OCTO CODES Táňa Havlíčková

KLÍČ K DUŠI

12. dubna roku 2014 jsem poprvé představila veřejnosti svou dlouho utajovanou metodu OCTO CODES – tenkrát jsem jí ještě říkala STYLOVÝ KLÍČ.

Začalo to celé v roce 1994 (takže je to letos dokonce 30 let !!!), kdy jsem četla jednu zajímavou knížku, ve které americká autorka popisovala různé styly žen a jejich oblečení. Já jsem byla tou knihou úplně fascinována a začala jsem si hned dělat výpisky a za chvíli jsem některé její styly přidala do jednoho šuplíku a jiné jsem tam ještě přidala.

Najedou jsem zcela zřetelně viděla dva základní typyjeden byl více mužský a ten druhý více ženský a pod každým tím základním stylem byly další tři... respektive čtyři. No... pod tím více mužským stylem byly tři a pod tím ženským čtyři.

Trochu mi to ještě nedávalo přesný smysl, ale už jsem začala dělat konzultace, protože o ně byl obrovský zájem.

Po nějaké době, kdy jsem zažila povídání s klientkami naživo a sama si jejich energii nacítila, mi došlo, proč mi tam jeden styl chyběl a když jsem ho do té mé grafické skládanky doplnila – najednou to mělo řád i systém.

V té době jsem ovšem taky rozjížděla oděvní firmu ATELIÉR HÁTA a na konzultace bylo čím dál méně času i prostoru a v mém pracovním zaměření zvítězila naplno práce módní návrhářky.

A pak to už možná znáte... úspěch, ocenění... nádherné kolekce… nakonec vystřídal neslavný konec Háty, vyhoření, totální únava a nezájem o všechno, co má něco společného s hadrama.

Byť jsem si pořád říkala, a hlavně mi to říkali všichni kolem, že se k módě musím vrátit, protože kdo to uměl tak dobře jako já...  (😊)... tak už to nějak nešlo.

Jako bych vyplnila tu část v sobě, která chtěla být módní návrhářkou a pak už se tato touha naplnila, vyplnila až po okraj a už nebylo na co navázat... touha zmizela.

A tak jsem hledala co dál...

Až jsem si v roce 2012 vzpomněla na moji metodu o osmi stylech a udělala v prosinci toho magického roku, první přednášku.

A zcela překvapivě o tu moji staronovou metodu byl enormní zájem, který mě tenkrát velmi překvapil... Pak jsem začala pomalu dělat konzultace pro své známé… nebyla jsem si zcela jistá, jestli je to ten můj hlavní pracovní směr, ta nejhlavnější pracovní náplň.

Tehdy moje kamarádka Hana pozvala ke mně na konzultaci svou kamarádku Bohdanu... ta byla z konzultace tak nadšená, že pozvala svou kamarádku Alici... 

…a najednou je tady 12. duben 2014 a já stojím na jevišti Mahenova divadla v Brně, v setmělém jevišti sedí 400 žen, které se těší na moje povídání o módě a Alice Kirš, která byla hlavou a pořadatelkou akce ŽENY ŽENÁM ŽIVĚ mi ze zákulisí drží palce, abych to zvládla.

Budete se divit, já ranařka, která zvládá všechno levou zadní, jsem vstupovala na jeviště, cítila jsem třes v nohou a když jsem se nadechla a řekla první slovo do mikrofonu, tak se mi pěkně třásl hlas

Nebyla jsem nejistá, věděla jsem, že o mojí metodě můžu mluvit hodiny a pořád budu mít o čem, bude to určitě pro posluchačky zajímavé a velmi inspirativní a přínosné. Ale najednou to bylo takové opravdové, vážné... jako bych v tu chvíli cítila tu obrovskou sílu, která mi byla shora svěřená, abych metodu o osmi lidských archetypech předala ženám, posléze mužům i dětem, aby opustili ty staré nefunkční hry a programy a stávali se silnou bytostí, vědomou si sebe sama.

Cítila jsem vnitřní tlak a obrovskou zodpovědnost, abych to proboha nezkazila... to první veřejné představení mé metody OCTO CODES.

V šatně se tenkrát připravovaly všechny expertky ve svém oboru, jak nás Alice nazývala a já je neznala... všechny se oblékaly do krásných šatů a dívaly se tak po očku na mě, kdy se tedy převleče ta módní návrhářka a byly zvědavé, co to bude.

Já seděla v černých džínách, černém tričku a černém saku, zdobeném krajkou u spodního dílu a vizážistce jsem poděkovala, že se líčím sama, že nepotřebuju jejich služeb.

A nepřevlékla jsem se. Když jsem tedy vstoupila na jeviště, bylo mi jasné, že to je první nevyřčená otázka, která probíhala v zákulisí i mezi divačkami.

Módní návrhářka – a v džínách a černém triku v Mahenově divadle, a to přímo na jevišti…

Moje první otázka tedy zazněla právě na ty nevyřčené otázky:

“Je tady někdo, pro koho jsem nevhodně oblečená?”

Moc jsem do hlediště neviděla... osvětleni byli ti na pódiu a do hlediště vidět nebylo, ale trochu jsem zamžourala a viděla pár rukou zvednutých.

A pak jsem začala povídat o tom, že to každý máme jinak, že existuje osm různých lidských archetypů, stylů, profilů člověka a každý je jiný, má jiné priority, ale i jinou potřebu oblékání.

A taky o tom, že exteriér člověka – tedy to, co máme na sobě, musí ladit s interiérem člověka – tedy to, co cítíme uvnitř, tedy s naší duší.

A dál už to znáte…

Už tenkrát o přestávce, když jsem si šla s ostatními pro kafe, mě zastavovaly, mně do té doby neznámé ženy a usmívaly se na mě a říkaly: "podívejte, já mám taky džíny…" 😍.

A potom se mnoho z nich stalo účastnicemi mých seminářů, online projektů, čtenářkami mých knih a eBooků a mnohé z nich jsou dodnes mými kamarádkami.

Já jsem dodnes vděčná Alici i Davidovi Kirš, kteří mi pomohli do začátku. Po nějaké době jsem našla odvahu se osamostatnit a už jsem se od té doby v podstatě nezastavila.

Tenkrát mi bylo 57 let a já v podstatě rozjela úplně novou kariéru.

A protože je tento den pro mě opravdu výjimečný a mám z něho výjimečnou radost, tak bych se chtěla podělit i s vámi a dát vám VELKÝ DAR.

Během těch deseti let jsem natočila pět online projektů, z nichž každý je jiný a každý je zaměřený na jinou oblast OCTO CODES. Některý jde více do hloubky, jiný je více povídací, některý vyžaduje plnění úkolů i doma, jiný je pro mnohé překvapivý tím, s čím všechno OCTO CODES souvisí.

Rozhodla jsem se pro vás udělat NAPROSTO MIMOŘÁDNOU NABÍDKU, která JE MÝM VELKÝM DÁRKEM PRO VÁS VŠECHNY, které JSTE VĚRNÉ ZÁZRAČNÉ METODĚ OCTO CODES.

Z pěti projektů si můžete vybrat dva (záleží jen na vás, které to budou) a ty dostanete ode mě za jednotnou cenu 4.545 Kč bez DPH (5.500 Kč s DPH).

Táňa Havlíčková OCTO CODES Móda a duše

Tato nabídka pro vás platí od 12. dubna 2024 po dobu jednoho měsíce, tedy do půlnoci 13. května 2024.

Po celou dobu si budete moci koupit kterékoliv dva projekty za jednu mimořádně nízkou cenu.

1. května 2024 bude otevřená společná facebooková skupina pro všechny účastnice tak, abychom spolu mohly komunikovat online. 

Všechny projekty jsou předtočené v členské sekci, takže si je kdykoliv budete moci pustit.  Projekty budete mít k dispozici po dobu půl roku od zakončení společné práce, která bude probíhat po dobu tří měsíců v FB skupině.

Komunikovat v FB skupině může každá účastnice a budete pod laskavým “dozorem” některých absolventek mé školy OCTO CODES ACADEMY. A samozřejmě s vámi budu já a taky moje kolegyně Veru Kostková, kterou asi už všichni i z mých projektů znáte. 

Tato nabídka je zcela mimořádná právě k mému DESETILETÉMU VÝROČÍ nádherné práce s kouzelnou metodou OCTO CODES a už se nebude nikdy opakovat.

Myslím, že zrovna v této době vám budou mé projekty a tato velkorysá nabídka z mé strany nápomocny k tomu, aby se vám svět zdál hezčí, a přece jen laskavější. 

Získáte nový pohled na mnohé věci, které dodnes třeba těžce chápete… ano, motto OCTO CODES by se dalo říct jednoduchou větou:

KAŽDÝ TO MÁ JINAK A KAŽDÝ TO MÁ DOBŘE.

Budu se na vás těšit a vybírejte. Určitě je z čeho. A nezapomeňte, že v nabídce jsou i dva úplně nové projekty… které mnoho z vás určitě neabsolvovalo.

O jednotlivých projektech vám tady povídat nebudu, můžete si o nich přečíst více na jejich samostatných stránkách: 

1. MÓDA A DUŠE  •  2. STYLOVÝ KLÍČ   •  3. DEVÁTÝ KÓD  •  4. SIMPLOCITAS  •  5. PRÁCE SRDCEM

Projekty však objednávejte pouze na této stránce.

Přeji vám krásný den a nezapomeňte, že  

OSMIČKA JE MAGICKÉ ČÍSLO 😉

CENA za DVA PROJEKTY

4.545 Kč bez DPH (5.500 Kč s DPH)

Program  začíná 1. května 2024 a bude trvat 3 měsíce.

Co o mých programech říkají jejich účastnice.

Mám vás moc ráda a jsem nesmírně vděčná za to, že jsem s vámi mohla projít dva neopakovatelné roky života. Staly jste se pro mě součástí rodiny.
A můj život se zcela změnil. Už si nepřipadám jako ustrašená holčička, která stojí před zavřenými dveřmi a nedosáhne na kliku... Už jsem těmi dveřmi prošla a přede mnou se otevřela úžasná cesta. A mám pocit, že teprve teď začínám doopravdy vidět, slyšet a cítit. A nebojím se toho...
Vůbec nevím, jak poděkovat. Celou dobu nás trpělivě vedete, zvedáte ze země a občas postrčíte i pohlavkem, bez kterého by to nešlo. Nezbývá než hluboce smeknout. ❤️❤️❤️
Šárka
Na začátku bych chtěla napsat jedno slovo ,,DĚKUJI'' - za úžasnou energii a práci ať v online projektu TH a Talenty nebo na osobním setkání - smekám nad tím, jakou výdrž s námi máte...tento rok byl, co se týče mne, opravdu silný...
Táni děkuji, že to s námi nevzdáváš, i když jsme protivné a naše tvrdé hlavy a programy v nás bojují 🥰🙂 je to dřina, ale nese výsledky... to včerejší video bylo jako pohlazení a nádherné zakončení a zároveň v něm byla taková nádherná povzbuzující energie...🙂
Marťa
Byla a je to jízda, to vám řeknu 😀
Tánino video, zase byl nějaký aha moment... jen já (zatím) nejsem takový střelec, abych se hned po hlavě vrhala do změn. Něco odkládám, něco nechávám zrát a něco UŽ řeším.
Vracím se k videům z loňska, pro mě nebylo možné pojmout všechno. Něco jsem třeba tehdy nechápalanebo se na to dívala tehdejší optikou. Vidím a cítim na sobě podstatné změny. Jsem za to vděčná a těší mě, že jsem mimo dav - ale to jsem vždycky byla, ted ovšem mám podpůrné informace a znám stejně naladěné lidi, takže si nepřipadám jako mimoň a exot 🙂
Baví mě pozorovat vaše i moje proměny a vývoj. To odlupování slupek. A jak se díky tomu rozsvěcujeme, jak uvnitř tak i navenek... to jsou pak ty obligátní hlášky u fotek - holky, vy krásně záříte 😍. Je to tak. Skutečný člověk je krásná, světelná, láskyplná bytost. Děkuji za možnost tohle zažívat. Děkuji vám všem, co tu jste za společnost/skupinu/smečku.
Dita
Pri pohľade dnes na horách som s vďakou myslela na naše guru a na Vás všetky,... vďaka Vám už netápam v hmle, ale kráčam hore a vidím kam vedie cesta...a hoci sa možno x-krát potknem, nemôžem už zablúdiť... už nepôjdem dolu do hmly a tmy, ale za zlatým slnkom, ktoré vidím v diaľke ... nad horizontom. Prajem Vám všetkým šťastný nový rok plný zdravia, úsmevov, ľahkosti, porozumenia a pohody. 🥰😘
Ivka
Mám za sebou krásny rok, za ktorý som fakt veľmi vďačná. Všeobecne OC-programy v posledných rokoch som mala namiesto psycho- a iných terapeutických sedení. Viac sa venujem samej sebe a vyberám si veci a ľudí, ktorí ma tešia a zároveň posúvajú.
Mám za sebou krásny rok, za ktorý som fakt veľmi vďačná. Všeobecne OC-programy v posledných rokoch som mala namiesto psycho- a iných terapeutických sedení. Viac sa venujem samej sebe a vyberám si veci a ľudí, ktorí ma tešia a zároveň posúvajú.
Lucia
Milé harmoničky, chci take moc a moc poděkovat za celé dva roky harmonie. Bylo to pro mě nesmírně přínosné, poučné a nechyběl ani humor a lehkost. Chci moc poděkovat našemu vedení a samozdřejmě všem ostatním za jejich příběhy a odvahu sdílet, jste mi velkym vzorem. Il když jsem se do osobních setkání nezapojila, prožila jsem za ty dva roky velké změny. Už nejsem v roli oběti, jdu za sebe a užívám si to a mám pocit, že ŽIJU. Ano už to není o přežívání ,ale o žití a za to jsem nesmírně vděčná!!! Holky děkuji a přeji vám všem život podle svých představ a spokojenost.
Štěpánka
Milé harmoničky, moc vás zdravím a přeji vám do nového roku jen to nejlepší – harmonii, zdraví, pohodu v rodině, úžasné zážitky a milá a inspirativní setkání.
Děkuji moc za uplynulé dva roky s TH. Já vím, že jsem byla neviditelná – ale prostě to psaní postřehů, aha momentů mi opravdu nejde. Navíc se přihodilo něco velmi osobního, s čím jsem se dlouho srovnávala. Kdybyste věděly, kolik já jsem vám toho řekla! Ale jen v myšlenkách nad ránem nebo při procházkách. A když jsem si sedla, že vám to vše napíšu – nic. Co jsem napsala, vůbec nevystihovalo to, co jsem vám už jednou v mysli řekla. A podruhé a pomalu s psaním to prostě nešlo, nebylo to ono, ta správná slova už proběhla. A své taky mnohdy sehrál čas a někdy málo soukromí. Takže tolik k mé neviditelnosti.
Děkuji moc našim úžasným průvodkyním a inspirátorkám za všechny náměty, videa, knihy, filmy,… Ještě budu dohánět resty. Můžu jen říct, že se mi hodně změnily hodnoty, náhled na vše, i vnímání času – často jsem dříve bývala v nějakém vleku – co všechno musím a nestíhám – naučila jsem se vybírat a některé zbytečnosti vytěsnit – a více promýšlet věci dopředu – to jsem kdysi vůbec neuměla. A taky že vše nemusí být na tisíc procent J)). Mým přáním bylo zjednodušit si život – víc se věnovat sobě. A to se mi daří.
Milé harmoničky, děkuji za milou společnost. Mějte se krásně harmonicky.
Alena
Ze srdce Vám všem děkuji za Tajemství harmonie. Vaše informace, inspirace, podpora a vytvoření úžasného společenství žen mi přinesly mnohem víc, než jsem si při vstupu do skupiny vůbec dokázala představit. Vytvořily jste úžasný koncept a naplnily ho sebou samými, a toho si velmi vážím. Věnovaly jste nám tolik, že mám z čeho čerpat ještě pár let. A hlavně - podporovaly jste nás v tom být sebou samými, dívat se na sebe z různých úhlů pohledu a nespokojit se s tím prvním, co uvidíme. To a "živé" společenství stejně naladěných žen vnímám jako největší přínos pro sebe. Děkuji, děkuji, děkuji...
A děkuji i Vám všem ve skupině, Vaše příběhy, sdílení, odvaha i nejistota, schopnosti i dovednosti pro mne byly jako čtení úžasného románu. S nesrovnatelnou výhodou, že vím, že existujete, nejste vymyšlené a v přímém přenosu zvládáte věci, které by mi ještě nedávno přišly nepředstavitelné. Dáváte mi tím odvahu a inspiraci jít také svou cestou a odvažovat se vykračovat ze své komfortní zóny. Děkuji, děkuji, děkuji...
Katka
Moc Vám všem děkuji za tolik podnětů, poznání, přátelství, radosti a sounáležitosti, kterou jsem s Vámi za ten rok i předtím pocítila a prožila. I když je to někdy náročné, věřím, že když budeme věřit v sebe a budeme k sobě poctivé, budeme žít bohatý a naplňující život s přirozenou krásou a radostí.
Hanka
Milé harmoničky❤️. Tak mě, na rozdíl od Táni, chytá troška nostalgie, že končí 2 roky krásných sdílení, vzácných nových informací a vůbec...🙂. V posledním videu, zejména v závěru to Táňa řekla moc pěkně, souzním a děkuji 🌹, jak našim učitelkám, tak vám všem. Pro mě byly ty 2 roky s vámi velkou pomocí a uvědomuji si teď, že svoji cestu životem budu dělit na prožívání před TH a po TH. Jsem ráda, že jsem mohla být v tak úžasné smečce a věřím, že i dál mnohé z vás budu potkávat. Mám vás ráda❤️🙏❤️
Jana
Chci poděkovat, že jsem se stala součástí harmonie.
Posunulo mě to dál a blíže samu k sobě, k většímu pochopení svého chování a i chovaní okolí. Některé události a vjemi se rozpouští velice rychle a jiné čekají na své příležitosti a načasování. Jsem beran a nekteré veci chci rychle,pak me to uplne zastavi. Učím se vnimat svou intuici a 💗.
Ráda si čtu, vaše příspěvky, které se mnou různě rezonují.
Děkuji všem a přeji pohodové časy na cestě životem, který je kouzelný a dostává se nám všeho, o co požádáme a vibrujeme na frekvencích harmonie.
Lucik
Mám s vámi za sebou OG a oba roky TH, HD. Vím, že jsem dál, na cestě k sobě, k vnímání sebe a vnějšího světa. Budu se vracet k příspěvkům našich úžasných kouček ❤️, vašich příběhů. Často v nich objevuji nové informace, které jsem přehlédla anebo nebyl ten správný čas je pochopit. Těším se, že nadále budeme v kontaktu, budeme se setkávat a společně tvořit lepší svět.
Jitka

֍ ֍ ֍ ֍ ֍