Myslím si, že by se měli muži opravdu přidat.

4.3. 2024Táňa Havlíčková2326x0

Dneska jsem změnila oslovení. Normálně oslovuju hlavně holky – tedy já vím… ženy… ale dneska chci oslovit i muže.

Jak jsem vám avizovala, tak jsem se rozhodla dát vám dárek ke svému desetiletému působení v pozici fashion terapeutky, stylové poradkyně, z níž se nakonec vyklubalo mnoho dalších aktivit, akcí, seminářů, online projektů a taky napsání čtyř knih, dvou ebooků a mnoha přednášek a setkání s účastnicemi projektů. V podstatě jsem první přednášku a první natáčení mého příběhu a pak několika krátkých videí na téma metody OCTO CODES zažila právě v březnu v roce 2014.

Když dneska koukám na tu fotku, tak si říkám, že ta paní byla celá taková nejistá, nezakotvená, působila docela rozpačitě a sebedůvěrou v žádném případě nikterak nehýřila 😎… ale – a to je to nejdůležitější – nadšení pro moji metodu, které jsem tenkrát ještě říkala STYLOVÝ KLÍČ – to jsem tedy měla, a to mi zůstalo dodnes.

protože si vážím vaší desetileté pozornosti, nesmírně si vážím vás všech, kdo mi důvěřovali (já vím, spíše důvěřovaly) a vstoupily do mých projektů, účastnily se seminářů a koupily, a hlavně četly mé knihy – tak jsem se rozhodla pro takový milý dárek – a to projekt, který se jmenuje BOHEMIA SPIRIT.

Jak asi víte, tak je to projekt, který začal včera a končit budeme za rok, v únoru 2025. Takže opravdu celoroční program, do kterého budu dávat vše, co umím, znám, vím. Všechny mé zkušenosti, osobní prožitky, způsoby fungování běžného života, které mně osobně pomohly k tomu, že se dneska cítím daleko pohodovější, zdravější, spokojenější, vyrovnanější než před těmi deseti léty. A hlavně tehdejší míra mé vlastní sebedůvěry je s tou dnešní přímo nesrovnatelná.

Ano… tohle byla práce, kterou jsem si sama se sebou odpracovala, a to opravdu hodně poctivě.

to vše bych vám ráda předala jako poděkování za to, že jste už deset let se mnou. A proto jsem zvolila velmi nízkou a příznivou cenu – právě proto, aby si tento projekt mohl dovolit každý.

Zároveň vám chci říct jednu velmi důležitou zprávu: v projektu s námi už je jeden muž a já bych si moc přála, aby tam nezůstal sám. Naopak – tohle není projekt o kabelkách nebo o ideálním oblečení na volný čas či sport. O to v tomto projektu vůbec nejde. A proto si myslím, že by se měli muži opravdu přidat.

Více o projektu se dozvíte na mých stránkách >>

Přidat se můžete klidně i když projekt včera začal. Moje videa i komunikace ve společné fb skupině bude samozřejmě k dispozici i zpětně a témata, které budu probírat a budeme společně řešit, se dají kdykoliv nadnést k opětovné komunikaci.

Takže chlapi, co vy na to? Přidáte se tentokrát k nám a budeme si tvořit společnou skupinu s vizí nového světa??? Myslím, že je přesně teď ten pravý okamžik.

Poslechněte si moje webináře, přečtěte si povídání i projektu na mých webovkách a nenechte se dlouho prosit. My vás v tomto projektu prostě potřebujeme 😎.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Po prvním vysílání už vidím, že energie a atmosféra skupiny bude skvělá. A už se těším na krásný společný rok.

Přeji vám krásné jarní dny a budu se těšit, že se potkáme v projektu BOHEMIA SPIRIT.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.