OCTO CODES Táňa Havlíčková

Doba je zvláštní, plná napětí, zároveň očekávání, pro někoho plná obav, někdo cítí takové zvláštní neznatelné mrazení po celém těle, protože ví, že se něco zásadního na naší planetě mění.

Mluvila jsem o tom už před třemi léty v Hovorech z fary. Že naše krásná modrozelená planeta vstupuje na dva tisíce let a kousek, do nového věku – Věku Vodnáře, protože právě v tuto dobu opouští Věk Ryb, ve kterém byla přibližně od roku nula – tedy zrození Krista. A hlavně vstupuje po třinácti tisících letech do fotonového pásma – a my víme, že fotony jsou světlo. Tedy přece jen nás čeká krásně prosvětlená budoucnost.

Posledních pět let jsem velmi intenzivně pracovala se svými studentkami ve škole OCTO CODES ACADEMY, kde jsme je učily nejen pochopení metody OCTO CODES, ale právě to nacítění na vlastní bloky, často z dětství, které jim bránily v plném rozvinutí svého nádherného, kreativního potenciálu a svobodného bytí v přítomnosti.

Pět let byla dlouhá doba a já už jsem cítila, že další rok školy už prostě nedám, bylo to pro mě velmi náročné a já si opravdu už od těch těžkých traumat a hledání řešení, prostě chtěla odpočinout. Takže jsem vloni zahlásila, že škola byla poslední…

Jenže vy se mě pořád ptáte, kdy bude další škola…. 😊

Ano, škola byla poslední, ale já jsem zdaleka neřekla své poslední slovo a nechystám se v žádném případě odpočívat. Naopak, uvědomuju si velmi silně ty obrovské změny, které čekají celou naši novou společnost. Protože to, že nemůžeme žít stejně jako posledních dvacet, třicet let – kdy šly především hodnoty lidství, etiky i morálky, ale i zdravotnická péče a hlavně vzdělání – velmi negativně dolů a ten trend klesání neustále pokračuje. Naštěstí jsou zde opravdu síly vesmíru i síly té části velmi vlivné skupiny, která tenhle trend směřování do nicoty, zpomaluje, zastaví ho a zcela ho otočí tak, aby se nám, vědomým lidem, kteří umíme žít láskyplně v souladu se svými bližními i okolní přírodou, žilo zase krásně a spokojeně.

Možná se právě nacházíte ve stavu, kdy si říkáte:
"Dobrá, věřím tomu, ale co já? Můžu já osobně nějak být nápomocná tomu přechodu? Mám já nějakou možnost pomáhat lidem."

Pokud máte v sobě tyhle otázky, pak jste tady správně a já vám musím říct, že patříte mezi ty světelné bytosti, které prostě cítí, že tady na tom světě nejsou jen tak, aby to přežily, ale cítíte, že máte svou misi…

Moje mise je moje milovaná metoda OCTO CODES, kterou už od roku 1994, kdy jsem ji poprvé objevila – s přestávkami, ve kterých jsem se naplno věnovala práci módní návrhářky – ji předávám vám ženám i mužům i dětem – od osobních konzultací, přes přednášky, semináře až po ebooky a čtyři knihy – poslední mi vyšla v září loňského roku. A cítím, že je třeba se kousek i v tom předávání posunout.

Právě proto, že si jako vizionář tělem i duší, uvědomuju tu proměnu, ke které, ať chceme či nechceme, dochází, cítím, že je třeba jít naproti té krásné budoucnosti a pomoct i jinak, než jsem to dělala doposud.

UPOZORNĚNÍ!!!
Začátek programu byl posunut na srpen.
Program nebude začínat 6.6., jak říká Táňa na webináře, ale až v srpnu - září.

Záznam z vysílání webináře 7.5.2021

A tady přichází vaše nová nádherná příležitost.
Protože to šíření vzácné metody OCTO CODES, můžete mít ve svých rukou i vy.

Jak jsem řekla, škola už to nebude. Ta byla velmi náročná i pro nás, lektorky i pro studentky.

Našla jsem ovšem jinou možnost a je pravdou, že jste mi některé z vás v tom hledání pomáhaly, protože jste mě více méně navedly tím, že jste si přesně o takový projekt psaly.

Takže konečně vám můžu představit náš nový krásný projekt, jmenuje se…

REBELIE V BOHEMII

Myslím, že přišla ta nejvhodnější doba, kdy bychom to měli vzít společně do svých rukou. Začít pomalu a jistě předělávat tuhle společnost zdola. Protože jak vidíte, shora to nepůjde 🤣

Připravila jsem pro vás tři, na sebe navazující projekty, které můžete absolvovat buď tři najednou, anebo vždy dva, které na sebe navazují. Nebo jen po jednom. Hned vám to všechno vysvětlím.

První projekt začínáme v srpnu - září 😎 a bude trvat dva měsíce.

Cílem této první části je naučit se metodu OCTO CODES tak, abyste mohly (mohli – je to vhodné i pro muže) přednášet hodinu, dvě nebo klidně i čtyři hodiny o téhle metodě. Podstatou je POPSAT ZÁKLADY METODY OCTO CODES, vysvětlit svým posluchačům, že jsme rozděleni do osmi různých skupin, že každá skupina má jiné talenty, jiné priority a jiné metody, vedoucí k cíli. Vysvětlit na přednášce svým posluchačům, že všichni to máme – a cítíme – dobře, jen jsme vyrostli v rodině, kde dominantní rodiče nastolili pravidla a my děti jsme se je naučili přijímat a pak je často v celém svém dalším životě považujeme za ty své vlastní. Vysvětlit svým posluchačům, že je to tak v každé rodině, pomoci jim s vlastními příběhy, z vlastní rodiny, z vlastních chyb a omylů a hledání a nalézání svého vlastního stylu. Také jim vysvětlit, že hledání svého stylu je cestou a že cesta je cíl.

První měsíc budeme společně pracovat na pochopení celé metody OCTO CODES tak, abyste mohli zaujmout posluchače své přednášky, abyste je vtáhli do této zázračné metody a oni začnou sami hledat tu podstatu nejen u sebe, ale i u svých blízkých.

Budete mít samozřejmě první úkol a to vlastní – aspoň dvacetiminutovou přednášku, vysílanou živě přes fb (s technickou podporou vám pomůže naše IT asistentka Ivča).

Druhý měsíc bude samozřejmě opět o metodě OCTO CODES (začínáme v září), ale tentokrát se zaměříme na oblečení, které je pro daný styl charakteristické. My už víme, že každý kousek našeho oblečení vysílá energii a pokud je ta energie totožná s energií našeho stylu, pak nám přináší vnitřní sílu, rozhodnost a sebedůvěru. Pokud tomu tak není, oblečení nám dokáže energii přímo vyzmizíkovat a my se díky tomu cítíme unaveni, ale často i neúspěšni.

Budeme vám ukazovat oblečení pro každý styl, vysvětlíme vám podstatu barev, ale i intenzity jednotlivých odstínů, které jsou vhodné pro každý stylový typ. Vysvětlíme vám, jak se liší oblečení v jednotlivých stylech pro ženy, muže i děti. Taky se dozvíte o doplňcích jako jsou kabelky, boty, šperky, ale i účesy a lehce se dotkneme i interiérů.

Výsledkem této dvouměsíční první části projektu bude vaše schopnost vést přednášky - hodinovou, dvouhodinovou i čtyřhodinovou (není cílem dělat osobní konzultace, k tomu bylo určeno opravdu jen studium školy OCA).

Touto částí bude končit první část projektu (cca začátkem záři) – a pozor – zároveň touto částí začíná druhá část projektu, která je zaměřená pouze a speciálně jen na OBLEČENÍ. 

Protože základy jsou důležité pro druhou část projektu. A následně budeme pokračovat druhým měsícem s druhou skupinou. Pokud budete chtít obě části, pak se bude jednat o tři měsíce, protože prostřední měsíc je společný pro obě skupiny (takto budete mít i možnost snížení ceny za oba projekty dohromady).

Ve druhém měsíci se budete učit i sami na sobě energetické a psychologické účinky jednotlivých oblečení. Nacítite si sami pro sebe, jaké to je třeba obléci si romantickou halenku z šifónu a s volánky a být v tom celý den. Někdo pocítí velkou úlevu, někdo bude mít pocit, že se neumí projevit a bude si ji chtít sundat za půl hodiny (to je tedy můj případ 🤣 🤣 🤣). Zato, když budete mít na sobě džíny a volný šedý pulover, tak třeba ta první skupina se bude ošívat celý den s pocitem, že jsou oblečeny jak k táboráku, zatímco jiná skupina bude vrnět blahem z toho pohodlí, ve kterém se ocitla.

V tomto měsíci vám vysvětlíme nejen podstatu materiálů, barev a střihů, ale budete taky pracovat hodně s fotografiemi z Pinterestu i s vašimi fotografiemi. Výsledkem vaší práce bude nacítění a pochopení všech 8 stylů v oblékání. A pokud budete pracovat pilně a zodpovědně, tak dokážete obléci samy sebe podle vašeho stylu, a po určité době praxe zvládnete oblékat svou kamarádku, eventuálně klientku.

Je samozřejmě možné dělat obě části dohromady a umět vést přednášky a následně pracovat s klientkou na oblékání (jen pozor na určování stylu, to není zase tak jednoduché, jak by se mohlo zdát – pokud by to někdo chtěl mít jako zaměstnání, pak by bylo nutné dovzdělání…).

Navíc pro spoustu žen bude přednáška o oblečení opravdu velmi lákavá a myslím, že když to uchopíte opravdu s láskou, tak budete moci začít své hobby proměňovat ve své zaměstnání.

Pokud budete nasávat informace naplno, budete kurz opravdu vnímat všemi smysly, budete aktivní, zapojovat se do společné skupiny na fb, kterou pro tento účel zařídíme – pak můžete považovat ty tři měsíce práce jako rekvalifikační kurz, kterým se budete moci v pohodě živit. Tak jsem začínala i já před osmi léty. První přednášku jsem dělala pro osm posluchaček, které mi zaplatily dvě stovky za dvě hodiny mého vyprávění. Pak jsem měla už deset posluchaček, pak i dvacet... a pak už se to rozjelo samo... takže když uděláte několik přednášek, budete si moci přivydělat anebo se rozhodnout raději opustit práci, kde po vás chtějí věci, které nejste ochotni udělat...

Těmito dvěmi částmi našeho projektu REBELIE V BOHEMII můžete studium metody ukončit. Budete moci přednášet metodu kdekoliv a kdykoliv.

První část programu začíná srpnu - září a končí září - říjnu.
Druhá část programu začíná září - říjnu a končí říjnu - listopadu.
V září je stejná výuka pro obě skupiny.
(Přesné datum začátku programu ještě upřesníme.)

Tak pojďme do toho.

Proč se projekt jmenuje REBELIE V BOHEMII?

Protože metoda OCTO CODES v podstatě neuznává stávající školský systém výuky, který je zaměřený jen na dva max. tři typy z osmi stylů. Pro přepečlivé detailistky romantičky je škola těžce zvládnutelná, protože se od žáků očekává výkon a rychlost. Pro rychlé a akční sporťáky, které jsou se vším hned hotoví, se škola často jeví jako pomalá a nudná. Pro hvězdičky je škola nezáživná, protože je nebaví sedět v lavici, pro ležérky je často učivo nezáživné, protože je zajímá hloubka nikoliv nudná faktografie… ale o tom jsem už psala ve své knize KLÍČ K RODINĚ aneb MANUÁL K DĚTSKÉ DUŠI

Nicméně metoda OCTO CODES chce učit rodiče i děti, ale i vědomé učitele a učitelky, pochopením právě těch obrovských rozdílů v osobnostech dětí a jejich výjimečných talentů.

Metoda OCTO CODES učí rodiče, prarodiče i děti vzájemnému RESPEKTU a pochopení našich odlišností.

Což je v našem novém budoucím světě nesmírně potřebné a nutné. Abychom si dokázali pomáhat navzájem, podporovat se, nikoliv spolu soupeřit kdo je rychlejší nebo v nějakém vědomostním testu lepší. Někdo je pohybově nadaný, jiný je hloubavý mechanik, který umí dávat systém do pořádku, někdo miluje pořádek a řád a umí ho nastavit. Jiný je malý šťoural, který umí najít mezery v systému a vychytat to celé tak, aby to šlapalo jako hodinky. Někdo rád vede a má na to přirozené schopnosti, jiný je rád vedený. A všichni to máme v pořádku.

Metoda OCTO CODES neupřednostňuje žádný talent nad jiným, nevyvyšuje se s žádnou schopností nad druhou, protože ví, že všechny talenty a schopnosti a jejich vzájemný respekt a výpomoc – můžou vést k obnovení přirozeného řádu zdravé a kvalitní společnosti.

… kterou nám, bohužel, žádný politik nemůže zajistit. … kterou si musíme zajisti my sami.

Proto REBELIE V BOHEMII.

Protože každý, každá z vás – bude svým vlastním přičiněním pracovat na téhle misi pro naši krásnou zemi skrytou v české kotlině, úrodné moravské zemi nebo pod vysokými horami u našich bratrů Slováků... (neboť já, stejně jako mnoho z vás, cítíme, že patříme nerozlučně k sobě).

Nejhorší pocit, který jsem já osobně zažila v mém životě, byla ztráta vize mé mise. Když jsem se ráno probouzela s pocitem, že jo… že jsem toho dokázala sice spoustu, ale co dál? Jakože zahrada a procházky k rybníku s Tarou? No… jo... to je sice hezké… ale my jsme tady nepřišli proto, abychom si vystavěli dům a zasadili stromy.

My tady totiž máme misi – a naše mise je šířit světlo mezi těmi,
kteří se doposud nacházejí v tmě.

Nemusíme je budit násilím – to není ani můj způsob práce. Můžeme jim jen ukázat, že jsme vlastně všichni v pořádku, jen nám tato nemocná společnost nutí informace, že jsme vadní, nepovedení a že se musíme opravit, abychom byli přijatelní.

Stačí opravdu přednáška – třeba i v domově pro seniory, pro školáky i pro pokrokové učitele, ale třeba i v bance nebo v malé firmě, kde pracuje dvacet zaměstnanců. Věřte, že po přednášce se ráno na sebe budou v práci dívat úplně jinýma očima. …”jo tak ty jsi ta romantička, tak pojď já ti pomůžu s tím těžkým šanonem… nebo hele, ty jsi ten sporťák, tak to budeš mít rychleji než já, tak mi to prosím tě podej..."

To stačí k tomu, abychom se začali vnímat jinak.

Prostě taková malá REBELIE V BOHEMII…
od nás, těch, co jsou dole...
od nás, úplně obyčejných lidí.

Na celém tříměsíčním projektu s vámi budu celou dobu v kontaktu samozřejmě já osobně a zároveň moje pravá a levá ruka, přičemž já nedělám rozdíly mezi tou, která je dominantní, protože jsou prostě skvělé a nezastupitelné obě. Dáša Kubecová je rebelka stejného ražení jako já, kromě toho, že ji znáte jako vynikající výživovou poradkyni, tak miluje ty hadry stejně jako já a bude se mnou spolupracovat na části výukové i oděvní. A samozřejmě i Veru Kostková, nesmírně hluboká avantgarda.... která vám bude pomáhat právě s informacemi z jinové strany spektra.

Na tyto dvě části pak navazuje ta třešnička na dortu v podobě TŘETÍ ČÁSTI PROJEKTU. Tato část už bude vyloženě specifická a odborná a informace o tomto projektu pro návrháře osmi stylových typů vás budu informovat později.

+ BONUSY      

Účastníci první nebo druhé části projektu získávají:

  •  ebook 8 Klíčů k Vaší duši v hodnotě 890 Kč s DPH
  •  ebook Osm pohledů na OCTO CODES v hodnotě 590 Kč s DPH

Účastníci obou části projektu získávájí:

  •  bonus ebook 8 Klíčů k Vaší duši v hodnotě 890 Kč s DPH
  •  ebook Osm pohledů na OCTO CODES v hodnotě 590 Kč s DPH
  •  záznam z posledního Semináře Táni Havlíčkové v hodnotě 2250 Kč s DPH

Cena za 1. část
(2 měsíce)
REBELIE V BOHEMII je:

7.000 Kč bez DPH
(8.470 Kč s DPH)

Cena za 2. část
(2 měsíce)
REBELIE V BOHEMII je:

10.000 Kč bez DPH
(12.100 Kč s DPH)

Zvýhodněná cena za 1. + 2. část (3 měsíce)

REBELIE V BOHEMII je:

13.000 Kč bez DPH
(15.730 Kč s DPH)