Díky tomu se můj život proměnil v to, co jsem si opravdu přála…

8.11. 2022Táňa Havlíčková2609x0

Tentokrát je podzim k nám velice milosrdný a já si toho fakt užívám naplno. Pejsky naberu do kufru auta a vyvezu je k nějaké velké louce, pastvině – kravičky jsou už vždy na zimu odstěhovány do jedné největší, takže se můžeme procházet svobodně přes kopce a údolí a jen přelézáme ohradní dráty (já), pejsci je podlezou.

Blíží se nám termín začátku školy a my s Dášou se už velmi těšíme na všechny naše studentky, protože i pro nás je škola OCTO CODES krásná a kreativní výzva, se kterou se posouváme i my, které vás povedeme.

Než se začnu věnovat naplno škole a jak se znám, tak se s maily trochu odmlčím (my rebelky jsme tak trochu kombinované hvězdy s likérkami 😎, takže teď na zimu jdu vždycky do té ležérní energie), tak vám ještě chci poslat jeden odkaz na knížku a audio, které se ke mně jen tak mimochodem dostalo – ale my víme, že jde samozřejmě o synchronicitu našich kroků, kdy nám naše Vyšší Já posílá přesně to, o co si řekneme.

Tedy já si o to vyloženě řekla. Poslední dobou se mi nechce moc číst (asi to cítí i některé z vás) a tak si říkám: chtělo by to nějaké dlouhé audio, abych to mohla jen poslouchat se zavřenýma očima a nic u toho nedělat. A pak jsem si taky uvědomila, že mám obrovské množství skvělých knih, a že by bylo asi moudré se k některým k nim vrátit, protože jsem je četla před dvaceti, třiceti léty (ano… taky mně to přijde divné, že je to tak dávno 😆) a že bych ty moudré texty mohla vnímat dneska úplně jinak – do větší hloubky.

A Vesmír mi ho hned na druhý den poslal.

Koukám na ten nadpis a říkám si: ale to jsem už před lety četla… ale okamžitě jsem si uvědomila, že jsem si přesně tohle přála. Tak jsem se usadila u krbu s horkým čajem s citrónem a zaposlouchala se do příjemného ženského hlasu. Evidentně je to jakási pracovní verze, ale to mi vůbec nevadilo.

Kniha se jmenuje MOC PODVĚDOMÍ a napsal ji už v roce 1962 Dr. Joseph Murphy.

Věřím, že si teď říkáte, že jasně, že ji máte taky ve své knihovně. Asi máte, ale přesto vám doporučuju se večer v klidu a pohodlně usadit a pustit si to audio. Věřím, že mnohé informace z této vzácné knihy jste už zapomněly a mnohé uvidíte naprosto novýma očima.

Mně samotnou překvapilo, že jsem si u poslouchání toho textu vybavovala své vlastní následující reakce, které mě už téměř těch třicet let denně provází. Nikdy bych si neuvědomila, jak moc mě tahle vzácná kniha ovlivnila a jak moc používám její rady, a to opravdu denně. Taky když jsem knihu následně našla v knihovně a otevřela jí, uviděla jsem tam podtržené odstavce a věty různými barvami, vykřičníky na okraji textu a moje vlastní poznámky.

Ano, ta kniha velmi vrostla do mého podvědomí.

Možná ji právě teď potřebujete i vy. Protože ten chaos, který se kolem nás uměle vyvolává je přesně to, co se vrývá do našeho podvědomí a my si to ani VĚDOMĚ NEUVĚDOMUJEME.

A v tu chvíli vám začne být jasné, že to není celé o tom, co se děje venku… ALE!!! Jak na to reaguje vaše vědomí, vy sami.
Protože ten náš život může být jakýkoliv a známá věta o tom, že jsme to my sami, kdo rozhoduje o svém osudu, je nanejvýš pravdivá.

Pokud se bojíte o budoucnost – tak vaše Vyšší Já, přesně jak je psáno v téhle knížce – vám odpoví: jak chceš majitelko, chceš strach, tak ti ho ještě přidám.

Ale pokud vezmete svůj osud do svých rukou, tak váš život bude plný lásky, kreativity a radosti.

Ano – i v dnešní době.

Jak říkala v posledním webináři Lenka a já si to díky souhře posledních událostí znovu uvědomila – škola IN OCTO VERITAS zdaleka není jen o nějakých hadříkách. Škola je zároveň velmi hlubokou transformační součástí změny vaší osobnosti ve vaše PRAVÉ JÁ.

Já jsem si uvědomila MOC SVÉHO PODVĚDOMÍ už před třiceti lety, kdy jsem tuto knihu (a pak snad stovky dalších skvělých knih) četla poprvé.

A díky tomu se můj život proměnil v to, co jsem si opravdu přála.

Školu IN OCTO VERITAS začínáme dnem magického data 11.11.2022 – tedy vyrovnaný jin a jang. A věřím, že bude magická i naše škola a vaše studium.

Chcete-li přežít rok v báječné smečce vědomých spolužaček – a troufám si říct i vědomých učitelek – tak se k nám ještě přidejte.
Ještě máte pár dní čas.

Krásné podzimní dny vám přeji.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.