OCTO CODES Táňa Havlíčková

 S OCTO CODES na Srí Lanku

 Pobyt je již plně obsazen.

Miluju moji Šumavu, ale faktem je, že ta zima je tady poněkud dlouhá. Vloni jsme si s Dášou velmi zpříjemnily zimu dvěma týdny v krásném teplíčku v Mexiku pobytem na Yucatanském poloostrově a obdivováním pyramid a jejich nenapodobitelného tajemství. A protože to bylo skvělé a dodalo nám to radost z tepla a sluníčka po celý zbytek zimy, rozhodly jsme se tu lednovou cestu opakovat a udělat si z ní takovou naší soukromou tradici.

V létě jsem brouzdala po netu a hledala místo, kam bych chtěla jet zase v zimě a nadchla mě naprosto Srí Lanka. To je ono... už jsem byla v Peru, v Mexiku, v Severní Americe – ale tím východním směrem jsem se ještě nikdy nevydala. A tak jsem našla krásný rezort – navíc s krásnou ženou v jejím čele, která je Češka, s krásným jménem Růženka – což mě nadchlo ještě více.

A čím více se blížil definitivní nákup letenek, tím více se mi v hlavě ozývala informace, že to není všechno… jako bych měla ještě něco zařídit... dodat... netušila jsem co to je. Ale nechala jsem intuici, aby mi tu závěrečnou informaci poskytla a přinesla.

A pak jsem se v sobotu ráno probouzela (při probouzení se mnou intuice hovoří zcela zřetelně, až bych řekla nahlas :)) a říká mi: „přece tam nechceš jet jen ve dvou… vždyť byste se nudily… obě... znám vás lépe než svoje boty… přemýšlej… možná bys mohla sebou vzít ty tvoje skvělé baby, se kterými je ti tak dobře… víš moc dobře, že síla té vaší smečky je obrovská, podporující a hladová po tom, co vy dvě umíte a máte co předávat… a vy to předáváte rády….“

A já vstala z postele a říkám si: „no jasně… já s sebou vezmu tu moji smečku – tedy kdo bude chtít s námi strávit deset dní v úžasném a kouzelném prostředí. Má pravdu to moje Vyšší Já – vždyť nás to baví pracovat s těmi krásnými bytostmi, pomáhat jim v otevírání jejich vnitřní krásy a inspirovat je tou nádhernou metodou OCTO CODES. Čím více o ní ženy ví, tím v nich září větší vnitřní světlo a inspirují tou krásou ostatní ve svém okolí.“

A hned jsem si stáhla tři fotky a napsala, že letíme 4. ledna 2020 na deset dní.

Samozřejmě jsem vůbec nevěděla, jestli je ten krásný rezort volný… jenže to už Vesmír všechno zařídil a Růženka mi napsala, že samozřejmě na nás čeká. Hotel i ona :).

Takže holky, to bude parádní jízda… budete nás mít tedy dokonce tři, protože se vám bude věnovat naše “svatá trojice”  🙂 - Dáša Kubecová, Veru Kostková a já.

Budeme mít celý hotel téměř jen pro nás. Program je kouzelný a určitě se nudit nebudeme. Celou dobu si budeme povídat o OCTO CODES a samozřejmě o OCTO-GRAMU – protože i jídlo a celá transformace TĚLO-SRDCE-HLAVA bude na programu každého dne.

Nesmírným přínosem pro celou skupinu bude právě to společné naladění na různé styly… pochopení toho, jak to každý styl má – respekt každého stylu k tomu jinému stylu a hlavně – budete se učit být v každém případě být opravdové a samy sebou.

A hlavně – opustíte téma jakéhokoliv strachu. S tím budeme hodně pracovat.

Budeme s vámi pracovat dohromady i jednotlivě.
A taky se bavit, užívat si tepla a krásy Srí Lanky.

A pro ty opravdové fajnšmekry jsme si s Dášou připravily 2-3 denní zastávku v Dubaji zpáteční cestou, kdy si užijeme nákupy v tom nejluxusnějším místě na světě.

Cenu za tuto zastávku zatím nemáme spočítanou – bude záležet, jaké najdeme ubytování a kolik z vás o tyto služby bude mít zájem.

Moc se na vás těšíme všechny tři. Bude to nádherná cesta, plná kouzelných zážitků, prožitků v úžasném prostředí. Cesta vědomých žen, které už mnoho ví, ale chtějí znát ještě více, aby mohly být zářícím majákem pro své blízké.

Datum cesty je 4. ledna odlet z Prahy, odlet se Srí Lanky 15. ledna

Cena za kurzovné činí 12.397 Kč bez DPH (15.000 Kč s DPH).

Cena nezahrnuje:
• ubytování+stravu+transfery z/na letiště
(cca 22 tisíc - platí se v USD  hotelu na fakturu, kterou Vám zašleme), 

• letenku  (cca 18 tisíc, kterou vám pomůžeme zařídit),

• cestovní pojištění a případné storno - zařizuje si každý sám

Maximální počet účastnic je 15 - toto číslo nelze navýšit – je omezené kapacitou rezortu.

Prosím o urychlené rozhodování do 20.11.2019.

PROGRAM POBYTU

 • 1. den 5/1/2020 - přílet
  Přílet do Colomba v 1.15 hod, přivítání na letišti, výměna peněž a přejezd do GALAVILLY (cca 4,5 hod. cesty).
  Příjezd mezi 6-7 hod. ráno- snídaně - relaxace po cestě, seznámení s programem.
  SEZNÁMENÍ ÚČASTNIC, POVÍDÁNÍ O OCTO CODES
 • Přibližný rozvrh dne na Galaville
  7.30 - 8.30 hod. Lekce jogy / dle zájmu – cena dle počtu zájemců
  8.30 - 9.30 hod. - Snídaně formou bufetu (dle zájmu může být vegetarianská)
  13.30 hod - polévka nebo salát / dle domluvy
  19.00 hod – večeře formou bufetu
 • 2. den 6/1/2020 - Galavilla
  PŘEDNÁŠKA O TAJEMSTVÍCH JEDNOTLIVÝCH STYLŮ, ROZBOR NUMEROLOGIE, TAROTOVÉHO ČÍSLA, MŘÍŽKY A ASTROLOGIE – SPOLEČNĚ NA STYL KAŽDÉ ÚČASTNICE.
  Relaxace u bazénu / ayurvedske masáže / odpoledne rozbijeni kokosů – ochutnávka Kurkuma late z čerstvého kokosového mléka.
 • 3. den 7/1/2020 - Galavilla
  Po snídani cca v 9,00 hod. výlet do Kandy, prohlídka Botanické zahrady v Peradeniyi /vstup 1500Rs, Kandy, Chrám Buddhova zubu vstup 1500Rs. Případné nákupy - návrat na večeři. / cena dopravy cca 20-25 USD na osobu dle počtu zájemců /
 • 4. den 8/1/2020 - Galavilla
  dopoledne PŘEDNÁŠKA OCTO-GRAM
  odpoledne - oblékání do sari a focení v hotelu a na zahradě + POVÍDÁNÍ O OBLEČENÍ JEDNOTLIVÝCH STYLŮ
 • 5. den 9/1/2020  - Galavilla
  Celodenní výlet /Sigiriya –vstup 5,600Rs / Dambulla vstup 1500Rs / cena dopravy cca 25-30 USD na osobu dle počtu zájemců 
 • 6. den 10/1/2020  - Galavilla
  program - INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE
 • 7. den 11/1/2020 - Po snídani cca v 10 hod. odjezd z Galavilly a přejezd do hotelu na pláži- po cestě návštěva čajové továrny a dvou historických Buddhistických chrámů  
  program - POVÍDÁNÍ O OCTO CODES
  relax na pláži
 • 8. den 12/1/2020 - Hotel u oceánu s polopenzí
  program - SPOLEČNÁ PRÁCE NAD INDIVIDUÁLNÍMI KONZULTACEMI
  relax na pláži
 • 9. den 13/1/2020 - Hotel u oceánu s polopenzí
  program - VOLNÝ – ODPOVĚDI NA MOŽNÉ I NEMOŽNÉ DOTAZY
  relax na pláži
  večer návštěva blizkého Buddhistichého chrámu v Aluthgamě
 • 10. den 14/1/2020 -  Hotel u oceánu se snídaní
  odhlášení z pokojů v 11 hod. – celý den lze užívat zařízení hotelu,  ve 22.30 hod  odjezd na letiště / 15.1. ve 04.25 hod. odlet dle letového řádu
  relax na pláži

Letenky nejsou součástí ceny pobytu a hradí si je každý zvlášť.
Pomůžeme Vám se zajištěním letenek.

Srí Lanka nabízí nádhernou přírodu, památky a relaxaci na dlouhých plážích, stejně jako úchvatné výhledy a místa v horách, což vás možná ještě překvapí.
Můžete si odpočinout a vychutnat si krásný výhled v příjemném klimatu přímo z terasy našich hotelových pokojů a hotelové restaurace.
Udělejte si čas a užijte si Ayurveda masáže,  velký bazén, venkovní vířivku a nekonečné množství možností chůze. Zahrady a okolí hotelu jsou plné krásných stromů a květin, ovoce a zeleniny, koření a čaje, které rostou v jejich přirozeném prostředí.

Galavilla Boutique Hotel

Galavilla Boutique Hotel se nachází v centrální provincii Srí Lanka, 17,5 km (50 minut) od centrálního starého královského hlavního města Kandy a výhledem na pohoří Knuckles, které je součástí pohoří Hill.

Cesta do hotelu vede krásnými horami. Nicméně méně než hodinová cesta z Kandy vás přivede na místo úžasně kombinující pohodlí s přírodou uprostřed džungle. Jediný zvuk, který uslyšíte, je relaxační vánek, který vaší mysli umožní plně si užít uklidňující rytmus a svěží melodii horské přírody.