OCTO CODES Táňa Havlíčková

OCTO CODES - SETKÁNÍ
Praha

Z DŮVODU KARANTÉNY BUDE SETKÁNÍ PŘESUNUTO NA NOVÝ TERMÍN

Bude to nádherný den, který si užijeme společně.

Společné setkání účastnic projektů, které momentálně běží od října a budou končit začátkem února.

Toto setkání se již stalo tradicí, protože ženy, které se tři měsíce znají jen online, touží po tom, aby se opravdu mohly poznat naživo, zažít své vzácné energie, obejmout se a popovídat si. Už jako by byly dlouholeté přítelkyně, protože i když se potkáváme jen online, tak síla toho propojení je obrovská a tím opravdovým setkáním naživo se sounáležitost jen umocní a navýší.

Přemýšlela jsem, jak to udělat, když máme dva projekty zároveň – i když mnoho účastnic je také v obou dvou projektech, zároveň jsou v DEVÁTÉM KÓDU i ženy z obou bývalých OCTO-GRAMŮ...

Až mě napadlo udělat to setkání pro úplně všechny.

Zvány jsou i ženy, které absolvovaly MÓDU A DUŠI, nebo STYLOVÝ KLÍČ nebo STYLOVOU DUŠI – protože v každém našem projektu jde o jedno jediné – návrat ke své duši, ke svému přirozenému Já, k sobě samé.

A protože mnoho z vás se zná z facebookových skupin – i ze skupin jednotlivých stylů, tak si myslím, že i mnohé z vás rády přijdete i na tohle naše setkání.

Sejdeme se (datum bude teprve upřesněno) v Praze, 
...od ranních hodin do večera, končit budeme v šest
(ale jak se znám, tak nejdříve v sedm večer).

Bude pro vás připravený skvělý program. Třeba jako módní přehlídka pro osm stylů, kterou si předvedete vy samy – protože kdy vám někdo nabídne, abyste se staly modelkou na módní přehlídce
Některé z vás si zazpívají… nebo nám zatančí.

Bude to takový nádherný den pro vás, o vás a také od vás.

Bude to nádherný den, který si užijeme společně.

A určitě si dáme společnou meditaci s výjimečnou energií.

Táňa Havlíčková Setkani OCTO-GRAM

Pokud bude mít vydavatelství už vydanou moji novou knihu, určitě vám ji přivezu, abyste si ji mohly zčerstva hned zakoupit.

Cena vstupenky činí 825 Kč bez DPH (999 Kč s DPH).

Těšíme se na vás.