OCTO CODES Táňa Havlíčková

Doba je zvláštní, plná napětí, zároveň očekávání, pro někoho plná obav, někdo cítí takové zvláštní neznatelné mrazení po celém těle, protože ví, že se něco zásadního na naší planetě mění.

Mluvila jsem o tom už před třemi léty v Hovorech z fary. Že naše krásná modrozelená planeta vstupuje na dva tisíce let a kousek, do nového věku – Věku Vodnáře, protože právě v tuto dobu opouští Věk Ryb, ve kterém byla přibližně od roku nula – tedy zrození Krista. A hlavně vstupuje po třinácti tisících letech do fotonového pásma – a my víme, že fotony jsou světlo. Tedy přece jen nás čeká krásně prosvětlená budoucnost.

Posledních pět let jsem velmi intenzivně pracovala se svými studentkami ve škole OCTO CODES ACADEMY, kde jsme je učily nejen pochopení metody OCTO CODES, ale právě to nacítění na vlastní bloky, často z dětství, které jim bránily v plném rozvinutí svého nádherného, kreativního potenciálu a svobodného bytí v přítomnosti.

Pět let byla dlouhá doba a já už jsem cítila, že další rok školy už prostě nedám, bylo to pro mě velmi náročné a já si opravdu už od těch těžkých traumat a hledání řešení, prostě chtěla odpočinout. Takže jsem vloni zahlásila, že škola byla poslední…

Jenže vy se mě pořád ptáte, kdy bude další škola…. 😊

Ano, škola byla poslední, ale já jsem zdaleka neřekla své poslední slovo a nechystám se v žádném případě odpočívat. Naopak, uvědomuju si velmi silně ty obrovské změny, které čekají celou naši novou společnost. Protože to, že nemůžeme žít stejně jako posledních dvacet, třicet let – kdy šly především hodnoty lidství, etiky i morálky, ale i zdravotnická péče a hlavně vzdělání – velmi negativně dolů a ten trend klesání neustále pokračuje. Naštěstí jsou zde opravdu síly vesmíru i síly té části velmi vlivné skupiny, která tenhle trend směřování do nicoty, zpomaluje, zastaví ho a zcela ho otočí tak, aby se nám, vědomým lidem, kteří umíme žít láskyplně v souladu se svými bližními i okolní přírodou, žilo zase krásně a spokojeně.

Možná se právě nacházíte ve stavu, kdy si říkáte:
"Dobrá, věřím tomu, ale co já? Můžu já osobně nějak být nápomocná tomu přechodu? Mám já nějakou možnost pomáhat lidem."

Pokud máte v sobě tyhle otázky, pak jste tady správně a já vám musím říct, že patříte mezi ty světelné bytosti, které prostě cítí, že tady na tom světě nejsou jen tak, aby to přežily, ale cítíte, že máte svou misi…

Moje mise je moje milovaná metoda OCTO CODES, kterou už od roku 1994, kdy jsem ji poprvé objevila – s přestávkami, ve kterých jsem se naplno věnovala práci módní návrhářky – ji předávám vám ženám i mužům i dětem – od osobních konzultací, přes přednášky, semináře až po ebooky a čtyři knihy – poslední mi vyšla v září loňského roku. A cítím, že je třeba se kousek i v tom předávání posunout.

Právě proto, že si jako vizionář tělem i duší, uvědomuju tu proměnu, ke které, ať chceme či nechceme, dochází, cítím, že je třeba jít naproti té krásné budoucnosti a pomoct i jinak, než jsem to dělala doposud.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Záznam z vysílání webináře 20.9.2021

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Záznam z vysílání webináře 14.9.2021

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Záznam z vysílání webináře 6.9.2021

A tady přichází vaše nová nádherná příležitost.
Protože to šíření vzácné metody OCTO CODES, můžete mít ve svých rukou i vy.

Jak jsem řekla, škola už to nebude. Ta byla velmi náročná i pro nás, lektorky i pro studentky.

Našla jsem ovšem jinou možnost a je pravdou, že jste mi některé z vás v tom hledání pomáhaly, protože jste mě více méně navedly tím, že jste si přesně o takový projekt psaly.

Takže konečně vám můžu představit náš nový krásný projekt, jmenuje se…

REBELIE V BOHEMII

Myslím, že přišla ta nejvhodnější doba, kdy bychom to měli vzít společně do svých rukou. Začít pomalu a jistě předělávat tuhle společnost zdola. Protože jak vidíte, shora to nepůjde 🤣

Připravila jsem pro vás DVA na sebe navazující projekty, které můžete absolvovat buď oba nebo jen ten první, ale abych řekla pravdu, tak OCTO CODES bez pochopení našeho oblečení (tedy druhé části) je pořád jen poloviční.

První část začínáme 21. září 2021 a končit bude 14. listopadu 2021 😎.

(VSTUP DO 1. ČÁSTI BYL UKONČEN 24.9.2021)

Cílem této první části je naučit se metodu OCTO CODES tak, abyste mohly (mohli – je to vhodné i pro muže) přednášet hodinu, dvě nebo klidně i čtyři hodiny o téhle metodě. Podstatou je POPSAT ZÁKLADY METODY OCTO CODES, vysvětlit svým posluchačům, že jsme rozděleni do osmi různých skupin, že každá skupina má jiné talenty, jiné priority a jiné metody, vedoucí k cíli. Vysvětlit na přednášce svým posluchačům, že všichni to máme – a cítíme – dobře, jen jsme vyrostli v rodině, kde dominantní rodiče nastolili pravidla a my děti jsme se je naučili přijímat a pak je často v celém svém dalším životě považujeme za ty své vlastní. Vysvětlit svým posluchačům, že je to tak v každé rodině, pomoci jim s vlastními příběhy, z vlastní rodiny, z vlastních chyb a omylů a hledání a nalézání svého vlastního stylu. Také jim vysvětlit, že hledání svého stylu je cestou a že cesta je cíl.

První dva měsíce budeme společně pracovat na pochopení celé metody OCTO CODES tak, abyste mohli zaujmout posluchače své přednášky, abyste je vtáhli do této zázračné metody a oni začnou sami hledat tu podstatu nejen u sebe, ale i u svých blízkých.

Konkrétně si vysvětlíme nejen metodu samotnou (budete mít k dispozici zdarma oba ebooky, které popisují metodu zcela detailně i z hlediska ostatních stylů), také se budeme zabývat samozřejmě oblečením, které je nezbytnou součástí pochopení metody.

V této první části bude nejdůležitější vás naučit určité sebejistotě při vystoupení před lidmi. Když se díváte na lektora, na jeho sebejisté povídání před dvaceti, padesáti lidmi – tak vám to přijde taky snadné. Jenže pak se máte postavit před ně vy – a sevře se vám hrdlo nervozitou a máte problém vydat ze sebe hlásku 🙂.

Takže vás budeme učit, jak se to dělá. Budete se učit pracovat s hlasem, pracovat se svou vlastní sebeprezentací pomocí fotek a videí, budete se učit vybírat si to nejlepší oblečení na pódium.

Budete muset své posluchače také zaujmout, a proto si budete pomáhat vlastními příběhy, kterými okořeníte vaši přednášku.

Tohle všechno je umění, na kterém budeme pracovat po celou dobu téměř dvou měsíců a věřte, že možná začátky nebudou procházka růžovým sadem – ale na konci si užijete pravou vůni růžové zahrady. Tedy trochu trémy na začátku určitě bude, ale nebojte se – taky to mám za sebou – bála jsem se mikrofonu jak čert kříže 😃.

A taky vás hlavně naučíme, jak prezentovat sebe sama ve své vlastní energii, protože sporťačkám to půjde určitě jinak než třeba avantgardám.

Výsledkem této dvouměsíční první části projektu bude vaše schopnost vést přednášky - hodinovou, dvouhodinovou i čtyřhodinovou (není cílem dělat osobní konzultace, k tomu bylo určeno opravdu jen studium školy OCA).

Tuto první část ukončíme 14.11.2021 a hned bude následovat druhá část od 15.11.2021, která bude zaměřená více na nejdůležitější neverbální komunikaci – a to je oděv.

Druhá část začíná 15. listopadu 2021 a končí 20. prosince 2021 😎.

V druhé části se budete učit i sami na sobě energetické a psychologické účinky jednotlivých oblečení. Nacítite si sami pro sebe, jaké to je třeba obléci si romantickou halenku z šifónu a s volánky a být v tom celý den. Někdo pocítí velkou úlevu, někdo bude mít pocit, že se neumí projevit a bude si ji chtít sundat za půl hodiny (to je tedy můj případ 🤣 🤣 🤣). Zato, když budete mít na sobě džíny a volný šedý pulovr, tak třeba ta první skupina se bude ošívat celý den s pocitem, že jsou oblečeny jak k táboráku, zatímco jiná skupina bude vrnět blahem z toho pohodlí, ve kterém se ocitla.

My už víme, že každý kousek našeho oblečení vysílá energii a pokud je ta energie totožná s energií našeho stylu, pak nám přináší vnitřní sílu, rozhodnost a sebedůvěru. Pokud tomu tak není, oblečení nám dokáže energii přímo vyzmizíkovat a my se díky tomu cítíme unaveni, ale často i neúspěšni.

Budeme vám ukazovat oblečení pro každý styl, vysvětlíme vám podstatu barev, ale i intenzity jednotlivých odstínů, které jsou vhodné pro každý stylový typ. Vysvětlíme vám, jak se liší oblečení v jednotlivých stylech pro ženy, muže i děti. Taky se dozvíte o doplňcích jako jsou kabelky, boty, šperky, ale i účesy a také se dotkneme i interiérů, prostoru, ve kterém člověk žije.

V tomto měsíci vám vysvětlíme nejen podstatu materiálů, barev a střihů, ale budete taky pracovat hodně s fotografiemi z Pinterestu i s vašimi fotografiemi. Výsledkem vaší práce bude nacítění a pochopení všech 8 stylů v oblékání. A pokud budete pracovat pilně a zodpovědně, tak dokážete obléci samy sebe podle vašeho stylu, a po určité době praxe zvládnete oblékat svou kamarádku, eventuálně klientku.

Je samozřejmě možné dělat obě části dohromady a umět vést přednášky a následně pracovat s klientkou na oblékání (jen pozor na určování stylu, to není zase tak jednoduché, jak by se mohlo zdát – pokud by to někdo chtěl mít jako zaměstnání, pak by bylo nutné dovzdělání…).

Navíc pro spoustu žen bude přednáška o oblečení opravdu velmi lákavá a myslím, že když to uchopíte opravdu s láskou, tak budete moci začít své hobby proměňovat ve své poslání.

Naučíte se, jak zveřejnit sebe sama přes vnější obal – tedy oděv, doplňky, účesy, kabelky, boty… tedy sladit naše vnitřní já s našim veřejným vystupováním.

Tentokrát vám prozradím něco, co jsem ještě doposud nikde neprezentovala – a to znalosti, vědomosti a samozřejmě talent módní návrhářky, což byly všechno ty nejdůležitější schopnosti pro to, abych se stala v této profesi úspěšná.

Prozradím vám spoustu vlastních vychytávek, jak pracovat s oděvem… jak ho vyladit, jak vnímat jednotlivé kousky, aby to do sebe pro každý z osmi stylů zapadlo. Oblečení nelze jen tak na sebe naskládat – má to své tajné zákonitosti – a ty vám budu předávat. Taky se naučíte vnímat své tělo tak, abyste dokázaly potlačit to, co nechcete zdůrazňovat a zdůraznit to, co je na vaší postavě krásné. A naučite se vnímat na sobě, že to krásné – máme všechny. Jen se mnohé z vás stydí to vůbec objevit.

Dáša vám pak pomůže s drobnými rafinovanými vychytávkami jednotlivých stylů... takové bonbóny na šlehačkovém dortíčku...

Ale to už se nechte překvapit... bude to paráda a věřte, že i když momentálně módní návrhářka není moje profese, pořád tuhle práci bytostně miluju...

Těmito dvěma částmi našeho projektu REBELIE V BOHEMII můžete studium metody ukončit. Budete moci přednášet metodu kdekoliv a kdykoliv. (K dispozici budete mít zdarma záznam z živého semináře Táni Havlíčkové.)

Budete moci přednášet metodu OCTO CODES kdekoliv a kdykoliv.

Budete mít samozřejmě různé úkoly, které se týkají všeho kolem OCTO CODES, oba projekty na sebe navazují a budou koncipovány tak, abyste je v pohodě zvládly i při běžné pracovní a rodinné zátěži.

Jednou týdně budeme vysílat buď já, Dáša nebo Veru živá cca 1,5 - 2hodinová videa, ve kterých vás seznámíme s nadcházejícím úkolem, vysvětlíme vám, jak úkol zpracovat co nejlépe, snadno a rychle. Také vám odpovíme na vaše případné dotazy

Budeme mít společnou uzavřenou skupinu na FB, tam budete sdílet a budeme spolu komunikovat tak, jak to je obvyklé v každém našem dosavadním projektu.

První část programu začíná 21.září 2021 a končí 14. listopadu 2021.
Druhá část programu začíná 15. listopadu 2021 a končí 19. prosince 2021.

Tak pojďme do toho.

Proč se projekt jmenuje REBELIE V BOHEMII?

Protože metoda OCTO CODES v podstatě neuznává stávající školský systém výuky, který je zaměřený jen na dva max. tři typy z osmi stylů. Pro přepečlivé detailistky romantičky je škola těžce zvládnutelná, protože se od žáků očekává výkon a rychlost. Pro rychlé a akční sporťáky, které jsou se vším hned hotoví, se škola často jeví jako pomalá a nudná. Pro hvězdičky je škola nezáživná, protože je nebaví sedět v lavici, pro ležérky je často učivo nezáživné, protože je zajímá hloubka nikoliv nudná faktografie… ale o tom jsem už psala ve své knize KLÍČ K RODINĚ aneb MANUÁL K DĚTSKÉ DUŠI

Nicméně metoda OCTO CODES chce učit rodiče i děti, ale i vědomé učitele a učitelky, pochopením právě těch obrovských rozdílů v osobnostech dětí a jejich výjimečných talentů.

Metoda OCTO CODES učí rodiče, prarodiče i děti vzájemnému RESPEKTU a pochopení našich odlišností.

Což je v našem novém budoucím světě nesmírně potřebné a nutné. Abychom si dokázali pomáhat navzájem, podporovat se, nikoliv spolu soupeřit kdo je rychlejší nebo v nějakém vědomostním testu lepší. Někdo je pohybově nadaný, jiný je hloubavý mechanik, který umí dávat systém do pořádku, někdo miluje pořádek a řád a umí ho nastavit. Jiný je malý šťoural, který umí najít mezery v systému a vychytat to celé tak, aby to šlapalo jako hodinky. Někdo rád vede a má na to přirozené schopnosti, jiný je rád vedený. A všichni to máme v pořádku.

Metoda OCTO CODES neupřednostňuje žádný talent nad jiným, nevyvyšuje se s žádnou schopností nad druhou, protože ví, že všechny talenty a schopnosti a jejich vzájemný respekt a výpomoc – můžou vést k obnovení přirozeného řádu zdravé a kvalitní společnosti.

… kterou nám, bohužel, žádný politik nemůže zajistit. … kterou si musíme zajisti my sami.

Proto REBELIE V BOHEMII.

Protože každý, každá z vás – bude svým vlastním přičiněním pracovat na téhle misi pro naši krásnou zemi skrytou v české kotlině, úrodné moravské zemi nebo pod vysokými horami u našich bratrů Slováků... (neboť já, stejně jako mnoho z vás, cítíme, že patříme nerozlučně k sobě).

Nejhorší pocit, který jsem já osobně zažila v mém životě, byla ztráta vize mé mise. Když jsem se ráno probouzela s pocitem, že jo… že jsem toho dokázala sice spoustu, ale co dál? Jakože zahrada a procházky k rybníku s Tarou? No… jo... to je sice hezké… ale my jsme tady nepřišli proto, abychom si vystavěli dům a zasadili stromy.

My tady totiž máme misi – a naše mise je šířit světlo mezi těmi,
kteří se doposud nacházejí v tmě.

Nemusíme je budit násilím – to není ani můj způsob práce. Můžeme jim jen ukázat, že jsme vlastně všichni v pořádku, jen nám tato nemocná společnost nutí informace, že jsme vadní, nepovedení a že se musíme opravit, abychom byli přijatelní.

Stačí opravdu přednáška – třeba i v domově pro seniory, pro školáky i pro pokrokové učitele, ale třeba i v bance nebo v malé firmě, kde pracuje dvacet zaměstnanců. Věřte, že po přednášce se ráno na sebe budou v práci dívat úplně jinýma očima. …”jo tak ty jsi ta romantička, tak pojď já ti pomůžu s tím těžkým šanonem… nebo hele, ty jsi ten sporťák, tak to budeš mít rychleji než já, tak mi to prosím tě podej..."

To stačí k tomu, abychom se začali vnímat jinak.

Prostě taková malá REBELIE V BOHEMII…
od nás, těch, co jsou dole...
od nás, úplně obyčejných lidí.

Na celém tříměsíčním projektu s vámi budu celou dobu v kontaktu samozřejmě já osobně a zároveň moje pravá a levá ruka, přičemž já nedělám rozdíly mezi tou, která je dominantní, protože jsou prostě skvělé a nezastupitelné obě. Dáša Kubecová je rebelka stejného ražení jako já, kromě toho, že ji znáte jako vynikající výživovou poradkyni, tak miluje ty hadry stejně jako já a bude se mnou spolupracovat na části výukové i oděvní. A samozřejmě i Veru Kostková, nesmírně hluboká avantgarda.... která vám bude pomáhat právě s informacemi z jinové strany spektra.

Na tyto dvě části pak navazuje ta třešnička na dortu v podobě ŠKOLY KREATIVITY. Tato část už bude vyloženě specifická a odborná a o tomto projektu vás budu informovat později.

+ BONUSY      

Účastníci první nebo druhé části projektu získávají:

  •  ebook 8 Klíčů k Vaší duši v hodnotě 890 Kč s DPH
  •  ebook Osm pohledů na OCTO CODES v hodnotě 590 Kč s DPH

Účastníci obou části projektu získávájí:

  •  bonus ebook 8 Klíčů k Vaší duši v hodnotě 890 Kč s DPH
  •  ebook Osm pohledů na OCTO CODES v hodnotě 590 Kč s DPH
  •  záznam z posledního Semináře Táni Havlíčkové v hodnotě 2250 Kč s DPH

Cena za 1. část
(21.9. až 14.11. 2021)
REBELIE V BOHEMII je:

7.000 Kč bez DPH
(8.470 Kč s DPH)

Cena za 2. část
(15.11. až 20.12.2021)
REBELIE V BOHEMII je:

10.000 Kč bez DPH
(12.100 Kč s DPH)