OCTO CODES Táňa Havlíčková

TAJEMSTVÍ HARMONIE

  Program začal v pondělí 10. ledna 2022
Vstup do programu je stále možný za poloviční cenu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Záznam vysílání z 22.12.2021

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Záznam vysílání z 9.12.2021

Dneska ráno mi tenhle text přišel jako vzpomínka na loňskou aktivitu...

Jasně, že jsem netušila, jak to bude probíhat... celý rok online propojení se skupinou... dvanáct témat, tři lektorky, každá své téma. Takže dohromady 36 videí (některé trvaly i dvě a půl hodiny, většinou kolem dvou hodin trvání). V podstatě 36 nádherných témat, protože každá z nás se zaměřila na určitou část našeho bytí, našich životů.

A online jsme v podstatě ve spojení denně... ty jo... 365 dní v roce.

Byl to skvělý nápad a dneska – do konce nám chybí necelý měsíc – končíme na zimní slunovrat – už vím, že to bylo to NEJLEPŠÍ, CO JSEM MOHLA VŮBEC VYMYSLET.

Díky Dáši i Veru (a samozřejmě Ivči v pozadí) - to byl úžasný rok... nakonec nás tam bylo tolik, že to bylo každodenní sdílení, spousta překrásných emocí, podpory a soucitu... jééé... až mnou jedou zimomriavky – jak říkají naše slovenské holky, spoustu nádherného přátelství a obrovské podpory při všech těch stresech, co se dějí kolem nás i v jejich rodinách...

No a jak se dalo asi čekat... už přicházely slzičky lítostí, co budou ty moje super baby dělat, až tu skupinu mít nebudeme.

No tak budeme – ony už to ví... a už se těší. A my taky. 

Jasně, že budou nová témata... máme jich už v zásobě mraky... a budou zase výživná...

Takže vám, co jste s námi ten rok nebyly – pomalu dávám takový nápad na společnou cestu s námi, která bude od 10. ledna 2022 opět do zimního slunovratu roku 2022.

Pokud cítíte, že jste na to, co se děje, tak nějak samotné – tak se k nám můžete přidat.

(.. tohle bláznivé šílenství určitě bude trvat nejméně další rok... je třeba mít opravdu svou smečku... v té se spoustu věcí najedou vidí z nadhledu – a už to fakt můžu zcela potvrdit, protože my to rok společně tak žily...)

Jak přežít tu dnešní naprosto šílenou a zároveň přelomovou dobu? O které je i nám, které už víme mnohé, zcela jasné, že tento proces nelze uspíšit?

Pro mnohé z vás jsem taková sebevědomá rebelka, která je zvyklá si říkat co chce, jít si za svým, moc se s věcma nepárat a žít si život, který se mi líbí.

Sama o sobě často říkám, že můj jang v hlavě je analyticko-logický a že si všechno potřebuju nejdříve osahat, zanalyzovat a logicky vysvětlit, než se do něčeho pustím. 

Ale mnohé z vás netušíte, že moje cesta do svého posvátného nitra začala téměř před 30.léty. Tenkrát jsem začala chápat, že k pochopení sebe sama nestačí mozek a rozum. Ale že je třeba nasát ty nehmotné informace z Vesmíru, spojit své vědomí s naší matkou Gaiou a pokorně vnímat informace, které mi přes mou intuici zasílá TO... TO, co možná neumíme zcela zřetelně popsat, ale umíme se to naučit cítit. 

Tajemství harmonie našich životů není jen pro vyvolené,
máme na ni nárok úplně všichni.

Ale není to zadarmo a nestane se to mávnutím kouzelného proutku. Je k tomu nutné pochopení toho všeho, co se děje s námi, co se děje kolem nás. Co z toho jsme si my sami uložili jako mylné informace, které nás vedou do začarovaného kruhu negativních zkušeností, z kterého neumíme vystoupit a co z toho na nás “úspěšně” vložil matrix této společnosti, jehož vliv na nás v žádném případě není zanedbatelný. Dokonce bych řekla, že je to vliv naprosto zásadní a podstatný.

Za posledních několik let jsem musela odpovídat na jednu otázku, jejíž odpověď zajímala mnoho žen z mých pracovních projektů. Zajímalo je to tajemství mé vlastní harmonie. Zpočátku jsem prý je dost iritovala, protože si říkaly, že ta Táňa tu sebedůvěru musí přece hrát… Když mě pak poznaly osobně, přiznaly mi, že je překvapila moje opravdovost, klid, laskavý humor, ale i rozhodnost a samozřejmě ta nehraná sebedůvěra. Zpočátku jsem si já myslela, že to na mě koulí ony... že se mnou jen chtějí nějak navázat hovor, či zalichotit… Ale pak mi došlo, že za tou jejich otázkou není jakákoliv manipulace. Ony opravdu chtěly návod, jak to žít taky.

Takže pojďme do toho.

Výjimečná je doba trvání tohoto programu. Začínáme 10. ledna 2022 (datum upřesníme) a budeme končit na zimní slunovrat 21. prosince 2022 - TAKŽE BUDEME SPOLU CELÝ ROK – s malou přestávkou o prázdninách, protože je pro každou z nás naprosto nezbytný i odpočinek od práce se sebou a na sobě, vypnutí všech povinností, byť nás budou bavit a užívání si jen prostého bytí.

Budeme spojeny přes soukromou fb skupinu, ve které budeme sdílet, budeme vám nahrávat živá videa, ve kterých budeme probírat daná témata, taky budete dostávat písemné úkoly a budete mít k dispozici pracovní sešit, který si vytisknete a bude vás provázet celým tím rokem.

Tento program je propojením tzv. svaté trojice. Čekají vás TŘI TÉMATA, TŘI OBLASTI A TŘI INSPIRÁTORKY

  • první téma je oblast hmoty, fyzického těla, stravy, dýchání a taky oblečení
  • druhé téma je oblast srdce – našeho propojení s přírodou a jejími cykly
  • třetí téma je oblast – naší neprojevené tvořivosti

Inspirátorky už znáte, ale pro jistotu se vám představíme:

Táňa Havlíčková

V tomto programu vás povedu a budu hlavou, někdy i tělem i srdcem :))
Budu vás učit, jak pochopit samy sebe, objevit vaši tajnou a doposud neprojevenou kreativitu, povedu vás celým rokem těch nejkrásnějších změn, které vás mohou potkat.
A zcela poprvé vás budu učit KREATIVNÍMU POHLEDU na INTERIÉRY, ZAHRADY, OBLEČENÍ, DOPLŇKY… 
Budou i témata, která se běžně neřeší jako informace o naší planetě, naší galaxii…

Dáša Kubecová

Miluje dobrou a kvalitní STRAVU a OUTFITY VAŠEHO OBLEČENÍ a obě témata jsou jejím talentem, který vám bude během celého roku předávat a inspirovat vás.

Veru Kostková

Bude vás provázet celým KOLEM ROKU, inspirovaným KELTSKÝMI RITUÁLY, které jsou velmi silně propojeny s metodou OCTO CODES… 

Všechny tři vám budeme nablízku, abychom vám pomohly rozklíčovat vaše tajné třinácté komnaty, budeme vás učit zdravě jíst, naučíme vás pracovat s rituály keltských kněžek, budeme probírat otázky víry, trávení volného času, kreativity, rodiny, vašeho domova, interiérů, zahrady, vaší práce, vašich talentů… prostě TAJEMSTVÍ VAŠÍ HARMONIE.

Protože se opravdu nacházíme v převratné době těch nejvyšších změn, které ještě zdaleka nejsou u konce a podle všech předpovědí se finálně překulí do stavu harmonie celé civilizace snad v prosinci 2022 - je třeba se nenechat vykolejit a nepodléhat strachu a obavám z toho, co bude….

Protože bude prostě to, co si vy samy pro sebe nastavíte jako vaši vlastní realitu.

Tento program vás bude učit, jak nepodléhat mediální masáži prolhaných médií – ale naučit se odpojovat negativní reality okolní nemocné společnosti.

Nejdůležitější věc, kterou ještě zmíním nakonec je SDÍLENÍ. Mnoho z vás si ztěžuje na to, že se cítíte osamoceny ve svých rodinách, mezi svými blízkými, kteří doposud spinkají a věří mediálním masážím negativních sil… Ano… je vás opravdu hodně. Ale pokud budete s námi celý rok, pokud budeme společně sdílet a pracovat na své vnitřní síle, tak zjistíte, že vy nejste vadná, jak se vám snaží okolí naznačit.

Vy jste nádherná kreativní bytost… která si zatím není vědomá svých talentů, svého obrovského potenciálu a schopnosti pracovat ve svém talentu. 

Celý projekt jsem se rozhodla právě věnovat CO-CREATION – tedy propojení, sdílení – spolutvoření. Cenu jsem tentokrát zvolila velmi nízkou právě proto, aby na ni dosáhly i ty, které si zatím nevydělávají svým talentem a nejsou obdařeny hojností tohoto Vesmíru (proto ten projekt taky chcete dělat, aby vám konečně Vesmír mohl začít posílat své nekonečné dary).

Cena za ROČNÍ PROGRAM TAJEMSTVÍ HARMONIE je:

13.636 Kč bez DPH
(16.499 Kč s DPH)

Co o programu Tajemství Harmonie říkají jeho účastnice?

Co mi dal a vzal projekt Tajemství harmonie
Začnu tím, co mi vzal:
- vzal mi moje strachy z mnoha věcí a situací - a že jich bylo….
- vzal mi nezdravou bázlivost a ostych konat
- vzal mi bezduché vysedávání a bloumání od ničeho k ničemu
- vzal mi příležitost přidat se na stranu manipulace a manipulovaných…
Co mi naopak dal?
- dal mi svobodu mysli, duše i těla
- dal mi informace z mnoha oblastí života
- dal mi radost, podporu a sounáležitost
- dal mi pocit vlastní zodpovědnosti za svůj život
- dal mi tvořivost a chuť v ní pokračovat….
Zde jsem napsala jen to nejdůležitější, co mi proběhlo hlavou. Ale ve skutečnosti toho bylo ještě mnohem a mnohem víc….. Děkuji za tento projekt, jsem vděčná a plná harmonie…..
Zdeňka M.