Cítím v sobě obrovskou vděčnost za nádherný sobotní den…

27.9. 2022Táňa Havlíčková2297x0

Cítím v sobě obrovskou vděčnost za nádherný sobotní den, a tak se chci s vámi o ni podělit.

Je pravdou, že od přehlídky OCTO CODES FORUM v Lucerně uplynulo už pět let a kousek a pro mnohé z účastnic je to dodnes jedna z nezapomenutelných akcí. Byl to den, ve kterém se zbořily stovky předsudků o tom, že “já to mám správně a ony ne” a tato věta byla nahrazená nekonečným respektem ke každému z osmi typů podle OCTO CODES.

Před prázdninami mi Dáša říká: “Dostaly jsme nabídku udělat přehlídku OC na For Fashion Brno v září, co na to říkáš?” A já odpověděla, že jasně, protože jsem pro každou dobrou akci.

Čím více se blížil termín akce, tím více jsme byly obě nervóznější, protože jsme potřebovaly na mole 24 modelek tak, aby se vždy prošly po mole v daném typu nejméně tři ženy, které by ukázaly divákům, jak vypadá oblečení, energie a celá podstata každého stylu.

Samozřejmě léta pracuju s modelkami, které se pro tuto profesi rozhodnou už někdy v dětství nebo dospívání, je to jejich touha a přání. Taky dorostou do požadované výšky, mají odpovídající míry, talent na chůzi podle různého typu hudby a taky se prostě rády předvádí, protože si jsou většinou vědomy své krásy a svých kvalit.

Jenže… najednou potřebujete tři romantičky, jejichž touha určitě není vlnit se v daném rytmu v šatech s holými zády a výstřihem sukně málem až do pasu – protože romantičky jsou jemné princezny, které jsou křehké, ale určitě nepotřebují běhat po mole.

A co teprve ležérky… když Dáša hledala tři ležérní modelky, setkávala se s absolutním nepochopením: molo??? Já??? Ty ses zbláznila!!! 😃😁🤓 – já jsem schopná se procházet po knihovně, když si jdu pro novou zásobu knih a jsem ráda, že si mě nikdo nevšímá… a ty mi nabízíš molo, kde bych měla být vidět??

No, a tak to šlo dál velmi podobně. My si s Dášou rozdělily povinnosti – ona shání modelky a já budu přednášet. Já to zvládám levou zadní, ale Dáša si tedy fakt docela takzvaně mákla. Neměla to vůbec snadné. Protože najít někoho, kdo bude žít naplno svůj krásný styl a bude ochoten a schopen to ukázat taky ostatním předvedením svého outfitu na mole, bylo opravdu dost nesnadné.

Nakonec jsme daly hlavy dohromady a oslovily jsme účastnice naší školy – a světe div se (no já se vlastně ani doposud nedivím 😎) – našly jsme tam ty pravé modelky.

Uvědomila jsem si, že škola nebyla jen od toho, aby nasály informace o tom, jak se který styl obléká, obouvá, chová, jaké má talenty a priority… ale byla to především ohromná sonda do svého vlastního, pravého Já a jeho plné zveřejnění.

Tím se totiž začneme odlišovat od těch, co tápou, hrají hry a čím se na naší Zemi zvyšují vibrace, tím se po nás více chce být a žít s otevřeným a čistým srdcem, nehrát role a žít samy sebe, tím je to pro ty, co se skrývají v cizích rolích, stává život méně snadný a složitější.

Naše absolventky jsou vždy po tom roce už naše kamarádky. Najednou prostě funguje systém co-creation, tedy spolutvoření, sounáležitosti a láskyplného sdílení. A to jak mezi hvězdami a romantičkami, tak mezi avantgardami a elegantními dámami. Prostě ty holky najednou jsou jak jedno.

Cítila jsem to celou sobotu v tom Brně… Škola IN OCTO VERITAS – není jen o studiu informací, ale je především obrovská čistírna toho, co potřebuje v našem nitru vyčistit, aby žena mohla jít životem svobodně s otevřeným srdcem, respektem ke každému typu a porozuměním celému tomuto systému.

Pokud chceme změnit společnost, protože cítíme, že tady spoustu věcí nefunguje, musíme nejdříve porozumět sobě, pochopit ostatní a nechat vyrůst na těchto základech systém funkční, kde bude každý mít ten úkol, který je v rámci jeho talentu a mise.

A o tom je ŠKOLA IN OCTO VERITAS.

Pro ty, co neslyšely proč jsem změnila název, moje video z minulého týdne si můžete poslechnout zde >>

A hlavně VÁS ZVU NA WEBINÁŘ v pondělí 10.10.2022 od 20:00 hod. s Dášou a Martinou – absolventkou posledního ročníku školy, abychom vám odpověděly na vaše otázky a Martina vám osobně řekne, co vše jí škola přinesla, naučila a co jí změnila ve svém životě.

WEBINÁŘ JE ZDARMA – PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE ZDE >> 

Také se můžete zúčastnit soutěže o jednu moji knihu dle vlastního výběru – přímém přenosu na webináři vylosuji 3 výherce. ❤️❤️❤️

Dotazy mi můžete psát na přihlašovací stránce dole do soutěžního formuláře nebo na mail support@tanahavlickova.czRáda vám na ně odpovídám.

Moc se na vás a vaše dotazy těším v pondělí večer na webináři. ❤️

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.