Včera jsem měla narozeniny

7.1. 2018Táňa Havlíčková4990x0

Začátek roku… mystické období plné emocí – tradice spojené s vánocemi, taky ukončení toho starého, co jsme už prožili… vracíme se k tomu, co chceme rozvinout, někdy zapomenout… cítíme v sobě naději toho zatím nezveřejněného, co se někde u nás začíná lehounce zviditelňovat jako práce a projekty a vize do toho nového roku, který je tak velký, dlouhý a nekonečně plný možností.

Včera jsem měla narozeniny – vybrala jsem si ke svému vstupu do této inkarnace krásný den – den tříkrálový, ve kterém podle křesťanské tradice přinesli tři králové narozenému Ježíškovi své dary.
Prožila jsem tento den se svým skvělým týmem, který už dnes považuju za své nejbližší, něco jako moji blízkou rodinu. Opravdu jsme se královsky dva dny bavili… ale to bych nebyla já (a můj tým to už chytil ode mě), abych nevyužila naše setkání i pracovně nad vizemi nového roku.

Dneska jsme opravdu pracovaly s kalendářem roku 2018 a před očima nám probíhaly projekty, které jsou pro vás. Pro vaši duši, pro vaše čištění svých unavených těl i srdíček… neb každý můj projekt je léčivý.
A v tomto roce máme všichni jeden obrovský a náročný úkol:
zapomenout na všechna naše dětská, dospívající a dospělá příkoří, hodit je do nekonečného šedého vesmírného prachu, aby je pohltily všežravé černé díry… abychom se mohli na všechny své blízké, spolupracovníky, rodinu, bývalky i bývalé ex… podívat láskyplnýma a soucitnýma očima, plnými porozumění a lásky. Neb každá duše je překrásná… to jen tento nesmírně dosavadní náročný a těžký pobyt na této planetě obalil mnoho duší do negace a smutku, žárlivosti, zlosti, vzteku, závisti… a taky pocitů viny a pochybností o sobě… o ostatních…

Tento krásný rok, pod mistrovským číslem 11 po nás chce jediné – očistit vše, co nás brzdí v našem svobodném projevu duše, abychom mohli navýšit naše vibrace. Abychom se stali bytostmi, které jsou si vědomé své vlastní síly a svých obrovských schopností a pomalu se je naučili realizovat ve hmotě.

Na tento rok se všichni z týmu OCTO CODES nesmírně těšíme, protože už teď pracujeme na nejméně třech úžasných projektech, které vás obohatí.

A protože jsem od vás dostala množství nádherných gratulací a taky jsem dostala spoustu báječných dárků, tak jsem se rozhodla vám pro změnu dát jeden krásný dárek já – když už se na ty Tři krále ty dary dávají 🙂
A to je nulté video z našeho superního projektu STYLOVÝ KLÍČ. O čem to je, v něm mluvím.
A hned 21. ledna mám pro vás připraven webinář,  kde vám o nových projektech budu povídat.. a nejen o nich 🙂

Přeji vám úžasný rok 2018 – rok, ve kterém dokážete to, o čem ještě nevíte, že umíte 🙂

Vaše Táňa Havlíčková

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.