla bych, skoro většina je z toho na prášky. Je fakt, že taky na mě sem tam padne pocit zmaru – ale u mě to fakt nemá dlouhého trvání. Prostě vím, že změna je nevyhnutelná a jak jsem říkala ve svých Hovorech z fary – je to astronomický děj – prostě naše planeta přechází do věku Vodnáře a zároveň s tím do fotonového pásma. Fotony jsou světlo – tedy světlo zvítězí, i kdyby temňáci řvali jak pominutí a tvrdili opak. Je jejich konec.

Ale pravdou je, že ten konec nebude mávnutím kouzelného proutku a že to bude zřejmě trvat ještě chvíli.. rok, možná dva se budou dít ještě věci nevídané a neslýchané. A pokud jste na prášky už teď… tak co budete dělat za půl roku?

No já mám jednu takovou variantu, jak z toho ven…. a vy, co mě znáte, tak víte, že neplácám do větru – protože všechny projekty, které dělám – jsou založeny na mých vlastních zkušenostech, na mých vlastních zážitcích, prožitcích a změnách, kterými jsem prošla já sama ((jakože fakt nemám 100 kilo a lákám lidi na program, ve kterém zhubnou ))… .

No ale zpátky k tomu dalšímu roku a našemu novému projektu. Jmenuje se TAJEMSTVÍ HARMONIE a bude začínat 11. ledna příštího roku a končit v prosinci 2021. Ze všech našich projektů už vím, že síla skupiny, vzájemná podpora, sdílení, otevírání našich nefunkčních programů a jejich změna – je prostě lékem na vše. Je to prostě transformace v přímém přenosu. A taky vím, že po třech měsících se nikomu nechce končit.

Proto jsme s mým týmem zvolily rok. Rok společné práce na sobě, rok, ve kterém se budete učit být vnitřně silnější, svobodnější, rozhodnější.. rok, ve kterém budeme společně hledat vaše talenty, vaše přirozené schopnosti a nastavení a taky společně hledat formu, jak si pomoci vašich talentů taky vydělávat peníze.

Vše umíte.. jen nevíte, jak to otevřít.

Zároveň se budeme napojovat na sílu tradic naší úžasné planety v cyklech, kterými žili staré civilizace Keltů a Slovanů. Protože oni věděli, že ta síla pochází nikoliv z naší hlavy, čí vystudované jakési školy – ale ze Slunce, Vesmíru, naší Gaiy…

A samozřejmě i jídlo.. protože tělo je přece chrámem naší duše… a my už víme, jak o něho špičkově pečovat – co možná nevíte, že každý z osmi typů má jiné stravování… no vy to nevíte, ale my ano.

To vše budeme společně prožívat.
Bude to nádherný rok společné transformace.

V neděli 20.12.2020 ve 20:00 budu mít pro vás připraveno živé vysílání, kam mi můžete i psát dotazy a já vám na ně budu odpovídat živě. A pokud se chcete o projektu TAJEMSTVÍ HARMONIE dozvědět více – tak tady je více informací: https://octocodes.cz/tajemstvi-harmonie/

Taky jsme společně s Dášou a Veru už měly dva webináře na téma TAJEMSTVÍ HARMONIE a hlavně – prodloužila jsem sníženou cenu až do 21.12.2020.
A myslím taky, že i pro muže to může být skvělý dárek… – jako myslím pro jejich ženy -program je čistě pro ženy… muži mají tentokrát vstup zakázán.

A pokud budete sdílet, budu ráda – ať se to dostane k potřebným… tuhle dobu musíme totiž přežít ve své smečce. Najít spřízněné duše a vědět, že jsou nám nablízku… a že když nám bude ouvej, tak stačí se připojit (samozřejmě budeme mít uzavřenou fb skupinu) a víme, že tam najdeme v tu danou chvíli nejméně dvacet úžasných duší, které nás podrží.. Můžeme chtít ještě něco lepšího??

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.