OCTO CODES Táňa Havlíčková

OCTO CODES HOME

Kdyby se mě někdo z vás zeptal, co je to za síla nebo energie, která mi dovoluje žít v radosti, ve spokojenosti, v pocitu hojnosti, plného zdraví, nádherných vztahů a smysluplné práce – tak vám kdykoliv odpovím jediným slovem:

KREATIVITA

ZÁZNAM WEBINÁŘE ESENCE KREATIVITY z 28.9.2023

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kreativita čili tvořivost je ta neskutečná síla, která mě provází celým mým životem a dovoluje mi v jakémkoliv případě jít cestou s minimálními překážkami a pokud se ty v mém životě objeví, pak jsem schopna je “kreativně” vyřešit s co nejmenší námahou.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kreativní jsem byla jako módní návrhářka a díky tomu, že jsem uměla tvořit modely tak, aby byly zajímavé, nezvyklé, i trendy, ale aby hlavně slušely ženám a dělaly ženu krásnou. Moje modely byly ve své kreativitě především laskavé k ženám. Nikdy bych neutvořila model, který by ženu dehonestoval, nebo ji překážel v chůzi či ji jakkoliv omezoval.

Když už mně osud potřeboval posunout dál, tak jsem prožila jakési vyhoření z práce návrhářky a chvíli jsem hledala cestu, kterou se dám. A jak víte, oživila jsem svou metodu, kterou jsem si vytvořila v devadesátých letech (už minulého století :)).

Vytvořila jsem celý systém metody OCTO CODES – od psychologických terapií, přes terapii odíváním až k terapii stravování podle osmi typů čili osmi kódů.

Metoda OC TO CODES mě nesmírně baví a nemám důvod hledat jinou cestu, protože mě hluboce naplňuje práce s ženami (i muži), když vidím, jak se díky OC stávají daleko silnější, sebevědomější a zároveň klidnější a ve větší pohodě jak doma, tak v práci.

Ale o tom jsem už popsala stovky stránek. Dneska se chci dostat zase o kousek dál a nabídnout vám to, co mně osobně přináší něco navíc.

Díky OCTO CODES totiž vím, že styl je ESENCE DUŠE, kterou jsme si sebou přinesli z jiných dimenzí. Nedá se vypočítat ani pomocí astrologie, numerologie – datum narození nám přináší potenciál pro tuto inkarnaci. Ale ne náš styl.

A tím, čím jsem si dneska zcela jistá je informace, že tam, odkud přišla naše duše, jsme byly bytosti VYSOCE KREATIVNÍ.

Bohužel víme, že doba od zrození po dnešek, nám přinesla mnohá omezení a falešné programy, které nám říkaly: ty nejsi a nikdy nebudeš kreativní... přizpůsob se tomu… ta (ten, onen, ona) to umí lépe než ty. A mnozí z nás tomu uvěřili a věří dodnes.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

2. video z 10.9.2023

Jednou jsem řekla své nesmírně talentované kamarádce, že je tak neuvěřitelně kreativní!! A ona mi na to odpověděla: Já?? Já přece vůbec neumím malovat!!!

Kreativitu vnímala jako malování. Jenže ona byla kreativní v úžasných nápadech, vedla byznys klub pro muže a každý měsíc jim připravovala nesmírně nápaditý a skvělý program. Ale ona sama se nepovažovala za kreativní.

Takhle jsme zblblí skoro všichni. I ti, co opravdu umí i malovat, si stejně nevěří, protože je někdo přece lepší.

Můj projekt vás nebude učit malovat. Já vám jen ukážu, jak je snadné kreativitu v sobě objevit, otevřít a začít ji používat v každodenním životě. 

Tvořivost máme v sobě všichni. Jen o ní nevíme.

Já vás budu provázet pochopením toho, jak je tvořit léčivé a přitom snadné.

Mnohé z vás mě znáte z posledních deseti let, kdy pracuju s metodou OCTO CODES. Ale já jsem ještě někdo trochu jiný a tuhle část sebe sama si zatím ponechávám jen pro sebe a své úplně nejbližší. Jen oni o mě ví, že jsem blázen... ale ne takový blázen, o kterém vám teď povím… ale vlastně trochu jsem mu podobná. My možná nevíme.

Asi před týdnem jsem seděla doma, v duši smutek z toho, co se to v té naší civilizaci děje, před sebou mlhu a pocit, že sama už nevím, co dál… a z té mlhy začal najednou vystupovat obrázek jedné tarotové karty.

Pokud znáte Tarot – tak víte, že obsahuje 22 trumfových karet a říká se tomu cesta hrdiny, jak popsala ve své knize Cesta archetypu přímá žákyně C.G.Junga, Sallie Nichols.

Ta cesta hrdiny začíná kartou, která vystupuje pod číslem nula, kartou Blázna… a probíhá různými etapami a zkouškami, kterými člověk musí na své cestě životem projít. A je na něm, kolik toho zvládne a jak se s životními výzvami jednotlivých karet dokáže poprat a popasovat.

Finální kartou této sady je karta Univerzum s číslem 21 – což je magické číslo, které má nesmírně silnou energii, stejně jako karta Vesmír – jejíž význam je pochopení procesů lidské duše a hluboké vědomí sounáležitosti člověka s přírodou, vesmírem a všemi jeho ději. Toto vědomí je v té nejvyšší možné míře lidského pochopení události světa.

A pak je Tarot velmi zvláštní, protože číslem 21 tahle trumfová sada nekončí, ale končí číslem 22 – což je opět karta Blázna. Blázen jde světem jako dítě, které se raduje tu z letu motýla, tu ze slepýše, který se plazí v trávě, aby odvrátilo zrak za zvukem kavky, která zaskřehotá na protějším stromě. Toto dítě – blázen se raduje v přítomném okamžiku z toho, co se právě teď děje. Nestará se o minulost a nestará se o budoucnost… respektive – NEDĚLÁ SI STAROST o budoucnost…

V kruzích osobního rozvoje se této vlastnosti říká (a dámy prominou) „uprdelismus“. Znamená to, že máte prostě u pr… to, co se děje mimo váš prostor. Je důležité to, co je teď v přítomnosti ve vaší realitě… ale… to, co říkají třeba v televizi vás nechává zcela bez povšimnutí, protože to není součástí vaší momentální fyzické reality. Prostě je vám to egal.

A já najednou v té mlze viděla kartu Blázna, která se ke mně přibližovala… a uvědomila jsem si, že spousta z vás cítí totéž, co já, jen to možná neumí pojmenovat a popsat.

Jsme vědomé duše… jsme zralé, krásné duše, které se ocitly v prapodivné realitě. Ale ta realita není naše… je třeba se posunout z karty Univerzum k významu karty Blázen… Být tím radostným dítětem, které má ten „velký“ svět, který řídí kdoví kdo... zcela u pr… však vy mi rozumíte, že? 😁

Napsala jsem vám, že jsem taky tak trochu Blázen – ale já nejsem ten blázen z Tarotů, ale jsem blázen do interiérů (a zahrad, ale o tom vám povím příště). Prostě jsem totální blázen do krásných věcí.miluju bydlení, které má duši.

Už kdysi dávno, v osmdesátých letech jsme s mým mužem Honzou tak zařídili společně náš byt v centru Ostravy, že k nám chodily návštěvy jako do umělecké galérie. Sem tam se mi ozvou ještě pamětníci, kteří mi hlásí, že si ten náš neuvěřitelně vymazlený byt dodnes pamatují, že na to nelze zapomenout.

S Honzou jsem se rozvedla, byt jsme opustili, já se dala na dráhu módní návrhářky, ale ta moje srdcovka – ta hluboká vnitřní potřeba kreativního vyjádření – se mnou zůstává pořád.

Jsem totiž dobrodruh, který se asi 25krát stěhoval. 

Miluju ten nový čistý, nezabydlený prostor, ve kterém vidím potenciál zabydleného domova, který má duši.

Říká se tomu genius loci.

Genius loci je latinské slovní spojení znamenající „duch místa“. V římské mytologii byl genius loci duch či bůžek ochraňující určité místo, často býval zobrazován jako had nebo jako postava s rohem hojnosti.

Genius Loci se dá interpretovat jako označení pro výjimečné místo, místo se silným charakterem a jedinečnou identitou, zvláštní a neopakovatelnou atmosférou, určitým kouzlem a tajemstvím.

Genius loci má totiž každý byt, každý dům. Jen to každý neumí vidět. Každý byt – stejně jako každá zahrada je živá bytost. Když umíme naslouchat tomu prostoru, tak nám sám řekne, co mu sluší. V podstatě je to stejné jako s oblečením. Vaše duše ví, co jí sluší a pokud se na ni umíte naladit, tak v podstatě obléknete duši a pak působíte harmonicky, zároveň silně, a ještě navíc záříte vnitřním světlem.

Každý dům nebo byt má svou duši. DUŠI DOMOVA.  A já vám ji v tomto projektu pomůžu hledat a najít.

Můj nový program OCTO CODES HOME má podtitul – TVŮJ DOMOV MÁ DUŠI, KTERÁ CHCE OBLÉKNOUT STEJNĚ JAKO TVÉ TĚLO.

Znáš duši tvého domova? Umíš se na ni naladit?

Pokud vnímáš, že i tvůj byt nebo dům má svou vlastní, nezaměnitelnou energii a dokážeš ji sladit se svým vlastním stylem, pak se ve tvém domově objeví vzácná souhra, harmonie... která tě bude energeticky dobíjet, aniž pro to musíš něco dělat. Domov, v souladu s tvou duší, se stává automaticky meditativním prostorem. A klidně u toho můžeš vařit... nebo pracovat nebo jen tak odpočívat. 

Takto vymazlený domov ti bude přinášet nekonečnou a pozitivní energii.

Cokoliv budeš doma dělat a prožívat, to vše bude napojeno na tuhle nádhernou harmonii kreativity.

To moje nekonečné stěhování mělo ještě jeden docela zajímavý význam, který jsem si uvědomila až celkem nedávno. V každém bytě jsem se zcela samozřejmě naciťovala na tu energii toho daného místa, abych ho mohla zabydlit. Nikdy jsem se nespokojila jen s něčím, co bych tak nějak ustavila. Totiž

SOULAD SE TVOŘÍ, NIKOLIV NAHODILE SKLÁDÁ.

Tvořila jsem od malička, můj táta byl nesmírně kreativní člověk, uměl nejen nádherně malovat, fotit, ale hrál na housle a na klarinet. Protože jsem měla starší sourozence, kteří v době mého dětství už odešli z domova, měla jsem tátu jen pro sebe. Chodili jsme spolu a s naším pejskem na procházky a táta mi celou dobu ukazoval různé kompozice, barevné kombinace, učil mě dívat se na přírodu očima umělce. Vysvětloval mi, jak se mění barvy hor, které vidíme v dálce, učil mě podstatu barev. Malovat jsem se nikdy nenaučila, ale to všechno, co mě od dětství do dospělosti učil, jsem nikdy nezapomněla.

KREATIVITA JE UMĚNÍ SE DÍVAT.

Budu vás provázet OCTO CODES HOME celý školní rok.  Začneme 3.10.2023 první částí.

ESENCE KREATIVITY

(říjen, listopad, prosinec 2023)

 • První část má název ESENCE KREATIVITY bude trvat tři měsíce - říjen, listopad a prosinec.
 • Obsahuje 9 videí + 2 bonusová videa, která budou k danému období. Začátkem listopadu vám připravím video o podzimních dekoracích a začátkem prosince pak dostanete video o dekoracích vánočních.
 • Budete se učit dívat na svět kreativně, chápat význam barev, naučíte se umění kompozice, pochopíte soulad jednotlivých struktur materiálů.
 • Vysvětlím vám osm typů interiérů – pro každý styl máte několik možností a ty vám popíšu a ukážu ukázky jednotlivých stylů, abyste si je sami pro sebe mohli nacítit a odhodlat se k proměně vašeho interiéru v realitě.
 • Uděláte si svůj vlastní Mood board, který vás bude provázet tak dlouho, jak jen budete chtít. Respektive tak dlouho, až vizi vašeho nejkrásnějšího domova uskutečníte v realitě.
 • Součástí ESENCE KREATIVITY bude uzavřená facebooková skupina, abych s vámi mohla sdílet fotografie barev, kompozic, interiérů... a mohla s vámi probírat vaše interiéry a radit i vám.
 • Cena za první část s 50% slevou je 3.715 Kč bez DPH (4.495 Kč s DPH), původní cena byla 7.430 Kč bez DPH (8.990 Kč s DPH).
 • FB skupina vám bude přístupná po dobu tří let.

Tentokrát bude celý OCTO CODES HOME výjimečný, protože tím, že je první (víte, že se posledních deset let zabývám metodou OCTO CODES a kreativitu jsem si ponechávala jen pro sebe) - tak ji s vámi chci vést přes živá vysílání, abych mohla i já zcela kreativně a spontánně reagovat na vás, účastníky projektu.

A nezapomeňte, že kreativita je TVOŘENÍ a když tvoříte, tak jste STVOŘITEL ❤️.

A pokud dokážete tvořit svou vlastní realitu, tak jste vyhráli nad manipulací tohoto systému.

Tvoření je umění se dívat, tvořit kolem sebe to krásné, co s vámi ladí a tvořit si přes vlastní myšlenky svou vlastní cestu ideální reality.

Téměř třicet let jsem pracovala s nadšením jako módní návrhářka. Posledních deset let jsem mentor duchovního a osobního rozvoje, který pracuje se svou vlastní psychologickou metodu OCTO CODES.

Vytvořit si domov podle sebe, znamená, že poskytnu své duši domov, ve kterém jí bude nejlépe. V tu chvíli se stává slovo HARMONIE dokonalou součástí mého bytí v této inkarnaci.

A nebojte se... i kdyby vám třeba došlo, že je třeba si koupit nový jídelní stůl, nemusíte mít pocit, že budete ochuzovat naši planetu o nějaký zdroj. Mocní tohoto světa mají několik rozsáhlých haciend po celém světě a přesouvají se k nim letecky... Věřte, že když si pořídíte nový jídelní stůl, aby se vaše celá rodina cítila u společného jídla spokojeně a nádherně, přivítá naše matka Gaia váš rodinný nákup určitě s velkou radostí.

DOMOV MÁ DUŠI

(leden, únor, březen 2024)

 • Druhá část OCTO CODES HOME se jmenuje DOMOV MÁ DUŠI a bude pokračovat nezávisle na první části v měsících lednu, únoru a březnu.

  V této části pro vás budu mít připravenou zcela famózní a neuvěřitelnou nabídku osmi témat interiérového designu v osmi stylech.

  Takže 64 možností designu interiéru.

  Budete si moct prohlédnout osm stylů výzdoby jídelního stolu, dekorování krbové římsy, osm možných dekorací zátiší komod nebo polic, osm možností zařízení ložnice, kuchyně a dalších témat, z kterých se skládají naše domovy.

 • Cena za druhou část je 8.256 Kč bez DPH (9.990 Kč s DPH).

 • Druhou část programu není možné absolvovat bez účasti v první části programu Esence Kreativity.
 • Do druhé části se budete moci přihlásit v prosinci.

ATELIÉR FARSKÁ ZAHRADA

(duben, květen, červen 2024)

 • Třetí část se bude odehrávat na jaře – v měsících dubnu, květnu a červnu, a bude se jmenovat ATELIÉR FARSKÁ ZAHRADA.

  A to je vám už asi jasné, že celé tři měsíce budeme probírat a pracovat na svých zahradách. Třešničkou na dortu pak bude možnost pro několik z vás, zažít moji farskou zahradu na vlastní oči, s tím, že celý program zakončíme společným víkendem poblíž mého bydliště.

 • Cena za třetí část je 9.082 Kč bez DPH (10.990 Kč s DPH).
 • Do třetí části se budete moci přihlásit v březnu.

  ֍ ֍ ֍ ֍ ֍           

 • Při zakoupení všech třech částí najednou vám bude poskytnuta sleva ve výši 2.455 Kč bez DPH (2.970 Kč s DPH).
  Cena před slevou činí 24.769 Kč bez DPH (29.970 Kč s DPH).
  Cena po slevě 
  22.314 Kč bez DPH (27.000 Kč s DPH). 

Na závěr bych vám chtěla napsat ještě jeden důležitý vzkaz.

Svět se momentálně nachází v neskutečném chaosu a myslím, že není člověk, který by se nepodivil každý den, kam ten vývoj neustále padá.

Na straně druhé víme, že planeta přechází po dvou tisíce letech z věku Ryb do nové éry – dva tisíce let trvajícího věku Vodnáře.

Přechod z věku do nového věku hlásali mágové a vědmy z různých domorodých civilizací jako něco, co bude převratné. Takže to asi zrovna teď žijeme.

Vy, co jste v mé blízkosti už delší dobu, pracujete na svém duchovním rozvoji, a to nejen se mnou, ale čtete mnoho vzácných knih, sledujete videa, pracujete na svém rozvoji – tak víte, že tato doba je o osobním a spirituálním vývoji. A vy už jste hodně daleko.

V tu chvíli je třeba další posun. Přestat sledovat zprávy, zalézt do své nory (tak tomu říkám já... 😎), což znamená soustředit se na svou nejbližší rodinu, mít práci, která vás naplňuje hlubším smyslem a být obklopená harmonickým prostředím.

A o tom je projekt OCTO CODES HOME.

Aneb jak jsem napsala výše – KREATIVITA JE TVOŘENÍ A POKUD TVOŘÍTE, JSTE STVOŘITEL ❤️

Můžete sledovat můj FB profil, YouTube kanálInstagram.

28. září 2023 budu mít večer pro vás připraven WEBINÁŘ na téma ESENCE KREATIVITY.  Na WEBINÁŘ se přihlaste ZDE >>

Moc se na vás těším. Jsem nesmírně ráda, že jsem se já sama odhodlala vyjít na veřejnost s tím, co mě nesmírně naplňuje, baví a dodává obrovské množství energie a můžu vás tím vším inspirovat.

Druhou část programu není možné absolvovat bez účasti v první části programu ESENCE KREATIVITY.

1. část programu ESENCE KREATIVITY začala 3.10.2023, přihlásit se můžete do neděle 15.10.2023.

2. část -
DOMOV MÁ DUŠI
8.256 Kč bez DPH (9.990 Kč s DPH)
2. část probíhá v měsících leden, únor, březen 2024. Samostatně bude
k objednání v prosinci 2023.
3. část - ATELIÉR FARSKÁ ZAHRADA
9.082 Kč bez DPH (10.990 Kč s DPH)
3. část probíhá v měsících duben, květen, červen 2024. Samostatně bude
k objednání v březnu 2024.

Co o mých programech říkají jejich účastnice.

Mám za sebou krásny rok, za ktorý som fakt veľmi vďačná. Všeobecne OC-programy v posledných rokoch som mala namiesto psycho- a iných terapeutických sedení. Viac sa venujem samej sebe a vyberám si veci a ľudí, ktorí ma tešia a zároveň posúvajú.
Mám za sebou krásny rok, za ktorý som fakt veľmi vďačná. Všeobecne OC-programy v posledných rokoch som mala namiesto psycho- a iných terapeutických sedení. Viac sa venujem samej sebe a vyberám si veci a ľudí, ktorí ma tešia a zároveň posúvajú.
Lucia
Pri pohľade dnes na horách som s vďakou myslela na naše guru a na Vás všetky,... vďaka Vám už netápam v hmle, ale kráčam hore a vidím kam vedie cesta...a hoci sa možno x-krát potknem, nemôžem už zablúdiť... už nepôjdem dolu do hmly a tmy, ale za zlatým slnkom, ktoré vidím v diaľke ... nad horizontom. Prajem Vám všetkým šťastný nový rok plný zdravia, úsmevov, ľahkosti, porozumenia a pohody. 🥰😘
Ivka
Mám vás moc ráda a jsem nesmírně vděčná za to, že jsem s vámi mohla projít dva neopakovatelné roky života. Staly jste se pro mě součástí rodiny.
A můj život se zcela změnil. Už si nepřipadám jako ustrašená holčička, která stojí před zavřenými dveřmi a nedosáhne na kliku... Už jsem těmi dveřmi prošla a přede mnou se otevřela úžasná cesta. A mám pocit, že teprve teď začínám doopravdy vidět, slyšet a cítit. A nebojím se toho...
Vůbec nevím, jak poděkovat. Celou dobu nás trpělivě vedete, zvedáte ze země a občas postrčíte i pohlavkem, bez kterého by to nešlo. Nezbývá než hluboce smeknout. ❤️❤️❤️
Šárka
Na začátku bych chtěla napsat jedno slovo ,,DĚKUJI'' - za úžasnou energii a práci ať v online projektu TH a Talenty nebo na osobním setkání - smekám nad tím, jakou výdrž s námi máte...tento rok byl, co se týče mne, opravdu silný...
Táni děkuji, že to s námi nevzdáváš, i když jsme protivné a naše tvrdé hlavy a programy v nás bojují 🥰🙂 je to dřina, ale nese výsledky... to včerejší video bylo jako pohlazení a nádherné zakončení a zároveň v něm byla taková nádherná povzbuzující energie...🙂
Marťa
Byla a je to jízda, to vám řeknu 😀
Tánino video, zase byl nějaký aha moment... jen já (zatím) nejsem takový střelec, abych se hned po hlavě vrhala do změn. Něco odkládám, něco nechávám zrát a něco UŽ řeším.
Vracím se k videům z loňska, pro mě nebylo možné pojmout všechno. Něco jsem třeba tehdy nechápalanebo se na to dívala tehdejší optikou. Vidím a cítim na sobě podstatné změny. Jsem za to vděčná a těší mě, že jsem mimo dav - ale to jsem vždycky byla, ted ovšem mám podpůrné informace a znám stejně naladěné lidi, takže si nepřipadám jako mimoň a exot 🙂
Baví mě pozorovat vaše i moje proměny a vývoj. To odlupování slupek. A jak se díky tomu rozsvěcujeme, jak uvnitř tak i navenek... to jsou pak ty obligátní hlášky u fotek - holky, vy krásně záříte 😍. Je to tak. Skutečný člověk je krásná, světelná, láskyplná bytost. Děkuji za možnost tohle zažívat. Děkuji vám všem, co tu jste za společnost/skupinu/smečku.
Dita
Milé harmoničky, moc vás zdravím a přeji vám do nového roku jen to nejlepší – harmonii, zdraví, pohodu v rodině, úžasné zážitky a milá a inspirativní setkání.
Děkuji moc za uplynulé dva roky s TH. Já vím, že jsem byla neviditelná – ale prostě to psaní postřehů, aha momentů mi opravdu nejde. Navíc se přihodilo něco velmi osobního, s čím jsem se dlouho srovnávala. Kdybyste věděly, kolik já jsem vám toho řekla! Ale jen v myšlenkách nad ránem nebo při procházkách. A když jsem si sedla, že vám to vše napíšu – nic. Co jsem napsala, vůbec nevystihovalo to, co jsem vám už jednou v mysli řekla. A podruhé a pomalu s psaním to prostě nešlo, nebylo to ono, ta správná slova už proběhla. A své taky mnohdy sehrál čas a někdy málo soukromí. Takže tolik k mé neviditelnosti.
Děkuji moc našim úžasným průvodkyním a inspirátorkám za všechny náměty, videa, knihy, filmy,… Ještě budu dohánět resty. Můžu jen říct, že se mi hodně změnily hodnoty, náhled na vše, i vnímání času – často jsem dříve bývala v nějakém vleku – co všechno musím a nestíhám – naučila jsem se vybírat a některé zbytečnosti vytěsnit – a více promýšlet věci dopředu – to jsem kdysi vůbec neuměla. A taky že vše nemusí být na tisíc procent J)). Mým přáním bylo zjednodušit si život – víc se věnovat sobě. A to se mi daří.
Milé harmoničky, děkuji za milou společnost. Mějte se krásně harmonicky.
Alena
Milé harmoničky, chci take moc a moc poděkovat za celé dva roky harmonie. Bylo to pro mě nesmírně přínosné, poučné a nechyběl ani humor a lehkost. Chci moc poděkovat našemu vedení a samozdřejmě všem ostatním za jejich příběhy a odvahu sdílet, jste mi velkym vzorem. Il když jsem se do osobních setkání nezapojila, prožila jsem za ty dva roky velké změny. Už nejsem v roli oběti, jdu za sebe a užívám si to a mám pocit, že ŽIJU. Ano už to není o přežívání ,ale o žití a za to jsem nesmírně vděčná!!! Holky děkuji a přeji vám všem život podle svých představ a spokojenost.
Štěpánka
Moc Vám všem děkuji za tolik podnětů, poznání, přátelství, radosti a sounáležitosti, kterou jsem s Vámi za ten rok i předtím pocítila a prožila. I když je to někdy náročné, věřím, že když budeme věřit v sebe a budeme k sobě poctivé, budeme žít bohatý a naplňující život s přirozenou krásou a radostí.
Hanka
Ze srdce Vám všem děkuji za Tajemství harmonie. Vaše informace, inspirace, podpora a vytvoření úžasného společenství žen mi přinesly mnohem víc, než jsem si při vstupu do skupiny vůbec dokázala představit. Vytvořily jste úžasný koncept a naplnily ho sebou samými, a toho si velmi vážím. Věnovaly jste nám tolik, že mám z čeho čerpat ještě pár let. A hlavně - podporovaly jste nás v tom být sebou samými, dívat se na sebe z různých úhlů pohledu a nespokojit se s tím prvním, co uvidíme. To a "živé" společenství stejně naladěných žen vnímám jako největší přínos pro sebe. Děkuji, děkuji, děkuji...
A děkuji i Vám všem ve skupině, Vaše příběhy, sdílení, odvaha i nejistota, schopnosti i dovednosti pro mne byly jako čtení úžasného románu. S nesrovnatelnou výhodou, že vím, že existujete, nejste vymyšlené a v přímém přenosu zvládáte věci, které by mi ještě nedávno přišly nepředstavitelné. Dáváte mi tím odvahu a inspiraci jít také svou cestou a odvažovat se vykračovat ze své komfortní zóny. Děkuji, děkuji, děkuji...
Katka
Milé harmoničky❤️. Tak mě, na rozdíl od Táni, chytá troška nostalgie, že končí 2 roky krásných sdílení, vzácných nových informací a vůbec...🙂. V posledním videu, zejména v závěru to Táňa řekla moc pěkně, souzním a děkuji 🌹, jak našim učitelkám, tak vám všem. Pro mě byly ty 2 roky s vámi velkou pomocí a uvědomuji si teď, že svoji cestu životem budu dělit na prožívání před TH a po TH. Jsem ráda, že jsem mohla být v tak úžasné smečce a věřím, že i dál mnohé z vás budu potkávat. Mám vás ráda❤️🙏❤️
Jana
Mám s vámi za sebou OG a oba roky TH, HD. Vím, že jsem dál, na cestě k sobě, k vnímání sebe a vnějšího světa. Budu se vracet k příspěvkům našich úžasných kouček ❤️, vašich příběhů. Často v nich objevuji nové informace, které jsem přehlédla anebo nebyl ten správný čas je pochopit. Těším se, že nadále budeme v kontaktu, budeme se setkávat a společně tvořit lepší svět.
Jitka
Chci poděkovat, že jsem se stala součástí harmonie.
Posunulo mě to dál a blíže samu k sobě, k většímu pochopení svého chování a i chovaní okolí. Některé události a vjemi se rozpouští velice rychle a jiné čekají na své příležitosti a načasování. Jsem beran a nekteré veci chci rychle,pak me to uplne zastavi. Učím se vnimat svou intuici a 💗.
Ráda si čtu, vaše příspěvky, které se mnou různě rezonují.
Děkuji všem a přeji pohodové časy na cestě životem, který je kouzelný a dostává se nám všeho, o co požádáme a vibrujeme na frekvencích harmonie.
Lucik

֍ ֍ ֍ ֍ ֍