OCTO CODES Táňa Havlíčková

TAJEMSTVÍ HARMONIE

     Když je člověk v pořádku, bude v pořádku i rodina.

     Když je rodina v pořádku, bude v pořádku i stát.

     Když je stát v pořádku, bude v pořádku celý svět. 

                                                                                                Lü Pu We

Citát, který jste si právě přečetly, jsem si půjčila z Knihy proměn – tedy věštecké knihy I-Ting, o které víte, že s 8. trigramy, se kterými pracuje tato kniha, pracuje i moje metoda OCTO CODES.

Žijeme v převratné době, kdy koukáme jak z jara, jestli to, co se odehrává kolem nás je ještě pořád realita, či žijeme v jakémsi podivném hologramu, do kterého jsme vtaženi – zdá se, proti naší vůli. 

Myslím, že přišla doba, kdy je třeba otočit list a vrátit se trochu k sobě… uvědomit si, že to, co je venku, nejsme my... je to jen určitá forma reality, která se nám vysílá do hlavy jako film.

Často se stává, že nás děj tohoto filmu naplno pohltí a my pak žijeme ten děsivý thriller ve své hlavě, jako bychom byli ne herci, ale přímo účastníci jakési strašidelné hry na realitu.

Záznam webináře z 6.1.2021

Záznam webináře z 21.12.2020

Záznam webináře z 29.11.2020

Záznam webináře z 8.11.2020

Ráno mi můj syn donesl jako každý podzimní a zimní den, dřevo do krbu, vyčistil ho a připravil jen ke škrtnutí sirkou. Já byla po snídani – vynikající vývar s rozšlehaným domácím vajíčkem, k tomu hrst nasekané petrželky z vlastní zahrádky, pila jsem výbornou kávičku z malé cukrárny v Sušici, kam si pro ni jednou za čtrnáct dní zajedu a zapálila oheň v krbu.

Pila jsem výbornou kávu a koukala jsem na svůj lehce upravený byteček, zalitý laskavým podzimním sluníčkem, vnímala vrnění Tary, která si chrupkala na sedačce, zabořená do polštáře… a koukám na to a říkám si:

“TOHLE JE TVOJE NÁDHERNÁ REALITA a v srdci jsem cítila nezměrnou vděčnost.
Tohle žiješ... ne to venku... daleko... někde… nežiješ ty cizí reality. Je ti dobře, je ti nádherně…“

Uvědomovala jsem si, že dojít právě sem, trvalo léta, ale věděla jsem vždycky, že cesta sem existuje a že ten vysněný cíl najdu. Stejně jako vím, že existuje cesta pro každou z vás. I vy máte svůj vysněný cíl na dosah, jen možná neznáte způsoby, které je nutné použít, abyste k tomu cíli taky došly.

Pro mnohé z vás jsem taková sebevědomá rebelka, která je zvyklá si říkat co chce, jít si za svým, moc se s věcma nepárat a žít si život, který se mi líbí.

Sama o sobě často říkám, že můj jang v hlavě je analyticko-logický a že si všechno potřebuju nejdříve osahat, zanalyzovat a logicky vysvětlit, než se do něčeho pustím. 

Ale mnohé z vás netušíte, že moje cesta do svého posvátného nitra začala téměř před 30.léty. Tenkrát jsem začala chápat, že k pochopení sebe sama nestačí mozek a rozum. Ale že je třeba nasát ty nehmotné informace z Vesmíru, spojit své vědomí s naší matkou Gaiou a pokorně vnímat informace, které mi přes mou intuici zasílá TO... TO, co možná neumíme zcela zřetelně popsat, ale umíme se to naučit cítit. 

Tajemství harmonie našich životů není jen pro vyvolené,
máme na ni nárok úplně všichni.

Ale není to zadarmo a nestane se to mávnutím kouzelného proutku. Je k tomu nutné pochopení toho všeho, co se děje s námi, co se děje kolem nás. Co z toho jsme si my sami uložili jako mylné informace, které nás vedou do začarovaného kruhu negativních zkušeností, z kterého neumíme vystoupit a co z toho na nás “úspěšně” vložil matrix této společnosti, jehož vliv na nás v žádném případě není zanedbatelný. Dokonce bych řekla, že je to vliv naprosto zásadní a podstatný.

Za posledních několik let jsem musela odpovídat na jednu otázku, jejíž odpověď zajímala mnoho žen z mých pracovních projektů. Zajímalo je to tajemství mé vlastní harmonie. Zpočátku jsem prý je dost iritovala, protože si říkaly, že ta Táňa tu sebedůvěru musí přece hrát… Když mě pak poznaly osobně, přiznaly mi, že je překvapila moje opravdovost, klid, laskavý humor, ale i rozhodnost a samozřejmě ta nehraná sebedůvěra. Zpočátku jsem si já myslela, že to na mě koulí ony... že se mnou jen chtějí nějak navázat hovor, či zalichotit… Ale pak mi došlo, že za tou jejich otázkou není jakákoliv manipulace. Ony opravdu chtěly návod, jak to žít taky.

Takže pojďme do toho.

Tento program je výjimečný z několika hledisek. 

Za prvé se bude odehrávat asi jen jednou... znáte mě… jsem kreativní a musím dělat věci s nadšením. Neumím opakovat to, co sice fungovalo, ale mě opakování nudí. Takže jsem si jistá, že tohle už nebudeme nikdy v této jedinečné formě opakovat.

Za druhé – výjimečná je i doba trvání tohoto programu. Začínáme 11. ledna 2021 a budeme končit na zimní slunovrat 21.12.2021 - TAKŽE BUDEME SPOLU CELÝ ROK – s malou přestávkou o prázdninách, protože je pro každou z nás naprosto nezbytný i odpočinek od práce se sebou a na sobě, vypnutí všech povinností, byť nás budou bavit a užívání si jen prostého bytí.

Budeme spojeny přes soukromou fb skupinu, ve které budeme sdílet, budeme vám nahrávat živá videa, ve kterých budeme probírat daná témata, taky budete dostávat písemné úkoly a budete mít k dispozici pracovní sešit, který si vytisknete a bude vás provázet celým tím rokem.

Za třetí – tento program je propojením tzv. svaté trojice. Čekají vás TŘI TÉMATA, TŘI OBLASTI A TŘI INSPIRÁTORKY

  • první téma je oblast hmoty, fyzického těla, stravy, dýchání a taky oblečení
  • druhé téma je oblast srdce – našeho propojení s přírodou a jejími cykly
  • třetí téma je oblast – naší neprojevené tvořivosti

Inspirátorky už znáte, ale pro jistotu se vám představíme:

Táňa Havlíčková

V tomto programu vás povedu a budu hlavou, někdy i tělem i srdcem :))
Budu vás učit, jak pochopit samy sebe, objevit vaši tajnou a doposud neprojevenou kreativitu, povedu vás celým rokem těch nejkrásnějších změn, které vás mohou potkat.
A zcela poprvé vás budu učit KREATIVNÍMU POHLEDU na INTERIÉRY, ZAHRADY, OBLEČENÍ, DOPLŇKY… 

Dáša Kubecová

Miluje dobrou a kvalitní STRAVU a OUTFITY VAŠEHO OBLEČENÍ a obě témata jsou jejím talentem, který vám bude během celého roku předávat a inspirovat vás.

Veru Kostková

Bude vás provázet celým KOLEM ROKU, inspirovaným KELTSKÝMI RITUÁLY, které jsou velmi silně propojeny s metodou OCTO CODES… 

Všechny tři vám budeme nablízku, abychom vám pomohly rozklíčovat vaše tajné třinácté komnaty, budeme vás učit zdravě jíst, naučíme vás pracovat s rituály keltských kněžek, budeme probírat otázky víry, trávení volného času, kreativity, rodiny, vašeho domova, interiérů, zahrady, vaší práce, vašich talentů… prostě TAJEMSTVÍ VAŠÍ HARMONIE.

Protože se opravdu nacházíme v převratné době těch nejvyšších změn, které ještě zdaleka nejsou u konce a podle všech předpovědí se finálně překulí do stavu harmonie celé civilizace snad v prosinci 2022 - je třeba se nenechat vykolejit a nepodléhat strachu a obavám z toho, co bude….

Protože bude prostě to, co si vy samy pro sebe nastavíte jako vaši vlastní realitu.

Tento program vás bude učit, jak nepodléhat mediální masáži prolhaných médií – ale naučit se odpojovat negativní reality okolní nemocné společnosti.

Nejdůležitější věc, kterou ještě zmíním nakonec je SDÍLENÍ. Mnoho z vás si ztěžuje na to, že se cítíte osamoceny ve svých rodinách, mezi svými blízkými, kteří doposud spinkají a věří mediálním masážím negativních sil… Ano… je vás opravdu hodně. Ale pokud budete s námi celý rok, pokud budeme společně sdílet a pracovat na své vnitřní síle, tak zjistíte, že vy nejste vadná, jak se vám snaží okolí naznačit.

Vy jste nádherná kreativní bytost… která si zatím není vědomá svých talentů, svého obrovského potenciálu a schopnosti pracovat ve svém talentu. A taky si svým talentem vydělávat peníze. Což bude i jeden z finálních výsledků, ke kterým dojdeme na podzim. 

Celý projekt jsem se rozhodla právě věnovat CO-CREATION – tedy propojení, sdílení – spolutvoření. Cenu jsem tentokrát zvolila velmi nízkou právě proto, aby na ni dosáhly i ty, které si zatím nevydělávají svým talentem a nejsou obdařeny hojností tohoto Vesmíru (proto ten projekt taky chcete dělat, aby vám konečně Vesmír mohl začít posílat své nekonečné dary).

Cena za ROČNÍ PROGRAM TAJEMSTVÍ HARMONIE je:

12.396 Kč bez DPH
(14.999 Kč s DPH)