OCTO CODES Táňa Havlíčková

OCTO-GRAM

testovací skupina

Táňa Havlíčková OCTO-GRAM stravování

NEEXISTUJE JEDNA MOŽNÁ DIETA, ZPŮSOB STRAVOVÁNÍ PRO VŠECHNY.
MY BUDEME PRACOVAT S OSMI TYPY...

každý to má jinak... bo má prostě jiné tělo...

Projekt OCTO-GRAM vznikl na základě mých vlastních zkušeností a vlastní praxe. Souvisí jednak s jídlem – ale taky s naší psyché. Vše vyzkoumáno a potvrzeno vlastní dlouholetou praxí.

OCTO-GRAM bude mít tři
na sebe vzájemně navazující části.

První část se bude zabývat reálným tělem – tedy jídlem a s ním spojenými aktivitami, součástí bude trocha pohybu – nebudu po vás chtít každý den běhat :), taky váš domov, interiéry, místo, kde bydlíte.

Druhá část se bude zabývat vašim vztahem k sobě, ke své sebehodnotě, sebevědomí a vztahem ke své rodině, rodové linii.

Třetí částí bude naplnění vašeho současného života. Jedno bez druhého nemá smysl. Všechny tři částí musí být jakž takž v harmonii, aby to tělo umělo změnit své nastavení – jak z nadváhy, tak z nemocí a všech potravinových možných alergií – a vrátit se do zdravého a spokojeného stavu. 

V testovací skupině OCTO-GRAM – na vás budeme tři a bude trvat tři měsíce. To, co po vás budu chtít určitě a s tím prosím do testovací skupiny budete vstupovat naprosto cíleně a přesvědčeny o tom, že to zvládnete – bude měsíc detoxu vašeho těla, který je naprosto nezbytný a kde se hold budete muset zaručit jíst jen to, co vám doporučíme (je to fakt nutné a bez toho, že se k tomu vy samy před sebou zavážete, nemá smysl do skupiny vstupovat).

Táňa Havlíčková OCTO-GRAM stravování

První měsíc bude společný pro všechny z vás - jen doporučení na některé potraviny pro každý z osmi typů bude jasný - a potom už budeme cíleně pracovat se čtyřmi skupinami, přičemž vždy dvě skupiny jsou si tělesně velmi blízké - a taky budeme mít čtyři skupiny na fb, kde se budete od začátku podporovat a vyměňovat si recepty...

Dá se to v pohodě vydržet. Rok má těch měsíců dvanáct a váš život cca 960, když počítám, že se dožijete 80 a to dožijete, pokud najedete na OCTO-GRAM :).

Já jsem zhubla během roku 15 kilo bez jakékoliv diety, nejprve se mi podařilo změnit svůj psychický, unavený až vyčerpaný stav do relativní pohody, pak přišlo na řadu jídlo a vypuštění toxických potravin.

Táňa Havlíčková OCTO-GRAM stravování

Sama na sobě cítím neuvěřitelné oživení a změny mého organismu – jsem naprosto zdravá a své unavené tělo z šílené váhy a vlastního znechucení sama nad sebou s pocitem, že je mi těch osmdesát – jsem dostala do nadšení, nekončící energie a hlavně pocitu, že je mi v těle (ostatně i v mysli) 45.

POZOR – tento program není cíleně o zhubnutí.
Hubnutí bude součást vašeho jídelníčku zcela automaticky.
OCTO-GRAM JE HLAVNĚ O ZDRAVÍ.

Naprosto překvapeně jsem zjistila, že po několika měsících se z mých tlustých a nechutných nohou staly nohy štíhlé – to se dalo očekávat, když zhubnete – ale zmizela mi celulitida (v 61 je to docela šok i pro mě) a hlavně mi zmizely oteklé kotníky plné namodralých žilek, se kterými jsem se smířila jako již z projevem stáří...

Táňa Havlíčková OCTO-GRAM štíhlé nohy

NAŠE TĚLO JE SCHOPNÉ ABSOLUTNÍ REGENERACE! 

Ostatně nezažila jsem to poprvé a určitě ani naposledy. Pracuju s tím odjakživa a budu vás to učit v projektu OCTO-GRAM, jak k tomu dojít a jak se to naučit.
Budeme hodně pracovat i s nastavením mysli a schopností měnit vaši okolní realitu. V tomto unikátním projektu sloučím všechny své zkušenosti jednak z OCTO CODES a všech osmi typů.

Táňa Havlíčková OCTO-GRAM stravování

Tohle vše jsem pro vás nastudovala (tedy původně jen pro sebe, ale moc rada to vše s vámi budu sdílet).

Bude  to pro nás obrovský kus práce. A byť jsem chtěla udělat malou testovací skupinu zdarma, tak se zájem tak rozrostl (a je to pro mě naprosto pochopitelné), že jsem musela změnit celý koncept a pozvat si další dvě kolegyně (výživovou poradkyni Dášu Kubecovou – tu najdete na fb pod názvem Z lásky k OCTO CODES a Veroniku Kostkovou - obě jsou mými skvělými sparingpartnerkami a skvěle se doplňujeme).

V tuto chvíli a při vašem počtu OCTO-GRAM samozřejmě posouvám do hlavní priority mých pracovních zájmů a musela jsem se rozhodnout pro aspoň minimální finanční kompenzaci našich nákladů a intenzívní práce s vámi a stanovit odměnu za tento tří měsíční projekt na 3.500 Kč za osobu na tři měsíce.

Od ledna OCTO-GRAM pojede v normální fázi uceleného projektu v rámci celého OCTO CODES a jeho cena se bude navyšovat na 9.900 Kč za tři měsíce. Moc neváhejte a neodkládejte vstup 🙂

Dozvíte se obrovské množství informací o manipulaci potravinového průmyslu, abyste pochopily, že vaše váha a nemoce vyplývající z toxických potravin, které jíte denně, aniž jste si toho vědomy, není až tak zcela věc vašeho osobního selhání nebo vaší vůle. Ono je to všechno jinak.

Je to otázka vaší etiky a vůle. Naše podpora směrem k vám bude obrovská, protože je to můj cíl – přeji si vidět po třech měsících krásné a spokojené, zdravé a hubenější ženy. To je i můj cíl. Mně se to povedlo a nestálo to zdaleka tolik námahy jako u jiných aktivit.

Bude to zábavné, poučné a sdílecí.
A bude to nakonec docela velká sranda.

A o tom bude tento úžasný projekt OCTO-GRAM.

Táňa Havlíčková OCTO-GRAM stravování