Chci vás seznámit s mým zajímavým postřehem…

26.10. 2022Táňa Havlíčková2839x0

Práce na zahradě mě nesmírně uklidňuje, září bylo deštivé a studené, už jsem měla obavy, že nedoděláme to, co jsem si naplánovala, ale říjen nám to krásně vynahradil a počasí je kouzelné, teplíčko a práce s hráběmi, nakonec i rýčem, protože rychle před zimou ještě přesazuju to, co mi nějak moc rychle roste a já musím najít jiné místo – naštěstí je pořád ještě kam sázet.

No, a tak pracuju a zklidňuju se až jsem přišla na to, že se musím totálně odpojit od sociálních sítí… dlouho už všichni čekáme na to až… a věta: „Kdy už tam budem???!!!“ – je větou, kterou si my, konspirační teoretici zlehčujeme současnou nesnesitelnou realitu na snesitelnou realitu.

Nikdo neví, kdy už tam budeme, ale já vím, že žijeme teď a tady a je třeba pořád ještě žít tak, abychom žili, pokud možno radostně a s vidinou něčeho hezkého, co nás baví a přináší nám pozitivní kus energie.

Abych řekla pravdu, tak mě nesmírně uklidňuje tvoření… tvořím si zahradní projekt od A až do Z – tedy od nápadu, přes projekt na papíru, nákupy v zahradnictví až po ten rýč a kopání děr na stromy a keře. A po čtyřech letech prací na zahradě mě nesmírně nabíjí obrovskou pozitivní radostí pohled na stromy, keře i trvalky, které rostou, přerůstají, zarůstají do sebe a tvoří přesně tu zdánlivě chaotickou džungli, kterou jsem si vysnila.

Na straně druhé jsem taky dobrodruh, který se asi 25krát stěhoval. Miluju ty změny, když se nasytím daného prostoru a chci ho vyměnit za něco jiného, jinou energii, jiný prostor, jiné sousedy… jiné procházky… (faru si zatím nechávám, protože ji pořád ještě stavím a rekonstruuju… co bude za pět let, sama netuším 😉).

Ale baví mě nesmírně každý nový prostor, který zabydlím k mé naprosto dokonalé spokojenosti. Samozřejmě to moje stěhování mělo háček, protože mám tři jídelní stoly, dvě sady židlí, dvě sedačky (navíc jsem si v lednu 2020 pořídila ateliér, kde jsem chtěla dlouhodobě učit a dělat semináře a v září jsem pochopila, že tudy cesta nevede, a tak jsem to všechno musela odvézt domů…). Ale nejen sedačky nebo židle… miluju změny v interiérech… jednou je to koloniální styl, pak bílý v duchu shabby chic, pak klasická fara z konce 19 století… italská riviéra… mexická džungle… To všechno mám a umím vykouzlit u mě doma v mém interiéru…

Tohle moje psaní má pokračování…ale k němu se dostanu až za chvíli.

Nejprve vás chci seznámit s mým zajímavým postřehem, který možná mnohé z vás osloví. Když jsem tak asi před týdnem seděla, v duši smutek z toho, co se to v té naší civilizaci děje, před sebou mlhu a pocit, že sama už nevím, co dál… a z té mlhy začal najednou vystupovat obrázek jedné tarotové karty.

Pokud znáte Tarot – tak víte, že obsahuje 22 trumfových karet a říká se tomu cesta hrdiny, jak popsala ve své knize Cesta archetypu přímá žákyně C.G.Junga, Sallie Nichols.

Ta cesta hrdiny začíná kartou, která vystupuje pod číslem nula, kartou Blázna… a probíhá různými etapami a zkouškami, kterými člověk musí na své cestě životem projít. A je na něm, kolik toho zvládne a jak se s životními výzvami jednotlivých karet dokáže poprat a popasovat.

Finální kartou této sady je karta Univerzum s číslem 21 – což je magické číslo, které má nesmírně silnou energii, stejně jako karta Vesmír – jejíž význam je pochopení procesů lidské duše a hluboké vědomí sounáležitosti člověka s přírodou, vesmírem a všemi jeho ději. Toto vědomí je v té nejvyšší možné míře lidského pochopení události světa.

A pak je Tarot velmi zvláštní, protože číslem 21 tahle trumfová sada nekončí, ale končí číslem 22 – což je opět karta Blázna. Blázen jde světem jako dítě, které se raduje tu z letu motýla, tu ze slepýše, který se plazí v trávě, aby odvrátilo zrak za zvukem kavky, která zaskřehotá na protějším stromě. Toto dítě – blázen se raduje v přítomném okamžiku z toho, co se právě teď děje. Nestará se o minulost a nestará se o budoucnost… respektive – NEDĚLÁ SI STAROST o budoucnost…

V kruzích osobního rozvoje se této vlastnosti říká (a dámy prominou) „uprdelismus“. Znamená to, že máte prostě u pr… to, co se děje mimo váš prostor. Je důležité to, co je teď v přítomnosti ve vaší realitě… ale… to, co říkají třeba v televizi vás nechává zcela bez povšimnutí, protože to není součástí vaší momentální fyzické reality. Prostě je vám to egal.
A já najednou v té mlze viděla kartu Blázna, která se ke mě přibližovala… a uvědomila jsem si, že spousta z vás cítí totéž co já, jen to možná neumí pojmenovat a popsat.

Jsme vědomé duše… jsme zralé, krásné duše, které se ocitly v prapodivné realitě. Ale ta realita není naše… je třeba se posunout z karty Univerzum k významu karty Blázen… Být tím radostným dítětem, které má ten „velký“ svět, který řídí mainstreamová média zcela u pr… však vy mi rozumíte, že? 😁

A teď se vrátím k tomu, co jsem vám psala na začátku tohoto textu. Já si prostě uvědomila, že můj svět je nádherný, kouzelný a pozitivní. A že chci dělat to, co mě baví, povznáší a přináší mi nádhernou energii. A to je tvoření… a v podstatě tvoření si mé vlastní budoucnosti z kroků, které dělám já sama dneska…

My možná nevíme, kde bude svět za dva roky… ale víme, že je důležitá naše vlastní vnitřní pohoda. A s tou musíme přežít tu dobu, která se odehrává tam venku.
V podstatě to znamená odpojit se od toho venku, co my jako jedinci nemůžeme ovlivnit nějak zásadně a věnovat se tomu, co ovlivnit může každý z nás.

Projekty, které jsem si tím pádem pro vás připravila jsou přesně ty, s kterými se budete moci ponořit do magie svého vlastního vnitřního stvořitele… tvořit si svůj vlastní svět.

První projekt je ŠKOLA OCTO CODES – protože jsem si jistá, že metoda OC je nesmírně pozitivní právě pro celé pochopení nejen sebe, ale i rodiny, dětí i celé rodové linie, výběru povolání, ale i jídla pro každý styl… prostě znát co nejvíce informací o OCTO CODES je obrovsky důležité a já už o tom píšu posledních 8 let téměř denně, tak se nechci furt dokolečka opakovat a přikládám webovou stránku, na které máte veškeré informace. Pokud se chcete na cokoliv zeptat mně osobě, můžete mi položit otázku do mailu a ráda vám ji zodpovím.

Druhý projekt velmi souvisí právě s našim stylem a je to projekt, který už má za sebou tisíce účastníků (i muže tentokrát, dokonce ve větším počtu) a to je výjimečný a zcela nekonvenční program OCTO-GRAMkterý pracuje s výživou speciálně pro 8 stylů, protože každý z typu má jiné vhodné potraviny, které jeho organismus miluje, báječně je tráví a potřebuje je, a naopak jiné potraviny, na které právě konkrétní tělo daného stylu reaguje velmi negativně. Jak se říká – pro jednoho lék, pro druhého jed. A my známe, jak poznat co je ten lék a co je ten jed.
Projekt povede Dáša Kubecová, dlouholetá úspěšná výživová poradkyně a zároveň nesmírně talentovaná konzultantka OCTO CODES a absolventka školy OCA.
OCTO-GRAM začíná v půlce ledna 2023 a určitě si ho můžete pořídit jako dárek k Vánocům nejen pro sebe, ale třeba i pro manžela.

Třetí projekt vám zatím popíšu jen ve zkratce, brzy dostanete mail s konkrétními informacemi. Ale jak jsem vám psala o té své vášni tvoření zahrady a zařizování interiérů a bytových dekorací, tak mám pro vás připravenou naprostou lahůdku. Jsem kreativec tělem i duší, takže tvořit tenhle projekt pro vás, bude i pro mě za odměnu. 🥰

Bude to ŠKOLA KREATIVITY a bude se odehrávat vždy intenzivně celý měsíc zaměřený na konkrétní období. Začínáme Vánocemi a interiérem svátečního stolu a vánočními dekoracemi, na jaro se budeme měsíc bavit jarem, Velikonocemi a dekoracemi jarního období, v létě to budou samozřejmě prázdniny a dekorace voňavého léta a na podzim tlumené dekorace podzimu, energie Dušiček a dýní… Celý projekt bude sestávat ze čtyř měsíčních období, kdy budete dostávat krásné informace, foto inspirace, rady k vašim výrobkům, dekoracím, ale i k vašemu vlastnímu interiéru, výběru domu, pozemku, orientace zahrady podle selského rozumu nebo i feng-šuej, kompatibilitu stylů ve vašem domě nebo bytě, prostě záplava nádherných interiérů a zahrad ve všech osmi stylech, včetně rad, jak to všechno umět nafotit….

Jak jsem říkala, že tvořením svého života se stáváte STVOŘITELEM – tak v tuhle dobu, kdy se kolem nás děje chaotický fičák negativních manipulací… je tvoření podle mě jediná věc, která vás dokáže odpojit od celého tohoto divného systému.

Velmi vám to přeji zažít, protože já to zažívám na faře už pět let… a celý svůj život tvořím… ať to byly modely, když jsem byla módní návrhářkou, taky jsem dělala návrhy zahradních projektů stejně jako interiérového designu. Vším jsem se živila a živila jsem se tím nesmírně ráda.

Dneska je tohle všechno pro mě radost, která mi pomáhá žít v radosti. A tvoření zahání chmury a buduje ve vás odolnost proti manipulaci.

Začátek ŠKOLY KREATIVITY bude začátkem prosince, abyste si užily krásné vánoční výzdoby, brzy vám pošlu konkrétní informace, platby budou jednotlivě za každé období a fb podpůrná skupina bude pro vás k dispozici napořád.

OCTO-GRAMU vám konkrétní informace zašle Dáša, takže pokud budete chtít po Vánocích zase spravit to přecpané a unavené tělo, bude to to nejlepší, co pro sebe můžete udělat.

ŠKOLA OCTO CODES? No na tu se přece těšíme obě s Dášou a středa 2.11.2022 je termín našeho druhého WEBINÁŘE i s několika zajímavými hosty, které jsou absolventky školy OCA (někde jsem četla slovo „hostky“ nebo „hostyně“ ale obě slova mi přijdou tedy dost příšerná 🤣) takže mezi hosty budou absolventky mé školy OCA. Určitě se připojte, zase se dozvíte něco o tom, jak mé absolventky využívají OC ve své práci a ve svém životě.

A samozřejmě mi můžete říct: „Co když ještě OC moc neznám a neznám svůj styl? Jak můžu vstoupit do programů, ve kterých se očekává, že už svůj styl aspoň rámcově vím, nebo jsou mi jasné bonusy mých rodičů, abych věděla, co jsem od nich nasála a mohla bych pak pracovat na hledání své vlastní přirozené podstaty?“

No pak máme přesně pro vás SEMINÁŘ KLÍČ K SOBĚ o víkendu 10.12.-11.12.2022, na kterém vás budu dva dny provázet, zkoumat – protože vás uvidím a nacítím osobně. První den je můj povídací a druhý den je právě určen k tomu, abych vás, společně s mými absolventkami, které na semináře jezdí jako pozorovatelky a moje skvělé pomocnice – pomohla nasměrovat, když ne ke konkrétnímu jednomu stylu, tak určitě třeba na dva, které v sobě máte, a to hledání pak už pro vás bude daleko jednodušší.

Mějte se krásně a zůstaňme si věrni, sdílení je léčivé… ale to vy víte stejně tak dobře jako já.

Přeji vám krásné podzimní dny

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.